Kaip pasirinkti sausas spintas, skirtas pateikti: kainos, apžvalgos, modelių specifikacijos

Jei kalbame apie namo statybą šalyje, viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduriame, yra vonios įranga. Centralizuotos kanalizacijos sistemos nebuvimas leidžia jums galvoti apie alternatyvius šios problemos sprendimus. Autonominis nuotekos yra puikus sprendimas, tačiau tam reikia tam tikrų išteklių ir išlaidų. Be to, jos įrengimas neįmanomas be vandens tiekimo. Sausos spintos naudojimas gali tapti išeitimi. Mes stengsimės išsiaiškinti, kas tai yra ir kaip pasirinkti sausas spinteles dachai: kainos, apžvalgos ir kitos medžiagos padės įvertinti visus šio tipo tualetų privalumus ir savarankiškai pasirinkti tinkamą variantą.

Kaip pasirinkti sausas spintas, skirtas pateikti: kainos, apžvalgos ir klasifikavimas

Sausas spintas yra sanitarinis produktas, kuris rinkoje pasirodė ne taip seniai. Jos pagrindinė užduotis – surinkti ir saugoti žmonių atliekas, neutralizuoti nemalonius kvapus ir sumažinti atliekų kiekį.

Sausos spintos gali būti suskirstytos į du tipus:

 • stacionarus – speciali kabina, kurioje įrengtas reguliarus biologinis tualetas;
 • nešiojamieji – iš tiesų tas pats tualetas. Paprastai jis įrengtas namuose arba specialiai įrengtame kambaryje.

Pagal veikimo principą sausos spintos skirstomos į tris grupes: chemijos, durpių ir elektros. Kiekvienas iš šių variantų turi savo privalumų ir trūkumų, kurie atitinkamai įtakoja išlaidas (nuo 6000 iki 40 000 rublių). Norint suprasti, kaip pasirinkti tualetą: kiekvienos statybos kainos, apžvalgos, aprašymai ir charakteristikos pateikiamos žemiau esančiame straipsnyje.

Cheminę sausą spintą sudaro dvi talpyklos, esančios viena iš kitos ir tarpusavyje sujungtos. Viršutinė dalis yra rezervuaras su vandeniu, sėdynėmis ir dangčiu. Apatinė dalis naudojama atliekų saugojimui ir paprastai yra 12–14 litrų tūrio. Apatinėje prietaiso dalyje pilamas specialus chemiškai aktyvus skystis, kuris apdoroja turinį, neutralizuoja nemalonų kvapą. Šie rezervuarai atskiriami vožtuvu.

Prieš naudojant sausą spintelę su tokiu dizainu, į viršutinę dalį pilamas specialiai šiam tikslui sukurtas vanduo ir dezodoravimo skystis. Apatinėje dalyje pilamas cheminis reagentas. Užpildytas apatinis indas turi būti išvalytas ir pripildytas nauju skysčiu.

Kad būtų lengviau naudotis, daugelis modelių turi užimamą rodiklį. Taigi, jūs galite lengvai sužinoti, kada atėjo laikas ištuštinti bio-tualetą, ir jums nereikia laikas nuo laiko žiūrėti į apžiūrą.

Cheminės sausos spintos yra labai paprastos montuojant ir eksploatuojant, jas galima įrengti tiek patalpose, tiek gatvėje.

Prieš perkant tualetą dachai, turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus, pvz., Bako tūrį, skalavimo sistemą, pilnumo indikatorių ir slėgio ribojimo vožtuvą.

Bako tūris priklauso nuo šeimos narių skaičiaus ir numatomo tualeto naudojimo dažnumo. Reikėtų nepamiršti, kad didelis konteineris, pripildytas atliekų, turės didelį svorį, o tai reiškia, kad jį bus sunkiau vežti. Be to, visi cheminiai reagentai, skirti tokiems sausiems drabužiams, veikia ne ilgiau kaip dvi savaites.

Renkantis tualetą, nuspręskite apie siurblio modelį, kuris suteiks praplovimą. Priklausomai nuo darbo principo, jie yra:

 • stūmoklis Lengviausias variantas. Norint gauti tam tikrą skysčio kiekį, jums reikia šiek tiek fizinių pastangų. Naudojant ir remontuojant tokią sistemą, yra primityvus;

 • siurblio veikimas Jie turi šiek tiek sudėtingesnę struktūrą, tačiau jiems nereikia jokių pastangų. Tačiau šiame variante neįmanoma kontroliuoti skysčio slėgio ir kiekio. Tokios sistemos gedimo atveju nerekomenduojama pataisyti. Geriau nedelsiant kreiptis į specialistą;
 • elektrinis. Moderniausias ir patogiausias variantas. Veikimo principas yra labai paprastas – paspaudus mygtuką užtikrinamas tam tikro vandens kiekio nusausinimas. Ši sistema gauna maitinimą iš baterijų, kurias reikia reguliariai pakeisti. Priešingu atveju elektros siurblys yra geriausias pasirinkimas šiandien. Šio tipo sausos spintos remontą turi atlikti tik specialistas.

Užimtumo rodiklio buvimas negali būti vadinamas privalomu, tačiau tai labai patogus papildymas. Tokios premijos buvimas paveiks jo kainą, bet jūs neturite reguliariai žiūrėti į žemesnę talpyklą, kad įsitikintumėte, jog jis dar nėra pilnas.

Slėgio ribojimo vožtuvo buvimas leis tiksliai iškrauti talpyklos turinį, purškiant skystį. Labai gerai, jei konstrukcija suteikia galimybę užrakinti vožtuvą atviroje padėtyje.

Geras patarimas! Pirkdami reagentus cheminėms sausoms spintelėms, atkreipkite dėmesį į tai, ar vėliau galima išleisti šį skystį į dirvą. Šiandien gaminama daug specialių veikliųjų medžiagų, kurios nekenkia aplinkai.

Thetford Qube 345: cheminė sausoji spintelė. Kaina, atsiliepimai

„Thetford Qube 345“ sausoji spinta yra maža mobilioji tualeto versija, kuri idealiai tinka naudoti šalyje. Šiame modelyje yra įmontuotas indo pilnumo indikatorius. Tualete įrengtas stūmoklinis siurblys. Likusi konstrukcija yra gana normali: viršutinė talpykla su švariu vandeniu ir apačioje esantis indas atliekų surinkimui.

Pagrindinės Thetford Qube 345 techninės charakteristikos:

 • kilmės šalis – Olandija;
 • svoris – 3,8 kg;
 • sėdynės aukštis – 32,4 cm;
 • apatinės talpyklos tūris – 12 litrų;
 • viršutinio vandens rezervuaro tūris – 15 litrų;
 • ypatybės – apatinio bako pripildymo indikatoriaus buvimas;
 • dydis – 330х383х427 mm;
 • spalva yra balta.

Tokio skysto tualeto modelio kaina yra 6155 rublių.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924