Pergolas tai daro pats iš laužo medžiagų: originalių sprendimų nuotraukos

Daugelis vasaros gyventojų dirbtuvėse saugo įvairias medžiagas, kurios liko iš pagrindinių objektų statybos: metalo profiliai, pjautinė mediena, plastikas, plytelės. Dėka išradingumo ir vaizduotės, šių liekanų sėkmingai naudoja amatininkai įvairiems poreikiams. Išimčių ir do-it-yourself gazebos, pagaminti iš laužo medžiagų: kūrybinių struktūrų nuotraukos patvirtina, kad funkcionalumo ir dizaino požiūriu jie dažnai nėra prastesni nei paruošti raktai.

Mes pasirenkame medžiagą sodo pavėsinėms su savo rankomis. Įdomių parinkčių nuotraukos

Susipažinę su tinkluose įrengtų vasarnamių nuotraukomis su savo rankomis, galite pamatyti įvairiausius, kartais unikalius sprendimus. Amatininkai nustoja stebinti išradingumo ir įgūdžių. Įkvėptas šviežių idėjų, galite pradėti statyti individualią pavėsinę, kuri greičiausiai neturės analogų visame rajone.

Mediena – populiariausia paviljonų statybos medžiaga. Visuose kiemuose galima rasti įvairių medinių elementų rąstų, lentų, strypų, faneros pavidalu. Mediena lengvai apdorojama, medinių konstrukcijų statybai reikalingi įrankiai yra beveik kiekvieno savininko arsenale. Medžio laikikliai yra patvarūs ir organiškai tinkami bet kokio sezoninio dachos registracijai.

Pavėsinė iš pradžių žiūri į sodą iš kamienų, iškirtų kaip nereikalingi medžiai. Bėgiai patys veikia kaip atraminiai stulpai, nes horizontalūs tvoros elementai naudoja stores šakas, plonos šakos tarnauja kaip tvoros užpildas. Tokių pavarų formos skiriasi: jos gali būti apvalios, ovalios, kvadratinės, stačiakampės arba daugialypės. Norėdami uždengti stogą, galima naudoti nendrę, malksnas ar ilgas šakas.

Medinės rąstų pavėsinės yra labai patrauklios. Masyvi konstrukcija, visiškai pagaminta iš rąstų – gana brangi. Todėl labai dažnai pavėsinės statyboje yra keletas šios medžiagos elementų. Pavyzdžiui, rąstai supjaustomi nedidelio dydžio gabalėliais ir naudojami tik kaip pagalbiniai skyriai.

Pavėsinė poilsiui, kurio tvora yra riešo tvora. Tokių aptvarų lentynoms naudojami stiebai arba strypai, taip pat riešutai, riešutai, gluosniai arba beržo ūgliai. Medinės pavėsinės nuotrauka suteiks jums galimybę sukurti savo individualų dizainą sode.

Naudojant akmenį, baltą ar raudoną plytą pastatyti pavėsinę, jie gauna monumentalią ir patvarią struktūrą. Tokios struktūros gali būti atviros ir uždarytos. Pastarojoje versijoje jie įrengti durimis ir langais, o gauta struktūra gali būti naudojama kaip vasaros virtuvė arba svečių namai.

Jei po konstrukcijos likęs plytų nepakanka, kad sukurtų visas sienas, tik iš pagrindo galima pagaminti tik pagrindines atramas. Likę pavėsinės elementai atliekami derinant plytas su kitomis medžiagomis: tinkamas metalo profilis, medinis strypas, polikarbonatas ir kitos liekanos. Reikėtų prisiminti, kad plytų statyba yra gana masyvi ir reikalauja tvirto pagrindo, o tai reiškia nemažas išlaidas.

Ratlankiai, kurių konstrukcijoje yra akmenų, puikiai tinka dachos kraštovaizdžiui. Ypač ekologiškai su tokiais pastatais apjungia vaizdingos Alpių kalvos su akmenimis ir asfaltuotais takais, esančiais netoliese. Bet jei neturite pakankamai patirties dirbant su natūralaus akmens, geriau pakviesti specialistus dėti.

Geras patarimas! Baigus gaminti natūralų akmenį, būtina paviršių apdoroti specialia lako sudėtimi. Tai gali labai paveikti plytų ilgaamžiškumą.

Arborai iš metalo dažnai susitinka šalies išorėje. Iš metalo profilio pastatytos konstrukcijos yra šviesios ažūrinės išvaizdos, nors jos yra gana tvirtos ir patvarios. Šie pavėsinės gali tarnauti kelis dešimtmečius. Tačiau metalo konstrukcijų statybai reikalingas suvirinimo aparatas ir tam tikra patirtis.

Metalas puikiai derinamas su kitomis medžiagomis. Ir padengti stogą metalo pavėsinėse, naudojant polikarbonatą, gofruotą kartoną, medieną ir kitas medžiagas. Metalo suderinamumas su kitomis medžiagomis leidžia naudoti viską, ką turite.

Paprastai stogų danga pakartoja pagrindinio namo aprėptį, kuri palankiai veikia vieno architektūros stiliaus palaikymą. Tik dvi dienos – ir pavėsinė yra paruošta su rankomis iš improvizuotų medžiagų. Metalo konstrukcijų atranka padės nustatyti galutinę sodo versiją jūsų sode.

Kai kurios metalinės pavarų konstrukcijos yra susukamos. Jie gali būti lengvai ir greitai išmontuoti ir užmigti dirbtuvėse ar garažuose. Svarbus metalo konstrukcijų reikalavimas yra savalaikis paviršiaus apdorojimas nuo korozijos.

Ypač patraukli ir tinkama žvilgsniai, pagaminti iš polikarbonato. Ši medžiaga yra lengva, patvari ir plastikinė. Dėl polikarbonato lakštų lankstumo galima pateikti bet kokią norimą formą. Be to, polikarbonatas puikiai dera su kitomis medžiagomis: metalo profiliais, mediena, plastiku, natūralaus akmens, plytų ir kt. Šviesos perdavimas ir įvairios medžiagos spalvų paletė padeda plačiai naudoti polikarbonatą kaip stogo dangą.

Paviljonai, padengti polikarbonatu, gali būti tiek erdvūs, tiek erdvūs ir labai maži, pritaikyti pora mažų suolų ir stalo. Iš šios medžiagos galima statyti labiausiai nenuspėjamų formų paviljonus: nuo paprasto stogo iki pavėsinės sferos ar kupolo pavidalu. Net jei turite šiek tiek šios medžiagos, galite pagaminti originalią struktūrą, derindami polikarbonato plokštes su kitomis turimomis medžiagomis.

Dėl lengvos polikarbonato konstrukcijos vieną dieną galite surinkti pavėsinę su savo rankomis. Lengvai montuojamas, nereikalauja specialių įrankių ir specialių profesinių įgūdžių. Pakankamai paklausti kai kurių taisyklių ir rekomendacijų diegimui. Dėl medžiagos lengvumo nereikia statyti masinio pagrindo polikarbonato gamybai.

Dažniausiai pavėsinės yra pagamintos iš medžiagų, kurių perteklius liko po kaimo namų ar kitų pastatų statybos. Tačiau gali būti naudojama kita visiškai netikėta žaliava.

Like this post? Please share to your friends: