Kriauklė su kabinetu vonios kambaryje: patogus ir funkcionalus kambario elementas

Patogus ir patogus vonios kambarys nėra prabanga, o gyvybiškai būtinas. Svarbus šio kambario elementas yra baldai, kurie turi atitikti pasirinktą stilių ir patenkinti visų namų ūkių poreikius. Sėkmingiausias sprendimas yra vonios kambario kriauklė, kurios dėka galite gauti patogią, patogią ir daugiafunkcinę vietą higieninėms procedūroms atlikti.

Kaip pasirinkti praustuvą su spintele vonios kambaryje

Renkantis vonios kambario baldus reikia vadovautis tam tikrais reikalavimais. Produktai turi būti funkcionalūs, patogūs ir užimti mažai vietos, kuri ypač svarbi mažoms erdvėms. Visų pirma turėtumėte nustatyti produkto įdiegimo vietą. Tai priklausys nuo produkto tipo, dydžio ir montavimo būdo. Gamintojai gamina trijų tipų praustuvą su grindimis: grindimis, sienomis ir kampu.

Labai mažose erdvėse patartina įdiegti kampinius modelius. Jei kambaryje yra šildomos grindys, geriau pasirinkti grindų produktą su kojomis, kad būtų užtikrintas tinkamas vėdinimas po baldais.

Vonios kambario baldai turi harmoningai prisitaikyti prie pasirinkto interjero stiliaus. Jei visos kambario detalės yra dekoruotos minkštu dizainu su supaprastinta kontūra, tada stovas su aštriais kampais atrodys ne vietoje. Jei vonia yra dekoruota klasikiniu stiliumi, baldai, pagaminti suvaržytas minimalizmas, bus nepriimtini. Baldų elementas turi atitikti kambario interjerą ne tik stiliaus, bet ir spalvos.

Geras patarimas! Spalvinga danga turi būti ant paviršiaus plokščia, be matomų dėmių.

Kompetentingai turėtų kreiptis į vonios reikmenų pasirinkimą. Geriau rinktis rankenas, kojas ir vyrius iš chromuotos medžiagos, nes baldai su auksu dengtais ar plastikiniais chromuotais elementais per kelis mėnesius neteks originalios išvaizdos.

Be to, turėtumėte apsvarstyti baldų funkcionalumą, kuris labiau priklauso nuo asmeninių savininko pageidavimų. Tai bus neįprasta ir įdomu atrodyti kaip 80 cm spinta su kriaukle vonios kambariui su skalbinių krepšeliu. Toks funkcionalus ir erdvus dizainas gali žymiai sutaupyti vietos kambaryje.

Kad būtų galima pritaikyti lentyną prie buitinių chemikalų aukščio, turėtumėte pasirinkti modelius, kurie gali būti pritaikyti lentynų aukščiui. Vonios kambaryje taip pat galite įrengti mobilųjį pjedestalą ant ratų, kuriuos galima perkelti į skirtingas vietas. Tačiau tokiu atveju kriauklė turi būti montuojama atskirai ir negali būti įmontuota į bendrą baldų konstrukciją.

Šiandien specializuotose parduotuvėse yra įvairių modelių skalbinių su pjedestalo stendais. Priklausomai nuo dizaino ypatybių ir montavimo galimybių, produktai skirstomi į tris tipus: kampą, pakabą ir grindis. Charakteristiniai skirtumai matomi iš kriauklės su naktiniais stalais nuotraukoje.

Kiekvienam tipui būdingi skiriamieji kriterijai formos ir dydžio, taip pat papildomų atributų. Priklausomai nuo to, vonios kambaryje galite pasirinkti praustuvą su krepšeliu arba kriaukle su pjedestalu ir veidrodžiu.

Šiandien gamintojai gamina klasikinius ir kampinius kriaukles su vonios kambario spinta. Pirmasis variantas yra stačiakampio formos. Saugojimo sistemą gali atstovauti lentynos, stalčiai ir durys. Viršutinėje dalyje yra bet kokios formos ir dydžio kriauklė.

Kampiniame stende vonioje yra trikampis arba trapecinis gaminys, įrengtas kambario kampe. Šis tipas, nepaisant galimų kompaktiškų matmenų, yra erdvesnis, priešingai nei klasikinis. Be to, yra galimybė įrengti daugiau matmenų kriauklę.

Jei spintų matmenys viršija kriauklės dydį, produktą paprastai papildo stalviršis. Jis gali būti pagamintas iš MDF, stiklo, medžio, natūralaus ar dirbtinio akmens.

Kriauklė gali būti pagaminta iš keramikos, santechnikos, stiklo, plytų, natūralaus ar dirbtinio akmens. Fajansiniai produktai yra labiausiai biudžeto, tačiau dėl poringos struktūros produkto reikia ypatingos priežiūros. Iš akmenų pagaminti kriauklės atrodo labiausiai garbingi, tačiau dėl savo didelio svorio jie reikalauja išskirtinai grindų montavimo metodo. Modernus sprendimas yra stilingi stikliniai indai. Tačiau tokiems trapiems produktams reikia atidžiai tvarkyti.

Pjedestalo praustuvas gali būti klojamas, įmontuotas arba įdubinamas.

Įdėtam praustuvui stalviršis yra būtinas konstrukcinis elementas. Yra modelių, kuriuose kriauklė yra ant stalviršio, nepažeidžiant jos. Šis dizainas turi neįprastą ir stilingą išvaizdą, kuri tikrai suteiks interjero dizaino unikalumą. Nereikia užsandarinti sąnarių tarp kriauklės ir stalo.

Geras patarimas! Siekiant patogiai ir patogiai įdiegti higienines procedūras, būtina pasirinkti spintelės aukštį, atsižvelgiant į praustuvo aukštį, kuris turi būti 80-90 cm atstumu nuo grindų.

Antrasis variantas yra pastatytas į bendrą struktūrą, kuri turi specialią angą. Kriauklė visiškai užima kabineto paviršių, kuris pašalina vandens įsiskverbimo į baldus galimybę. Šiuo atveju nėra reikalo sandarinti siūles ir siūles. Jei spintelėje yra stalviršis, tai jau yra įmontuotas praustuvas. Čia jungtys turi būti kruopščiai apdorotos hermetiku. Vonios kambario su spinta, įmontuota į stalviršį, kriauklė gali būti dedama į tą patį lygį su juo arba pakilti iki tam tikro aukščio.

Pastaruoju atveju praustuvas montuojamas ant stalviršio arba spintelės taip, kad jos priekinė dalis šiek tiek užsifiksuotų priekinio krašto atžvilgiu. Toks neįprastas dizainas palengvina higieninių procedūrų vykdymą, nes yra galimybė stovėti arčiau kriauklės ir tai netrukdo fasadų spintos. Tai geriausias variantas labai mažiems vonios kambariams.

Vonios spinteles galima pagaminti iš:

  • mediena;
  • plastikas;
  • MDF;
  • DSP.

Klasikinis stilius yra laikomas idealiu medinių baldų pasirinkimu. Baldų elementų gamybai įprasta naudoti ne vientisą medieną, bet daugiasluoksnę struktūrą, impregnuotą drėgmei atsparia kompozicija. Tokie baldai turės ne tik tvirtą ir garbingą išvaizdą, bet ir ilgą eksploatavimo laikotarpį, neprarandant pradinės išvaizdos. Tačiau spintos su mediniais kriauklėmis pasižymi didelėmis kainomis.

Geras patarimas! Mediniai baldai turi būti įrengti erdviuose vonios kambariuose su gera ventiliacija.

Pigiausias, praktiškas ir funkcionalus variantas yra plastikiniai gaminiai. Medžiaga nėra sunaikinta drėgmės ir aukštos temperatūros. Baldų, pagamintų iš plastiko, dėl mažų savikainų yra vartotojų poreikis. Tačiau produktai nesiskiria nuo dekoratyvumo ir individualumo.

Populiariausias variantas yra baldai, pagaminti iš MDF ir medžio drožlių plokštės. Produkto korpusas pagamintas iš medžio drožlių plokštės, kuri apdorojama specialiomis medžiagomis, siekiant padidinti produkto drėgmę ir MDF fasadus. Šie baldai idealiai tinka kambariams su dideliu drėgnumu.

Mažos konstrukcijos po kriaukle įvairių konfigūracijų spintos yra daugiafunkcinis baldų elementas. Karkasai gali būti naudojami buitinėms cheminėms medžiagoms ir asmens priežiūros produktams laikyti. Kaip medžiagą vonios kambario baldams gaminti daugiausia naudojamos specialiai apdorotos plokštės iš medžio drožlių plokštės arba medžio drožlių plokštės, kurios yra apsaugotos nuo drėgmės. Todėl, jei vanduo patenka į spintelę, jis nepažeis produkto išvaizdos.

Sandėliavimo vieta gali būti atstovaujama dekoratyviniu lentyna po kriaukle, kurioje bus nedideli matmenys. Norėdami paslėpti tokius baldus, didelė skalbimo miltelių pakuotė nepavyks, tačiau patogu įdėti šampūnus, dušo želė, dantų pasta, muilas, kurie šiuo metu nėra naudojami. Tai ne tik sukurs gera vieta naudingiems dalykams laikyti, bet ir supaprastins vonios kambario erdvę, kuri palengvins lengvą valymą ir sutaupys vietos bute.

Kitas naudingas naktinio stalo bruožas yra estetika. Su įmontuotais baldais galite uždaryti bjaurų kanalizacijos vaizdą ir tiekti vamzdžius po kriaukle. Spintelė su spintelė su harmoningai parinktomis detalėmis leidžia jums sukurti stilingesnę ir pagarbesnę vonios kambario išvaizdą.

Šiandien statybos rinkoje yra platus kriauklės su pjedestalu vonios kambariams su įvairiais matmenimis, o tai suteikia galimybę pasirinkti tinkamiausią dizaino ir užpildymo variantą, kuris atitinka esamą laisvos vietos erdvę ir sėkmingai slepia vykstančius ryšius.

Geras patarimas! Pasirinkę vonios kambario baldus, pirmiausia turite kruopščiai išmatuoti kambario parametrus.

Spintelės aukštis atitinka atstumą nuo grindų palei sieną iki apatinio kriauklės paviršiaus. Reikia pažymėti, kad elemento tvirtinimas prie sienos gali skirtis, o tai turės įtakos matuojamam parametrams. Todėl, jei planuojama perkelti kriauklę, nakties stalo aukštis matuojamas baigus montavimo darbus.

Produkto plotis priklauso nuo korpuso pločio, kuris paprastai prasideda nuo 0,5 m. Gamintojai gamina 0,7 m, 0,8 m pločio ir didesnį plotį. Standartinis plotis yra 10 cm kartotinis, pagal užsakymą pagamintų baldų plotis parenkamas individualiai.

Geras patarimas! Jei vonios kambaryje yra pakankamai laisvos vietos kriauklės vietoje, spintelę galima išplėsti, todėl galėsite gauti nedidelį stalą.

Produkto gylis atitinka atstumą nuo kambario sienos iki kriauklės priekinio krašto. Minimali vertė nustatoma remiantis tuo, kad spintos durų uždarymas netrukdo drenažo sifonui. Didžiausias gylis nustatomas pagal kambario galimybes ir asmeninį savininko pageidavimą.

Paskutinis spintelės parametras yra išpjovos forma ir gylis po kriaukle. Baldų viršutinė dalis negali būti visiškai plokščia, kaip įprasta spinta. Šiuo atveju kabinetas neteks daugelio savo išskirtinių privalumų. Baldų dangtyje turite padaryti išpjovą, kuri turi atitikti kriauklės formą. Remiantis šiais duomenimis, jau pasirinktas sanitarinis prietaisas yra skirtas šauliui, o ne atvirkščiai. Taip pat turėtumėte apsvarstyti vidinę erdvę, kurią užima vamzdžiai.

Pirmas žingsnis įrengiant praustuvą su spinteliu yra maišytuvo ir nutekėjimo sifono surinkimas ir montavimas. Nurodymai ir jungiamųjų bei tvirtinimo elementų komplektai yra pritvirtinti prie kiekvieno sanitarinio elemento. Prie maišytuvo reikia prijungti dvi šalto ir karšto vandens žarnas. Norėdami tai padaryti, geriau naudoti metalinius-plastikinius vamzdžius.

Geras patarimas! Per daug nekiškite žarnų. Tai gali sugadinti siūlus ir sukelti jungčių nutekėjimą.

Mažose skylutėse, esančiose apatinėje maišytuvo dalyje, reikia prisukti smeiges. Toliau uždėkite guminį tarpiklį, o maišytuvas sumontuotas į kriauklės angą. Tada ant smeigtukų ant kriauklės apatinės dalies dedama kūgio formos pagalvėlė, prie kurios pritvirtinama poveržlė su veržle. Veržlės ant žarnų turi būti pritvirtintos kiek įmanoma, pritvirtinant maišytuvą ant kriauklės.

Grindų stendas ant podiumo Bríklaer Anna 60 atrodo neįprastas ir originalus, o viršutinėje dalyje dizainą vaizduoja du stalčiai ant metalinių bėgių, o apatinėje – lentynoje, paslėptoje už dviejų durų. Kriauklės matmenys su spinta yra 56x32x86. Galite įsigyti prekę už 8,5 tūkst. Rublių.

Kriauklė su spinteliu yra patogus, stilingas ir daugiafunkcinis vonios kambario baldų elementas. Įdiegus gaminį, tuo pat metu galima patogiai atlikti higienos procedūras, organizuoti erdvią saugojimo sistemą ir uždaryti ryšių laidus. Ir norint išspręsti labai mažo kambario problemas, galite jį įdiegti į vonios kambarį spintelėje po kriaukle ir skalbimo mašinoje bei krepšyje.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: