Vandens šildomų grindų privačiame name laidų schemos

Šiltas vandentiekis gyvenamuosiuose pastatuose ir butuose yra pagrindinis patalpų šilumos mainų elementas arba papildo tradicinį radiatorių kontūrą. Vandens šildomų grindų privataus namo schemos yra sukurtos individualiai projektuojant, remontuojant ar keičiant šildymo sistemą. Namo savininkas pasirenka šildymo įrenginių tipą.

Vandens šildomų grindų privačiame name laidų schemos

Vandens šildomų grindų laidų schemos sukuriamos pagal apskaičiuotą šilumos suvartojimą ir jo nuostolius per pastato apvalkalą. Vandens šildomos grindų skaičiavimo ypatybės ir taisyklės buvo paminėtos straipsnyje „Grindų šildymo šilumos skaičiavimas“. Prisijunkite prie laidų schemų tobulinimo, jums reikia prisiminti:

  • bendroji patalpų šilumos apkrova priklauso nuo sienų, grindų (grindų, lubų), langų ir durų angų izoliacijos laipsnio ir storio. Skaičiavimas atliekamas atsižvelgiant į gyvenamosios vietos klimatinę zoną. Jei apskaičiuota šilumos perdavimo vertė viršija 100 W / m?, Tai yra nepelninga naudoti šilto vandens grindis kaip pagrindinį šildymo variantą;

  • grindų šildymo sistemą sudaro lygiagrečiai veikiančios grandinės. Vieno šildymo kontūro ilgis priklauso nuo šilumos apkrovos, patalpos ploto, vamzdžio metodo ir pikio;
  • patalpų konstrukcijos plotas nesutampa su šildymo grindų kontūro užimamu paviršiumi. Efektyvioje zonoje atsižvelgiama į laisvą erdvę, kuri neapima įmontuotų baldų įrengimo vietų ir atstumo nuo vidinių (0,3 m) ir išorinių (0,1? 0,15 m) sienų;
  • patalpas, kurių naudingas plotas yra didesnis nei 30 m? Kiekviena sekcija šildo nepriklausomą grandinę, prijungtą prie paskirstymo kolektoriaus. Su vieno skirstytuvo šukomis sujungtų jungčių ilgis, kampas ir skersmuo turi būti lygūs. Išimtis taikoma kontūro armatūros zonoms palei išorines sienas;
  • vandens grindys – lakiųjų šildymo sistemos elementas. Didelės temperatūros grandinės ilgiui ir sudėtingoms konfigūracijoms reikalingas bendras ar keli cirkuliaciniai siurbliai. Iš anksto nustatytas slėgis mažo namo šildymo sistemoje gali palaikyti katilą su integruotu slėginiu siurbliu. Kiekvieno kontūro cirkuliacinių siurblių ir valdymo vožtuvų montavimas būtinas norint subalansuoti didelių namų grindų šildymą (daugiau nei 150 m?);

  • Šilto vandens grindų (paprastų, kampinių, dvigubų kilpų ar spiralių) klojimas priklauso nuo šildymo metodo ir kambario geometrijos. Papildomas šildymas leidžia paprastus atskirus kontūrus, kurių žingsnis yra 0,2 ± 0,3 m. Pagrindinis šildymas šiltu vandeniu grindyse yra su dvigubomis kilpomis arba spiralėmis (žingsnis 0,1 ± 0,15 m);
  • atskirų grandinių aukštis ir ilgis nustato pasirinkto vamzdžio skersmenį. Kuo didesnis vidinis vamzdžio skerspjūvis, tuo didesnis leistinas kontūro ilgis. Atstumas tarp tiekimo ir grąžinimo vamzdžių ašių turi išlaikyti optimalią šiluminę būklę. Standartinis temperatūros skirtumo rodiklis gretimose 5 ° C zonose;
  • Atliekant durų ir langų angas, montuojant šildymo prietaisų tvirtinimo elementus, atsižvelgiama į šilto grindų aukštį. Vamzdžių perėjimas pro duris atliekamas metalo korpuse. Vietų vamzdžių klojimas yra pritvirtintas tam tikroje padėtyje, kad nepažeistumėte akių kontūro įrengiant durų bloką.

Šilto vandens grindų montavimo technologija išsiskiria pagal šildymo kontūro pagrindo įrenginio principą. Šilto vandens grindų pagrindas renkamas atsižvelgiant į paviršinio grindų dangos gebą ir numatomą grindų dangą. Žiūrėdami vaizdo įrašą apie šilto vandens grindų privataus namo schemas, galėsite aiškiai suprasti darbo eigą ir darbo technologiją.

Ekspertai skambina šiltu vandeniu. 12–18 cm slopintuvo juostos plotis, pritvirtintas prie patalpos perimetro ir kiekvienos grandinės, jei patalpa suskirstyta į nepriklausomus sektorius. Krašto plėvelė ant lygintuvo aukščio atlieka temperatūros suvirinimo vaidmenį. Amortizatorius užtikrina grindų dangos ir šildymo kontūro saugumą temperatūros didinimo, vibracijos ir pastatų konstrukcijų judėjimo metu. Juosta sumažina šilumos nuostolius šildymo plokštės su išorinėmis sienomis jungtimis.

Betoninėse plokštėse įrengti šilto vandens grindys be cemento grindų. Betono rūsys yra išklotas hidroizoliacija, klojant izoliacinį sluoksnį ir sustiprinantį tinklelį. Vamzdžiai yra pritvirtinti prie pagrindo elementų, naudojant spaustukus, specialius spaustukus arba plieninę vielą. Virš vamzdžio kontūro, jei reikia, tolygiai paskirstyti grindų dangos darbinę apkrovą, taip pat sureguliuokite sustiprintą lygintuvą.

Lengvas pagrindas, kuris sujungia izoliacijos ir rėmo sulankstymo ar specialiojo profilio kilimėlį iš ekstruduoto polistireno putų. Pirmuoju atveju vamzdis ant pagrindo paviršiaus yra pritvirtintas specialiais spaustukais su harpūnų antgaliais arba tvirtinimo bėgiais. Profilių kilimėlių kilpoje tvirtai pritvirtinamas bosas, reikalingi papildomi tvirtinimo elementai. Patobulinta profilių kilimėlių versija yra padengta hidroizoliaciniu sluoksniu ir įrengta fiksavimo projekcine sistema.

Vandens grindų šildymas"сухих" помещениях второго этажа

Svarbu! Polistireno sistemos montavimas reikalauja priežiūros. Surenkamas grindų danga atliekamas iš karto po to, kai vamzdis yra uždėtas. Iš putų plastiko elementų paviršius gali atlaikyti paskirstytas apkrovas, bet lengvai prominoetsya pagal kulną arba nukritusį instrumentą.

Ant grindų klojamas modulinės medienos arba medžio kompozitų sistemos. Medinės lentynos tipo sistemos sudaro žurnalus. Mediniai grindų sistemų rotaciniai ir tiesūs grioveliai skirti šilumos paskirstymo plokštelėms, pagamintoms iš cinkuoto plieno arba aliuminio.

Vamzdžiai, naudojami šilto vandens grindims kloti (skersinis polietilenas, metalo plastikas, varis, nerūdijančio lankstumo gofruotas su vidine polimero danga, rečiau polipropilenas) gaminami naudojant besiūlių technologijų technologiją. Kontūras išdėsto tvirtą vamzdį. Butt jungtis su standartiniais tvirtinimo elementais lygintuvo korpuse leidžiama tik gofruotųjų vamzdžių kontūrams. Vamzdžių paviršius turi būti atsparus deguonies korozijai, šiluminio ir mechaninio stiprumo rezervui, o jo paviršius turi būti lygus.

Vandens šildomos grindys. \ T"мокрых" помещениях второго этажа

Vamzdžių ritiniai grindų šildymui iš anksto neištirpsta – neatsargus valdymas gali sukelti raukšlių susidarymą. Montavimas prasideda nuo tiekimo kolektoriaus šukos. Palaipsniui atsukite įlanką, atlikite numatytą išdėstymą ir grąžinkite visą vamzdį į platintoją. Kontūras yra sujungtas su dvigubais kolektoriaus šukų vamzdžiais.

Įdiegus visas grindų šildymo sistemas, sistema tikrinama, ar jungtys yra tvirtos ir tvirtos. Po bandymo ir sėkmingo bandymo pradžios užpilkite cemento lygintuvą. Apdailos grindys montuojamos po to, kai visiškai išdžiovinamas lygintuvas.

Atskirame name esantis autonominis šilumos generatorius šildo vandenį iki 95 ° C. Optimalus temperatūros skirtumas tarp srauto ir grąžinimo yra 20 ° C. Tačiau maksimali leistina aušinimo skysčio temperatūra grindų šildymo sistemoje yra 55 ° C, šilumos pašalinimas yra 5 ° C. Praktiškai aušinimo skysčio grindų kontūro veikimo sritis neviršija 40? 35 ° C.

Temperatūrą reguliuoja priverstinis srautų maišymas: dalis aušinimo skysčio iš grįžtamųjų srautų į tiekimo vamzdyną. Tarp katilo ir paskirstymo kolektoriaus sumontuoti maišymo įrenginiai.

Yra dujų blokų modeliai, kurie turi įmontuotą grindų šildymo kontūrą: automatinis „šiltų grindų“ režimu apriboja srauto temperatūrą prie katilo išleidimo angos iki 45 ° C. Paprasto dujinio katilo veikimas grindų šildymo režimu sumažina įrenginio veikimo efektyvumą.

Kieto kuro katilai, ilgai degantys ant medienos, pasižymi sudėtingu degimo režimo reguliavimu. Šilumos grindų šildymo sistemose su šilumos generatoriumi ant kieto kuro, be cirkuliacinio siurblio, reikia įrengti buferinę talpyklą. Aušinimo skystis grindų šildymo sistemoje paimamas tiesiai iš hidraulinio akumuliatoriaus.

Elektriniai katilai – tai pelningiausias ir priimtiniausias būdas efektyviam grindų šildymo veikimui. Automatinis elektrodas, indukcija arba agregatai su vamzdiniu elektriniu šildytuvu, galinčiu išlaikyti norimą aušinimo skysčio temperatūrą neprarandant katilo šilumos. Mažų namų (iki 100m2) grindų šildymas leidžia tiesiogiai prijungti grandines prie elektrinio katilo. Šiltos didelės erdvės privačių namų grindys įrengiamos padedant šoninį paskirstymo šuką ir maišymo įrenginį.

Vandens grindų šildymas su savo rankomis, vaizdo įrašu ir proceso aprašymu. Diegimo niuansai. Vandens šildomų grindų įrengimo aprašymas. Jo privalumai ir trūkumai, priešingai nei kitos rūšys.

Projekto rengimo metu planuojamas pagrindinis arba papildomas šilumos grindų žemos temperatūros kontūras centriniame šildyme daugiabučiuose namuose. Nepriklausomai keisti radiatorių schemą, kai gyvenamųjų namų įstatymas draudžia daugiabučio namo šildymą. Radiatoriaus kontūro temperatūra yra aukštesnė už būtinus grindų šildymo parametrus. Neteisėtas viso namo šildymo stovo krypties, skersmens ir ilgio pakeitimas sukelia sistemos disbalansą ir terminio režimo pažeidimą gyvenamajame name.

Specializuotos organizacijos pastatymo metu pastato šildymo grindis iš centrinio šildymo butuose. Šilumos izoliacinių grindų iš centrinio šildymo įrenginyje principas išsiskiria žemo temperatūros grandinių sujungimo metodu. Aušinimo skystis patenka į vandens grindų šildymo vamzdžius atskirame keltuve iš radiatoriaus šildymo. Karštas vanduo grindų šildymui ruošiamas šilumokaičiu, įrengtu centrinėje šildymo stotyje, daugiabučio namo šildymo įrenginyje arba tiesiogiai vartotojo bute.

Teoriškai, paskutinis (kai šilumos nešiklis juda stove) vartotojai gali pakeisti vamzdžių ilgį nepažeisdami kaimyninių apartamentų terminio režimo. Jei šiluma paskirstoma iš viršaus, šiltas grindys pirmame aukšte neturi įtakos aukščiau esančių butų šilumos mainams. Tačiau maitinimo vamzdžio darbinis slėgis apatinėje pastovioje laidoje gali būti nepakankamas cirkuliacijai viršutiniame aukšte.

Nesant pradinių duomenų apie grindų šildymo įrengimą daugiabučiame name, papildomos grandinės prijungimas yra suderintas su šilumos tiekėju ir valdymo įmone. Išteklių tiekiančios organizacijos išduoda leidimą įrengti šiltas pusiau autonomines grindis, turėdamos tinkamą galios rezervą esamai šildymo sistemai.

Būsto ir techninės priežiūros įmonės numato prielaidą šiltų grindų pamatų projektinei apkrovai, kuri šiuo atveju neturėtų viršyti leistinos grindų apkrovos.

Tradiciškai susitarimas apima šilumokaičio įrengimą ant radiatoriaus arba karšto vandens stove bute. Tam reikia įrengti cirkuliacinį siurblį, išsiplėtimo baką, saugos grupę, oro išleidimo angą, dvipusį vožtuvą, valdymo vožtuvus ir šilumos skaitiklį.

Kelių grindų kontūrų atveju naudojamas pilnas kolektorių komplektas, suderinamas su bet kuria grindų klojimo schema. Prie kiekvienos kolektoriaus šukos įėjimo ir išleidimo angos ir išleidimo angos turi būti įrengtas išjungimo vožtuvas arba termostatas. Vožtuvai leidžia išjungti atskirą grandinę, netrikdydami bendro grindų šildymo veikimo.

Ypatingas dėmesys skiriamas šilto grindų pagrindo pasirinkimui senojo pastato namuose. Skersinis cemento lygintuvo dydis priklauso nuo grindų plokštės izoliacijos laipsnio. Šiltų grindų „tortų“ storis virš šalto rūsio pasiekia 0,15 m, o tai žymiai sumažina bendrą kambario aukštį ir padidina konstrukcijos svorį.

Geras patarimas! Tinkamas sprendimas būtų pasirinkti lengvą grindų šildymo pagrindą, naudojant šilumos perdavimo plokštes, pagamintas iš nerūdijančio plieno arba aliuminio.

Bendra šilto vandens grindų įrengimo kaina apima lėšas, skirtas medžiagų įsigijimui, skaičiavimų, parengiamųjų darbų atlikimui, grandinių sujungimui ir hidrauliniam bandymui sujungiant jungtis.

Išnuomotų specialistų paslaugos kainuos 1500? 2500 rublių už 1 m? šiltas grindys. Bendra suma priklauso nuo grandinių skaičiaus, bazės tipo, vamzdžių kainos, kolektorių grupės ir siurblio maišymo įrenginio. Sumažinus kainą, galima įrengti šiltas vandens grindis savo rankomis.

Šildymo sistemos montavimo priedai"теплый пол": 1 - труба из сшитого полиэтилена, 2 - теплоизолирующие маты, 3 - скобы крепления труб, 4 - демпферная лента, 5 - коллектор, 6 - коллекторный шкаф, 7 - настенный терморегулятор, 8 - пластификатор

Svarbu! Medžiagų, įrangos, vožtuvų ir valdymo vožtuvų kokybė turi atitikti sistemos paskirtį ir numatomą jos eksploatavimo trukmę. Tai yra naudinga įsigyti paruoštus grindų šildymo rinkinius, kuriuose yra aukštos kokybės ir suderinama įranga ir medžiagos. Nemokamas šilto vandens grindų skaičiavimas su partijos pirkimu – papildoma premija iš pagrindinių gamintojų.

Paskelbta internete video apie vandens šildomas grindis su savo rankomis, su autorių paaiškinimais, padės geriau suprasti klausimo esmę. Išsamus grindų šildymo medžiagų išdėstymo ir pasirinkimo būdų aprašymas padės, jei skubiai reikia grindų šildymo, tačiau nėra galimybės samdyti specialistus.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: