Spintelė stumdoma koridoriuje: įvairių dizaino variantų nuotraukos

Prieškambario drabužinė – nuotraukos aiškiai rodo produkto įvairovę – tai vienas iš būtiniausių kambario baldų elementų. Jo dizainas ir matmenys parenkami atsižvelgiant į koridoriaus ypatumus. Vidinis užpildymas turėtų būti gerai apgalvotas, kad būtų galima efektyviai naudoti kiekvieną erdvės centimetrą. Dėl fasado dizaino įvairovės produktas gali būti harmoningai įvestas į bet kokį kambario interjerą.

Kas gali būti prieškambario spinta: nuotraukų parinktys

Atliekant erdvės koridorių reikia specialaus požiūrio. Paprastai patalpa nėra didelė ir pasižymi struktūros ypatybėmis, atsirandančiomis nišose, išoriniuose kampuose ir vidaus duryse, o tai apsunkina koridoriaus įrengimo procesą. Šioje uždaroje erdvėje būtina suderinti funkcionalumą ir estetiką.

Prieškambario patalpoje galite įrengti drabužių spintą, gaminį su pakabinamomis durimis ir kombinuotą dizainą. Pirmasis variantas yra populiariausias ir pageidaujamas sprendimas. Dėl ergonomiškų stumdomų durų ši konstrukcija tinka net ir siauroje ir neribotoje erdvėje. Dėl prieškambario spintelių fasado dizaino įvairovės – tai aiškiai parodo nuotraukos – koridoriuje atsiras gerai prižiūrimas, stilingas ir reprezentatyvus išvaizda. Viršutiniai drabužiai, sezoniniai batai, kepurės ir kiti aksesuarai bus paslėpti už smalsių akių.

Durų patikimumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo rėmo medžiagos, kurioje vaizdų judėjimas. Aliuminio gaminiai laikomi geresne kokybe. Jie suteikia tylų audinių ruožą, nėra deformuoti ir ilgai tarnauja. Plieno kreiptuvai turi mažesnę kainą. Jų darbo laikas neviršija 5-8 metų.

Svarbu! Salono sistema užima iki 10 cm vidinės erdvės, todėl lentynos plotis bus mažesnis nei pats dizainas.

Spintelėms su šarnyrinėmis durelėmis, panašiomis skardinėmis, reikia didelės erdvės, kad būtų galima atidaryti konstrukciją. Vidinis turinys nesiskiria nuo ankstesnės versijos. Toks modelis dažniausiai montuojamas erdviame koridoriuje, spintelių nuotraukose rodomos galimos dizaino parinktys. Uždaras produktas paprastai gaminamas iš natūralios medienos. Fasadą puošia dekoratyviniai drožiniai ir kaltiniai armatūra, kuri sukuria garbingą produkto išvaizdą, pabrėžiant subtilų buto skonį.

Labai dažnai galima rasti atviro tipo drabužių spinta, įrengta į nišą prieškambario, kuriame nėra atidaromų durų. Ši parinktis atrodo minimalistinė, tačiau ji yra patogiausia naudoti, nes ji leidžia greitai pašalinti drabužius iš kablio arba imtis reikiamo aksesuaro iš lentynos ar stalčiaus. Tačiau, kadangi matomas visas struktūros turinys, viskas spintoje turi būti kruopščiai užpildyta, kad padėtis patalpoje nebūtų panaši į chaosą.

Kombinuoti modeliai yra uždarų ir atvirų spintų derinys. Čia gali būti nedidelis korpuso dėklas. Atvirą dalį atstovauja lentynos ir kabliukai, o apatinėje erdvėje galite įrengti patogų mažą Osmaną. Jis naudojamas ne tik sėdėti – jo ertmėje galite įrengti erdvę įvairių daiktų saugojimui.

Geriausias koridorius yra drabužių spinta su stumdomų durų sistema. Dėl to, kad produktas gali būti seklus (tik 45 cm), įrenginys nereikalauja daug vietos. Tai yra pakankama, norint organizuoti lauko drabužius, batus ir laisvalaikio priedus. Stumdomos durys gali sutaupyti vietos be poreikio laisvai juos atidaryti.

Yra du dizaino variantai: savarankiškas gaminys ir įmontuota drabužių spinta. Pirmasis tipas yra pilnas modelis, sudarytas iš rėmo, vidinių užpildymo ir stumdomų durų elementų. Dizainas gali judėti iš vienos vietos į kitą. Ši spinta dažniausiai naudojama patalpose su dideliu plotu, kur nereikia taupyti vietos. Produkto trūkumai yra jos didelės kainos, susijusios su didelėmis medžiagų sąnaudomis, ir santykinai maža naudinga sritis (dėl rėmo buvimo). Be to, viršutinėje konstrukcijos dalyje, susidarant tarpai tarp gaminio ir lubų, susidaro dulkės.

Įmontuoti modeliai dažnai randami šiuolaikiniuose koridoriuose. Šis dizainas atliekamas salėje pagal užsakymą. Įmontuotą spintelę galima įrengti bet kokioje prastoje erdvėje. Toks produktas neturi savo sienų, lubų ir grindų, nes jie pakeičiami kambario elementais, prie kurių pridedamos pripildymo ir spintos durys. Tai leidžia žymiai sutaupyti medžiagų, todėl šis dizainas kainuos nebrangiai. Nuotraukų apie įmontuotas spintas ir produktų kainas galima pamatyti gerai žinomų gamintojų kataloguose.

Tokia spintelė yra kiek įmanoma erdvesnė ir leidžia visiškai išnaudoti tam skirtą erdvę. Produkto dizainą galima sukurti atsižvelgiant į koridoriaus išdėstymo ypatumus. Jis užima visą plotą nuo grindų iki lubų, o tai pašalina dulkių kaupimąsi ant horizontalaus paviršiaus. Pagrindinis įmontuotų baldų trūkumas yra stacionarumas.

Integruotos spintos dizainas visiškai atkartoja įrenginio išdėstymą. Produktas gali būti montuojamas nišoje, kampe arba užima erdvę tarp dviejų sienų. Mažiems koridoriams racionaliausias variantas yra kampinis dizainas. Tokiu atveju, kaip įmanoma efektyviau galima naudoti negyvą kambario zoną, joje organizuojant kompaktišką saugojimo sistemą. Tokia konstrukcija leis erdvės palei sienas, dėl to kambarys bus erdvesnis ir patogesnis.

Koridoriuje įmontuota kampinė spinta susideda iš vidinių pripildymo elementų ir stumdomų durų. Kampinio modelio variantas yra trapecijos formos konstrukcija, papildomai įrengta šoniniais veidais. Tokia spintelė yra talpesnė nei paprastas trikampis analogas. Išorinės konstrukcijos šoninės sienos gali būti aprūpintos atviromis lentynomis, kad tilptų įvairūs smulkūs daiktai.

Stačiakampis modulis taip pat yra labai populiarus dėl savo nebrangių ir originalių fasadų dizaino, kurį galima atlikti bet kuria stilistine kryptimi. Konstrukcija užpildo grindų plotą išilgai vienos sienos. Gali būti skirtingas gylis, kuris priklauso nuo laisvos vietos.

Sunkiausia atlikti ir brangu yra radialinės spintos, kuriose durų judėjimas vyksta apskritimo spinduliu. Tokių konstrukcijų fasadas yra pagamintas iš brangių medžiagų, naudojant specialią technologiją, kuri žymiai padidina įmontuotos spintos spintos kainą. Tačiau tai atsveria įspūdinga, stilinga, originali ir unikali išvaizda. Šis modelis gali būti pritaikytas bet kokiam išdėstymui, susijusiam su ergonomine durų atidarymu. Kabineto trūkumas yra nesugebėjimas naudoti veidrodžių ir medžio drožlių plokščių durų gamyboje.

Geras patarimas! Radialinis skyrius neturi tiesioginių ir ūminių kampų, dėl kurių jis laikomas mažiau trauminiu ir tinka namams su vaikais.

Kaip minėta anksčiau, prieškambario spinta gali būti įrengta kampe, nišoje arba išilgai vienos sienos. Struktūros dydis priklauso nuo jo. Prieškambario įleidžiami kampiniai spintelės ir stačiakampiai gaminiai gali turėti skirtingus matmenis. Jei spintelė yra pritvirtinta nišoje, šiuo atveju yra tam tikrų apribojimų, kurie priklauso nuo jo gylio, aukščio ir pločio. Paskutinis parametras nustato durų skaičių. Dviejų durų spintos yra tinkamos nišoms, kurių plotis 1,5-2 m, trijų durų spintos – 2-3 m, keturių durų spintos – 2,5-4 m.

Svarbu! Skydo durų plotis neturi viršyti 0,5-1 m.

Būtina, kad durų aukštis būtų visiškai uždarytas, tačiau rėmas negali viršyti 2,7-2,8 m. Aukštesnė struktūra bus atimta iš reikiamo stabilumo ir standumo. Jei kambaryje yra aukštos lubos, kurios taip pat būdingos nišai, durys turėtų būti pagamintos iš atskirų segmentų, o jūs galite naudoti įvairias medžiagas. Efektyvaus ir unikalaus fasado dizaino variantai pateikiami koridoriuje įmontuotų drabužių spintų nuotraukoje.

Galutinis ir svarbiausias žingsnis yra stumdomų durų įrengimas. Įrengimas pradedamas nuo montavimo skersinių profilių, įdėtų guminiu plaktuku. Be to, varžtais montuojami horizontalūs kreiptuvai. Viršutinis elementas naudojamas durų tvirtinimui, atsižvelgiant į jų gylį, o apatinis – atidarymo ir uždarymo.

Spintelės pasirinkimas prieškambyje yra labai svarbus įvykis. Dizainas turėtų tapti ne tik patogia saugojimo sistema, bet ir stilingas koridoriaus elementas.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: