Vonios maišytuvai su ilgomis snapelėmis

Ne kiekviename bute yra erdvus vonios kambarys. Tuo pačiu metu jūs visada norite įdėti reikiamą vandentiekio kiekį, kurį aptarnauja vandentiekis. Vonios maišytuvai, turintys ilgą snapelį, tuo pačiu metu gali tarnauti tiek voniai, tiek kriaukle, jei jie yra šalia vienas kito. Įdiegus tokį maišytuvą, galite sutaupyti pinigų įsigyjant papildomą maišytuvą praustuvui. Be to, nereikia perkrauti jau įrengto mažo vonios kambario su papildomais vamzdynų maršrutais. Lieka tik pasirinkti modelį, kuris atitiktų padidėjusio veikimo intensyvumo požymius.

Vonios maišytuvai su ilgomis snapelėmis. Kuris modelis pasirinkti

Modelio maišytuvai su dušu vonios kambariui su ilgu snapeliu yra prieinami ilgą laiką, tačiau jų poreikis, kaip rodo praktika, nesumažėja. Nepaisant to, kad gamintojai siūlo daug naujų modelių, daugelis jų ilgai neatspindi, kurį pasirinkti. Vonios maišytuvai su dušu, turintys ilgą žandikaulį, yra gana universalūs ir turi patogią konfigūraciją: nereikia laikyti bako svorio, laukdami, kol į jį pateks vanduo; naudojant kriauklę, pasukamas snapelis gali būti lengvai siunčiamas techninei priežiūrai.

Gerai išbandyti maišytuvai su dušo kabina vonios kambariui su ilgais snapeliais Rusijos gamintojas Rossinka Silvermix. Maišytuvo snapelis turi modernią plokščią formą, su lengvu valymu įrengtu plastikiniu aeratoriumi. Į modelių asortimentą įeina gaminiai su apvaliu snapeliu, su skirtingais kampais, su vienos svirties ir dviejų vožtuvų valdymu. Modeliai prieinami plačiam pirkėjų ratui, kaina svyruoja nuo 2800 iki 5 600 rublių. Visus modelius garantuoja gamintojas.

Tarp Europos gamintojų, pelnytai populiarūs yra:

Vardas Prekių ženklas Medžiaga Kaina, patrinti.
Maišytuvas universalus Grohe Costa S 26792001 Grohe, Vokietija Žalvaris 11900
Vonios maišytuvas su dušu Grohe Multiform 32708000 Grohe, Vokietija Žalvaris 15100
Maišytuvas universalus Lemark ir Trend LM1851C Lemark, Čekija Žalvaris 7400
Maišytuvas universalus Elghansa Scarlett 5322225 Elghansa, Vokietija Žalvaris 5400
Mofem Treff 145-0021-31 vonios maišytuvas Mofemas, Vengrija Žalvaris 5700
Timo Supra1415Y-CR vonios maišytuvas Timo, Suomija Žalvaris 5500

 

Vonios maišytuvų su dušu nuotrauką galima rasti teminėse svetainėse.

Pagal dizainą vonios maišytuvai yra dviejų vožtuvų ir vienos svirties. Maišytuvų korpusas paprastai yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, kasetė pagaminta iš keramikos. Dviejų vožtuvų modelio konstrukcijoje yra mazgo mazgas (krano dėžė), kuriuo reguliuojama vandens tiekimas ir temperatūra.

Ši klasikinė maišytuvų versija yra populiari rinkoje, ją naudoja klasikos ir retro rėmėjai. Dviejų rankenų modeliai yra gana ilgi ir jų kaina yra palyginti maža. Tarp trūkumų verta paminėti greito krano-ašies dėžės guminių tarpiklių gedimą, kuris kartais turi būti pakeistas.

Vonios maišytuvų su dušu kainos dviejų vožtuvų konstrukcijoje svyruoja nuo 2000 rublių. iki 6000 rublių. – Tai yra gamintojų iš Rusijos, Kinijos ir Turkijos modeliai. Modelių Astracast (Jungtinė Karalystė), Bandini (Italija), Grohe (Vokietija) modelių kaina bus daug didesnė.

Vienos svirties (monokomandos) maišytuvų atvejai taip pat yra pagaminti iš žalvario. Tokius maišytuvus valdo viena svirtis: svirtis juda aukštyn, kad reguliuotų srautą, sukant jį į dešinę / kairę, pasikeičia vandens temperatūra. Vienkartiniai maišytuvai gali turėti rutulinę arba keraminę kasetę. Rutuliniame maišytuve reguliavimo galvutė yra pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Keraminė kasetė yra išdėstyta dviejų tankių metalo keramikos plokštelių pavidalu. Aukštos temperatūros keramikos kūrimo technologija leidžia pasiekti didelį atsparumą dilimui. Nerūdijantis plienas naudojamas tvirtinimo detalėms viengubos svirties maišytuvuose.

Geras patarimas! Renkantis rutulio maišytuvo modelį, reikia nepamiršti, kad gedimo atveju remontas bus brangus, nes reikia pakeisti rutulio modulį. Norint pratęsti jo tarnavimo laiką, galima valyti vandens filtrą.

Dušo maišytuvo ir vonios su ilgais snapeliais Grohe Multiform montavimo matmenys

Kad metalų gaminiai būtų patvarūs, jie yra padengti chromo sluoksniu. Be to, ši danga apsaugo nuo bakterijų augimo ant paviršiaus. Kai kuriuose mėginiuose galima rasti stiklo ar malachito vartus.

Jūs galite susipažinti su geriausių vonios maišytuvų su dušu reitingu (nurodomos nuotraukos, kainos) atitinkamose gamintojų svetainėse. Tarp jų yra šie prekių ženklai:

  • Hansgrohe, Hansa, Jado, Grohe – Vokietija;
  • Bugatti, Fiore, Bandini – Italija;
  • Oras, Timo – Suomija;
  • Gustavsberg – Švedija.

Nepaisant įprastų vonios maišytuvų su ilgu snapeliu populiarumo, daugelis mėgsta modernesnius modelius. Pasirinkę tinkamą vonios maišytuvo modelį, turėtumėte atkreipti dėmesį į konstrukcijos ir jos surinkimo išvaizdą. Vandentiekio gamintojų siūloma įvairovė: nuo mažų modelių ir maišytuvų su higieniniu dušu iki masyvių konstrukcijų.

Įsigydami dušo kabiną su maišytuvu, galėsite pasiruošti ausinėms. Tokių maišytuvų montavimas apima tik karšto ir šalto vandens išėmimą iš sienos. Dažnai šiuose maišytuvuose yra lietaus dušas, dušo galvutė ir žarna.

Kai kurių gaminių dizainas leidžia reguliuoti laistymo skardą iki reikiamo aukščio – suaugusiam ar vaikui, taip pat perkelti laistymo skardą horizontalioje plokštumoje. Kai kurie modeliai turi skirtingus purkštukus norimam rezultatui pasiekti: nuo stipraus slėgio iki masažinio efekto iki minkšto atpalaiduojančio.

Svarbus dušo kabinų bruožas yra universalumas. Dėl patogumo įvairūs priedai yra prijungti prie vonios maišytuvų modelių su lietaus dušu: lentynos, kabliukai, stovai, muilo indai. Dušo maišytuvai su įvairiais laistymo indais ir snapeliais užtikrins pageidaujamą vandens valymą. Visi produktai yra garantuojami gamintojo nuo trejų iki penkerių metų.

Dizaino savybės dušo kabinos leidžia jas pritvirtinti prie sienos ar ant grindų. Populiariausi kampiniai stovai, jie yra kompaktiški ir užima mažai vietos.

Tokių gamintojų kaip Brovat (Vokietija), Valentino (Prancūzija), Timo (Suomija) modeliai yra paklausūs. Produktai skiriasi rafinuotu dizainu ir atitinkamomis sąnaudomis.

Kai kurių dušo kabinų su viršutiniu dušu ir snapeliu modeliai, be dušo, leidžia užpildyti vonią vandeniu. Stelažų konstrukcija yra su snapeliu ir laistytuvu Šis modelis tinka kaskados dušo mėgėjams.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: