Prieškambaris mažame koridoriuje: kaip suderinti komfortą ir funkcionalumą

Prieškambario korpusas – tai savitoji atmosfera. Tačiau šis kambarys retais atvejais gali turėti įspūdingų matmenų. Dažniausiai tai mažas plotas, kuriame būtina surengti minimalų baldų elementų skaičių, kad būtų patogus ir funkcionalus kambarys. Koridorius mažame koridoriuje turi būti erdvus ir praktiškas visais atžvilgiais. Dėl esamų mažų patalpų baldų variantų ir jo dizaino sudėtingumas išsamiai aprašytas šiame straipsnyje.

Mažo dydžio koridoriaus interjero sukūrimo ypatybės

Kambario dizaino pradžia yra koridoriaus dydis, kurį galite sumaniai įveikti, kad jis taptų jaukus ir funkcionalus. Taip pat svarbus niuansas yra koridoriaus forma: iškyšų, sienų nišų, kampų ir posūkių, žemų lubų ir siauro koridoriaus buvimas. Kiekvienas iš jų, iš pirmo žvilgsnio, gali būti sumaniai paverstas mažo kambario privalumais.

Išsukdami nedidelį koridorių, turėtumėte pasirinkti apdailos medžiagą šviesiai pastelinėmis spalvomis, kaip aiškiai parodyta koridoriaus koridoriuje su siauru koridoriumi. Jis atrodys gerai smėlio, grietinėlės, šviesiai rudos, persikų, dangaus mėlynos, šviesiai žalios sienos dangos. Tinkamas klasikinės baltos spalvos naudojimas padarys kambarį be galo ir neribotą. Švelnios pastelinės spalvos gali būti atskiestos šviesiais priedais.

Geras patarimas! Negalima perkrauti miniatiūrinio kambario su ryškiais ornamentais ar milžiniškomis dėmėmis ant sienų, kurios pastebimai sugeria laisvos vietos.

Jei norite patekti į kambario elementus, galite naudoti įvairias apdailos medžiagas. Sienos gali būti įklijuotos ant tapetų, plytelių, kamščio, PVC plokščių, laminato arba dekoratyvinio tinko. Norėdami vizualiai padidinti kambario aukštį, kai projektuojate sienas, naudokite vertikalų modelį. Norint sukurti papildomą plotį, bus tinkama apdaila horizontaliu ornamentu. Nerekomenduojama naudoti kambario formavimo tinko formavimo, plytų ir akmens imitacijos elementus, o tai padarys erdvę pastebimai sunkesnę. Mažų koridorių nuotraukoje galima pamatyti įvairias dizaino parinktis.

Kambarys turi būti patalpintas kuo daugiau dirbtinio apšvietimo šaltinių. Tai ypač svarbu, kai koridoriuje yra nišų ir posūkių. Svarbiausias erdvės vizualinio išplėtimo elementas yra veidrodis. Jis gali atlikti ne tik dekoratyvinio elemento vaidmenį, bet ir atspindėti natūralią šviesą iš kitų patalpų, palengvinti koridorių ir jį lengvesnį.

Geras patarimas! Tai bus įdomu ir neįprasta atrodyti kaip veidrodžio siena, kuri prideda gylio į kambarį.

Hruščiovo koridorius yra labiausiai problemiškas kuriant patogų ir daugiafunkcinį kambarį. Taip yra dėl to, kad kambarys yra apribotas dviem kvadratiniais metrais, o tai apsunkina tinkamiausio dizaino sprendimo paiešką. Tačiau yra daug galimybių, grindžiamų minimalizmo principais, leidžiančiais gauti ergonomišką kambarį, kurį galite aiškiai matyti nuotraukoje.

Renkantis spintelę, pirmenybė turėtų būti teikiama modeliams, turintiems minimalų gylį, maksimalų aukštį ir didesnį funkcionalumą daiktų laikymui.

Geras patarimas! Spintelėje, kuri yra Hruščiovo koridoriuje, patartina turėti tik sezoninius drabužius ir batus.

Toliau problemiškos koridorių formos eilutėje yra kampinis koridorius. Iš pirmo žvilgsnio nepatogus kampas gali būti sėkmingai sumuštas. Čia galite surengti pakankamai platus baldus su tinkamu gyliu. Pagrindinė taisyklė rengiant kampinius koridorius yra išsaugoti baldų dizaino vienybę. Būtina sumontuoti visus daiktus vienoje vietoje, neturint atskirų skrybėlių, drabužių, batų ir aksesuarų.

Tokiuose kambariuose svarbu pasiekti kampų švelninimą, kuris yra išspręstas naudojant kampinius korpusus. Mažo dydžio koridoriaus baldai užima gana daug vietos, užpildo visą kampą ir leidžia paslėpti išsikišusius kambario elementus.

Geras patarimas! Kampinių koridorių atveju turėtumėte pasirinkti apvalaus dizaino baldus, kurie suteiks kambariui papildomo minkštumo ir nesvarumo.

Projektuojant nedidelę erdvę, svarbu, kad koridorius būtų kuo ergonomiškesnis, kad kiekvienas centimetras būtų laisvas. Susipažinkite su tokia užduotimi, kad būtų galima pasukti prieškambarį. Tokie baldai yra erdvesni nei paprastai. Kai spintelė pasiekia lubų aukščio ribas, o tai yra tam tikras sienos tęsinys, galima išsaugoti bendrą kambario vienybę.

Kaip kampinis dizainas tinka bet kuri kampinė spintelė, kuri leidžia efektyviai naudoti laisvą erdvę. Ją gali atstovauti du vienodi arba skirtingi abiejų pusių moduliai. Gali būti viena ar dvi durys, kabyklos kabliukams ir mezzaninas. Jei pageidaujate, spintelę galima pakeisti knygų spinta, kurioje yra atviros lentynos.

Dėl daugiafunkcinės ir kompaktiškos laikymo vietos geriau pasirinkti kampinę arba įstrižinę kampinę spinta. Abu dizainai puikiai dera į mažą erdvę, harmoningai derindami visus kitus aplinkinius kambario elementus. Pagrindinis drabužių spintų privalumas yra stumdomos durys, kurioms nereikia papildomos vietos.

Renkantis kampinį prieškambarį mažame koridoriuje, reikia vadovautis tam tikrais reikalavimais. Baldai turi būti kiek įmanoma kompaktiškesni, nes moduliai turi didelį gylį, kuris užims dalį kambario. Vidaus įranga turi būti kruopščiai apgalvota, kad būtų galima efektyviai naudotis kiekviena spintos dalimi. Koridoriuje esančių koridorių nuotraukos aiškiai rodo įvairius modelius, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią variantą.

Net mažas, neįprastai formos kambarys gali būti erdvus, praktiškas ir funkcionalus. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti reikiamus baldus, kurie atliks jam priskirtas funkcijas, neperkraunant kambario.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924