Virtuvės prijuostė. Įvairių tipų ir stilių nuotraukų plytelės

Graži virtuvė pakelianti ir yra šeimininkės pasididžiavimas. Ypač pabandykite pabrėžti prijuostę – sienos dalį tarp viršutinių stalčių ir stalviršio. Norint pasiekti norimą efektą, būtina, kad virtuvės prijuostė būtų teisingai parinkta. Nuotraukų plytelės yra plačiai pristatomos gamybos įmonių interneto svetainėse.

Virtuvės prijuostė. Įvairių tipų nuotraukų plytelės

Pasirenkant sienų dangą, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kai kurias būtinas plytelės savybes:

 • tankus, lygus, vienodas paviršius. Prijuostės atveju reljefinė plytelė tikrai nėra tinkama – ji greitai užsikimšia nešvarumais, kuriuos sunku valyti;
 • terminis stabilumas. Šviesos karšto vandens purslai, garai ir vanduo, kurie nepažeis plytelių, nuolat pateks ant dangos;
 • atsparumas agresyviems plovikliams. Prijuostė kasdien turi nuplauti riebalus.

Plytelių stiprumas nėra toks svarbus, nes sienai praktiškai nėra mechaninio streso.

Klinkerio plytelės vidaus sienų apdailai. Diegimo tipai ir funkcijos. Teigiamos savybės, klinkerių plytelių tipai. Gamybos ir montavimo metodai. Klinkerio plytelės interjere.

Šiandien statybinių medžiagų rinkoje siūlomi įvairūs dangai ant prijuostės virtuvei.

Medžiaga parenkama glazūruota, tanki, mažai poringa. Ypač populiarus yra paprastasis stačiakampis plytelė su briaunomis (išlenktas galinis kraštas). Padėkite jį su tvarsčiu, imituodami plytų sieną. Tačiau kartais naudojant kontrastinį skiedinį akcentuoti mūro pobūdį.

Ryškios kalkių plytelės"кирпичиком"

Patarimas! Negalima imtis išgalvotos formos plytelių. Deimantai ir penkiakampiai vaizduose puikiai atrodo, bet tik patyręs tilerys galės su jais išdėstyti sieną. Geriau rinktis 150X150 mm dydžio standartinius kvadratus.

Tai keraminė arba stiklo plytelė, nedidelė (smalt). Iš jos išdėstykite ornamentus ir visą skydelį. Dažniausiai apdailai naudojami trys arba keturi atspalviai, tačiau taip pat gali būti išdėstyti sudėtingi daugialypiai vaizdai. Aukštųjų technologijų virtuvės papuošalai yra pagaminti iš sidabro ar juodos ir baltos mozaikos. Paimkite medžiagą iš plytelių katalogų prie virtuvės prijuostės. Smaltas montuojamas kvalifikuoto specialisto.

Medžiaga skiriasi nuo keramikos didelio tankio, vienodo atspalvio ir didelių matmenų (400X400 mm). Poliruotas porceliano akmuo turi nulinę vandens absorbciją, kuri leidžia sėkmingai ją naudoti kaip virtuvės plytelę prijuostei. Nuotraukų plytelės rodo vizualinį visos sienos suvokimą. Mažiausias plytelių sujungimas supaprastina prijuostės valymą.

Patarimas! Plytelės, kurios yra pamuštos virtuvės sienomis, turi būti tokiame pačiame lygyje (praplaukite) su prijuostė.

Veidrodiniai paviršiai geriausiai tinka mažai virtuvei. Atspindėjimas vizualiai plečia uždarą erdvę. Tiesa, stalai ir palangės turi būti tuščios. Priešingu atveju, pakartotinai atsispindintys virtuvės elementai sukels netvarką. Skalbimo veidrodžiai taip pat nėra lengva užduotis.

Montuojant būtina atsižvelgti į tai, kad veidrodžio plytelių storis yra 4 mm, o keramika – 8 mm. Jei sienos yra išklotos keramika, tada po veidrodžiu turės būti storesnis substratas. Nepaisant tokių sunkumų, veidrodis dažnai pasirenkamas kaip virtuvės prijuostės plytelė. Nuotraukų plytelės pritraukia ryškią ir neįprastą išvaizdą.

Stiklo plytelės yra pagamintos iš 6 mm storio grūdinto stiklo. Ši medžiaga yra stipresnė už automobilio priekinį stiklą. Jo lydymosi temperatūra viršija 400 laipsnių. Skinali skirtingos dizaino savybės. Fotografavimas ant plytelių taikomas bet kuriam vaizdui. Jis gali paveikti ledą, sidabro, miglotą stiklą su vandens lašeliais. Dažnai nusipirkau panoramines žmonių, kraštovaizdžių, miesto architektūros nuotraukas.

Keramika tradiciškai išlieka labiausiai pageidaujama virtuvės medžiaga. Esminiai privalumai:

 • atsparus vandeniui, kuris yra ypač svarbus, kai drėgmė patalpoje yra didelė;
 • inertiškumas agresyviems skysčiams – verdančiam purškimui, garui, maisto ir ne maisto dažams;
 • patvarumas Tinkamai klotos plytelės tęsis dešimtmečius;
 • plati atspalvių paletė. Tai galima matyti žiūrint į plytelių katalogus virtuvės prijuostėje;

 • galimybė sujungti su kitomis medžiagomis – mediena, stiklas, metalas;
 • aplinkos saugumą. Keramikoje yra vienas pagrindinis komponentas – ugniai atsparus molis, nekenksmingas žmonių sveikatai;
 • jėga Medžiaga išnyksta į skalą esant aukštai temperatūrai, todėl praktiškai tai nėra pavojinga sunaikinti. Židiniai ir krosnys, išklotos keramika, senovinių rūmų sales dekoravo šimtmečius;
 • atsparumas ugniai. Plytelių nedegina ir neišskiria jokių junginių kaitinant. Tokios savybės yra labai svarbios glaudžiai kontaktuojant su dujine virykle;

 • pirminės formos išsaugojimas. Danga nekeičia spalvos saulės spindulių, drėgmės, ploviklių, temperatūros pokyčių įtakoje;
 • higiena. Plytelė lengvai suteikia drėgno valymo. Interglaciniai siūlai yra impregnuoti specialiais junginiais, kad jie nepatektų dulkių ir suodžių.

Patarimas! Pirkite keramines plyteles virtuvei ant prijuostės 10% marža. Keli gabalai turi būti įtrūkę arba suskilę dėl įvairių priežasčių. Pakete yra ir kitų atspalvių atvejų, kurie sugadins visą idėją. Nebrangių plytelių gamintojai gali sudaryti iki 5% defektų vienoje partijoje.

Paprastoje vidutinėje virtuvėje dažniausiai yra ramių atspalvių plytelės – smėlio, smėlio, šviesiai pilkos. Norėdami kažkaip atgaivinti sienos monotoniją, naudokite plytelių intarpus su modeliu. Jie yra platinami per visą prijuostės plotą arba dedami į ornamentą. Jei įdėklai paimti iš kitos kolekcijos, būtina įsitikinti, kad jų storis ir matmenys sutampa su fono keramikos parametrais. Tada sankaba atrodys vienoda.

Dažnai įdėklai sukuria klasikinio ar kaimiško stiliaus plokštes. Paveiksle pavaizduotas pastoracinis motyvas, pavyzdžiui, peizažas, namas ar žydintys saulėgrąžos. Toks vaizdas turi simetriją ir erdvę, todėl mes jį įterpiame į patį prijuostės centrą.

Plytelių su šalies ornamentu frizas suteikia sienos tobulumo. Šių plytelių juostelė gali būti dedama į vidurį arba išilgai prijuostės krašto.

Nesvarbu, kaip ultramarinas ar nuodingos žalios plytelės sukelia jūsų vaizduotę, geriau vengti avangardo spalvų virtuvėje. Tą patį galima pasakyti apie juodos ir baltos spalvos langelį. Ši šachmatų lenta netrukus pavargs nuo savo manija. Virtuvės prijuostė yra kontrastingos tamsiai mėlynos spalvos.

Nusprendę prikabinti prijuostę į virtuvę, reikia atsižvelgti į keletą svarbių dalykų:

 • Yra taisyklė: kuo didesnis plytelių dydis, tuo didesnės atliekos ir atvirkščiai. Mažos dalys yra lengviau prisitaikomos prie nustatyto ploto dydžio. Užsakant didelio formato keramiką, pridėkite dar 5-8% viso;
 • labiausiai suvartojama medžiaga yra plytelių įstrižainė. Tokiu atveju reikės pridėti iki 15% apskaičiuotos sumos;
 • būtina rezervuoti ir dėl to, kad kitų partijų plytelės tikrai skirsis spalva ir storiu;

 • Kuo mažesnė virtuvės erdvė, tuo mažesnis turėtų būti virtuvėje esančios prijuostės plytelių dydis. Nuotraukų plytelės taip pat ne visada yra lygiai tokia pati spalva su pavyzdžiais kataloguose;
 • jei negalite suderinti plytelių spalvos su savo virtuve – pasirinkite baltą, tai yra naudinga galimybė. Jūs galite imtis baltų atspalvių: pieniškas, kreminis, sniegas. Čia taip pat reikia atsižvelgti į apšvietimo tipą: šaltoje šviesoje keramika atrodo kitokia nei šilta;
 • kuo mažesnė plytelė, tuo brangesni jie ima dirbti.

Apibendrinant. Pasirinkus prijuostę, tinkama plytelė yra atsakomybės reikalas. Netrukus, kai norite pakeisti, pigūs rūgšties keramika taps norima. Dangos išmontavimas ir montavimas sukels beveik naują remontą, todėl geriau įsigyti kokybiškų statybinių medžiagų.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: