Polimerų paklotai: tipai ir pagrindinės montavimo taisyklės

Polimerinės plokštės yra labai stabilios ir tvirtos statybinės medžiagos. Pradiniame gamybos etape mediena sumaišoma su specialiu plastiko tipu. Po to, kai būsima polimero pakloto plokštė eina per polimerizacijos etapą, medžiaga pasižymi pagerintomis savybėmis ir patraukliomis išorinėmis savybėmis.

Grindų paklotai: variantai ir taikymo ypatybės

Ekspertai nustato tris pagrindines paklotų grupes. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra gamybos medžiaga. Nors vartotojai turėtų skirti ypatingą dėmesį įrengimo metodui, paviršiaus tekstūrai ir kitoms vienodai svarbioms savybėms.

Gana populiarus plastikinis paklotas vadinamas medienos-polimero kompozitu (WPC). Tinkamos medžiagos gamybai yra maišomi polimerinės medžiagos su medienos miltais. Tokia grindų danga yra atspari drėgmei, nesitraukia ir lengvai perkelia daug mechaninių apkrovų.

Tarp neigiamų aspektų galima nustatyti ne patraukliausią tokių produktų išvaizdą. Tai logiška, kad plastikinė paklotė šiuo atžvilgiu yra mažesnė nei natūralios medienos analogų. Be to, laikui bėgant plastikas gali būti šiek tiek deformuotas.

WPC plokštės yra suskirstytos į žemę ir nebalinti. Išvaizdos požiūriu jie beveik nesiskiria. Ekspertai teigia, kad antžeminėje versijoje paviršius yra visiškai neslidus. Nors praktikoje po mėnesio šis skirtumas bus išlygintas. Kalbant apie slydimą, žemės ir nebalintos plokštės taps beveik identiškos išorinių veiksnių fone.

Geras patarimas! Ne visada būtina aklai pirmenybę teikti antžeminėms plastikinėms plokštėms. Neatmetama galimybė, kad dėl šio veiksmo nesąžiningi gamintojai sąmoningai bando paslėpti savo produktų trūkumus. Lentos defektai gali atsirasti dėl aukščiausios kokybės žaliavų.

Prieš pirkdami denio KDP, turėtumėte įsitikinti, kad dėl šlifavimo nepaveiktas polimerinių medžiagų viršutinis sluoksnis. Jei taip atsitiks, tada kuo greičiau produktas bus sunaikintas. Taip atsitiks dėl nuolatinio medienos dalelių sąlyčio su aplinkos veiksniais.

Kalbant apie pakloto kainą iš WPC, tai daugiausia priklauso nuo gamintojo įgaliojimų ir pripažinimo. Vidutiniškai šis parametras svyruoja nuo 1 000 iki 1500 p. ketvirtį. m. Mažos kainos skiriasi maumedžio, kaina iš šios veislės bus daug mažesnė.

Kad natūrali mediena greitai neprarastų natūralių savybių, naudojami du dažniausiai naudojami jų apdorojimo būdai. Pirmasis iš jų yra impregnavimas. Kalbame apie medienos vakuuminį impregnavimą naudojant specialias chemines medžiagas.

Norint pasiekti teigiamą rezultatą, buvo sukurta speciali technologija. Baigus perdirbimą, žymiai padidėja medžiagos atsparumas grybų ir kitų kenksmingų mikroorganizmų reprodukcijai, taip pat irimo. Todėl valdyba tikrai tarnaus savo savininkams apie 15-20 metų.

Prieš perkant paklotą iš apdorotos medienos, turite įsitikinti, kad impregnavimas yra teigiamas. Norėdami tai padaryti, ekspertai rekomenduoja švelniai nuplėšti viršutinį sluoksnį, kuris prieš pat susiduria su vakuuminio impregnavimo procedūra. Visi medienos sluoksniai turi turėti vienodą atspalvį. Tokį produktą galima lengvai įsigyti. Jei buvo nustatyta, kad sluoksniai pasižymi skirtingomis spalvomis, galima daryti prielaidą, kad tik plokštės paviršius susidūrė su specialiu apsauginiu sluoksniu, o alternatyvus metalo terasos gamybos būdas apima terminį apdorojimą.

Mediena šildoma 200 laipsnių temperatūroje. Tada ruošinys tampa tankesnis ir šviesesnis. Tokiu atveju vandens atmetimo procesas vyksta be papildomų pagalbinių priemonių naudojimo. Labai svarbu žinoti, kad bet kokia šilumos apdorojimo mediena nebus puvusi toliau.

Kita vertus, po terminio apdorojimo dengiant terasos lentą būtina atsižvelgti į tai, kad ji tampa trapesnė. Žetonai, įtrūkimai ir įtrūkimai ant paviršiaus gali pasirodyti po to, kai pataikomi arba nuleisti gana sunkūs objektai.

Norėdami pirkti terasos lentą, kurios kaina svyruoja tarp 700-1700 p., Jūs turite tiksliai žinoti, kaip ją apdoroti. Norėdami tai padaryti, galima naudoti aukščiau pateiktus patarimus.

Tinkamų lentų gamybai galima naudoti įvairias medienos rūšis. Dažniausiai yra:

  • ąžuolas;
  • pušis;
  • kedras ir pan

Jokių problemų, galite įsigyti terasos lentą, pagamintą iš maumedžio arba iš retų medžių rūšių, kurios yra specialiai importuojamos iš Azijos, Afrikos ir Pietų Amerikos.

Geras patarimas! Vartotojai gali pasirinkti produktus iš pačių patvariausių medžių rūšių. Šiuo atveju valdybos gali dirbti apie 80 metų.

Pavyzdžiui, iš ilgaamžių uolų galime pabrėžti gerai žinomą raudoną medieną. Būtina žinoti, kad polimerinės terasos lentos kaina iš šios žaliavos bus gana didelė. Atitinkamas raudonmedis pasižymi dideliu gumos dervų kiekiu. Dėl to padidėja atsparumas gaminiams. Netgi pelėsių grybai negali paveikti šio tipo medienos.

Efektyvus atsparumas jūros vandeniui būdingas Australijos riešutmedžio lentai. Tai ne atsitiktinumas, kad šios gamintojo terasos lenta aktyviai naudojama laivų statybos srityje. Šis medienos tipas nepraranda savo teigiamų savybių, net jei jis yra nuolat po atviru dangumi.

Dauguma produktų iš masyvo tinka vartotojams, kurie mėgsta natūralias medžiagas. Tiesa, jiems reikia atidžiai rūpintis tokia lenta. Tik šiuo atveju tai truks labai ilgai. Šiandien galite nusipirkti iš labai retų medžių rūšių paklotą lentą mažiausiai 5000 p. Brangiausi modeliai turi 13 tūkst. Rublių kainą. ketvirtį. m

Prieinamesnis yra maumedžio, kedro ar ąžuolo paklotai. Jis yra 500-1000 p. ketvirtį. m. Šie produktai jau gali suteikti vidutiniams vartotojams.

Šių produktų plotis gali labai skirtis. Šis svarbus parametras gali svyruoti nuo 90 iki 250 mm. Yra standartiniai dydžiai terasos lentos, ant kurių reikia vadovautis renkantis. Produkto ilgis gali būti 3-6 m. Dėl šios įvairovės galima pasirinkti plokštes net ir tam tikroms eksploatavimo sąlygoms.

Atidžiai reikia kreiptis į produktų storio pasirinkimą. Storiausiose plokštėse šis parametras paprastai yra 42-48 mm. Vidutiniai matmenų matmenys yra 25-30 mm storio. Labiausiai subtilūs produktai taip pat yra paklausūs. Jų storis yra 18-22 mm.

Atskiras dėmesys nusipelno plytelių dekingo, kuris yra pagamintas iš WPC. Geriau jį naudoti, kad apimtų nereikšmingą plotą. WPC terasos lentos įrengimas gali būti reikalingas, jei tam tikroje vietoje nėra galimybės naudoti kitų rūšių produktus.

Geras patarimas! Atsižvelgiant į tai, kad paklotai gali būti labai įvairūs, pasirinkimas turi būti pagrįstas jų pačių poreikiais ir būsimomis eksploatavimo sąlygomis. Jūs galite suteikti pirmenybę mažoms parinktims, kurių matmenys yra 25×25 cm. Daugiau matmenų parinkčių turi 50×50 cm parametrus.

Jei kalbame apie įmones, kurios verčiasi vertingiausių ir retiausių medžių rūšių terasos lenta, atitinkamo rinkos segmento lyderis tikrai yra didelė korporacija JUNGLWOOD. Šios įmonės įmonės yra šiandien Indonezijoje ir Portugalijoje. Naudojant tik pačias pažangiausias technologijas, galutiniai produktai gali išlaikyti unikalias retų miškų savybes.

Italijos kompanija Ital Parchetti taip pat yra gana atpažįstamas gamintojas. Ši kompanija naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas gamindama produktus iš Afrikos ir Pietų Amerikos. Ateities terasos lentos pristatomos rąstų pavidalu, kurios susiduria su pirminiu perdirbimu gatavų produktų gamybos vietoje.

Be išimties, visi gamybos etapai yra griežtai kontroliuojami. Platesnė yra kompozicinių terasinių lentų gamyba, kurios taip pat turi didelę paklausą. Tokiu atveju galite saugiai teikti pirmenybę garsiam amerikietiškam prekės ženklui TREX. Šiuo atveju produkto kokybės garantija yra 25 metai. 10 metų garantiją savo gaminiams teikia gerai žinoma korėjiečių kompanija WOOZEN. Daugelis kitų kompanijų garantuoja savo produktų pirminės kokybės išsaugojimą 7 metus po išleidimo.

Nepriklausomai nuo lentos pasirinkimo, prieš diegiant, būtina įdiegti patikimą atraminį guolį. Ypač svarbu naudoti atramas, kai montuojama sudėtinė paklotinė lenta, kuriai reikia papildomo tvirtinimo. „Lags“ gali būti:

  • mediniai;
  • aliuminis;
  • sudėtinis.

Medinių atramų montavimas aksomui ir kitoms terasoms gaminamas maždaug 60-100 cm atstumu vienas nuo kito. Šis parametras tiesiogiai priklauso nuo pasirinktos spindulio skerspjūvio. Rąstai gaminami tik iš sausos medienos. Jų drėgmės vertės neturi viršyti 25%. Prieš montuojant jie būtinai apdorojami labai efektyviomis apsauginėmis priemonėmis.

Populiarioms medienos-polimero kompozicinėms paklotoms, kurios turėtų būti naudojamos sudėtingomis klimato sąlygomis, reikia sudėtinių atramų.

Geras patarimas! Kompozitiniai rąstai geriausiai perkami naudoti privačiame name. Šios atramos negali atlaikyti pernelyg didelio mechaninio įtempio. Prieš pradedant statyti tarp betono pagrindo ir žemės, reikia surengti tankų gumos sluoksnį. Pakopos plotis montavimo duomenų atsilikimui yra vidutiniškai 30-40 cm.

Brangiausias variantas neabejotinai yra aliuminio atsilikimas, pasižymintis padidėjusiu jėgos lygiu. Dėl šios priežasties geriau įsigyti šias atramas toms sritims, kuriose yra didžiausia apkrova. Diegiant tinkamas atramas, optimalus kampas yra 100 cm.

Prieš diegiant labai svarbu suprasti WPC ypatybes, kas tai yra ir kaip naudoti jos privalumus. Šio tipo plokštėms reikia papildomo rėmo su galiniais elementais. Tarp grindų ir pastato sienos turi būti įrengta speciali jungtinė juosta. Taip pat yra įvairių profilių ir apvadu.

Apvalkalo užduotis – užtikrinti atvirų gaminių apsaugą. Naudojimasis medžiaga bus apsaugota nuo neigiamo aplinkos veiksnių poveikio, taip pat išlaikys patrauklią išvaizdą ilgesnį laiką.

Susijęs straipsnis:

Šildomos grindys ant balkono ir lodžija: šildymo sistemų apžvalga

Būdingos savybės, teigiamos savybės. Patirtų statybininkų remonto ir patarimo būdai.

Diegiant šiuos gaminius būtina naudoti stiprius varžtus. Jie yra vieninteliai pagalbiniai elementai. Dėl plokščių iš kietos medienos, jų tinkamas veikimas apima įvairių apsaugos priemonių naudojimą. Jie yra būtini medienos impregnavimui.

Pažymėtina, kad dėl periodinio apdorojimo paklotai gali labai padidėti. Pirmą kartą ši procedūra atliekama prieš diegiant. Labai svarbu tvarkyti valdybą abiejose pusėse. Baigiamam dengimui reikia tinkamos procedūros po 2 metų. Paviršiaus apsauga nuo puvimo ir tiesioginių saulės spindulių neigiamo poveikio užtikrinama naudojant alyvų mėlyną. Prie krantinių ir prie baseinų reikia specialių alyvų, kurios sumažintų slydimo greitį.

Visų pirmiau minėtų vaistų kaina yra gana didelė. Apima apie 40 kv. m dangtelis, jums reikia viso aliejaus. Jo kaina neviršija 500 p. Atsižvelgiant į tai, kad pati pakloto kaina yra didelė, visos išlaidos bus pastebimos visiems vartotojams. Kita vertus, be papildomos apsaugos, šios dangos negalės trukti gamintojo garantuojamu laikotarpiu.

Įvertinusi pakloto nuotrauką išorėje, daugelis vartotojų bus suinteresuoti šio tipo grindimis namams ir gretimam sklypui. Nepaisant akivaizdaus diegimo proceso sudėtingumo, ši užduotis gali būti tvarkoma atskirai. Svarbu tik išklausyti patyrusių specialistų patarimus.

WPC dangos ir kitų tipų dangos montavimas gali būti atliekamas tik ant lygaus paviršiaus. Tai gali būti medinė konstrukcija, betono lygintuvai arba įvairių tipų atramos. Nerekomenduojama montuoti ant žvyro ar smėlio pagalvėlės.

Geras patarimas! Tarpas tarp grindų ant atramų ir žemės gali būti atsparus vandeniui, taip pat užtikrinti gerą ventiliaciją. Atitinkamų veiksmų metu susidariusios spragos gali būti gana naudojamos įvairiems ryšiams atlikti.

Naudojant savarankišką montavimą, rekomenduojama sustabdyti nereglamentuojamų atramų parinkimą. Dėl jų naudojimo net ir medienos-polimerinės kompozitinės konstrukcijos terasos plokštė neturės problemų dėl reljefo nuolydžio ir aukščio. Propilenas sujungia šias problemas. Jie gali lengvai toleruoti ekstremalias temperatūras, didelį drėgnumą ir sunkias apkrovas.

Net ir sudėtingoje vietovėje galite įrengti atviras terasas ir žaidimų aikšteles. Tiesa, tam reikia naudoti sraigtus. Šio tipo pamatams bus būdinga didesnė jėga ir geresnė atraminė geba. Preliminariai, rekomenduojama išsamiai išnagrinėti vaizdo plokštę, susijusią su stalviršio plokštės ir sraigtinių polių montavimu, kuriuos atlieka profesionalai.

Diegdami galite saugiai klausytis gamintojų, kurie geriau žino nei kiti, patarimus apie savo gaminių technines savybes. Yra du pagrindiniai būdai, kaip įrengti aksomo lapą ir kitas dangas. Tarp lentų galite palikti 4-6 mm tarpą arba padaryti jį nepertraukiamai. Be to, atsižvelgiama ir į linijinę plėtrą. Šis skaičius yra 4-5 mm vienam tiesiniam metrui. Draudžiama uždėti plokštes prie tvoros ar sienos. Minimali įtrauka nuo atitinkamų paviršių turi būti 1,5-2 cm.

Grindų įrengimas turi būti atliekamas 2–2,5% nuolydžiu. Tai daroma siekiant užtikrinti, kad lietaus vandens nutekėjimas būtų veiksmingas. Dažnai šalia pastato esanti terasa. Šiuo atveju pakabukas turi būti nukreiptas į priešingą pusę nuo sienų. Po grindimis yra palikimo vietos ir geriau palikti tarpus tarp jų be užpildymo. Šis sprendimas suteiks kokybišką konstrukcijos vėdinimą.

Be sudėtinių paklotų kainos, reikėtų apsvarstyti net minimalias montavimo taisykles. Tarp atsilikimų žingsnis turėtų būti 40–45. Nors tai yra vidutinis. Paprastai geros reputacijos gamintojai pateikia tikslesnes rekomendacijas dėl jų produktų diegimo. Jei pasirinktas atviras tipo priedas, tada visi elementai turėtų būti matomi. Sąžiningai pažymėtina, kad ši galimybė sumažins dizaino patrauklumą, nes tvirtinimo elementai bus matomi virš paviršiaus.

Kai įrenginio tipas yra paslėptas, pirmenybė teikiama paslėptiems tvirtinimo elementams. Gamintojai savo klientams paprastai teikia lentas. Tai reiškia, kad dėl to plastikinės paklotės kaina nepadidės.

Geras patarimas! Visos jungtys ir galai montavimo metu turi būti ant rąstų. Pačioje diegimo pradžioje turite nustatyti pradinį profilį. Prieš baigiant darbą reikia uždaryti galus apdailos juosta.

Pradedantiesiems reikia suprasti, kad, be išimties, rąstų susikirtimas su lentomis turi būti sumontuotas sujungimo spaustukais, varžtais ir kitų tipų tvirtinimo detalėmis. Tam tikrų tipų atramos turi specialių griovelių, skirtų gumos terminalams. Jie naudojami įrengiant struktūras tose vietose, kuriose būdingi dideli temperatūros skirtumai.

Pradedantiesiems labai svarbu išsamiai išnagrinėti atitinkamų medžiagų instrukcijas. Kiekvienas gamintojas jį tvirtina prie savo gaminių. Labai patogu, jei iliustracijos pridedamos prie instrukcijų, taip pat kiekvienos procedūros žingsnis po žingsnio.

Po įrengimo polimerinės grindys nėra itin sudėtingos techninės priežiūros požiūriu. Kiekvieną sezoną būtina imtis prevencinių veiksmų. Jie turėtų būti nukreipti prieš grybelį ir įvairius parazitus. Tinkama priežiūra apima šlapias valymas. Paviršiaus valymas yra paprasčiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti esant aukštam slėgiui.

Nėra jokių reikšmingų apribojimų ir ypač nėra apribojimų naudoti tam tikrus produktus grindų valymui. Reikės daug pastangų, kad būtų išvengta rimtesnės taršos. Mes kalbame apie kavos ar vyno dėmes, kurias labai sunku parodyti. Šiuo atveju leidžiama naudoti net gana standžius metalinius šepečius. Be to, galite naudoti smulkų smėlio popierių.

Apibendrinant reikia atkreipti dėmesį į paklotų įvairovę. Tinkamos grindys gaminamos skirtingomis medžiagomis. Netgi sudėtiniai modeliai turi didelę paklausą. Apskritai kalbame apie saugią, šiuolaikišką ir patikimą dangą, kuri taip pat turi patrauklią išvaizdą, kuri nepavyksta blogiau keistis laiku. Grindys iš lengvai įrengtos terasos lentos gali tilpti į bet kokį kambario interjerą. Tas pats pasakytina ir apie kraštovaizdžio dizainą, nes tokios plokštės šiandien dažnai naudojamos atviroje erdvėje, tvarkant privačius namus ar kotedžus.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: