Teisinga balkono izoliacija

Balkono izoliacija susideda iš visų terasos sluoksnių tvirtinimo tinkamomis medžiagomis, kad ant jo nesusidarytų grybai, pelėsiai ar dideli įtrūkimai. Balkonų hidroizoliacija gali būti atliekama dviem būdais – paviršiaus ir drenažo.

Balkono izoliacija – ką reikia žinoti?

Balkono izoliacija yra patikima konstrukcijos apsauga nuo žalingo neigiamų oro sąlygų poveikio. Tokius darbus lengviau atlikti statant naują pastatą. Statybininkai gali naudoti balkono jungtis šilumos izoliacijai kartu su jungiamosiomis detalėmis. Senuose ar daugiabučiuose namuose šiltinimas yra daug darbo reikalaujantis. Dažnai tokiais atvejais jis gaminamas nekokybiškai, dėl to po kurio laiko balkone atsiranda pelėsis, samanos, plyšta plytelės, kambariuose susidaro grybelis.

Teisingai atlikta balkono izoliacija iš vidaus ir išorės yra, viena vertus, šilumos izoliacija, kita vertus, sukuriama patikima hidroizoliacija. Balkonas turi būti gerai apsaugotas nuo nepalankių oro sąlygų, tokių kaip vėjas (šilumos izoliacija), lietus (hidroizoliacija), šalčio temperatūra.

Pasidaryk pats balkono izoliacija: privalumai

Šilumos izoliacija apsaugo ir nuo per žemos temperatūros, ypač šalčio, ir nuo aukštos temperatūros. Kiekvienas balkonas kenčia nuo šalčio ir sniego, o vasarą – nuo kaitrios saulės. Todėl net statybų metu svarbu pasirūpinti tinkamomis izoliacinėmis medžiagomis, kurios apsaugo nuo pažeidimų. Patyrę statybininkai rekomenduoja sutelkti dėmesį į patikrintus sprendimus, taip pat į kokybiškas medžiagas. Izoliacija turėtų būti atliekama išilgai apatinės ir viršutinės plokštumos. Siekiant užtikrinti atsparumą karščiui, svarbu pasirūpinti aukštos kokybės izoliacijos apdaila, kuri padės išvengti vandens nutekėjimo. Veiksmingas sprendimas yra balkono plokštės prijungimas prie lubų naudojant terminę jungtį. Šiandien rinkoje yra daug tokių laikiklių..

Hidroizoliacija atliekama dviem būdais:

  • Paviršius.
  • Drenažas.

Paviršiaus metodas daro prielaidą, kad išorinis konstrukcijos sluoksnis bus hermetiškas, taip pat atsparus visiems neigiamiems gamtiniams veiksniams, kurie gali jį pakenkti. Tokiu atveju lietaus vanduo nutekės nuo paviršiaus. Taikant drenažo metodą, klojamas drenažo sluoksnis, kuris pašalina vandenį iš balkono.

Žingsnis po žingsnio balkono izoliacija

Izoliacija prasideda nuožulniu sluoksniu, kuris palengvina lietaus nutekėjimą pasviręs link konstrukcijos išorės. Šis nuolydis turėtų būti nuo 1% iki 2%. Pirmiausia nuimkite seną lygintuvą, taip pat apdailos medžiagas. Svarbu kruopščiai išvalyti ir išlyginti betono plokštę. Esant nelygumams, išlyginimas atliekamas konkrečiu sprendimu. Naudojant gulsčiuką lengva nustatyti teisingą įvertinimą. Izoliuojant, medžiaga dengiama dviem sluoksniais.

Balkono apšiltinimas iš vidaus keraminėmis plytelėmis

Efektyvus sprendimas yra unikalaus dizaino ir neįskilinėjančio balkono vidaus izoliacija naudojant keramines plyteles. Sąnarių apdirbimui taip pat reikia naudoti šalčiui atsparias medžiagas. Tai idealus ir patogus sprendimas naudoti mineralinę izoliaciją balkone. Yra sprendimai, susidedantys iš dviejų komponentų – cemento ir vandens. Mineraliniai skiediniai išsiskiria geromis hidroizoliacinėmis savybėmis ir sukibimu su keraminėmis plytelėmis. Jie yra lankstūs ir atsparūs ekstremalioms temperatūroms. Jie išlaiko lankstumą net esant žemai temperatūrai žiemą. Sprendimas tinka situacijoms, kai rangovas neturi pakankamai laiko ir svarbu kuo greičiau užbaigti apdailą..

Skiedinys tepamas voleliu, teptuku arba metaline mentele. Naudojimas atliekamas dviem sluoksniais, statmenais vienas kitam. Palikite griovelį maždaug 4 valandas tarp pirmo ir antro sluoksnio padengimo. Idealiu atveju dangos storis turėtų būti bent 2 mm. Plyteles galima kloti maždaug po 12 valandų nuo srutų dengimo momento. Balkono kampe, tarp plokštės ir sienos, uždėkite sandarinimo juostą. Grindjuostės kampas turi būti papildomai užsandarintas tinkamais klijais, kurie atlaikys įtampą.

Like this post? Please share to your friends: