Kaip pasirinkti įėjimo į metalo duris į butą

Žinios, kaip pasirinkti buto įėjimo metalines duris, yra labai svarbios ne tik vidaus apdailai, bet ir užtikrinant reikalingą namų ūkio saugumą. Čia viskas svarbu: dizainas, vyriai, spynų apsaugos laipsnis, metalo storis ir kokybė. Lygiai taip pat svarbu yra netgi šlaitų dizaino stilius ant priekinių durų. Nuotraukos harmoningai tinka durų interjerui, nuostabiam kūrybiniam dizainui ir apgalvotumui.

Įėjimo durų kokybės vertinimo algoritmas

Tikimasi, kaip pasirinkti buto įėjimo metalo duris, turite sustabdyti akis keliomis parinktimis ir atlikti jų analizę pagal šį algoritmą:

  • įvertinti metalo storį. Kuo storesnis, tuo patikimesnis patalpų apsaugos nuo įsilaužimo organizavimas;
  • ištirti spynų kokybę ir kiekį. Robotas atidarys vieną užraktą per tris sekundes. Kompleksinė daugiafunkcinė apsaugos sistema ją išgąsdins, nes reikės daug daugiau laiko įsilaužti;
  • žavėtis išvaizda. Durys yra tiesiog įpareigotos pritraukti jus su savo dizainu ir tuo pačiu metu nepažeisti viso kambario, kuriame jį įdiegėte, nuotrauką;

  • praeiti pro duris, kuriose nėra akių;
  • Susidomėkite su gaminio garso izoliacija. Galų gale, pirkdami duris, jūs turite būti tikri, kad triukšmas prie įėjimo nebus išgirstas, o kaimynai jūsų neklausys;
  • durų šiluminė izoliacija, net jei ji yra įrengta šildomame įėjime, yra viena iš pagrindinių pirkimų kortelių. Iš tiesų, šalto klimato sąlygomis nereikia turėti papildomo šilumos šaltinio, kuris nutekėtų iš buto.

Geras patarimas! Patikrinkite, ar rinkinyje yra priekinių durų šlaitų apdailos dalių. Atidarymo dizaino nuotrauka su plokštėmis, kurios yra identiškos pačioms durims, tvirtas rėmas ir palangė rodo galutinę viso struktūros išvaizdą.

Apsvarstykite išsamiau, ką turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kada norite pasirinkti įėjimo į metalo duris į butą, kaip ne išleisti pinigus ant „manekeno“.

Kai užduotis yra gauti kokybiškas duris už savo pinigus, pirmiausia atkreipiame dėmesį į jos drobę. Galų gale, tai yra svarbiausias išorinis visos struktūros elementas. Pirma, vertiname medžiagos kokybę. Akivaizdu, kad tai metalas. Bet netgi plienas yra visiškai kitokios kokybės. Jei vartojate pigias duris, jis gali būti lyginamas su alsu, todėl jame naudojami minkšti plieno lakštai. Aukščiausios kokybės durys gaminamos iš didelio stiprumo didelio lydinio plieno. Be abejo, tokie produktai yra daug geresni, tačiau jų baisios išlaidos dažnai verčia ieškoti pigesnės kainos.

Antra, dizaino patikimumas priklauso nuo metalo storio. Bent išorinis plieno lakštas turi būti bent 2 mm storio. Mažesnio storio plienas gali būti labai lengvai deformuojamas, atveriant arba net visiškai atidarant indo atidarytuvą. Remiantis priimtomis normomis, bendrasis storis turi būti ne mažesnis kaip 4 cm.Šis indikatorius priklauso nuo vidinio durų turinio. Kuo storesnė, durų kokybė yra geresnė.

Įėjimo į butą durų įvertinimas ir kai kurių modelių apžvalgos. Vartotojų nuomonė apie įvairių gamintojų produktus. Keturių populiariausių prekių ženklų palyginimas.

Trečia, prieš pasirenkant įėjimo į metalo duris į butą, įsitikinkite, kad drobės viduje yra standumo. Kuo daugiau, tuo geriau. Galų gale, šie konstrukciniai elementai padidina durų lakšto stiprumą ir taip pat užkerta kelią įdubų ir užpildo durų viduje atsiradimui.

Ketvirta, atkreipkite dėmesį į siūlių buvimą ant drobės. Jie tiesiog neturėtų būti. Durų deformavimui palei siūlę, net jei jis yra pagamintas iš storo metalo, gali būti bet koks sunkus objektas. Lakštai turi būti sujungti tik visiškai vientisai.

Geras patarimas! Norėdami patikrinti durų kokybę savo rankomis, palieskite jį pirštais skirtingose ​​vietose. Metalas neturėtų vibruoti ir padaryti „tuštumą“. Spustelėjus neturėtumėte atsirasti nukrypimų ir ypač įlenkimų.

Produkto stiprumas, šilumos ir garso izoliacija priklauso nuo naudojamo užpildo kokybės. Nenaudokite ant modelių, kuriuose užpildas yra gofruotas kartonas. Palikdami pigumą, jūsų bute gausite visiškai nenaudojamas duris. Jis gali būti įdiegtas bet kurioje patalpoje, bet jūs negalite pasitikėti savo saugumu.

Idealiu atveju reikia pasirinkti duris, kurios iš pradžių bus izoliuotos iš vidaus. Galų gale, šaltas ateina iš metalo žiemą, jei išorinis lakštas nėra izoliuotas nuo vidinio. Paprastai tuščiavidurėms konstrukcijoms paprastai naudojama dviejų rūšių izoliacija: lakštai ir birūs. Kaip paskutinis naudojamas granuliuotas polistirenas, perlitas, putos, kamštis. Lakštų izoliacija yra minkšta (stiklo pluoštas ir mineralinė vata) ir kieta (poliuretanas, polistireno putos). Jie paprasčiausiai dedami į drobės viduje esančių erdvių tuštumus. Toks pagrindas užtikrina aukštą apsaugą nuo šalto oro patekimo į butą ir blokuoja įvairių triukšmų plitimą. Geriausios garso izoliacijos savybės turi minkštą izoliaciją.

Tai taip pat svarbi durų konstrukcijos detalė, nes ji sukurta taip, kad drobė būtų atidaryta. Kuris langelis yra geriau pasirinkti ir ką ieškoti? Svarbu, kad jo metalas būtų pakankamai stiprus, kuris pasiekiamas didinant storį, kuris turėtų būti dvigubai didesnis už drobės lakštų storį. Dėl šios priežasties durys kartu su dėže turi sverti daug. Šis parametras gali nustatyti produkto kokybę.

Geras patarimas! Net ir patvariausias modelis negalės visiškai įvykdyti savo pagrindinio tikslo, jei jo diegimo metu bus padarytos klaidos. Todėl reikia iš anksto įsitikinti, kad įrengimą atliks kvalifikuoti meistrai, laikydamiesi visų įrenginio taisyklių ir taisyklių.

Kaip minėta anksčiau, turėtų būti kelios spynos. Be to, atkreipkite dėmesį į jų veiksmų principą buvo kitoks. Fiksavimo varžtai turi būti didelio skersmens ir pakankamai gilūs į jungtį. Gerai, jei nematote jų, nes tai bus sunku juos supjaustyti pjovimo įrankiu. Durys turi būti su varžtų mechanizmu, kuris uždarytų duris ne tik iš šono, bet ir iš viršaus ir apačios.

Atkreipkite dėmesį į papildomų įrenginių buvimą rinkinyje. Tai gali būti: plokščių juostos, žnyplės, išspaudimai, guminiai sandarikliai, slenksčiai, uždarymo įtaisai, antgalių pamušalas.

Nurodydami duris, jums reikia rinktis apie dizaino pasirinkimą. Galų gale, jis turi visiškai atitikti kambario interjerą iki pat durų šlaitų apdailos stiliaus. Įvairių durų nuotraukos rodo, kad jų įvairovė yra didžiulė, ir yra daug pasirinkimo galimybių.
Pagrindinis išorinio dengimo reikalavimas yra jo patvarumas ir atsparumas dilimui, todėl pakanka apsiriboti dažais. Puikiai ant įėjimo metalo konstrukcijos atrodo šiurkščiavilnių dažų. Bet durų viduje turėtų atrodyti reprezentatyvus. Todėl danga turi būti iš laminato, MDF, faneros ar net odos. Nėra jokių spalvų ir tekstūros apribojimų.

Pasirinkę ir montuodami norimą gaminį, neabejotinai stebėsite, kaip pakelti šlaitus ant priekinių durų. Įvairių parinkčių nuotraukos padės jums pasirinkti teisingą pasirinkimą. Šiandien yra daug įvairių būdų. Tarp jų yra: tinkavimas, dengimas plastikinėmis plokštėmis, gipso plokštės šlaitai. Patikimiausias priekinių durų paviršius yra tinkamas šlaitų paviršius. Tai pigus būdas, tačiau tam reikalingi tam tikri įgūdžiai. Nepaisant to, tinkuotas paviršius gali būti apdailintas įvairiomis apdailos medžiagomis, kurios visiškai sutampa su įgytomis durimis.

Tas pats turtas ir gipso kartonas. Jo įrengimui reikės dėžių statymo, tačiau su tuo jūs galėsite susidoroti su savimi. Gipso plokščių apdailos procesas yra mažiau laiko, tačiau šlaitų patikimumas vis dar yra mažesnis nei tinkuotų.

Leidžiama naudoti PVC skydą, tačiau atrodo gerai tik tada, kai visas prieškambaris yra dekoruotas panašiu stiliumi.

Kaip pasirinkti įėjimo į metalo duris butą yra rimtas klausimas ir reikalauja integruoto požiūrio. Tikimės, kad išnagrinėjus šią medžiagą jums bus lengviau pasirinkti.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: