Garso nepraleidžiančios lubos bute po pakabinamomis lubomis

Kiekvienas gali tapti erzinančio triukšmo įkaitais. Kaip ir kiekvienas gali būti triukšmingų kaimynų auka, taip pat jie gali tapti jų nerimo priežastimi. Skausmingos problemos sprendimas yra lubų izoliacija. Šiuolaikinės technologijos nuolat siūlo naujų rūšių medžiagas, kurios prisideda prie garso bangų įsisavinimo. Triukšmo izoliavimas bute pagal lubų ribas nėra itin sudėtingas, tačiau reikia atidžiai išnagrinėti pagrindines sąvokas.

Garso nepraleidžiantys buto lubos: stogo lubų privalumai

Savo ruožtu pakabinamos lubos jau apima tam tikrą triukšmo izoliacijos procentą. Pasak ekspertų, jis „užges“ apie 5 dB. Oro erdvė tarp jos ir betono plokštės sumažina garso bangų plitimą. Prijungimas prie sienų, o ne grindų plokštės, taip pat sumažina garso sklidimą. Žinoma, oro erdvė būdinga pakabinamoms luboms. Bet čia pati profilio sistema, ant kurios pritvirtinta gipso kartono plokštė, bus tiltas garso paskirstymui.

Dažnai pasitaiko, kad nepakanka tik šios kokybės ruožo ribos. Todėl būtina spręsti įvairius šios problemos sprendimo būdus. Kiekvienas iš šių metodų yra skirtingas pasirinkimas. Naudojama medžiaga taps pagrindiniu visos lubų garso izoliacijos proceso kriterijumi. Be medžiagos pasirinkimo, turite nuspręsti dėl jo storio. Tiesioginis jo rodiklis sumažina triukšmą namuose. Šiandienos rinka siūlo naujausias medžiagas, galinčias kokybiškai sumažinti garsų kiekį, o ne pasiimti tokius svarbius centimetrus.

99% triukšmo mažinimo efektyvumo priklauso nuo medžiagos pasirinkimo. Siekiant patikimiau suprasti visos sistemos veikimo principą, būtina apibrėžti ir atskirti dvi sąvokas. Medžiagos yra garsą sugeriančios ir garso izoliacijos.

Garso sugėrimas Medžiaga turi pluoštinę, porėtą, minkštą struktūrą. Iš pradžių yra stabdymas, o tada pilnas garso bangos įsisavinimas. Pluoštas, kurio sudėtyje yra jų savybių, suteikia norimą rezultatą. Tai mineralinė vata, bazaltinė plokščių rūšis, veltinis ir sinteponovye plokštės.

Garso izoliacija – priešingai nei ankstesnėje formoje dėl veiksmų principo. Tokia medžiaga nesugeria, bet atspindi garsą. Ji turi būti įtempta ir stipri savo struktūroje, kad atspindėtų bangą, ir ji negalėtų ją purtyti. Tai plytų, betono ir kt.

Geras patarimas! Geriausias būdas panaudoti šias ar kitas medžiagas garso izoliacijai lubose bute bus naudoti abiejų kategorijų atstovus vienu metu.

Praktiškai naudingiausia yra sumuštinių konstrukcija, kurios viduje yra garso sugėrimo medžiaga ir kuri yra apsupta masyvios garso izoliacinės medžiagos. Tokia sudėtinė struktūra reikšmingai paveiks triukšmo mažinimo koeficientą. Garso sugėrimas paprastai priklauso nuo medžiagos pasirinkimo, jo storio ir kokybės. Šiuolaikinė rinka siūlo daug žinomų ir nusistovėjusių produktų, taip pat daug naujų, kurie tik pradeda gauti atsiliepimus: kamštienos, membranos.

Mineralinė vata – patvirtintas garso izoliacijos metodas pagal pakabinamas lubas

Mineralinė vata yra pirmoji triukšmo izoliacinių medžiagų sąraše. Pažymėtina, kad jo naudojimas suteiks ne tik šį poveikį, bet ir kitus privalumus:

 • gera izoliacija;
 • paprastas montavimas;
 • santykinai nebrangi kaina.

Pirmiau minėtos savybės yra labai svarbios medžiagų pasirinkimo etape. Jei mes kalbame apie triukšmo izoliacijos įrengimą lubose su savo rankomis, tuomet jums reikės statyti medinį rėmą. Izoliacinės dangos atleidimo forma yra ritinys arba kilimėlis. Jų plotis nustato atstumą, kurį kiekvienas grėblys yra vienas nuo kito. Kad medvilnė būtų tvirtai laikoma prie lubų, ji turi būti tvirtai ir sandariai pritvirtinta prie skersinių. Todėl atstumas tarp jų turi būti mažesnis už garso izoliatoriaus plotį. Perdraudimui nuo jo rudenį, ekspertai kartais praktikuoja nagų izoliaciją į nagus visoje jos teritorijoje.

Mineralinės vatos techninių charakteristikų minusas yra jo nestabilumas drėgmei, kurio veikimu jis išsipučia ir praranda savo formą. Išeitis iš situacijos buvo šių medžiagų panaudojimas sekančiai sekai: hidroizoliacinė plėvelė, mineralinė vata, garų barjeras.

Svarbu! Garas, iškylantis iš kambario vidų, gali sugadinti garso izoliatorių. Todėl mineralinis audinys turi būti patikimai apsaugotas nuo dviejų pusių.

Aukštos kokybės triukšmo izoliacija gali būti organizuojama naudojant tokią medžiagą kaip polistireno putos. Tai lengva naudoti, turi mažą šilumos laidumą ir garų pralaidumą. Technologinis jo gamybos procesas yra polistireno karoliukų prisotinimas dujomis, dėl to jų tūris padidėja 50 ar daugiau kartų. Šis padidėjimas suteikia didelį elastingumo koeficientą, atsparumą suspaudimui ir lengvumui. Patogumas įrengimo metu suteikia jos išleidimą plokščių pavidalu, kurių storis yra nuo 2 iki 10 cm, o putų polistireno garso sugėrimas taip pat pasižymi aukštu lygiu: nuo 23 iki 25 dB. Polistireno putplasčio plokščių tvirtinimas prie paviršiaus paviršiaus sutapimo atliekamas naudojant specialų klijų, „skystų nagų“ ir putų. Norint sustiprinti sukibimą, naudokite priedus, „grybus“.

Naujausios gamybos technologijos bet kurioje srityje suteikia vartotojams galimybę pasirinkti alternatyvią galimybę. Garso nepraleidžiant viršutinių lubų bute esančių lubų, tai buvo triukšmo izoliacinių membranų gamyba. Tokių membranų triukšmo izoliavimo plonas sluoksnis veiksmingai susidurs su jos užduotimi. Dėl savo nedidelio storio jie yra labai naudingi, palyginti su mineraline vata ir putų polistirenu, kurių aukštis yra didelis. Tokios akustinės membranos yra pagamintos iš natūralios aragonito medžiagos, todėl jos turi išskirtinai aplinką tausojančią kompoziciją. Jie gaminami ritinių pavidalu, skiriasi lankstumu ir plastiškumu, tačiau tai yra gana tankus izoliatoriaus tipas. Dėl šio svarbių techninių charakteristikų derinio vis labiau populiarėja triukšmą sugeriančios membranos.

Membrana"Tecsound" на основе арагонита - современный звукоизоляционный материал

Specialus audinys – naujas žodis garso izoliacija. Garsiakalbių sistema yra audinys su daugybe skylių. Tokia mikrorforacija puikiai sugeria triukšmą. Garso banga nuolat atsispindi kiekvienoje skylėje. Tuo pačiu metu ji praranda energiją, kol ji visiškai išnyks polimerinių angų viduje.

Tvirtos lubos virtuvėje. Dizainas. Fotografavimas. Tinkamas montavimas. Stogo lubų privalumai ir trūkumai. Tinkamo virtuvės sprendimo pasirinkimas. Montavimo ir veikimo subtilybės.

Korkas turi puikias garso izoliacijos savybes. Be to, jis turi keletą kitų privalumų:

 • natūralus ir ekologiškas;
 • turi mažą šilumos laidumo koeficientą;
 • turi aukštą garso izoliacijos lygį (reikia pažymėti, kad ši medžiaga geriau sugeria aukšto dažnio bangas);
 • minkštas, elastingas, atsparus drėgmei;
 • plonas, „neatima“ lubų aukščio centimetrų.

Reikėtų nepamiršti, kad, naudojant korpuso dangą triukšmo izoliacijos prietaiso lubų bute, medžiagos kaina pati bus gana pastebimas. Šiai medžiagai montuoti taip pat reikia brangesnių specialių klijų.

Srauto izoliacijos įrengimas bute po pakabinamomis lubomis gali vykti trimis būdais:

 • klijavimas;
 • tarp dėžių profilio;
 • tvirtinimas kaiščiais – “grybai”.

Montavimo metodo pasirinkimas priklauso nuo naudojamos triukšmo izoliacinės medžiagos, kambario dizaino, norimo rezultato ir prieinamumo pagalbinėje zonoje (laidai, ventiliacija ir kt.).

Prieš pradedant tiesiai prie montavimo paviršiaus, būtina paruošti lubas. Turėtų būti kruopščiai ištirtas guolių plokštelės, ar nėra įtrūkimų ir skylių, pažeidimų. Mažos spragos yra tiesiog purškiamos, didelės gali būti užsandarintos putomis. Kiekviena siūlė turi būti visiškai lygi. Po šios procedūros grindys turi būti gerai išvalytos nuo dulkių ir šiukšlių. Dažnai naudojamas bet kuriame statybinio ploto elemente – gruntu. Tai labai padidina sukibimą tarp viršutinių sluoksnių.

Svarbu! Nepamirškite apie apšvietimą. Padarydami triukšmo izoliaciją, būtina pritvirtinti kabliuką. Vėliau bus pritvirtintas liustra.

Atskiras svarstomas klausimas yra prietaiso triukšmo izoliacija namuose su medinėmis sijomis. Paprastai tai daroma antrame aukšte. Antrojo aukšto grindys yra pirmosios lubos. Ir bet koks manipuliavimas statybomis yra lengviau susijęs su grindimis nei su lubomis. Šis procesas vyksta taip: dėžė yra pagaminta iš medinės juostos, į kurią įdėta triukšmo izoliatorius. Viena iš šių medžiagų yra granuliuotas smėlis. Ji pasižymi puikia garso bangos sugerties charakteristikomis, todėl ji naudojama gana dažnai.

Pirmojo metodo pavadinimas aiškiai parodo, kad jo pagrindas yra skeletas. Dažniausiai jame naudojamas metalinis profilis arba medinis baras. Jei manote, kad apžvalgos, tokiu būdu lubų triukšmo izoliacija daro daug.

Darbo pradžioje ženklinami visi lubų perimetrai. Lygiagretūs profiliai turi būti maždaug 60 cm atstumu. Atstumas nuo tolimiausio profilio iki sienos yra ne didesnis kaip 10 cm, skylės yra išgręžtos, įrengtas visas dėžė ir galite tiesiogiai patekti į triukšmo izoliacinės medžiagos montavimą.

Beribis lubų garso izoliacijos metodas yra mažiau laiko užimantis nei ankstesnis, nes visiškai pašalina sudėtingų struktūrų įrengimą. Darbo metu naudojami specialūs klijai. Neseniai atsiradusios naujovės garso izoliacinių medžiagų srityje pasižymi išskirtiniu bruožu: viena iš šalių yra lipni. Čia bus svarbu, kad ši pusė būtų teisingai ir tolygiai pastatyta ant grindų plokštės ir viskas bus paruošta per labai trumpą laiką. Ši funkcija pasižymi didžiausiu pliusu renkantis medžiagą, skirtą buto lubų garso izoliacijai. Apžvalgos garantuoja, kad išlaidos jų įsigijimui, kiekvienas gali sutaupyti žymiai vėliau. Kadangi tolesniam įrengimui nereikia pirkti jokių papildomų medžiagų.

Rėminio triukšmo izoliavimo metodo schema"Термозвукоизола"

Antroji rėminio metodo porūšis yra garso izoliacijos montavimo metodas, naudojant dygliukus, „grybus“. Naudojant, taip pat reikalingas grubus ženklinimas, galima naudoti papildomą plokščių dydį. “Grybai” turi būti montuojami ant plokščių kampų ir, pageidautina, centre.

Aukštos kokybės lubų izoliacija bute po stogo lubomis turėtų būti atliekama kuo sklandžiau, be įtrūkimų ir spragų. Tai suteiks galimybę gauti norimą rezultatą. Sekdami aukščiau pateiktais patarimais, galite savo rankomis padaryti garso izoliaciją. Ir likti savo namuose atneš tik malonumą. „Garsūs“ viršutiniame aukšte esantys nuomininkai nesivargins. Tuo pačiu metu galite būti tikri, kad jie net nežino visų jūsų asmeninio gyvenimo detalių.

Like this post? Please share to your friends: