90×90 kampinis dušas su aukšta bazė: geriausias pasirinkimas vonios kambariui

Taupykite erdvę ir padarykite kiekvieną kvadratinį metrą būsto norą visiems mažų butų savininkams. Vonios kambarys nėra išimtis. Tai kampinis dušas 90×90 su dideliu indu, kuris padeda susidoroti su juo. Tai labai patogus, modernus ir užima daug mažiau vietos nei įprastinė vonia. Šis produktas – tai praktinių žmonių pasirinkimas, kurie nori, kad jų namai būtų patogūs ir patogūs.

Didelio įlankos dušai: naudojimo privalumai

Šiuolaikinė santechnikos rinka papildoma naujais ir naujais pasirinkimais. Todėl specializuotose parduotuvėse lengva rasti pigius kampinius dušus kiekvienam skoniui. Tokie produktai yra labai populiarūs, nes jie turi keletą privalumų. Net mažiausiame vonios kambario kampe dušo kabina 70×70 lengvai pritaikoma. Jo naudojimas atlaisvina vietos kitiems dalykams, pavyzdžiui, skalbimo mašinoms.

Tai yra pagrindinis tokio stendo privalumas, nes 1 kvadratiniame kampe. m yra patogus prietaisas higienos procedūroms atlikti. Optimalus ir populiariausias yra 90×90 cm dydis. Tokiame dušo kabinoje bet kuris žmogus jaustis patogiai, nebus sulaikomas sienų, o pats dizainas lengvai pritaikytas vonios kambariui.

Dažniausiai dušo kampo kabina su dideliu padėklu 100×100 arba 90×90 pasirinkta jaunų šeimų. Galų gale, dėka gilaus dėklo, galite įsiurbti sau, nuplauti vaiką arba nuplauti mažus drabužius. Be to, tokių kabinų privalumai yra šie:

 1. Įšilę vidinę dušo erdvę. Oro greitai įkaista ir temperatūra trunka ilgai.
 2. Padėklo talpa. Dėl šios priežasties galite ne tik dušu, bet ir vonia. Produkto matmenys leidžia plauti ir suaugusiems, ir vaikams.
 3. Paslėpti ryšius. Specialus metalinis rėmas lengvai slepia visus vamzdžius.
 4. Mažiausia sužalojimo rizika ir tikimybės, kad kaimynai gali užtvindyti, trūkumas. Nuo kabinos vanduo nepatenka ant vonios grindų, o tai reiškia, kad neįmanoma slysti ar sugadinti patys ir kaimynai iš apačios.
 5. Aukšta pusė suteikia galimybę atsipalaiduoti pėsčiomis.
 6. Be to, daugelis dušų yra aprūpinti įvairiais priedais, kad dušas būtų patogesnė. Pavyzdžiui, hidromasažo funkcija padės sumažinti nuovargį po darbo dienos, o radijas pakels jūsų dvasias.

Geras patarimas! 90×90 dušo kabina su dideliu padėklu pagyvenusiems žmonėms nėra labai patogi, nes jiems nėra labai patogu pereiti į aukštą produkto pusę. Šiuo atveju geriau pirkti kampinę dušo kabiną 100×100 su mažu padėklu.

Kai kuriuose šiuolaikiniuose modeliuose yra ypatinga vieta, kur galėsite sėdėti kvėpuoti, o po dušu ar patogiai įsitaisyti vonioje.

Galima nusipirkti kampinę dušo kabiną kaip aukštą ir žemą padėklą. Gamintojai taip pat dalijasi savo produktais pagal geometrinį principą:

 • pusiau apskritas – tinka vidutinio dydžio vonios kambariams daugiabučiuose namuose;
 • aikštė – mažiems vonios kambariams;
 • kampinis – nestandartiniams išdėstymams;
 • stačiakampis – vidutiniams ir dideliems kambariams.

Mažos kajutės puikiai tinka apartamentams, mažiems kaimo namams ir viloms, pirtims ir pirtims. Dideli kajutės taip pat yra su išskirtiniu paketu. Tokie matmenys turi standartinius kampinių dušo kabinų modelius: 80×80, 70×90; 90×90; 100×80 Šie produktai turi įprastas funkcijas.

Vidutinis dušo kabinos dydis tinka standartinei vidutinei šeimai. Kadangi sienos neriboja aukšto vyro judėjimo ir yra patogios maudytis mažam vaikui, aukšta keptuvė leidžia plaukti sėdint. Tokie modernūs produktai papildomi papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, hidromasažu. Tokių dušų dydžiai: 100×100; 110×80; 120×80; 120×120

15 kv. M vonios kambario savininkai gali sau leisti didelius erdvius namelius. m ir daugiau. Didelių dušų dydžiai: 130×130; 140×140; 150×90; 170×90

Pasirinkus produktą, geriau teikti pirmenybę kampiniam dušui. Jis yra erdvesnis nei stačiakampis arba panašaus dydžio kvadratinis. Asmuo, esantis kampiniame duše, yra nuo kampo iki kampo, o ne centre.

Šiuolaikinė dušo kabinų rinka siūlo daugybę produktų, tarp kurių lengva prarasti. Pasirinkdami produktą turite remtis šiomis savybėmis:

 • dušo paketas;
 • padėklų aukštis;
 • kabinos prekės ženklas;
 • produkto modelis;
 • dizainas.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas dušo kabinos kokybei. Galų gale, šis dalykas nėra pigus, o tai reiškia, kad jis dažnai nepasikeis.

Geras patarimas! Pirmenybė turėtų būti teikiama kampiniam dušui su gerai žinomų prekių ženklų vonios kambariu, modeliais, kurių reputacija yra įrodyta. Galų gale, geriau vieną kartą sumokėti vienkartinę sumą, nei pastoviai išleisti pinigus struktūriniams remontams.

Dabar populiariausi prekės ženklai yra Polar, Niagara, Timo, Erlit, Roca. Apsvarstykite labiausiai paplitusius modelius.

Pigūs kampinis dušo kabina 80×80

Šis kampinis dušas 80×80 su dideliu dėklu – universalus pasirinkimas bet kuriam kambariui. Toks modelis yra kompaktiškas, tačiau dideliam žmogui nebus pakankamai patogus dušas.

Modelis yra su maišytuvu, čia naudojama maža lentyna, aliuminio profiliai ir lankai. Durys pagamintos iš matinio atspalvio stiklo. Apsauginis stiklas su 4 mm storiu, dažytu baltu. Dušo galvutė yra pritvirtinta prie lanksčios žarnos. Padėklų aukštis yra 40 cm, įrengtas metalinis rėmas. Gaminant armatūrą naudojamas papildomas padėklo stiprumas.

Šis 80×80 kampinis dušas yra 200 cm aukščio, todėl gaminys puikiai dera į kambarį su mažomis lubomis.

Populiarus modelis: kampinis dušas 90×90 Niagara

Pateikiame dušą su dideliu padėklų gamintoju „Niagara“.

Rėmo konstrukcija pagaminta iš stipraus aliuminio lydinio. Padėklų kojos yra reguliuojamos. Galinis stiklo langas pagamintas iš baltos karšto stiklo. Stiklinės užuolaidos, nepermatomos, gofruotos, 5 mm storio. Produkto viršus yra padengtas vandeniui atsparia medžiaga. Durys yra pagamintos taip, kad, jei jos sulaužytų, jos ne skristi į gabalus, o į granules, o tai sumažina sužeidimo riziką.

Dušo kabinos profilis yra chromuotas. Dušo maišytuvas pagamintas iš žalvario lydinio. Galima perjungti režimus. Yra higienos gaminių lentyna. Produkto gamintojas garantuoja gaminį – 1 metus.

Timo Suomijos kampinės dušo kabinos

Šio modelio gamintojas yra Suomijos bendrovė „Timo“. Kampiniai dušo padėklai, pagaminti iš akrilo lakšto. Ši medžiaga turi ilgą tarnavimo laiką. Stumdomos durys, pritvirtintos prie savaime reguliuojamų volų. Dušo kabinoje įrengta patikima ir aukštos kokybės vandens masažo sistema.

T-standumo technologijos dėka konstrukcijos profilis yra atsparus deformacijai. Jo paviršius apdorojamas apsaugine kristalinio oksido plėvele. Apdorojimo metodas – elektrocheminis anodavimas – užtikrina medžiagos atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Dušas yra aprūpintas plačiu funkcionalumu: lietaus dušu, maišytuvu su keliais režimais, vidine ventiliacija, dekoratyviniais žibintais. Prie gaminio valdymo rinkinio pridedamas nuotolinio valdymo pultas. Modelio stiklas yra grūdintas, saugus – suskaidytas į granules.

Padėklų forma – pusapvalė. Įrengimas yra paprastas, tačiau reikalaujama laikytis nurodymų. Šio modelio kaina viršija vidurkį.

Dušo kabina 120х80 su giliu padėklu Erlit

Šio modelio gamintojas yra Kinijos kompanija Erlit. Pagrindinis šio dušo bruožas yra asimetrinė forma. Padėklas turi sustiprintą rėmą. Priekinis stiklo modelis yra nepermatomas, galinės sienos yra baltos. Stumdomos durys iš grūdinto stiklo 4 mm storio. Įrengta visa pagrindinė funkcija. Taip pat yra papildomų galimybių: ventiliacija, hidromasažas, tropinis dušas. Valdymą atlieka nuotolinio valdymo pultas. Gėrimas gali būti pritvirtintas prie turėklų, taip pat yra keletas lentynų.

Dažniausiai šios kabinos yra parinktos montuoti privačiuose namuose ir apartamentuose. Nepaisant geros kokybės ir plačių funkcijų rinkinio, modelis yra nebrangus. Be to, tokios kabinos gaminamos tik iš ekologiškų medžiagų. Ir dėl to, kad keptuvėje yra sifonas, kabinos savininkas yra apsaugotas nuo nemalonių kvapų iš kanalizacijos. Dušo nutekėjimas užsidaro ir atsidaro paspaudus pėdą.

Didelio kampo kabinos dušas 120х120 firmų Roca

Dušo modelis 120×120 skirtas montuoti dideliuose vonios kambariuose. Kabinos durys yra stumdomos, sumontuotos ant metalo profilio, pagamintos iš dviejų variantų: balta ir sidabrinė. Priekinę dalį sudaro 2 dalys: 2 durys ir 2 stiklai durų šonuose. Stiklo storis 4 mm. Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami.

Šis modelis puikiai pakeičia aukščiau aprašytus produktus su giliu dėklu. Tokio dušo ypatumas konkrečioje nutekėjimo sistemoje, kuri neuždaro vandens įrenginio viduje. Dėl šios priežasties nebijote stipraus vandens slėgio. Tai ypač aktualu naudojant tropinį dušą ir hidromasažą. Kitas privalumas yra žemas slenkstis, nesukeliantis sunkumų patekti į dušą ir iš jo.

Optimaliai parinktas dušas leidžia jums padaryti erdvę vonioje kaip funkcionalų ir erdvų. Geriausia pasirinkti kampinį dušą su dideliu keptuvu, kad būtų galima atlikti vonios funkcijas. Standartiniame mažame kambaryje geriausias yra 90×90 dydžio kampinis dušas. Šiuolaikinės dizaino idėjos dėka paprastas standartinis kioskas tapo ypatingu akcentu.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924