Fasadų plokštės išorės namams: tipai ir montavimas

Pastatų susidūrimas reiškia galutinę statybos darbų formą ir yra skirtas suteikti išorinio patrauklumo, stiliaus ir tvirtumo pastatų fasadams. Tačiau išorinių darbų vertė yra ne tik tai, kad jų pagalba jie papuošia namus. Išorinė apdaila sukurta siekiant sukurti papildomą barjerą sienų apsaugai

išorinių neigiamų veiksnių. Tai leidžia pratęsti statybinių medžiagų tinkamumo laiką. Be to, išorės namų fasadų plokštės yra puikus būdas izoliuoti ir garso izoliacijai.

Fasado apdailos privalumai

Šiuo tikslu buvo sukurtos ir sėkmingai naudojamos statybinės medžiagos, kurių gamyboje naudojamos žaliavos, turinčios neįprastas unikalias savybes. Jie derina funkcionalumą ir konstruktyvumą, stiprumą ir lengvumą. Apie fasado plokštes, skirtas namo išoriniam apdailai, nuotraukos pateikiamos labai įvairiai. Jie supranta, kaip galite užbaigti namą ir palengvinti pasirinkimo problemą.

Apdailos fasadų plokštės, turinčios daug įvairių tekstūrų, spalvų derinių, plokščių dydžių, suteikia vartotojams galimybę kiekvienu atveju naudoti optimaliausią variantą.

Išorinių namų priekinių plokščių forma yra vientisa arba sudėtinė. Pirma, dėl skalės, daro didelių patalpų apdailos procesą mažiau laiko ir pagreitina darbo laiką. Be to, plokštės gaminamos skirtingu sluoksnių skaičiumi: nuo vieno iki trijų. Daugiasluoksnių plokščių ypatybė yra ta, kad jie yra patvaresni, patvaresni, geresni šilumai. Bet dėl ​​tokių priekinių plokščių namų išorės apdailai, kaina bus didesnė nei produktų, turinčių supaprastintą struktūrą.

Šio tipo apdaila šiuo metu laikoma viena iš populiariausių ir populiariausių. Keraminės plokštės, arba keramikos, idealiai pakeis dekoratyvinį klojimą. Apdaila yra pagaminta iš cemento ir pluoštinių ar silikatinių medžiagų mišinio specialioje įrangoje. Plokštės yra skirtingo dydžio. Tarp šių produktų savybių ir privalumų galima išskirti:

  • aukšta šiluminė apsauga;
  • nelaidumas;
  • nebijo drėgmės;
  • atsparumas temperatūros kraštutinumams;
  • ekologiškumas;
  • patvarumas;
  • didžiulė spalvų įvairovė.

Pagrindinis šios medžiagos trūkumas yra svoris. Ši medžiaga, palyginti su kitomis priekinėmis plokštėmis, yra sunkiausia.

Fasadų plokštės išoriniam namų apdailai PVC pagrindu dažnai vadinamos grindų dailylentėmis. Ši medžiaga plačiai naudojama pastatų fasadų apdailai. Jis yra pagamintas iš horizontalių skersinių, kurios yra patogiai sujungtos ir sukuria vieną vientisą paviršių. Apdaila yra labai lengva, lengvai prižiūrima, prieinama. Namų išvaizda pagal tokią medžiagą visada yra gerai prižiūrima ir šviežia. Tačiau, nepaisant to, yra trūkumų – tai trapumas, poreikis naudoti atskirą izoliaciją, prastas suderinamumas su kitais fasadais.

Stiklo pluošto plokščių sudėties pagrindas yra stiklo pluoštas ir derva. Su santykinai nedideliu svoriu plokščių matmenys gali būti 3 m?, O tai supaprastina montavimo darbus. Ši medžiaga gali puikiai imituoti bet kokį apdailą: akmenį, medį, plytą ir pan. Fasadų plokščių, skirtų stiklo pluošto namų išoriniam apdailai, nuotraukų rinkiniai leidžia matyti įvairius tekstūruotus ir spalvotus gaminių asortimentą. Kiekvienas apdailos modelis pasižymi originalumu, ilgaamžiškumu, ilgaamžiškumu, atsparumu aukštai ir žemai temperatūrai, drėgmei ir ultravioletiniam apšvietimui.

Ši medžiaga yra paklausa ir plačiai naudojama vartotojams. Pagaminta iš poliesterio stiklo pluošto, gali būti įvairių tipų dangų. Tai leidžia išspręsti bet kokią dizaino problemą, kad sukurtumėte unikalią išorę, kuri gali tilpti bet kurioje aplinkoje. Plokštės turi gerą stiprumą, šilumą izoliuojančios savybės, ištvermės, pelėsiai, grybai ir korozija.

Tai daugiasluoksnė apdaila, surinkta iš kelių rūšių medžiagų. Produktas yra stiprus, atsparus drėgmei, atsparus ugniai, patvarus. Puošia ir tuo pačiu metu apsaugo pastatą nuo šalčio ar karščio. Dizaino požiūriu, sandwich plokštės neturi jokių apribojimų įgyvendinant drąsiausias idėjas. Tai medžiaga, kuri visiškai pateisina jai suteiktas viltis, su sąlyga, kad profesionalas atliks šią užduotį. Šių išorinių plokščių kaina namo išorėje nuosekliai pateisina medžiagos gamybos ir montavimo išlaidas.

Šis procesas nėra gana sudėtingas. Svarbiausia, kad jo įgyvendinimas reikalauja dėmesio. Pagrindinis apdailos plokščių priešas yra kreivumas ir iškraipymai. Darbui reikalingas paprastas ir prieinamas įrankių rinkinys: dailidės aikštė, matavimo priemonė, perforatorius, dviejų metrų aukštis, metalo žirklės, rankinis pjūklas, atsuktuvas, tvirtinimo virvė. Visą fasado plokščių montavimo namo apdailai procesą sudaro keli etapai.

Paviršius, kuris taps pagrindu apdailos medžiagoms, turi būti plokščias ir visiškai be jokių svetimų augalinės ar techninės kilmės objektų. Jei ant fasado išlieka senas apvalkalas, turi būti užtikrinta, kad ateityje ji nebus nulupta. Visi fasuoti paviršiai turi būti išimti iš visų susidėvėjusių ir nereikalingų elementų.

Jis gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų. Tai gali būti mediniai skersiniai arba metaliniai profiliai. Vatino montavimo technologija pagrįsta vertikaliu arba horizontaliu jo dalių išdėstymu tam tikru intervalu. Jo konfigūracija turėtų užtikrinti patikimą fasado plokščių tvirtinimą bet kokio tipo namų išorės apdailai. Sukurkite dėžę taip, kad ji neatkurtų sienų pažeidimų. Be to, būtina palikti ventiliacijos tarpą tarp sienos ir apdailos. Instrukcijose su nuotraukomis siūloma išnagrinėti, kaip suprojektuoti dėžę fasadų plokštėms išorės namų dekoravimui.

Savo ruožtu apdailos medžiaga jau yra kliūtis, kuri gali sumažinti šilumos nuostolius namuose. Tačiau, jei tarp priekinių plokščių yra išorinė namų ir sienos dalis, dėžės dėka rekomenduojama jį užpildyti izoliacine medžiaga. Tam galite naudoti bet kokią mineralinę vatą arba putas. Prieš montuojant plokštę, rekomenduojama įrengti hidro-barjerą arba paprastą storą celofano plėvelę.

Įdėjus fasadų izoliaciją, pageidautina uždaryti jį su vėjo barjeru kartu su visa bato konstrukcija. Nepaisant to, kad plokštės bus paslėptos, jų padėtis bus nelengva paliesti paliesti, kad būtų pritvirtintos jų apdailos plokštės. Kadangi vėjo barjeras gali būti naudojamas plonu audiniu, svarbiausia – sukurti kliūtį grimzlėms. Tačiau pagrindinis izoliacinis efektas priklausys nuo sluoksnio storio ir izoliatoriaus sudėties kokybės.

Darbas turėtų prasidėti nuo žemesnio lygio profilio. Kaip pritvirtinti priekines plokštes išorės namams, nuotrauka, prie instrukcijų, aiškiai paaiškinkite. Plokštės sujungiamos su keteros ir griovelio pagalba, o tada prisukamos prie dėžės su varžtais. Profesionalai rekomenduoja šiuose varžtuose naudoti mažą dangtelį ir ilgį, kuris užtikrintų patikimą plokštės tvirtinimą prie dėžės.

Tikimės, kad mūsų informacija padės jums pasirinkti tinkamą namų apdailos plokščių pasirinkimą, taip pat produktyviai atlikti izoliacijos veiklą. Vadovaujantis gamintojų instrukcijomis, tai nebus sunku. Dėl šios priežasties jūs suvokiate papildomą galimybę, kuri padės jums padaryti namus jaukią ir šiltą žiemą, taip pat šviežią ir vėsią vasaros karštyje.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: