Sifonas kriaukle su perpildymu. Pasirinkimo ir montavimo subtilybės

Sifonas, skirtas kriaukle su perpildymu – svarbi kanalizacijos sistemos dalis. Tai išlenktas vamzdis, kurio posūkyje vanduo nuolat yra. Sifonas atlieka vandens sandarinimo funkciją, ty sukuria vandens barjerą, kuris neleidžia nepatogiems nuotekų kvapams patekti į kambarį. Jis montuojamas beveik visuose vandentiekio įrenginiuose. Pakeitus vandentiekio sifoną taip pat reikia pakeisti.

Sifonų veislės

Šiuolaikinė sanitarinė rinka gali pasiūlyti klientams tualeto, vonios ar kriauklės sifonus. Montuojant po kriaukle naudojami trys skirtingi vandens plombų tipai:

 • vamzdis;
 • butelis;
 • gofruotas.

Toks pavadinimo nutekėjimo įtaisas buvo gautas dėl to, kad yra maišelis, kurio formos butelis. Iš vidurinės dalies yra du vamzdžiai, vienas jungiasi prie vandentiekio nutekėjimo angos, o kitas tiesiai į kanalizaciją. Buteliuko sifonai kriaukle su perpildymu – idealiai tinka montuoti po kriaukle. Jie turi keletą privalumų:

 • hidrovalve valymas atliekamas be visiško išmontavimo;
 • prie prietaiso galima prijungti papildomas jungtis, pavyzdžiui, skalbimo mašiną;
 • buteliuko sifono talpykloje lengva rasti atsitiktinai trūkstamą vertingą smulkmeną.

Atskirai verta paminėti trūkumus. Butelių sifonas prisiima daugybę junginių, kurie gali lengvai sukelti nuotėkį.

Paprasčiausia sifono versija kriaukle su perpildymu yra gofruotas lenktas plastikinis vamzdis, pritvirtintas specialiais gnybtais. Tokio vandens barjero privalumai yra tokie:

 • mažiausias jungiamųjų elementų skaičius, kad būtų išvengta nuotėkio;
 • Plastiškumas ir tempimo galimybė leidžia jums įdiegti hidraulinį vožtuvą, netgi nuo kriauklės;
 • gana lengvas montavimas ir prijungimas.

Tačiau yra ir tokių produktų trūkumų. Viduje toks agregatas turi griovelį, kuris sukelia greitesnį užsikimšimą. Norint išvalyti šį dizainą, reikės visiškai išmontuoti. Gamintojai gali pasiūlyti ir kombinuoti modelius. Yra butelių tipo sifonai, turintys gofravimą, vedantį į kanalizacijos sistemą.

Tokie produktai dažniausiai montuojami po voniomis, tačiau jie taip pat yra tinkami montuoti pagal įprastą ar klaidingą kriauklę. Kietas išlenktas vamzdis yra gana tvirtas dizainas. Bet įdiegti tai yra daug sunkiau nei gofruotoji versija. Pagrindinis šio pasirinkimo trūkumas laikomas gana dideliu dydžiu. Vamzdinis sifonas užima gana daug vietos. Jei planuojate įdiegti mažą kriauklę, tada turėtumėte pasirinkti kitą modelį.

Jei nestandartiniai praustuvai ar kriauklės yra naudojami įrengimui bute, jiems reikia specialių sifonų. Dažnai su tokiais kriauklėmis yra sumontuoti visi purkštukai, todėl nereikia ieškoti ir pirkti tinkamo hidraulinio užrakto atskirai.

Ypatingų produktų pavyzdys yra dvigubas sifonas, skirtas montuoti po kriaukle su dviem dubenėliais. Ši parinktis yra kur kas ekonomiškesnė nei dviejų atskirų juostų įrengimas.

Perpildymas yra papildomas vamzdis, dėl kurio vanduo, pasiekęs maksimalų ženklą, gali patekti į kanalizacijos sistemą. Tokia įranga yra apsauga nuo vandens perpylimo ant kriauklės krašto, jei ji negali palikti įprastu būdu. Papildoma skylė į kriaukles ar kriaukles atsirado ne taip seniai. Tai puiki patalpų apsauga nuo potvynių. Šiuo metu didžiausią paklausą turi hidraulinė atrama su perpildymu. Beveik visų tipų sifonai turi tokią papildomą funkciją.

Pirmas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį, yra materialus. Gamintojai siūlo plastikinius ar metalo gaminius. Sifonas, skirtas kriaukle su plastiko perpildymu, yra ekonomiškiausias variantas, nes jo kaina yra daug mažesnė. Tai gana ilgaamžė, nerūdija. Tokį gaudyklę lengva sumontuoti ir, jei reikia, išardyti. Metalo gaminiai gali būti pagaminti iš ketaus arba įvairių bronzos-žalvario lydinių. Toks įrišimas yra daug brangesnis ir daug sunkiau įdiegti, nes jis neišlanksta kaip gofruotas plastikas.

Maisto atliekų smulkintuvas kriaukle: kas tai yra ir kodėl tai reikalinga virtuvėje. Montavimo ir eksploatavimo taisyklės. Pagrindinės smulkintuvo smulkintuvo savybės ir parametrai, gamintojų apžvalga.

Jei kriaukle yra perpildymo anga, būtina išsiaiškinti papildomo mėgintuvėlio, kuriame atliekamas atsarginis nuotėkis, buvimą. Įrengimas ant kriauklės su tokiu įprastu sifono atidarymu gali sukelti buto užtvindymą, nes vanduo niekur nepasieks.

Prieš pirkdami hidraulinį vožtuvą, turite nuspręsti, kur bus sifonas: kriauklės spintelėje ar kojoje, arba jis bus matomas. Pirmąjį variantą tinka paprasčiausias plastikinis modelis, kurį galite greitai pakeisti, jei reikia. Jei visa nutekėjimo sistema yra išorėje, galite pasirinkti dekoratyvinę parinktį. Šiuolaikiniai gamintojai siūlys paruoštus diržus su chromuotu arba spalvotuoju metalu.

Geras patarimas! Pasirenkant tinkamą hidraulinės juostos modelį būtina patikrinti sifono talpą iš pardavėjo. Jei jis yra mažas, tuomet bute yra potvynis.

Norint suprasti, kaip tinkamai surinkti hidraulinį vožtuvą, verta atsižvelgti į jo sudedamąsias dalis. Paprastai rinkinyje yra:

 • maišelis (korpusas);
 • šakinis vamzdis (galutinis);
 • guminiai tarpikliai ir kištukai;
 • riešutai, kurių skersmuo 32 mm nuo plastiko;
 • kūginiai guminiai rankogaliai (32 mm);
 • sukabinimo varžtas;
 • išorinis pamušalas su kriaukle;
 • perpildymo vamzdelis.

Į komplektą įtrauktos guminės pagalvėlės turi būti tvirtos ir patikimos. Jei jų storis yra mažesnis nei 3-5 mm, verta nusipirkti atskirai tankesnius. Be to, jums reikės įsigyti adapterį prie kanalizacijos vamzdžio, jei iš sifono išėjimo skersmuo yra mažesnis nei 50 mm.

Geras patarimas! Galite nusipirkti sifonus su pakopiniu išėjimu į kanalizaciją. Tokiu atveju galite tiesiog nutraukti papildomus veiksmus ir įsigyti papildomą sandarinimo gumą.

Paprastai montavimo instrukcijos pridedamos prie kriauklės užsegimo rinkinio. Išsami schema leis patys įdiegti hidraulinį užraktą be jokių klaidų ir specialių problemų. Montavimo procedūra:

 • Pirmiausia reikia patikrinti grotelių pritvirtinimą ant išleidimo angos. Tinkamas tinklelis turėtų būti šiek tiek įdubęs. Didelis šio elemento nusileidimas, vanduo iš kriauklės visiškai neišnyks;

 • grotelėms sumontuoti naudojamas specialus klojimas. Antrinėje kriauklės pusėje išleidimo anga yra pripildyta stora manžetė, pritvirtinta prie jos ir priveržtas priveržimo varžtas;
 • toliau ant vamzdžio dedama veržlė ir kūginė tarpinė. Jo teisinga vieta reiškia mažą 3-5 mm tarpą tarp jo ir išėjimo elemento krašto;
 • po to antgalis įkištas tiesiai į pačią sifoną ir visi elementai yra pritvirtinti veržlėmis;

Geras patarimas! Priverždami varžtus, nenaudokite rakto. Tvirtinimas turi būti atliekamas ranka, kad būtų išvengta pernelyg didelės plastikinių elementų apkrovos.

 • jei skalbimo mašinoje yra papildomas lizdas, kuris dar nebus naudojamas, jis turi būti uždarytas specialiu kištuku;
 • po to prie sifono apatinės angos prijungiamas gofruotas vamzdis, kuris vėliau jungiasi prie kanalizacijos linijos;

 • Vamzdis yra sumontuotas ant papildomo perpildymo angos ir prijungtas prie mažos viršutinės skylės į kriauklę.

Baigus diegti, būtina patikrinti visos konstrukcijos veikimą. Norėdami tai padaryti, įjunkite vandenį maksimalia galia ir patikrinkite visas jungtis. Jei vandens lašeliai niekur nepasirodė, tai reiškia, kad įrengimas buvo atliktas kokybiškai. Kartais montavimo metu gali tekti sutepti kai kuriuos elementus sandarikliu, tačiau vandens užstrigimo atveju tokia konstrukcija negali būti greitai išmontuojama.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: