Kaip pasirinkti LED šviestuvus namams: svarbius kriterijus

Tinkamai parinktas apšvietimo dizainas gali pakeisti geresnį ne tik interjerą, bet ir savo nuotaiką, suteikiant komfortą ir vidinį šilumą. Puikiam apšvietimui būtinas ir šviestuvų dizainas, ir tinkamas šviesos šaltinių naudojimas. Norėdami išsiaiškinti, kaip pasirinkti LED lempas namuose, turite būti susipažinę su parametrais, kurie juos skiria nuo kitų analogų.

Pagrindinių namų apšvietimo lempų charakteristikų apžvalga

Daugelis vartotojų, prieš perkant LED lempas namams, paklausia savęs: kokie yra esminiai skirtumai tarp įvairių tipų lempų ir kokie yra LED šviesos šaltinių privalumai? Šiuo atžvilgiu reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindines LED lempų technines savybes:

 • mažas energijos suvartojimas;
 • ilgas funkcinis šaltinis;
 • „strobos efekto“ trūkumas – lempos suformuoja vienodą liuminescenciją, kuri nesutrenkina akies;

 • didelis šviesos efektyvumas;
 • gebėjimas švyti visus vaivorykštės spektro atspalvius;
 • naudojimo saugumas – lempos yra aplinkai nekenksmingos, neišskiria kenksmingų medžiagų ir spinduliuotės, beveik nesikaupia ir yra ugniai atsparios;
 • gebėjimas dirbti su įtampos kritimais – sumažėjus įtampai tinkle, lempos veiks su mažesniu šviesumo ryškumu
 • universalumas – dėl dizaino buvimo, įskaitant standartines dangtelius, lempas gali būti naudojamas anksčiau įrengtose lempose;
 • optimalus „kainos ir kokybės“ santykis – LED produktų gamintojai nuolat tobulina technines savybes, o produktų kaina kasmet mažėja.

Šios savybės apibendrina visus LED šviesos šaltinius. Tačiau yra skirtumų tarp LED lempų modelių. Tai taikoma bylos dydžiui, bazės tipui, galios įrenginiui ir daugeliui kitų parametrų. Suprasdami pagrindines ledų produktų savybes, galime daryti išvadą, kad LED lempos geriausiai tinka namams.

220V LED lempos: grandinės, įrenginys

LED lempos konstrukcijoje yra šie elementai:

 • difuzorius – padidinti kampą ir vienodą šviesos paskirstymą. Paprastai pagamintas iš permatomo plastiko arba patvaraus polikarbonato;
 • LED sistema – lempa naudojamų šviesos diodų skaičius lemia jo galingumą, dydį ir dizainą. Viename lempoje galima naudoti nuo vieno iki kelių dešimčių diodų;
 • aliuminio PCB – suteikia šilumos šalinimą iš šviesos diodų į aušinimo radiatorių;
 • radiatorius – pagamintas iš kelių aliuminio plokščių. Pašalina šilumą iš PCB;
 • kondensatorius – adapterio elementas, kuriuo siekiama pašalinti įtampos bangavimo poveikį išėjimui;
 • vairuotojas – naudojamas konvertuoti AC. Jis ištaiso ir stabilizuoja diodų maitinimo įtampą;
 • pagrindo pagrindas – pagamintas iš polimero, jis apsaugo kūną nuo elektros gedimo;
 • žalvario pagrindas – suteikia kontaktą su lempos laikikliu.

Taigi LED lemputė yra diodų blokas ir maitinimo grandinė ant rezistorių, kurie riboja srovę. 220V LED lempos grandinė yra seka, kurioje 220 V maitinimo įtampa tiekiama į tilto lygintuvo elementą per srovės ribojimo kondensatorių, nurodytą C1 grandinėje, ir rezistorių R2.

Dėl šios priežasties HL1 LED sistema nuolat įjungiama per varžą R4. Šviesos diodai lempoje pradeda švyti. Srovės kondensatoriaus C2 paskirtis – gauti išlygintą ištaisytą įtampą. Kondensatoriaus C1 iškrovimas atjungiant LED šviesos šaltinį nuo maitinimo įtampos vyksta per varžą R1.

Didelės LED šviesos šaltinių kainos dažnai yra priežastys, dėl kurių kyla abejonių dėl LED apšvietimo naudojimo. Supraskite tai galima atlikti lyginamąją LED lempų ir kaitinamųjų lempų analizę. Įvairių lempų charakteristikų atitikmenų lentelės suteikia idėją apie LED įrenginių atkūrimą.

Kad būtų lengviau naudoti LED produktus namų tinkle, įrenginiai yra su įvairiomis standartinių dangtelių versijomis. Tai leidžia jums lengvai pakeisti senas lempas su šiuolaikiniais apšvietimo šaltiniais. Pagrindinės klubų rūšys:

 • E 14, E 27 – LED šviestuvai su tokiu dangteliu yra gana paplitę tarp vartotojų. Skaičiai nurodo pagrindo skersmenį (mm), pati bazė turi varžtų sujungimo sistemą. Naudojant „E 14“ pagrindą, pailgos lemputės paprastai naudojamos mažoms lempoms, sienoms ir grindų lempoms. Šviesos diodų lempų su E27, E14 bazėmis kaina priklauso nuo jų galios ir prieinamumo su tamsos funkcija;
 • GU 10 – sukamojo pagrindo konstrukcija yra dviejų kontaktų jungtis, su kuria žibintas pritvirtintas prie laikiklio. Jungtys yra sutirštintos galuose, kaip rodo simbolis „U“ elektros įrangos pavadinime. Atstumas tarp tokio spaustuko kaiščių yra 10 mm. Naudojami įleidžiami lubų šviestuvai;
 • GU 5.3 – atstumas tarp kaiščių šioje bazėje yra 5,3 mm. Skirtingai nuo GU 10, šio lempos laikiklio kaiščiai neturi išsipūtimo. Pagrindinė taikomoji programa skirta pakabinamų gipso plokščių lubų apšvietimo lempoms;

 • G 13 – tokio tipo pagrindas naudojamas kaip ST-8 lempų laikiklis, o tarpas tarp vyrių jungčių strypų yra 13 mm. LED lempos su pagrindu, naudojamomis linijinėms ir lubinėms lempoms tose vietose, kur norite apšviesti didelės apimties plotą (prekybos centrai, sandėliai ir tt).

Geras patarimas! Šviesos diodų lempos su kištukiniu lizdu turi būti naudojamos tik užtaisams su atitinkamu tarpu.

Renkantis LED lempas pagal rūsio tipą, pirmenybę reikėtų teikti toms parinktims, kurios naudojamos jūsų namuose jau sumontuotuose šviestuvuose. Jei grindų lempoje arba šviestuve yra standartiniai lempų laikikliai su sriegiu greitai sukabinamąja sistema, lemputė turi būti pasirinkta su tuo pačiu laikikliu.

Iki šiol, kai apšvietimui buvo naudojamos kaitinamosios lemputės, jo lygis buvo įvertintas pagal energijos suvartojimą. Ir jei reikėjo apšviesti didesnį kambarį, pavyzdžiui, kambarį ar salę, tada buvo reikalinga 100W lempa. Šviesos diodų šviesos šaltinių atveju šis kriterijus yra šiek tiek neteisingas, nes jie turi skirtingą šviesos efektyvumą. Naudojant LED lempas, dalis maitinimo šaltinio netenka adapterio.

Taigi energijos suvartojimo vertė ne visada nurodo atitinkamą švytėjimo ryškumą. Lyginant LED lempų ir kaitinamųjų lempučių galingumą, naudojamas koeficientas 8. Pavyzdžiui, norint gauti apšvietimo lygį, kurį įprastinė kaitinamoji lempa suteikia 60 W, reikalingas mažiausiai 7,5 W LED analogas, o 200 W kaitinamoji lempa gali būti pakeista LED įrenginiu 30 vatų.

Siekiant patogumo, pateikiame duomenis apie LED lempų galingumą kaitinamosioms lempoms. Pažymėtina, kad lentelėse esantys rodikliai turi vidutines vertes, tačiau net ir su atitinkamu reguliavimu matote LED šviesos šaltinių privalumus.

LED lempų ir kaitinamųjų lempų atitikmenų lentelė pagal galias:

Šviesos šaltinių tipai Galia W
Kaitinamoji lempa 20 40 60 75 100 150 200
Led lempa 2 4 7 10 12 17 25-30

 

LED lempų vatos ir kaitinamųjų lempų atitikmenų lentelė:

Šviesos šaltinių tipai Galia W
Kaitinamoji lempa 20 40 60 75 100 150 200
Led lempa 2 4 7 10 12 17 25-30
Luminescencinis
lempa
6 8 12 15 20 45 70

 

LED produktų pasirinkimas yra neįmanomas neatsižvelgiant į kaitinamųjų lempų ir šviesos srauto LED lempų santykį. Šviesos srauto matavimo vienetas yra liumenas. Ši savybė ne visi gamintojai nurodo ant produkto pakuotės. Dėl šios priežasties daugelis vartotojų yra priversti naršyti pagal energijos suvartojimą. Tačiau jei šis parametras yra nustatytas, produktą lengva pasirinkti.

Atsižvelgiant į tai, kad kaitinamosios lempos vidutinis šviesos srautas yra 15 lm / W, 60 W lempos šviesos galia bus 900 lm (60 x 15). LED lempos šviesos srautas yra apie 90 lm / W. Padauginus įrenginio galios 11 W esant 90 lm / W, gauname 990 lm. Todėl norint gauti vienodą ryškumą keičiant 60 vatų kaitrinę lempą, galite naudoti 11 vatų LED lemputę.

Geras patarimas! Organizuojant apšvietimą bute ar namuose, pakaks 6–10 W lempų. Tokie prietaisai suteiks šviesos srautą, panašų į švytėjimo šviesumą, kai naudojamos kaitinamosios 60 vatų lemputės.

Dažnai ant lempos pakuotės nurodoma, kad jo švytėjimo šviesumas atitinka panašią kaitinamąją lempą. Taip pat galite naudoti kaitinamųjų lempų, energijos taupymo ir LED šviesos šaltinių palyginimą šviesos srauto požiūriu.

Šviesos srauto LED lempų ir kaitinamųjų lempų atitikmenų lentelė:

Kaitinamoji lempa Fluorescentinė lempa LED šviesa
Galia W Šviesos srautas, lm Galia W Šviesos srautas, lm Galia W Šviesos srautas, lm
15 135 5 145 3 360
25 230 7 250 4 480
40 430 9 320 5 600
60 730 11 500 6 630
75 950 15 875 7 720
100 1380 m 21 900 10 920

 

Taigi, lyginant kaitinamąsias lempas ir LED lempas, matome, kad kuo galingesnis prietaisas, tuo didesnis bet kokio tipo lempos šviesos srautas. Tačiau norint gauti reikiamą šviesumą, galite naudoti daug mažesnės galios LED lempą, kurios energijos suvartojimas yra mažesnis nei kaitinamosios lempos 8 kartus, o luminescencinės lempos – 3 kartus.

Skirtingai nuo kaitinamųjų lempučių, kurios bet kuria galia suteikia šiltą gelsvą šviesą, LED šviesos šaltiniai gali skleisti skirtingų atspalvių šviesą. Taip yra dėl to, kad švino lempos spinduliuotės spektras turi įvairią luminescencinės spalvos temperatūrą, kurią suteikia du spektrai: mėlyna iš diodo ir spektras iš fosforo – medžiaga, kuri užpildo lempą. Maišymas, šie du komponentai suteikia baltą atspalvį įvairiems atspalviams.

Taigi, įsigyjant LED lempas, reikia atkreipti dėmesį į prietaiso liuminescencijos spalvą. Jo vertė išreiškiama temperatūroje Kelvino laipsniais (K). Norėdami konvertuoti Kelviną į Celsijaus, reikia iš jų skaičiaus atimti 273 skaičių, nes Kelvino nulinis taškas atitinka 273 ° C.

Kaip ir kiti parametrai, švytėjimo spalvą gamintojai nurodo techniniuose dokumentuose arba lempų pakuotėse. Pavadinimas apima keturių skaitmenų skaičių ir raidę „K“. Šviesos šviečiantis šviestuvas, kuris šviečia, bus 2700 K, kuris yra identiškas kaitinamosios lempos šviesos srauto spalvai. Neutralios (dienos) baltos spalvos švytėjimo spalva yra panaši į liuminescencinio šviesos šaltinio emisiją ir yra pažymėta kaip 5000 K.

Pagrindinis LED lempų bruožas yra tai, kad jie gali pasiekti luminescencinę temperatūrą iki 7000 K ir tuo pačiu metu beveik nešilti. Tai rodo, kad visa jų energija konvertuojama į naudingą švytėjimą. Skleidžiamos šviesos spalva gali būti nuo šiltos geltonos iki vėsios baltos spalvos.

Geras patarimas! Nustatant patalpų, kuriose bus senyvo amžiaus žmonės, apšvietimą, pirmenybė turėtų būti teikiama neutralaus balto liuminescencinio lempos. Tai padės šeimos nariams tinkamai suvokti objektų spalvas.

Anksčiau, perkant įprastus žibintus, nebuvo abejonių, koks yra šio šviesos šaltinio apšvietimo kampas. Tai, kad kaitrinės lempos skleidžia šviesą vienodai visomis kryptimis. LED lempų šviesos srauto kampas gali skirtis. Ir tai reikėtų atsižvelgti renkantis produktus.

Jei naudojate LED lempas su siaurais srautais lubų liustra, tada, priklausomai nuo jos dizaino, bus apšviesta tik ant lubų virš jo esančios vietos arba ant grindų, esančių žemiau. Tokiu atveju pagrindinis apšvietimas neatitiks jos funkcijų, o kambaryje bus šviesa.

Pasirinkite lempą su reikiamu šviesos srauto kampu, kuris padės lentelėje, kurioje nurodomas skirtingų lempų modelių sklaidos kampo dydis ir atitinkamas žymėjimas. Paprastai šį parametrą gamintojas nurodo ir prietaiso pakuotėje.

Įvairių modelių lempų sklaidos kampo dydžio lentelė:

Sklaidos kampas (laipsniai) Techninis pavadinimas Šviestuvo formavimo apšvietimas
< 8 VNSP Gana siauras šviesos spindulys
nuo 8 iki 15 NSP Ribota vieta
nuo 15 iki 20 SP Nedidelis dėmės
nuo 24 iki 30 NFL Siauras srautas
nuo 35 iki 40 FL Mažas srautas
nuo 55 iki 60 WFL Vienodas šviesos paskirstymas
virš 60 metų Vwfl Platus šviesos srautas

 

Renkantis lempų sklaidos kampą, turite atsižvelgti į apšvietimo, kuriam jie bus naudojami, paskirtį. Šviestuvai su siaura spinduliuote tinka baldų, dekoro ir mažų interjero detalių apšvietimui. Tokie įrenginiai taip pat rekomenduojami naudoti darbalaukio LED lempoms.

Radiatoriaus funkcijos, susijusios su LED lempos konstrukcija

Šilumos pašalinimui LED lempos konstrukcijoje yra radiatorius. Tai daroma taip, kad, kai diodų kristalas yra stipriai kaitinamas, diodas nepraranda šviesos išėjimo savybės. Be to, perkaitimas sumažina šviesos diodų ilgaamžiškumą. Pats radiatorius yra tarp pagrindo ir lempos korpuso.

Plastikiniai radiatoriai, padengti blizgančia plėvele, negali visiškai pašalinti šilumos ir užtikrinti diodo saugumą. Tačiau radiatorius nėra matomas pirkėjui, kuris perka lempą. Kai kuriais atvejais galite naudoti paprastą triuką: šiek tiek palieskite išorinį radiatoriaus paviršių su mažu metaliniu daiktu ir nustatykite, ką jis pagamina iš būdingo garso.

Šiuolaikinėse LED lempose yra radiatorius, pagamintas iš aliuminio arba jo lydinių. Tokių radiatorių konstrukcija turi skirtingo ilgio briaunų spiralinį išdėstymą. Ši forma užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir aukštos kokybės šilumos šalinimą. Orientuotas radiatoriaus konstrukcijoje gali būti pagrįstas paties produkto kaina. Tikimybė, kad galite įsigyti LED lempą už žemą kainą su aukštos kokybės radiatoriu, yra labai maža.

LED lempos yra įvairių formų ir dydžių. Visos lemputės su vyriška jungtimi yra tos pačios formos. Kalbant apie srieginę jungtį, lemputė su šia baze gali turėti daug variantų:

 • kriaušės forma – standartinė lempos forma, užima pirmąją vietą LED šviestuvų klasėje. Naudojamas bendruose stogeliuose. Jo aukštis nuo 106 iki 126 mm ir plotis 60 mm;
 • sferinė forma – tokie modeliai dažniausiai naudojami apvaliuose mažuose atspalviuose;
 • žvakės forma – paprastai turi „minion“ tipo pagrindą ir yra naudojama siauroms ir plokščioms detalėms;
 • žvakės forma vėjoje – kūrybinė lempa, paprastai su tamsios funkcijos funkcija, kuri suteikia neįtikėtinai gražią kristalų žaidimą;
 • žibinto atšvaitas – naudojamas krypties apšvietimui taškinių lubų žibintuose;
 • kukurūzai – tokios lemputės lemputė yra panaši į kukurūzų ausį.

Geras patarimas! Kukurūzų tipo lempose išoriniai diodų kontaktai yra įjungti. Dėl šios priežasties jie turi būti montuojami į apsauginį dangtelį.

LED lempos gali skirtis ne tik forma ir dydžiu, bet ir vidiniu užpildu. Priklausomai nuo funkcionalumo, lempos gali turėti:

 • Mikroschemų impulsiniai vairuotojai;
 • RGB LED – šios lemputės gali skleisti visas vaivorykštės spalvas;
 • nuotolinio valdymo pultas – ryškumo pokytis atliekamas per nuotolinio valdymo pultą;
 • įmontuota maitinimo baterija – dirbti neprisijungus;
 • valdymo sistema per „Wi-Fi“.

Yra specialių lempų modelių, kurie nėra skirti naudoti namų tinkle. Tai yra LED 12 lempų E27 lemputės. Pagrindinis šių šviesos šaltinių taikymas yra avarinis apšvietimas, darbo vietų apšvietimas gamyboje, pastatų aptvarų konstrukcijos ir kt. Žemos įtampos įtampa užtikrina žmonių saugumą darbo vietoje.

Naudojant 12 voltų LED lempas, E27 bazę, taip pat galima naudoti netvarias privačių kotedžų, jachtų, valčių sistemas. Tokie žibintai užtikrina stabilų neutralios baltos spalvos atspalvį. Prietaisų prijungimas prie 220 V tinklo per 12 voltų LED lempų transformatorių.

Kadangi vaiko vizija mokyklinio amžiaus amžiuje formuojasi ir tobulėja, ypač svarbu pasirinkti tinkamą darbalaukio apšvietimą, kuriame jis bus įtrauktas. Tam reikia atsižvelgti ne tik į stalo ir lempos vietą, bet ir pasirinkti tinkamą lempos modelį.

Yra įvairių apšvietimo standartų tiek skirtingose ​​patalpose, tiek atskirose zonose. Savaime suprantama, kad geriausia žmogaus akis (įskaitant vaiko akis) yra dienos šviesa. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad vaikas yra klasėje, dažnai reikia atlikti namų darbus tuo metu, kai nepakanka natūralaus apšvietimo.

Darbalaukio apšvietimo standartai reikalauja, kad šviesos srautas būtų lygus, minkštas, neryškus, nesukurtų šešėlių ir neviršytų 300 liuksų. Liuksas yra apšvietimo vienetas, sukurtas 1 lm šviesos srautu, pasiskirstytu 1 m atstumu. Šviesos lygio matavimui naudojant specialų prietaisą – luxmeter.

Jei vaikas turi atskirą kambarį, turite įsitikinti, kad kambario užuolaidos kuo labiau leidžia šviesai, o langas netrikdo svetimų objektų. Be vietinio stalo apšvietimo, toje patalpoje, kurioje studentas dirba, turite naudoti pagrindinę šviesą. Tai padės išvengti įtampos ir pavargusių akių.

Renkantis stalinės lempos modelį, turėtumėte vadovautis maksimaliu įrenginio komfortu ir jo saugumu. Šio produkto linija turi dešimtys modelių. Patogumo labui stalinės lempos turi lankstų laikiklį, kuris leidžia jiems pakankamai judėti stalo viduje. Arba galite naudoti lempą su spaustuvu, kuris tvirtai pritvirtina lempą prie paviršiaus. Tokių modelių naudojimas pašalina atsitiktinio kritimo riziką.

Geras patarimas! LED stalinės lempos lubinis šviestuvas studentui turėtų visiškai uždengti šviesos šaltinį, kad tiesioginis šviesos srautas neperpjaustų akies.

Kas yra geriau: LED arba energiją taupanti lempa? Dėl šviesos šaltinių, naudojamų staliniuose šviestuvuose, ekspertai rekomenduoja naudoti LED lempas. Jie skleidžia malonų vienodą šviesą be pulsacijos, nesprogsta, neišskiria kenksmingų medžiagų ir turi minimalią kaitinimo temperatūrą. Lempos galia turi būti sureguliuota taip, kad šviesa nebūtų pernelyg prisotinta ir ne itin blyški.

Šiandien atsirado LED stalinių žibintų su ryškumo valdymu modeliai. Tokie prietaisai turi kelis apšvietimo lygius ir liečia švytėjimo valdymą. Šviesos reguliatoriaus pagalba galima reguliuoti ryškumą iki norimo patogaus lygio. Šviesos reguliavimas yra naujausias apšvietimas.

Kai kurie vartotojai, diegdami LED lempas į savo namus, pastebi, kad jų veikimą lydi mirgėjimas. Toks apšvietimas padaro akis ir apskritai pažeidžia regėjimą. Suprasdami tokio neigiamo poveikio priežastis, galite rasti būdų, kaip jį pašalinti.

Yra keletas priežasčių, kodėl LED lemputės mirksi įjungus. Kodėl taip vyksta:

 • neteisingas montavimas – būtina patikrinti visus grandinės kontaktus, jie turi būti stiprūs;
 • lempos naudojamo adapterio galios nenuoseklumas – galite pakeisti maitinimą nauju, atitinkančiu galios šaltinį;
 • reikšmingi elektros energijos srautai – vairuotojas negali susidoroti su skirtumais, kurių lygis viršija leistinas ribas;

 • gaminys, išmetamas gamybos metu – būtina pakeisti lemputę, nes prie šio gaminio pridedama garantija;
 • apšviestas jungiklis – nerekomenduojama naudoti tokių jungiklių kartu su LED šviesos šaltiniu, nes kai prietaisas yra išjungtas, grandinė yra uždaroje būsenoje ir prisideda prie žibinto atspindžio;
 • Elektros instaliacijos jungties neatitikimas – fazė „nulis“ turi būti išvestas į apšvietimo įrenginį, o laidas su faze turi būti išvestas į jungiklį;
 • elektros prietaisų buvimas, sukuriantys aukšto dažnio trikdžius;
 • Pasibaigęs LED lempos tarnavimo laikas.

Tačiau daugelis taip pat susiduria su kita problema, kai po išjungimo šviečia LED lempos. Kodėl taip atsitinka, galite sužinoti skaitydami lempų funkcines savybes.

Priežastis, kodėl šviesos diodų lemputė įsijungia, kai jungiklis yra išjungtas arba su pertrūkiais, gali būti jungiklis su LED apšvietimu. Jei pakeisite apšviestą prietaisą įprastu jungikliu, lemputės mirksi.

Faktas yra tai, kad išjungimo būsenoje laidų įrenginys visiškai neatidaro grandinės: pagrindinis elektros energijos tiekimas sustabdomas, o apšvietimo LED uždaro grandinę į save. Srovė, einanti per diodą, įkrauna LED lempos vairuotojo kondensatorių, dėl kurio jis mirksi arba skleidžia šviesą.

Kita priežastis, kodėl LED lemputė įsijungia, kai šviesa išjungta, yra prastos kokybės produktas. Jei perkate LED lempą už nedidelę kainą ir jos gamintojas nežinomas, tikėtina, kad tokiame įrenginyje yra mažos galios komponentai. Šviesos šaltiniuose, kuriuos siūlo pirmaujantieji gamintojai, paprastai naudojami talpiniai kondensatoriai. Žinoma, jų kaina yra didelė, tačiau jie net mirksi, kai suporuotas su jungikliu su LED apšvietimu.

Pagrindinės LED šviesos šaltinių gedimo priežastys yra prastos kokybės produktai arba išoriniai veiksniai. Pastarasis apima:

 • reikšmingas maitinimo įtampos perviršis – jei elektros tinkle yra įtampos, pirmenybė turėtų būti teikiama modeliams, skirtiems 240 V ir daugiau. Taip pat galite naudoti apsauginius blokus ir lygintuvus;

 • prastos kokybės lempų lizdai – prastos kokybės kasetės medžiaga perkaitus linksta sugriūti, kontaktai oksiduojasi, taip sukuriant dar didesnį LED lempos pagrindo šildymą;
 • didelės galios lempų naudojimas uždarojo tipo lubose, nenaudojamas galingų šviesos šaltinių naudojimui;
 • dažnai naudojamų šviesos diodų lempų naudojimo būdas – žymiai sumažėja lempų darbinis tarnavimo laikas;
 • neteisinga laidų schema – jei vienas šviestuvas nepavyksta, gedimas perduodamas į kitus šviesos šaltinius bendroje grandinėje;
 • Prastas laidų sujungimas elektros tinklo mazgų taškuose – jungiant, rekomenduojama naudoti terminalus, litavimą ar kitus modernius jungčių variantus.

Geras patarimas! Naudokite LED apšvietimo modelio lempoms su nešiojamais maitinimo šaltiniais. Gedimo atveju jie turi prieigą prie remonto ar techninės priežiūros.

Susipažinęs su pagrindinėmis LED šviesos šaltinių savybėmis, tampa aišku, kuri lemputė yra geresnė. LED produktai, nors ir turi didelę kainą, tačiau neginčijami techniniai pranašumai skiriasi nuo kitų prietaisų.

Jūs galite įsigyti lempas užsakydami produktus internetinėse parduotuvėse, gamybos įmonių interneto svetainėse, taip pat apšvietimo įrangą parduodančiose parduotuvėse. Šviesos diodų lempos kaina namams su bazine E 27 analogine 100W kaitrine lempa yra nuo 225 rublių. ir daugiau. Šviesos diodų lempa su E14 baze (pvz., Minionas) svyruoja nuo 96 rublių. iki 750 rublių Vienetas priklauso nuo prietaiso galios.

Beveik visus produktus, įsigytus iš oficialių atstovų, gamintojas garantuoja. Garantijos laikotarpis gali būti nuo 2 iki 5 metų. Be to, bet kurį iš įsigytų LED lempų galima pakeisti tinkamesniu modeliu arba surengti grąžinimą per ne ilgesnį kaip 14 dienų laikotarpį nuo pirkimo datos.

Geras patarimas! Siekiant išvengti klausimų, kai grąžinami LED gaminiai, rekomenduojama išsaugoti produkto pakuotę.

Gerai žinomų ir patikimų gamintojų produktai labai skirsis nuo abejotinų bendrovių LED produktų, kurie bus naudojami ne ilgiau kaip kelis mėnesius. Ir šiuose žibintuose naudojamų šviesos diodų kokybė palieka daug pageidavimų: faktinis tokių šaltinių galingumas yra daug blogesnis už nurodytus parametrus.

Kasmet didėja LED produktų gamyba. Šiuo atžvilgiu numatoma sumažinti maždaug 25–30 proc. Nepaisant to, LED lempų susigrąžinimas yra galimas net ir perkant jas dabartinėmis kainomis.

Išleidus LED produktus, buvo gana daug gamintojų. Vienintelis klausimas – kiek kokybiškų produktų jie gamina. Norėdami įsigyti tvirtą ir patvarų LED lempą, turėtumėte susipažinti su pirmaujančiais ledo lempų gamintojais, kurie lydi jūsų gaminį su ilgalaike garantija.

Kurios firmos LED lempos geriau pirkti? Pagrindinių gamintojų įvertinimas apima:

 • „Philips“ ėmėsi iniciatyvos kuriant naujoviškus, energiją taupančius apšvietimo prietaisus. Įmonės produktai yra aukštos kokybės, patvarūs ir atitinka nustatytas specifikacijas. Šios prekės prekės kainos yra gana didelės;

 • Vokietijos bendrovė „Osram“ yra pasaulinis aukštųjų technologijų gatvių, biurų ir gyvenamųjų patalpų apšvietimo gamintojas. Šios įmonės produktai yra ekonomiški, turi ilgą tarnavimo laiką ir atitinka visus techninius reikalavimus. Didelės LED lempučių kainos greitai atsiperka;
 • „Gauss“ prekės ženklo gamintojas TPK „Varton“ gamina produktus naudojant naujas technologijas. Įmonės gaminami prietaisai yra ekologiški, turi originalų dizainą ir ilgą tarnavimo laiką. Visi produktai yra sertifikuoti ir perduoda kokybės kontrolę. Produktai, pripažinti geriausiais pagal „kainos ir kokybės“ santykį;
 • ASD yra garsus Rusijos apšvietimo inžinerijos gamintojas. Specializuojasi LED produktų gamyboje: plokštės, lempos, juostelės, prožektoriai ir kt. Prietaisai gerai veikia tiek buities reikmėms, tiek gamyboje;

 • „Ecola“ – įmonės prioritetas
  gaminti didelį kokybiškų ir įperkamų produktų asortimentą. Pagrindinė linija yra LED lempų, naudojamų apšviestų lubų dizainui, gamyba. Produktai pasižymi mažu energijos suvartojimu ir ilgaamžiškumu;
 • GC “Cosmos” – produktai gaminami pagal „Cosmos“ ir „Supermax“ prekinius ženklus. Pagrindinė kryptis – lempos, žibintai, apšvietimas, sezoninis apšvietimas, baterijos. Produkto kaina skirta plačiam pirkėjų segmentui;
 • TM Jazzway – specializuojasi visų rūšių šviesos šaltinių, taip pat prailginimo laidų, maitinimo šaltinių, įkroviklių, žibintuvėlių ir kitų apšvietimo produktų gamyboje. Šviestuvai turi tvirtą plastikinį korpusą. Puikus rodiklis “kaina – kokybė”;

 • „Feron“ – bendrovės produktų asortimentas apima daugiau kaip 4000 gaminių, įskaitant šviesos šaltinius, šventinį apšvietimą, lempas, komponentus. Visi produktai gaminami naudojant nanotechnologijas ir pasižymi didelio tikslumo surinkimu.

Geras patarimas! Apšvietimo specialistai kategoriškai reikalauja pirkti tik pirmaujančių apšvietimo gamintojų lempas.

Susipažinę su LED lempų ir kaitinamųjų lempų palyginimo lentelių duomenimis, galime daryti išvadą, kad elektros energijos konversija į šviesą šaltiniuose atsiranda be nuostolių ir minimaliai. Jų saugumas ir draugiškumas aplinkai pakeičia senus šviesos šaltinius LED apšvietimu racionaliai ir nekenksmingai.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: