Vonios vonios: tipai, savybės ir nuotraukos

Anksčiau vonios vonios buvo pasirinktos tik pagal dydį (dėl praktinių priežasčių). Tačiau šiandien yra keletas kriterijų, į kuriuos pirkėjai atkreipia dėmesį. Be matmenų, labai svarbu gaminti vonios medžiagą ir jos formą. Daugelis gaminių turi specialias hidromasažines priemones, kurios taip pat skiriasi savo charakteristikomis.

Vonios vonios rūšys

Erdvus vonios kambarys labai supaprastina vonios pasirinkimą. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje smulkesni apartamentai su mažais standartinių dydžių vonios kambariais yra daug dažniau. Renkantis vonią kambaryje, kuriame yra nedidelė erdvė, būtina ištirti visus niuansus ir gudrybes, kurios leis Jums pasirinkti minimalaus dydžio įrangą neprarandant komforto.

Prieš perkant vonią, reikia atkreipti dėmesį į 4 pagrindinius parametrus:

  • produkto matmenys;
  • forma;
  • gamybos medžiaga;
  • hidromasažo buvimas arba jo nebuvimas.

Visi šie veiksniai leidžia mums supaprastinti šios sanitarinės įrangos parinkimą. Paskutinis žingsnis yra nuspręsti dėl vonios spalvos ir papildomų dekoro elementų. Internete galite pamatyti bendrus vonių modelius. Čia taip pat galite pasirinkti tam tikrą įrangą ir pirkti. Kokie yra populiariausi vonios kambariai šiandien?

Šiandien standartinių dydžių akriliniai modeliai yra labai populiarūs vartotojams. Ši medžiaga turi geras technines charakteristikas ir yra gana pigi. Daug kas priklauso nuo medžiagos, iš kurios gaminama vonia: įrengimo laikas ir sudėtingumas, vandens aušinimo greitis ir eksploatavimo laikotarpis.

Atkreipkite dėmesį! Nors ketaus gaminiai ir kasmet praranda savo populiarumą, tačiau jie turi didžiausią galiojimo laiką. Taip pat dėl ​​tokių modelių sunku palikti nulio ar kitokią žalą.

Vonios dizainas taip pat yra svarbus atrankos kriterijus. Vonios dizainas gali būti labai skirtingas. Daugelis kompanijų parduoda produktus, kuriuose yra rankenos (patogumui), veidrodžiai ir kiti priedai. Kavos spalvų schemos pasirinkimas visiškai priklauso nuo buto savininko skonio ir konkrečių vonios interjero savybių.

Modeliai, pagaminti iš ketaus, neseniai prarado savo populiarumą. Taip yra dėl pramonės vystymosi ir naujų medžiagų įvežimo į gamybą, kurios pasižymi geresnėmis savybėmis ta pačia kaina. Tačiau vis dėlto ketaus modeliai vis dar paklausūs.
Ketaus gaminiai neturi plataus asortimento. Rinkoje galite rasti ketaus vonias iš šios formos:

  • stačiakampis;
  • kiaušinio (ovalo formos).

Ketaus vonios turi didelę masę, todėl jas sunku transportuoti ir įrengti. Priklausomai nuo dydžio, yra modeliai, kurių svoris nuo 70 iki 200 kg. Rūpinimasis šiais modeliais neleidžia naudoti abrazyvinių valiklių, kurie gali pažeisti emalį.

Pagrindinis tokio vonios privalumas yra mažas šilumos laidumo koeficientas. Šildyto vandens temperatūra šioje konstrukcijoje sumažinama maždaug 5-10 ° C 1 valandą. Be to, jie yra gana patvarūs ir pasižymi geromis garso izoliacijos savybėmis spausdinant vandenį. Ketaus modelis yra vienas iš prieinamiausių iki šiol, atsižvelgiant į kainą.

Renkantis produktą iš šios medžiagos, ekspertai pataria atkreipti dėmesį į emalio kokybę. Emalio danga turi būti kieta, be jokių matomų defektų (lustų, įtrūkimų, šiurkštumo ir pan.).

Įrengiant tokią struktūrą, būtina atkreipti ypatingą dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminamas grindys. Ekspertai primygtinai rekomenduoja įrengti ketaus modelį kambaryje, kuriame yra medinės sijos. Taip yra dėl didelio ketaus konstrukcijos svorio.

Šiuolaikiniai ketaus modeliai gali būti aprūpinti hidromasažine įranga, kuri labai veikia jų vertę. Tokios vonios kaina gali siekti 150 tūkst. Rublių. Mažiau technologiškai pažangių modelių yra nuo 30 iki 50 tūkstančių rublių.

Ketaus vonių dydis yra pagrindinis parametras, turintis įtakos jų pasirinkimui. Pagal matmenis yra trys šių produktų tipai:

  • mažos vonios (ilgis 120 arba 130 cm, plotis – 70 cm);
  • standartinis (ilgis 140 arba 150 cm, plotis – 70 cm);
  • didelis (vonios ilgis – 170, 180 arba 185 cm, plotis – 70, 85 cm).

Mažoms patalpoms rekomenduojama įsigyti kampines ketaus vonias. Toks modelis leis išlaikyti naudingą kambario plotą.

Stiklo vonių kaina svyruoja nuo 145 iki 500 tūkst. Mažiausiai paplitę yra medinės vonios, kurių kaina svyruoja nuo 200 tūkst. Iki 3-4 mln. Rublių.

Daugelis svetainių, kurios specializuojasi parduodant vonias, dažnai organizuoja įvairias akcijas, kuriomis siekiama pritraukti pirkėjus. Todėl internete yra galimybė įsigyti vonios vonios kambariui pigiai. Vonių pardavimas gali taupyti pinigus, tačiau jūs turite būti atsargūs, kad nepirktų žemos kokybės produktų.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: