Remontas metalo įėjimo duris: kaip nustatyti drobę

Įėjimo durys apsaugo butą ar privatų namą nuo nepageidaujamų asmenų be leidimo. Metiniai modeliai vis labiau populiarėja kiekvienais metais, nes jie turi didesnį saugumo lygį. Tačiau metalinių durų remontas yra gana sudėtingas įvykis. Taip yra dėl jų dizaino sudėtingumo. Remonto darbų metodas nustatomas atsižvelgiant į suskirstymo pobūdį.

Įėjimo durų su savo rankomis remonto taisyklės

Dauguma gedimų, atsiradusių durų eksploatavimo metu, gali būti pašalintos be specialistų pagalbos. Tam reikia susipažinti su metalo konstrukcijų remonto taisyklėmis, kurios pašalins klaidas šiame renginyje.

Durų remontas bute ar privačiame name turi tam tikrą algoritmą. Jo savybės nustatomos priklausomai nuo įvesties grupės gamybos medžiagos. Tačiau tam tikrų tipų gedimų šalinimas yra bendras visų tipų durų plokštėms.

Nepriklausomai nuo medžiagos, iš kurios pagaminta konstrukcija, pirmasis žingsnis visada yra preliminarus patikrinimas. Būtina įvertinti esamą gedimą ir pasirinkti geriausią būdą jį pašalinti. Šiame etape nustatoma remonto metu naudojamų įrankių atranka, taip pat papildomos medžiagos (jei reikia).

Atkreipkite dėmesį! Metalo durų remontui bute ar privačiame name negalima naudoti improvizuotų priemonių. Jei būtina visiškai pakeisti vieną ar kitą dalį, rekomenduojama pasirinkti naują prietaisą, kad jis visiškai atitiktų jo techninių charakteristikų sudaužytą elementą.

Jei metalinio peilio remonto metu naudojami elektros tinklo įrankiai, būtina patikrinti jų tinkamumą naudoti. Bet koks įrankio gedimas gali sukelti klaidų remonto metu. Pašalinus defektus, rekomenduojama imtis visų prevencinių priemonių, kad būtų išvengta pakartotinio gedimo. Pvz., Galite prijungti arčiau, kuris prisideda prie sklandaus konstrukcijos judėjimo.

Jei kreipiamasi į specialistus, remonto išlaidos gali skirtis priklausomai nuo sudėtingumo. Durų remonto kaina yra pagrindinis veiksnys, kuriuo vadovaujamasi pasirinkus trikčių šalinimo būdą.

Veikimo metu durų paviršius su pamušalu (arba be jo) susidėvėja. Galų gale tai gali lemti produkto atkūrimo poreikį. Tokiu atveju drobė turi būti pašalinta iš vyrių ir atlikti visus darbus horizontalioje padėtyje – šis metodas bus patogesnis.

Įėjimo tinklo veikimo metu jį veikia įvairūs neigiami veiksniai. Jie gali būti fiziniai ir mechaniniai. Yra labiausiai pažeidžiamų elementų, sudarančių durų struktūrą, kuri dažniausiai yra nusidėvėjusi ir įvairi:

  • užraktas;
  • jungiamosios detalės (vyriai, rankenos, kilpos);
  • durų rėmas;
  • drobės paviršius;
  • platbands.

Dažniausiai ši problema yra plieninių durų spynos blokavimo mechanizmo gedimas. Šio įrenginio taisymas yra galimas, tačiau jį sunku atlikti patys. Dažnai reikalingas visiškas užraktas, kuris taip pat nėra paprastas įvykis. Asmeniui, neturinčiam patirties šiuo klausimu, seno prietaiso išmontavimas ir naujo įvedimas gali būti sudėtingas uždavinys.

Aparatūros gedimas yra dažna problema. Šiuo atveju savarankiško remonto atlikimas yra gana paprastas, tačiau turite atsižvelgti į problemos sudėtingumo laipsnį. Pavyzdžiui, durų uždarymo, ribojančio jo atidarymą, taisymas yra gana sudėtingas. Dažniausiai uždarymo įtaisai nesugeba dėl išlenkimo ar naftos nutekėjimo.

Naudinga informacija! Problemos su durų rėmu dažniausiai atsiranda dėl neteisingo įrengimo. Labai svarbus dalykas – teisingas drobės svorio pasirinkimas. Kai kurios dėžės keičia geometriją dėl to, kad durys turi per daug svorio.

Dažniausia problema yra užraktas. To priežastis yra mechanizmo branduolio – sekrecijos – nesėkmė. O durys gali užstrigti netinkamiausiu momentu, pavyzdžiui, kai esate už kambario. Durų lapas yra nusidėvėjęs, dėl kurio prarandama pradinė išvaizda. Išorinis metalinių durų paviršius dažniausiai uždengiamas dekoratyvinėmis apdailos medžiagomis arba padengtas dažais, kad būtų padidintas jo tarnavimo laikas.

Naudojant duris, mechaniniai veiksniai labai dažnai daro įtaką jo dekoratyviniams elementams. Plokštelės yra labiausiai pažeidžiamos, todėl jų keitimas yra gana dažnas įvykis. Pažymėtina, kad kiekvienas gedimas pirmiausia atsiranda dėl netinkamo durų konstrukcijos veikimo.

Kaip minėta, įrankių rinkinys parenkamas atsižvelgiant į priežastį, dėl kurios įvyko gedimas. Renkantis tinkamus įrenginius atsižvelgiama į struktūrinio elemento atkūrimo sudėtingumą. Apsvarstykite, kokie įrankiai naudojami sprendžiant įvairias įvesties tinklo darbo problemas.

Kai durų rėmo iškraipymas yra būtinas įrankis, tai yra statybos lygis. Jo naudojimas leidžia reguliuoti ir nustatyti norimą padėtį. Matavimo juosta taip pat dažnai naudojama taisant įvesties struktūrų geometrines problemas.

Kokie kiti įrankiai yra naudojami remontuojant buto ir privačiojo namo duris? Iš elektroninės įrangos dažniausiai naudojamas atsuktuvas. Norėdami pritvirtinti durų rėmą ir vyrius reikia varžtų. Dažnai reikia pašalinti tuštumą tarp durų rėmo ir angos. Tokiu atveju nedarykite be montavimo putų.

Norėdami nustatyti kai kuriuos dekoratyvinio dengimo elementus, naudokite specialų klijai. Žymėjimas naudojant įprastą pieštuką. Be to, jums gali prireikti šešiakampių ir konstrukcijos peilių.

Naudinga informacija! Norėdami pašalinti girgždą, naudokite specialų tepalą vyriams ar įprastai variklio alyvai.

Visos minėtos priemonės naudojamos metalo įvesties struktūroms taisyti. Jei būtina atlikti geležinių durų restauravimą, gali būti naudingos papildomos medžiagos, naudojamos kaip danga.

Yra nemažai priežasčių, kodėl užraktas užrakintas durų duris. Gedimo galimybė bus didesnė, jei prietaisas nėra geros kokybės. Netinkamas veikimas taip pat padidina lūžimo galimybę. Apsvarstykite labiausiai paplitusias priežastis, dėl kurių atsiranda sutrikimų.

Liežuvis nėra fiksuotas. Paprastai to priežastis yra nepakankamos porankio matmenys, supjaustyti durų rėme. Tam tikrais atvejais gali kilti problemų, susijusių su durų uždarymu, nes jos gali būti išstumtos. Pirmuoju atveju pati kalba nuobodu užrakinti. Taip pat galima paprasčiausiai išstumti poravimosi angą taip, kad ji būtų tiksliau išdėstyta spynos liežuvio atžvilgiu. Antroji problema išsprendžiama koreguojant durų rėmo ir lapo padėtį.

Beveik neatsidaro durys. Labiausiai tikėtina tokio veikimo priežastis gali būti tai, kad užraktas veikimo metu buvo pakreiptas. Pirminio durų patikrinimo metu rekomenduojama atkreipti dėmesį į bako lygumą. Ši problema išspręsta remontuojant buto priekinių durų spyną. Šis įvykis apima fiksavimo įtaiso padėties nustatymą.

Kita dažna problema – rakto fiksavimas blokavimo įrenginyje. Verta pažymėti, kad metalo durų savininkai dažniausiai susiduria su tokia problema. Tokiu atveju yra dvi priežastys: šiukšlių patekimas į mechanizmą ir atskirų prietaiso elementų poslinkis. Norint pataisyti įėjimo geležies duris, reikia išmontuoti, išmontuoti ir remontuoti. Be to, reikia sutepti vidinius elementus, surinkti juos ir nustumti atgal.

Įstrigęs užraktas. Pagrindinė tokios problemos priežastis yra fiksavimo įtaiso lervos būklė. Išorinių durų lervų taisymas yra gana sudėtingas. Todėl tokia problema paprastai sprendžiama pakeičiant senąjį mechanizmą nauju slaptu raktu.

Naudinga informacija! Prieš tęsiant pilies remontą, būtina nustatyti jo tipą ir atkreipti dėmesį į nuotrauką, kuri padės suprasti mechanizmo struktūrą. Dažniausiai įėjimo durys tiekiamos su cilindriniais apsauginiais įtaisais. Antroje vietoje yra lygio užraktai.

Jei pilies branduolys yra netvarkingas, jį reikės pakeisti pats. Prieš perkant naują botą, turite nustatyti jo tipą. Šerdis gali būti cilindro arba suvaldnoy. Turėtumėte žinoti, kaip atlikti pakaitinius cilindrinius užraktus.

Visų pirma, būtina išardyti šarvuotą plokštę – fiksavimo mechanizmo apsauginę plokštę. Tada reikia atsukti priekinės durų dalies varžtą. Tai tvirtinimo elementas. Durų užraktų lervų remontas turėtų būti atliekamas kiek įmanoma tiksliau, nes gali būti sugadintas užraktas.

Nuėmus tvirtinimo varžtą, reikia pasiekti cilindrą. Naujo branduolio diegimas yra gana paprastas. Jis įterpiamas vietoj senojo sekretiko, po kurio atliekamos tos pačios manipuliacijos, kurios aprašytos aukščiau, tik atvirkštine tvarka.

Verta prisiminti, kad naujoji šerdis turi būti identiška sugadintai slaptai. Priešingu atveju šis elementas negali būti pakeistas. Kai kuriais atvejais gali reikėti visiškai pakeisti užraktą. Padarykite tai patys, kad pataisytumėte duris savo rankomis be skubėjimo. Jei įdiegus naują botą nepavyko išspręsti problemos, turite iš naujo išnagrinėti, kas tiksliau nustatys problemos pobūdį.

Priekinių durų užrakto lervų taisymas neįmanoma. Taip yra dėl šios fiksavimo mechanizmo konstrukcinių savybių. Jei išlyginimo spynos šerdis sugedusi, išlieka tik vienas sprendimas – visiškai pakeistas. Prieš pradedant darbą rekomenduojama išnagrinėti šio proceso etapines instrukcijas.

Pirmasis lyginimo mechanizmo keitimo etapas apima kryžminių juostų poslinkį (raktu). Norėdami pakeisti tokio tipo užraktą, turite atidaryti duris. Tada reikia atsukti varžtus, kurie pritvirtina mechanizmą. Jie yra ant durų lapo galo paviršiaus.

Kitame etape užrakinimo įtaisas ištraukiamas ir pakeičiamas nauju mechanizmu. Po to reikia pritvirtinti naują svirtį su varžtais (gale).

Atkreipkite dėmesį! Daugelis kompanijų gamina drobes, kurios supaprastina buto durų spynos remontą. Juose įrengtas mechanizmas, kuris gali būti suremontuotas perjungiant svirtis. Ši parinktis yra daug lengviau nei visiškai pakeisti užrakto įtaisą.

Reikia pasakyti, kad kitų rūšių mechanizmai nėra labai patikimi. Kai kurie iš jų neturi galimybės pakeisti, nes neįmanoma rasti jiems tinkamų dalių. Pavyzdžiui, šie mechanizmai apima kryžminius lervas. Tokiu atveju priekinių durų spynos remonto išlaidos padidėja, nes prietaisas turi būti visiškai pakeistas. Jei toks elementas nepavyksta, geriausias sprendimas yra įdiegti naują užraktą.

Aukštos kokybės gatvės izoliuotų metalinių durų kaina yra gana didelė. Todėl savarankiškas izoliacinės medžiagos montavimas yra puikus sprendimas, siekiant padidinti drobės funkcionalumą ir eksploatacijos laiką.

Metalo drobių, įrengtų prie įėjimo į privatų namą ar butą, remontas pirmiausia atsižvelgia į gedimo priežastį. Kai kuriuos gedimus galima nustatyti per kelias minutes. Žinoma, jums reikia suprasti bendruosius metalo durų projektavimo principus. Verta pasakyti, kad, jei reikia, visada galite susisiekti su specialistu, kuris greitai išsprendžia problemą ir suteikia garantiją.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: