Klinkerio plytelės fasadui: universalios medžiagos

Tarp daugelio susidėvėjusių medžiagų pastato išorinėms sienoms klinkerio plytelės užima garbingą lyderio poziciją. Taip yra dėl didelio šios medžiagos našumo. Fasado klinkerio plytelė ne tik suteikia pastatui išvaizdą, bet ir apsaugo pagrindines jo sienas nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šiame straipsnyje galite susipažinti su gera plytų apdailos alternatyva.

Kas yra fasado klinkerio plytelė

Mūrinė plytelė yra keramikos gaminys, kurio gamybai naudojamos skalūnų molio, gumboilio ir dažymo pigmento. Visa ši masė gali būti paduodama vieną kartą į 150 m ilgio tunelio krosnį 1360 ° C temperatūroje. Procedūra trunka iki visiško gaminio kepimo. Ši technologija leidžia jums gauti ilgaamžę apdailos medžiagą, kurioje nėra vidinių ertmių ir tuštumų, kurie yra labai atsparūs išoriniams poveikiams. Gaminant plyteles griežtai laikykitės gamybos metodų. Mažiausio gedimo atveju medžiaga deformuojama, dėl to pažeidžiami linijiniai matmenys ir sumažėja gatavo produkto kokybė.

Geras patarimas! Renkantis klinkerio plyteles, pirmenybė turėtų būti teikiama gerai žinomiems gerai žinomiems gamintojams, įrengtiems moderniomis mašinomis ir įranga, kurie ne kartą patvirtino aukštą produktų kokybę.

Pagrindiniai medžiagos privalumai:

 • ilgas eksploatavimo laikotarpis;
 • dėl mažo drėgmės sugerties laipsnio medžiaga yra atspari šalčiui ir sparčiam temperatūros pokyčiui;
 • plytelių mechaninio stiprumo lygis sutampa su natūralaus akmens ir granito savybėmis;
 • nedidelis produkto svoris leidžia naudoti plyteles įvairiuose pastatuose, neatsižvelgiant į pagrindo tipą;
 • medžiaga turi didelį atsparumą agresyviai aplinkai;
 • dėl nelygio galinio produkto paviršiaus užtikrinamas geras sukibimas su pagrindu;
 • plytelių struktūra yra vienoda;
 • plytelės priklauso aplinkai nekenksmingoms medžiagoms;
 • klinkerio plytelių tekstūros ir spalvų įvairovė (tai aiškiai parodo tai) leidžia jums įkūnyti bet kokią dizaino idėją;
 • patogus ir paprastas gaminio montavimas leidžia atlikti darbą per trumpą laiką be specialistų dalyvavimo;
 • ant plytelių paviršiaus beveik nėra dulkių, kurios lėtina kerpių ir samanų vystymąsi. Tai nereikalauja papildomos priežiūros.

Priekinių plytelių trūkumai:

 • didelės medžiagos kainos dėl to, kad žaliavos (skalūnų molis) jos gamybai yra ribotos;
 • medžiaga yra gana trapi, o staigus mechaninis smūgis gali sukelti įtrūkimų;
 • ant žemės supjaustyti dažnai formuojami lustai.

Medžiaga plačiai naudojama namų apdailai. Klinkerio plytelės, nuotraukos tai aiškiai parodo, suteikia estetinę išvaizdą struktūrai ir patikimai apsaugo ją nuo išorinių poveikių. Apvalkalo produktas gali būti naudojamas kaip išlyginto paviršiaus apdaila, kad būtų sukurtas plytų poveikis, arba gali būti pradinė medžiaga klinkerio plokščių ir fasadų šiluminių plokščių gamybai. Tai leidžia išplėsti apdailos medžiagos apimtį į sienų izoliaciją ir įdiegti ventiliuojamo klinkerio plytelių fasado sistemą.

Klinkerį galima naudoti bet kokiems pastatams: betonui, akmeniui, medžiui, surenkamiems ir kitiems.

Plytų plytelės yra plačiai naudojamos aklųjų zonų statybai ir antklodei, kad galėtų susidurti su draugu. Dėl savo aukštos kokybės klinkerio galima naudoti grindis ant terasų ir verandų, sodo takų. Turint mažą vandens sugerties laipsnį, plytelės idealiai tinka susidūrimui su fontanais, baseinais ir kitais dekoratyviniais tvenkiniais. Klinkerio plytelė nebijo aukštos temperatūros, todėl ją galima naudoti židinių ir krosnių apdailai. Dėl mechaninio atsparumo ir cheminio atsparumo jis dažnai naudojamas grindų dangoms automobilių remonto dirbtuvėse ir garažuose.

Kadangi klinkerio plytelė yra plytų imitacija, jos matmenys nesiskiria nuo plytų matmenų. Pagrindinis parametras yra produkto storis, kuris gali būti 5,7,12,13 ir 17 mm. Populiariausi produktai yra 5 ir 7 mm storio.

Plytelių storis parenkamas pagal regiono klimato sąlygas. Kuo agresyvesni regiono oro sąlygos ir tuo didesnis miesto smogas, tuo storesnės klinkerio plytelės turi būti nukreiptos į pastatą.

Geras patarimas! Norėdami užbaigti pastatų fasadus, esančius netoli vandens telkinio, turėtumėte pasirinkti storą plytelę.

Standartiniai klinkerio plytelių matmenys atitinka paprasto plytų matmenis ir yra 115X240 mm. Šiandien gamintojai gamina keletą skirtingų produkto formatų:

 • L-NF yra ilgiausia plytelė, kurios matmenys 295X71X15 mm. 1 m? Reikia 40 vnt.
 • WF yra vidutinio dydžio plytelė, kurios matmenys yra 215X65X15 mm (59 vnt. Per 1 m?);
 • WDF yra mažiausia 21X5X1.7 mm plytelė. (73 vnt. 1 m?).

Europos formato klinkerio plytelių bendras ilgis yra 240 mm ir storis 9-17 mm. Priklausomai nuo produkto pločio:

 • DF – plytelių plotis 52 mm (64 vnt. Per 1 m?);
 • 2DF – produkto plotis 113 mm (32 vnt. Per 1 m?);
 • NF – medžiagos plotis 71 mm (48 vnt. 1 m?);
 • RF – produkto plotis 65 mm, 54 vnt. 1 m?).

Amerikiečių klinkerio plytelės storis yra 15 mm. CS ir MS moduliai yra 193 mm ilgio, o JAV, JS ir NS yra 295 mm ilgio. Dangos storis gali būti 57, 71 ir 92 mm. Priklausomai nuo plytelių dydžio, medžiagų suvartojimas 1 m? sudaro 33-74 vnt.

Geras patarimas! Vidinėms arba išorinėms sienų jungtims geriau pasirinkti kampines jungtis, kurios gali suteikti pastatui sklandų geometriją ir paslėpti mūrininko klaidas.

Tai įrodo namų fasado fasadų klinkerio plytelės, dekoratyvumas yra šiek tiek prastesnis už interjero medžiagas. Jis nenaudoja glazūruotų gaminių ir dekoratyvinių elementų. Tačiau klinkerio struktūra yra kitokia:

 • Lygus plytų plytų plytelės pagal plytas yra labiausiai reikalingos tarp kitų tipų sąskaitų. Tai lengva valyti ir nereikalauja papildomos priežiūros;
 • Medžiagos reljefinis paviršius gali būti panašus ne tik į plytų, bet ir kopijuoti laukinio, susmulkinto, išpjauto akmens išvaizdą, kaip matyti iš šio tipo klinkerio plytelių fasado apdailos nuotraukoje. Medžiagai reikia ypatingo atsargumo, nes reljefinis paviršius kaupia dulkes ir nešvarumus;
 • plytelės, panašios į seną plytą, su lustų imitacija, įtrūkimais ir kitais laikinais defektais. Klinkerio plytelių dailylentės dažnai naudojamos senovinių architektūrinių struktūrų atkūrimui.

Prieš pradedant pasirinkti fasadų klinkerio plyteles, būtina išnagrinėti pagrindines jo savybes.

Visų pirma turėtumėte atkreipti dėmesį į produkto kainą. Klinkerio plytelių kaina fasadui prasideda nuo 4 tūkst. Rublių. ketvirtį. m. Taip yra dėl riboto žaliavų tiekimo plytelių gamybai ir didelių energijos sąnaudų, susijusių su gaminių gamybos technologija. Todėl neturėtumėte rinktis pigios medžiagos, kuri tikrai bus abejotina.

Pirmenybė turėtų būti teikiama užsienio gamintojams, kurie yra išbandę laiką ir kurie ilgą laiką gamina aukštos kokybės produktus. Deja, vidaus gamintojų pagamintų klinkerių plytelių kokybė ne visada atitinka norminius reikalavimus.

Nepaisant to, kad fasadui susidūrus su sudėtingomis tekstūromis klinkerio plytelėmis atrodys labiau reprezentatyvus, jo techninei priežiūrai reikės papildomų išlaidų, o tokios medžiagos įdiegimui reikės aukštos kvalifikacijos meistro.

Priekinių klinkerių plytelių spalva turi atitikti bendrą pastato išvaizdą. Tai taikoma ne tik projektui, bet ir pastato architektūros ypatybėms. Todėl nereikės konsultuotis su dizaineriu ar architektu.

Tuo pačiu metu įsigyjant susidėvėjusią medžiagą įsigyjamas klijų mišinys ir siūlių sandarinimas. Pirmenybė turėtų būti teikiama atsparių šalčiui klinkerių plytelėms, kurių kaina priklauso nuo mišinio kokybės.

Geras patarimas! Turite pasirinkti klijus, kurie gali atlaikyti bent 50 visiškai užšalimo ir atšildymo ciklų. Pavyzdžiui, Ceresit CM 117.

Kadangi ši susidūrimo medžiaga yra gana trapi, dėl mechaninio įtempio gali atsirasti įtrūkimų, šlifavimo plytelės turi būtinai kompensuoti visą galimą produkto šiluminį plėtimąsi. Siūlų medžiagos spalva turi būti suderinta su plytelėmis ir yra naudinga pabrėžti pamušalo grožį.

Įžymūs fasado klinkerių plytelių gamintojai: kaina už m2

Populiariausias klinkerio taikymas laikomas pastatų fasadų apvalkalu. Šiandien galite įsigyti priekines klinkerio plyteles nuo 600 rublių / m? Geriausios šios medžiagos gamintojai yra Vokietijos įmonės.

Pasaulinis prekės ženklas Feldhaus Klinker gamina klinkerį nuo 1857 metų. Ilgametė patirtis, pažangios technologijos ir techninės žinios leidžia gaminti aukštos kokybės produktus. Bendrovė užtikrina įvairių formatų, tekstūrų ir spalvų gaminamų gaminių ilgaamžiškumą, atsparumą dilimui ir patikimumą. Jis siūlo unikalią rankdarbių seriją, kuri įkūnija senų plytų unikalumą ir individualumą. Fasado klinkerio plytelių nuotraukos aiškiai patvirtina tai.

Nuo 1650 m. Feldhaus Klinker fasadui galima nusipirkti plytelių plytelių. už sklandų produktą. Reljefinė plytelė kainuos 1850 rublių / m, o klinkeris su senų plytų poveikiu kainuos apie 2200 rublių / m?

Vokietijos kompanija „Stroher“ gamina klinkerio plyteles daugiau nei 120 metų, naudodama ekstruzijos metodą. Šios technologijos dėka galima gaminti ne tik plyteles, bet ir grindjuostes, kampinius elementus ir bortelius. Įmonė garantuoja aukštą kokybę, atsparumą temperatūroms ir produktų matmenų tikslumą.

Galima nusipirkti plytų plytelių pagal vokiečių gamybos „Stroher“ plytą nuo 1250 rublių / m? Klinkeris su reljefiniu paviršiumi kainuos 1750 rublių / m? Rankų darbo produktai, skirti antikvariniams mūrams, kainuos 3400 rublių / m?

Vokietijos šeimos įmonė „Roben“ specializuojasi klinkerio plytelių, grindų plytelių ir stogo čerpių gamyboje. Naujoviškas požiūris, lankstus kainų nustatymas ir didesnis dėmesys vartotojų poreikiams paskatino bendrovės produktus populiarinti ne tik Vokietijoje, bet ir užsienyje. Minimali plytų klinkerio plytelių kaina m2 yra 1350 rublių. „Elite“ klinkerio gaminys iš rankinio liejimo kainuos 2950 rublių / m?

Rusijos kompanija Keralite gamina aukštos kokybės keramines fasado plyteles, įskaitant klinkerį. Visi produktai yra pagaminti iš natūralių medžiagų šiuolaikinėje įrangoje, naudojant novatoriškas technologijas, leidžiančias gauti plyteles su didelėmis cheminėmis, fizinėmis ir stiprumo savybėmis. Mažiausia Rusijoje pagamintų klinkerių plytelių kaina yra 765 rublių / m?

Lenkijos bendrovė „Cerrad“, kurios plytų plytelės yra žinomos visame pasaulyje, pirmasis taikė sauso liejimo metodą klinkerių gaminių gamyboje. Tai leidžia jums gauti medžiagą, panašią į keraminį granitą, ne tik išvaizdą, bet ir išskirtinį atsparumą mechaniniam stresui ir paviršiaus sugadinimą gatavam produktui. Gamintojas siūlo mažiausią priekinių klinkerių plytelių kainą, kuri prasideda nuo 610 rublių / m? ir neviršija 950 rublių / m?

 1. Puikiai plokščios sienos apačioje pradinė plokštė yra sumontuota aliuminio profilio forma.
 2. Antrasis diržas pritvirtintas prie būsimo pamušalo aukščio.
 3. Įrengimas prasideda nuo kampo skydų iš kairiojo kampo.
 4. Pirmoji plokštė įdedama į aliuminio profilį ir pritvirtinama varžtais arba mediniais varžtais.
 5. Ant plokštelės smaigalio dedamas hermetikas arba poliuretano putos ir įterpiamas toks termopanelis, įterpiamas į pradinę plokštelę.
 6. Kitų eilučių surinkimas prasideda po to, kai ankstesnis yra visiškai uždėtas.

Geras patarimas! Tarp plokščių siūlės gali būti toliau apdorojamos specialiais mišiniais, kurie apsaugo izoliaciją nuo drėgmės prasiskverbimo.

Dėl daugelio teigiamų atsiliepimų fasado termopaneliai su klinkerinėmis plytelėmis užima pirmaujančią poziciją tarp susiduria medžiagų, kurios ne tik suteikia pastatui kūrybišką ir reprezentatyvią išvaizdą, bet ir sukuria papildomą sienų izoliaciją, kuri suteiks papildomo komforto pastatų savininkams.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924