Lova mergaitei: jaunų merginų dizaino įvairovė

Pagrindinis vaikų kambario elementas yra lova. Tai gali būti bet kokio dizaino, dizaino ir spalvos, kuri turėtų atitikti vaiko lytį, amžių ir asmeninius pageidavimus. Lova mergaitėms labai skiriasi nuo berniuko modelio. Dizainas atliekamas šiltomis pastelinėmis spalvomis, juodas kontūras ir daugybė dekoratyvinių elementų. Apie tai, kokie yra lovos variantai pagal vaiko amžių, aprašyti šiame straipsnyje.

Kaip pasirinkti mergaitės lovą: pagrindiniai reikalavimai

Kūdikio lova yra patogi miego, apmąstymų, žaidimų ir susitikimų su draugais vieta. Baldai turi būti estetiniai, kad galėtų pažadinti vaiko grožio jausmą ir didybę Dizainas turi būti patogus ir funkcionalus, kad kambaryje būtų sukurta jauki ir saugi atmosfera. Kūdikio lova pasirinkta atsižvelgiant į vaiko lytį ir amžių, kuris lemia konstrukcijos dydį.

Šis baldas turi būti saugus ir patikimas. Svarbus atrankos kriterijus yra aštrių iškyšų, aštrių kampų ir griovelių nebuvimas. Būtina, kad lova būtų aprūpinta ortopediniu čiužiniu, pritvirtintu ant skersinių.

Jei kalbame apie modelio pasirinkimą vaikams nuo 2 iki 7 metų amžiaus, šiuo atveju jums turėtų būti teikiama pirmenybė mergaičių su šoninėmis lovomis, kurios neleidžia vaikui nukristi miego metu. Produktas turi būti pagamintas iš natūralios, ekologiškos medžiagos. Šiuos reikalavimus tenkina mediena, kuri neišskiria toksiškų medžiagų į atmosferą.

Kūdikio lovos dizainas turėtų būti daugiafunkcinis. Sveikintinas patalynės patalpos ir kitų daiktų stalčių buvimas, kurio dėka vaikas išmoks išlaikyti tvarką savo kambaryje. Naudojant lovos apvalkalą ant lovos mergina šį objektą paverčia žaidimo vieta.

Vaiko lovelė mergaitei turi tilpti į kambario vidų, o pasirinkta konstrukcijos rūšis turi atitikti vaiko pomėgius. Šiuo metu gamintojai siūlo platų skirtingų lovų variantų įvairovę, naudodami papildomus dekoratyvinius įrenginius ir priedus. Labai populiarūs yra neįprastos pilies, namo, bokšto ar automobilio formos, kurios atneša naujų vaikų vaiko gyvenimo istorijų.

Kūdikio lovos tipas turėtų būti parinktas atsižvelgiant į vaikų amžių ir skaičių, kambario dydį ir stilistinį dizainą, asmeninius vaiko pageidavimus ir tėvų poreikius.

Klasikinės viengulės lovos sukurtos taip, kad atitiktų vaiko fiziologinio vystymosi ypatybes. Dizainas gali būti aprūpintas stalčiais drabužių, žaislų ir kitų daiktų laikymui. Tokie baldai paprastai yra 70-90 cm pločio, 160-200 cm ilgio, o vaikų mergaičių lovų nuotraukos aiškiai parodo įvairias dizaino galimybes.

Kai kuriuose modeliuose įrengtas stumdomasis mechanizmas, kad prireikus padidėtų vaiko miegamoji vieta. Pridėkite tradicinio dizaino unikalumą, rekomenduojama naudoti originalo formos galvutę. Jis gali būti pagamintas kaip drugelis arba gėlė, kuri aiškiai parodyta mergaičių lovų nuotraukoje. Atrodo įdomus raižyti galvos apdangalas su lenkimais.

Vienai mergaitei ar dviem seserims galima įsigyti 160×200 cm dydžio dvigulę lovą. Tokie modeliai yra aprūpinti aukšta minkšta galvute su lygiu kontūru. Jų konstrukcijoje naudojami lambrequins. Dizainas gali būti apvali, tinka erdviems kambariams.

Dviem seserims idealus variantas būtų vaikų dviaukštė lova mergaitėms. Krantinės gali būti išdėstytos lygiagrečiai, statmenai viena kitai arba perkeliamos į vieną pusę. Antroji pakopa turi būti įrengta apsaugine tvora. Norėdami pakilti, konstrukcija yra su vertikalia arba įstriža kopėčiomis. Tokios lovos aukštis yra vidutiniškai 160-180 cm, optimalūs matmenys yra 90×190 cm.

Mažiems apartamentams, sofos, kuri tarnauja kaip sofos dienos metu, neseniai tapo labai populiarus, o naktį ji tampa dvigule lova dviem mergaitėms. Dizainas būtinai turi gilų nišą drabužių laikymui. Ši lova neturi šonų, todėl ji rekomenduojama vyresnio amžiaus mokykloms.

Geras patarimas! Vieno miegamojo apartamentams galite nusipirkti kėdės, kuri gali būti naudojama kaip pilnas miegamojo liukso numeris vaikams.

Įdomus ir universalus variantas yra palėpės lova. Lova yra antrame aukšte. Pagal jį pageidautina įrengti patogią laikymo sistemą, kuri būtų spintos, pieštuko, atvirų lentynų ir stalčių pavidalo. Čia taip pat galite suorganizuoti darbo zoną su stumdomu stalu. Rekomenduojama palikti erdvę atvirą ir įrengti žaidimų ar sporto aikštyną, kaip parodyta 3 metų vaikiškų vaikų nuotraukoje.

Kompaktiškas ir patogus variantas yra ištraukiamas dviejų pakopų modelis, kuris surinkus užima tiek pat vietos, kaip ir vienas. Paspaudus apatinę pakopą iš viršaus, galima gauti dvi pilnas lovas, nepriklausomas viena nuo kitos. Dizainas turi nedidelį aukštį.

Mažoms erdvėms rekomenduojama įsigyti transformuojančią lovą, kuri, kai ji sumontuota, virsta vertikalia plokštele, o naktį ji atsiskleidžia į pilnavertę miegamąją vietą. Tokie projektai gali būti aprūpinti daugybe nišų, lentynų ir stalčių saugojimui.

Miegamoji sofa dažnai perkama paauglių mergaitėms. Sulankstyta, jos matmenys yra 110×120 cm, išardyti – 120×190 cm, dizainas gali būti įrengtas kitokiu mechanizmu ir pagamintas bet kokiu dizainu.

Vaikų lovos mergaitėms nuo 3 metų turi neįprastą formą ir originalų interjerą. Bet koks vaikas bus malonus su tokia žaislų lova. Mergaitei patartina pasirinkti modelį pilies, vežimo, gyvūno, automobilio, namo ar neįprastos formos, puoštos baldakimu.

Jūs galite sukurti tikrai stebuklingą atmosferą vaikų darželyje su lova, sukurta kaip tikras vežimas. Toks originalus figūros modelis bus ne tik patogios miego vieta, bet ir taps mėgstama žaidimų zona.

Priekinė dalis dažnai yra pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės ir papuošta nuotraukų spausdinimu. Merginos treneris atliekamas atviroje arba uždaroje vietoje. Skirtingi dizaino modeliai pasižymi stilistiniu dizainu, dizaino ypatumais ir spalvų schema, kuri aiškiai parodyta 3 metų amžiaus mergaitės nuotraukoje. Patogiam laipiojimui į lovą jos pusėje yra specialios griovelių. Kai kuriuose modeliuose įrengti žingsniai. Tokiose lovose yra patogus kėlimo mechanizmas ir erdvus skalbinių dėžutė.

Lovos pilis – tai nuostabi konstrukcija, kurios išvaizda yra viduramžių struktūra, miško namai arba gražios princesės rūmai. Lova paprastai yra žemyn. Viršutinė dalis skirta tik žaidimams. Šiuolaikiniai tokių lovų modeliai gaminami pagal mėgstamus animacinius filmus ir žaidimus mergaitėms. Lovos su „Disney“ simboliais ir „Winx“ laumėmis yra labai populiarios.

Svarbu! Lovos užraktas turi įspūdingus matmenis, kuriems reikia daug laisvos vietos kambaryje.

Ne visos mažos mergaitės svajoja būti princesėmis. Kai kuriems iš jų lova, sukurta kaip automobilis, gali būti geras sprendimas. Skirtingai nuo berniukų modelių, tokios lovos pasižymi lygiomis linijomis, daugeliu dekoratyvinių elementų naudojimu ir ryškių spalvų naudojimu konstrukcijoje. Dauguma mergaičių lovų komplektų yra su ratukais, atidaromomis durimis, mirksinčiais žibintais ir kitais automobilio priedais.

Jei vaikų miegamasis yra nedidelis ir nėra galimybės įrengti neįprastos formos lovos, galite įsigyti klasikinį keturių plakatų modelį. Šis elementas yra ištemptas į lovos viršūnę ir teka banga, kaip parodyta vaikų lovų nuotraukose. Jis gali turėti klubo arba stačiakampio formos dizainą. Drobė ne tik vaidina dekoratyvinio elemento vaidmenį, bet ir atlieka psichologinę bei praktinę funkciją. Jis gali apsaugoti jaunąją merginą nuo grimzlės, ryškius saulės spindulius ir erzinančius vabzdžius. Be to, tokia oro tvora suteikia mergaitei saugumo jausmą.

Naujagimiui paprastas lovelė pasirenkama remiantis asmeniniais tėvų pageidavimais. Ji gali tarnauti vaikui iki 2–2,5 metų. Dvejų metų vaikai pradeda aktyviai judėti, todėl naujojoje lovoje neturi būti aštrių kampų ir metalinių elementų. Dizainas turi apsaugines puses, kurios neleidžia nakčiai nukristi iš lovos. Produkto ilgis – 130-170 cm, plotis – 70-80 cm.

Svarbu! Tvoros neturėtų būti pernelyg didelės, kad vaiko pabudimo laikotarpiu jo judėjimas netrukdytų.

3–4 metų mergaitės mėgsta palėpės lovą ar transformuojančią lovą, kurioje yra vieta mokymui. Tokios konstrukcijos gali būti aprūpintos sienomis, kurios leidžia vaikui vystytis fiziškai.

Priešmokyklinio amžiaus vaikams svarbu sukurti ortopedinę lovą. Todėl labai atsakingas požiūris į čiužinio pasirinkimą. Šio amžiaus miegamieji yra nepriimtini, nes miego metu jie nesuteikia teisingos stuburo padėties.

Norint organizuoti lovą 4-5 metų mergaičiai, reikalingas bendras sprendimas. Būtina, kad ateities dizainas jai patiko ir atitiktų troškimus ir pomėgius. Lova mergaitėms nuo 5 metų turėtų būti 70×160 cm.Šiam amžiui, vaidmenų žaidimai yra įdomūs, todėl galite pasirinkti gražią lovą mergaitei pilies ar vežimo pavidalu. Merginos lova, įrengta skaidrių ir laiptų, bus patraukli aktyviai ir sportiškai.

Geltonos, persikų, pistacijų ir violetinių spalvų atspalviai yra labai populiarūs tarp mokyklinio amžiaus merginų. Čia galite naudoti tiek nutildytus tonus, tiek ryškius, sočius.

Geras patarimas! Jei lovos pasirinkimas sustabdomas netradiciniu modeliu spynos, vežimėlio ar automobilio pavidalu, jo spalvų schema turėtų atitikti originalų konstrukcijos dizainą, naudojant įvairią atspalvių paletę.

Merginos lovos pasirinkimas yra atsakingas įvykis, į kurį reikėtų kreiptis labai rimtai. Šis dizainas turėtų ne tik tilpti į bendrą kambario interjerą, bet ir būti patogus, patogus ir daugiafunkcinis, kuris turi įtakos merginos lovos kainai. Modelio variantas dažniausiai pasirenkamas atsižvelgiant į jaunų kambario ponia pomėgius ir asmeninius pageidavimus.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: