Sieninis pakabukas koridoriuje: kiekvieno būsto kortelė

Prieigos salė laikoma buto veidu, nes svečiai, atvykstantys į namus, mato pirmiausia šį kambarį. Todėl, kai interjero dizainas turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į šį kambarį, nes jis turėtų būti ne tik patogus, bet ir funkcionalus. Prieškambario siena koridoriuje turėtų būti parinkta atsižvelgiant į koridoriaus dydį ir bendrą buto dizainą. Kiek įmanoma, galite pasirinkti gaminį, turintį didelį veidrodį ir batų lentyną.

Prieškambario pakaba: medienos peržiūra produktus

Nurodydami koridorių pakabą, reikia atkreipti dėmesį į įvairius šio interjero detalių variantus. Dažniausiai naudojami metalo ir medienos sieninių pakabų gamybai. Pagal įrenginio tipą tokie produktai yra labiausiai reikalingi:

 • tvirtinamas prie sienos;

 • grindų stovėjimas;
 • nešiojamieji;
 • įdėta.

Renkantis šį įrenginį, be išvaizdos, turėtumėte atkreipti dėmesį į funkcionalumą: pakabukas turi būti ne tik gražus – jis pirmiausia skirtas patogiam drabužių ir kitų drabužių laikymui.

Svarbu! Mediena laikoma paprasčiausia perdirbimo medžiaga, kuri yra naudojama pakabinti koridoriuje su savo rankomis.

Mediniai pakabukai koridoriuje laikomi labiausiai paplitusiais ir labiausiai paklausūs. Jų populiarumas yra dėl to, kad jie yra pagaminti iš ekologiškos medžiagos ir yra laikomi universaliu pasirinkimu, atitinkančiu bet kurio buto dizainą. Mediena naudojama tiek sienų, tiek lubų pasirinkimui, o pakabinamų lubų modeliai taip pat laikomi populiariais. Dažniausiai naudojamos medienos pakabos, naudojamos pakabinamiems langams prieškambario sienoje:

 • pušis yra viena iš pigiausių medžiagų;

 • buko, alksnio, beržo – jie pasižymi nuostabiu gatavo produkto modeliu;
 • Ąžuolas – laikoma patvariausia medžiaga, bet kaina yra brangiausia;
 • rotango – medienos rūšis, jungianti jėgas ir lengvą svorį, rotango pakabos puikiai dera į rytietišką stilių.

Norėdami atsikratyti visų pažeidimų, po to, kai pagamintas gatavas pakabukas, poliruojamas specialus antgalis, tada padengiamas laku ar vašku. Klientui pageidaujant, produktas gali būti toliau apdailintas formuojant pjaustymą. Nors neturėtume pamiršti, kad pagrindinis apdaila yra natūralus medienos modelis. Norėdami gauti ne tik funkcionalų, bet ir gražų produktą, galite jį papuošti neįprastais metaliniais kabliukais. Svarbiausia – atkreipti dėmesį į spalvų pakabą ir grindų dangą, kuri gali būti pagaminta iš medžio ar keraminių plytelių.

Žiūrint iš prieškambario kabyklos nuotraukų, matote, kad skandinavišku stiliumi, palėpėje ar šalyje suprojektuotuose apartamentuose medis dirbtinai sensta. Šiuo tikslu naudokite dekupažo, smėlio popieriaus ar specialaus dažų, padengiančių paviršių, techniką. Klasikiniam prieškambario interjerui gaminys dekoruotas odos įdėklais, kurie harmoningai papildo interjerą ir sukuria unikalią atmosferą.

Sieniniai metaliniai pakabos laikomi neatskiriamu koridorių atributu, pagamintu minimalistiniu stiliumi, aukštųjų technologijų ar palėpėmis. Plieno konstrukcijos yra viena iš patvariausių ir patikimiausių. Metalas gali atlaikyti didelį drabužių svorį ir užima daug vietos. Metalo kabyklos koridoriuje dažnai sukuria sieną ar grindis. Dėl didelių šių modelių svorio mobiliosios versijos yra retesnės.

Suteikti neįprastas vidines sienines pakabas, kurios primena medžio ar gyvūno formą. Kad produktas geriau atitiktų bendrą dizainą, naudojama chromo arba nikelio danga. Skirtingų spalvų naudojimas padeda užtikrinti, kad pakabukas gali būti ryškus akcentas vienspalviame interjere. Gaminant produktus, naudojamos tokios medžiagos:

 • aliuminis – rekomenduojama palengvinti sieninio pakabos dizainą;
 • Plieno lydiniai naudojami standumui didinti.

Tai įdomu! Pakabinamas ant sienos, pagamintas naudojant chromo elementus, vizualiai plečiasi siauro koridoriaus arba nedidelio koridoriaus plotas.

Atskiroje grupėje yra kaltiniai pakabukai koridoriuje, kurie jungia ne tik stiprumą, bet ir eleganciją. Tokie dizainai bus bet kokio interjero akcentas. Tačiau reikia nepamiršti, kad suklastoti gaminiai turi didelį svorį, todėl įrenginyje turėtų būti atsižvelgiama į pagrindo, ant kurio tvirtinama konstrukcija, standumą. Jei pakabinsite sunkią pakabą ant sienos, pagamintos iš gipso plokštės, netrukus gali atsirasti jo sunaikinimas.

Prieškambario viršutinių drabužių pakabos taip pat gaminamos naudojant plastiką ir stiklą. Tokie produktai apšviečia spalvų skalę ir originalų dizainą, tačiau skirtingai nuo metalo ir medinių medžiagų, jiems būdingas mažas patvarumas. Dažnai plastikai gaminami tik kabliukais, kurie yra montuojami tiesiai ant sienos.

Pigesnė medinių pakabų su baldų dėže alternatyva yra produktas, pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Nors medžiaga nėra tokia pat ilga, lyginant su mediena, ji dažnai naudojama gaminant sienų pakabų ir batų lentynų skydus. Atliekant medžio drožlių laikiklį, ši medžiaga paprastai derinama su metalu ar plastiku, kad būtų sukurtas patrauklesnis dizainas. Tokie produktai, kurių pagrindas yra pagamintas iš medžio, ir kabliai, pavyzdžiui, pagaminti iš plastiko ar metalo, sujungia įvairių medžiagų privalumus.

Produktai, pagaminti iš MDF, kurie taip pat nėra išskiriami didelėmis kainomis, laikomi saugesniais. Iš šios medžiagos galite pasiimti gražią, o ne labai brangią sieninį pakabą „Ikea“ koridoriuje – Švedijos įmonės, gaminančios įvairius apartamentų ir namų priedus, produktus. Taip pat populiarūs yra gražūs pakabukai Ikea koridoriuje, pagaminti iš plastiko, pasižymintys įvairiomis spalvomis ir formomis. Nepaisant to, kad plastikinės konstrukcijos yra laikomos patvariomis, joms nerekomenduojama jas perkrauti sunkiais viršutiniais apatiniais drabužiais.

Svarbu! Pirkdami pakabos, pagamintos iš medžio drožlių plokštės, atkreipkite dėmesį, kad ši medžiaga yra toksiška.

Kai kuriais atvejais buto interjeras dekoruotas koridoriuje esančiais rankų darbo pakabukais, kurie yra pagrįsti vandens vamzdžiais arba virtuviniais bėgiais su kabliukais. Dažnai galite rasti „retro“ pakabos, pagamintas iš briedžių ar elnių ragų. Tokie rankų darbo gaminiai puikiai tinka korpusų, esančių palėpėje, šalyje ar skandinaviškame stiliuje, interjerui. Jei naudojama natūrali medžiaga, ji turi būti impregnuota specialiomis priemonėmis, kurios apsaugo produktą nuo drėgmės ir apsaugo nuo puvimo.

Pagrindinis sienos tvirtinimo privalumas yra kompaktiškas dizainas. Čia labiausiai paplitusi ir paprasta galimybė – lenta, pagaminta iš medžio, ant kurio yra sumontuoti kabliai. Sieninių pakabukų nuotraukoje koridoriuose matote, kad juos papildo įvairios lentynos, naudojamos skrybėlėms, pirštinėms ir kitiems mažiems daiktams laikyti. Be medienos, tokių gaminių gamybai taip pat naudojami metalo, plastiko, medžio drožlių plokštės ir kitos medžiagos.

Renkantis pakabą, turėtumėte žinoti, kad horizontalios parinktys užima mažiau vietos, bet vertikaliai išdėstyti pakabos vizualiai padidina žemų lubų aukštį. Naudodamiesi koridoriaus kampiniais pakabukais, galite užverti neaktyvią erdvę kampe. Dėl įvairių formų ir spalvų pasirinkimo lengva rasti tinkamą interjerą bet kokiam interjerui. Dizaino idėjų skrydis kartais lemia tai, kad produktas atrodo taip originalus, kad kartais sunku atpažinti pakabą.

Modeliai, sumontuoti ant sienos, įrengti sulankstomais kabliukais ir lentynomis, yra laikomi stilingais ir funkcionaliais. Gerai parinktas kailio laikiklis salėje taps ne tik vieta saugoti daiktus, bet ir gražus dekoro elementas.

Baltos spalvos yra laikomos visuotinėmis, nes tinka beveik bet kokiam interjerui ir gali sukelti tik teigiamas emocijas tarp šeimininkų ir svečių. Interjere gali būti naudojamas baltas apvalkalas, pasižymintis bet kokia sienų spalva ir sujungiamas su įvairiomis grindų dangomis. Kiti panašaus dizaino diegimo privalumai:

 • baltos spalvos visada išlieka tendencijos;
 • telpa į įvairių dizaino butų interjerą;
 • vizualiai plečia kambarį;
 • atspindi maksimalų šviesos kiekį;
 • tinka bet kokiai sienų tekstūrai.

Norėdami padidinti baltos spalvos paltų ryškumą, dizaineriai rekomenduoja dekoruoti daugiaspalvius kabliukus, ypač todėl, kad beveik visi atspalviai derinami su balta spalva. Jei pridėsite tokią parinktį su veidrodžiu, tuomet maža salė taps dar didesnė ir lengvesnė.

Pasirinkus spalvą, turėtumėte apsvarstyti kai kuriuos trūkumus, kurių pagrindinė dalis laikoma marzimu. Baltą kailio laikiklį reikia atidžiai prižiūrėti, kad jis visada liktų švarus. Taip pat nerekomenduojama įrengti tokio gaminio koridoriuose, kuriuose yra baltos sienos, kad kambarys neatrodo kaip ligoninės skyrius.

Svarbu! Pakabukas koridoriuje su veidrodžiu – puiki galimybė nedideliam kambariui. Šio elemento dėka kambarys atrodo vizualiai didesnis ir lengvesnis.

Jei koridoriuje yra niša, patartina įdiegti įmontuotą pakabą, kuris dažniausiai reiškia vieną struktūrą su spinta. Toks rūbų pakabukas salėje neužims daug vietos, bet bus gana erdvus ir daugiafunkcinis. Produktas gali būti patobulintas stalčiais, kabinomis lentynomis batų ir kitų dalykų. Idealus variantas yra pakabukas, įmontuotas į spintą, su stumdomomis durimis.

Esant tokiai situacijai, kai erdvė yra ribota ir skaičiuojamas kiekvienas centimetras, salę galite papuošti paprastu ir nedideliu kepurėliu, kuris yra kabliukų eilė ir nedidelis lentyna. Apatinę lentyną galima naudoti kaip sandėliavimo nišą arba palikti ją atvirą ir ten laikyti laisvalaikio batus. Toks sieninis pakabukas su salono baldų dėže neužims daug vietos, bet paliks erdvę iš chaotiškai išdėstytų batų nedideliame kambaryje.

Sieniniai pakabukai su gaubtu koridoriuje yra populiarūs, nes batų stovas tarnauja kaip skydas su kabliukais ir sukuria papildomą jėgą. Pakabukai su įmontuotu spinteliu leidžia kompaktiškai ne tik drabužius, bet ir nedidelį batų kiekį. Tokias pakabų versijas rekomenduojama įrengti su veidrodžiu, taip pat viršutinę lentyną, kuri gali būti naudojama dėžėms įdėti arba įdėti į galvos apdangalus.

Pasirinkus kabliuką, bus daug lengviau, jei iš anksto žinosite kambario, kuriame jis yra, dydį. Kadangi šis produktas yra ne tik baldas, bet ir dekoro elementas, modelis turėtų būti parinktas po to, kai buto interjeras yra visiškai dekoruotas. Nepriklausomai nuo to, ar pakaba yra perkama parduotuvėje, ar nepriklausomai, tai turėtų būti neatskiriama koridoriaus dalis.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: