Dviejų lygių lubos gipso kartono kambariui, nuotrauka interjere

Dviejų lygių lubos gipso kartono kambariui, kurių nuotraukos yra labai gausios, puošia statybinių kompanijų vietas, visai įmanoma padaryti save. Galų gale, tokia universalus ir įperkama medžiaga, kaip gipso kartono plokštė, padeda įkūnyti ne triviškiausią dizaino idėją. Norint iš esmės pertvarkyti įprastą butą, būtina turėti gipso kartono lakštus, metalo profilius ir norą.

Dviejų lygių lubų idėjos gyvenamajai patalpai, pagamintai iš gipso kartono, nuotraukų parinkčių

Dizaino fantazija neturi ribų. Kas gali tik prieš 10-15 metų prognozuoti, kad „romėnų“ liejimas yra ne lubų kraštovaizdžio riba. Neįmanoma įsivaizduoti, kad galėtumėte lengvai „perkelti“ dangaus vaizdą į bet kokią lubą, sukuriant debesų ar žvaigždžių arkos viršaus iliuziją, kad jis gali atrodyti spalvotas ir teminis, o ne tik baltas kvadratas, kad „netolygios lubos“ reikštų neleistiną santuokos darbe ir daugiapakopėje.

Šiuolaikinė renovacija būtinai apima pakankamai dėmesio į lubas ir pateikia daugybę galimybių patobulinti kambarį, statant gipso plokščių lubas ir ją puošiant. Pakabinamos konstrukcijos, pagamintos iš gipso kartono, skiriasi įvairiomis formomis ir modeliais, dekoratyvinių elementų skaičiumi ir apšvietimo tipu:

 • lakoniškos dviejų lygių gipso plokščių lubos, kurių nuotraukos išsiskiria aiškiai pažymėtomis linijomis, gaminamos aukštųjų technologijų stiliaus. Paprastai dizaineriai nori paryškinti perimetrą arba sutelkti dėmesį į kai kuriuos kampus, apibrėždami norimą objektą tiesiais arba banguotais kontūrais. Be to, šioje vietoje lokalizuoti prožektoriai;

 • elegantiškos gelsvos lubos su dekoru už įprastų, bet ir pernelyg didelių. Tokiose lubose gali būti modeliavimas, gali būti derinami įvairūs dekoro tipai arba keli spalvų atspalviai. Tokios svetainės eleganciją ir originalumą gali suteikti tam tikra tema, kuri akcentuojama lubų zonoje: floristiniai motyvai, yin ir yang, arkos, nelygumas, zonų su skirtingu apšvietimu tranzitumas (kai vienas modelis tampa tęsiniu kitam, tačiau jis šiek tiek skiriasi stilistiniu ar apšvietimo organizacijos intensyvumu) ;

 • lubų, riedėjimo “ant grindų” – vienas iš originaliausių sprendimų. Jo pagrindinė idėja yra vienas elementas, jungiantis erdvę tarp grindų ir dviejų lygių lubų. Tai gali būti blokas, kuris padalina gyvenamąjį kambarį į zonas, esančias lubų centre ir nukreipdamas į grindis. Ne blogai atrodo interjero figured naddvernaya arka, kuri yra mažėjanti lubų dalis. Pažymėtina ir niša televizijai, kuri yra sukurta kaip banguotas arba griežtas elementas, atsirandantis iš grindų. Jis pasiekia lubas ir jame „ištirpsta“.

Gipso plokščių lubos, skirtos nuotraukai, kurioje vaizduojamos bet kokios labai neįprastos idėjos, daro šio kambario interjerą unikalų.

Geras patarimas! Jei jūsų butas yra įprastame daugiaaukščiame pastato aukšto pastate, tada neužsukite per daug, kad sukurtumėte daug lygių. Norėdami atnaujinti buto vaizdą, pakanka dviejų. Priešingu atveju lubos gali būti pernelyg žemos ir pakabinamos.

Nesvarbu, kiek lygių bus gipso lubos. Jų statybos principas visada yra tas pats. Vienintelis skirtumas yra galutinis apdaila ir dizainas. Kuo daugiau lygių ir dekoratyvinių elementų, tuo daugiau darbo ir medžiagos turės išleisti. Prieš pradėdami diegti lubas dviem lygiais, reikia įvertinti kambario aukštį. Du lygiai užtruks bent 10 – 15 cm, taigi, jei tokie nuostoliai yra reikšmingi, idėja geriau atsisakyti.

Jei „gimtoji“ riba yra gana sklandi, antrajam lygiui galima pritvirtinti tiesiai ant jo. Tai sutaupys vietos. Kuo sudėtingiau suprantama konstrukcija, tuo tiksliau reikia atlikti skaičiavimus. Taip, ir pagalbininkams reikės daugiau. Vargu ar įmanoma, kad darbas būtų tinkamai atliktas. Tai geriau, jei turite išsamų atsekamąjį projektą arba bent jau lubų eskizą.

Norint pagaminti visą dviračių gipso lubų su savo rankomis darbų ciklą, mums reikia šių priemonių:

 • ne mažiau kaip 5 metrų ruletė;
 • statybinis peilis;
 • bevielis atsuktuvas;
 • rankinis perforatorius;
 • šlifavimo popierius;
 • du statybiniai lygiai, tiek burbulas, tiek hidroenergija;
 • pradiniai, išilginiai ir atraminiai metaliniai profiliai;
 • kaiščiai ir varžtai;

 • specialus krabų profilių mišinys;
 • tinkas, tinkantis gipso kartonui;
 • tinkavimo tinkas;
 • obliavimo staklės FCL;
 • žirklės metalo pjaustymui;
 • Tekstilinės pirštinės ir akiniai;
 • CD ir UD profiliai;
 • tvirtinimo pleišto inkaras;
 • kampinės ir dvipusės jungtys.

Kaip pagrindą, naudokite įprastą 9,5 milimetro lubų gipso plokštę, o antros pakopos įrengimui geriau naudoti 6 mm storio lanką.

Geras patarimas! Kai gyvenamasis kambarys yra mažas, nereikia perkrauti savo erdvės, todėl ant lubų turi būti pernelyg didelių statinių. Tai sumažins kambarį perpus. Geriausias sprendimas mažiems kambariams yra lygi baltos klasikinės spalvos lubos. Kartais galima pritvirtinti gipso kartono dėžutę ir įrengti prožektorius išilgai sienų.

Po kelių žingsnių galite sukurti dviejų lygių gipso plokščių lubas gyvenamajai patalpai. Nuotrauka kiekvienas iš jų gali būti išsamiai ištirtas.

Tinkamai įrengus ir turėdami vaizduotę, galite gauti unikalią dviejų lygių gipso plokščių lubas. Šioje sudėtingoje ir kūrybiškoje veikloje padės nuotrauka, vaizduojanti kiekvieną proceso etapą.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: