Kalvystė su langeliais: apdaila ir patikima namų apsauga

Su plastikinių langų atsiradimu išryškėjo namų apsaugos nuo įsilaužėlių problema. Patikimiausias būdas susidoroti su netikėtais svečiais yra įrengti kaustytuosius strypus ant langų. Tai ypač pasakytina apie pirmojo aukšto gyventojus. Naudojant paprastus groteles namus paverčia viduramžių tvirtove, tačiau modernus gaminių dizainas leidžia atlikti dekoratyvinę funkciją.

Metaliniai langai ant langų: naudojimo sritis

Geležiniai strypai ant langų – geriausias būdas apsaugoti nuo nemalonių situacijų. Jie puikiai tinka tiek privatiems namams, tiek apartamentams, taip pat biuro ir bankų, parduotuvių, namų apyvokos patalpų, garažų ir sandėlių apsaugai. Kai kuriais atvejais ant durų sumontuotos padirbtos grotelės, pavyzdžiui, vyriausybės patalpose. Dažnai ant balkonų ir lodžijų montuojami kaustytiniai strypai.

Šiuo metu vedlys padarė didžiulį tinklų skaičių. Visi produktai gali būti klasifikuojami pagal šias charakteristikas:

 • pagal gamybos metodą: suvirinti ir kalti grotelės;
 • kaip atidarymas: stumdomasis, airis ir kurčias;
 • tvirtinimo vietoje: išorinis, įmontuotas ir vidinis;
 • kaip tvirtinimas: stacionarus ir nuimamas;
 • į paskirties vietą: dekoratyvinis, saugumas, dekoratyvumas ir saugumas.

Saugumo ir dekoratyvinių apsaugos produktų ypatumas yra tai, kad atstumas tarp metalinių dalių yra siauresnis nei dekoratyvinių analogų. Dažniausiai vartotojai mėgsta dekoratyvines ir apsaugines groteles, nes jos atrodo gražiai ir saugiai apsaugo kambarį. Tokie modeliai idealiai tinka kiemams ir pastatams. Tarp pirmiau aprašytų produktų dažniausiai įrengtos tuščiavidurės kaltės konstrukcijos, nes jos prieštarauja priešgaisrinės saugos taisyklėms. Taip pat retai naudojamas langų vidinis tinklelis.

Apsvarstykite kai kuriuos suklastotų gaminių tipus.

Suvirinti tinklai yra pigus ir patikimas pasirinkimas. Šis tipas gaminamas suvirinant ir kalant pagal iš anksto sukurtą brėžinį. Ji griežtai apibrėžia dalių matmenis ir lango elementų elementus. Gaminio konstrukcija sukurta naudojant šaltą arba karštą suvirinimą. Puikus išorinių konstrukcijų siūlių kokybė pasiekiama naudojant pusiau automatinį suvirinimą. Suvirintos grotelės gaminamos ant langų, pagamintų iš formos vamzdžių, jungčių, kampų, apskritimų ir juostelių.

Tokių tinklų surinkimas atliekamas elektriniu suvirinimu. Gamintojai visada turi tokio tipo atsarginius modelius, kurie leidžia supaprastinti lango tinklelio pasirinkimo procesą. Suvirinti modeliai turi pranašumą – tai yra kaina, jų trūkumas – patikimumas yra mažesnis už suklastotus. Be to, tokios grotelės turi būti nudažytos.

Kaltiniai modeliai garantuoja unikalų stilių ir patikimą pastato apsaugą. Suvirinimo mašinos dar nebuvo išrastos, rankinis kalimas buvo labai populiarus. Meistras kalvys gali paversti metalinę krūvą į ploną nėrinį, subtilias gėles ir vynuogę. Kaltiniai tapo meno kūriniais. Minus metalo strypai ant langų – kaina, ji yra gana didelė, tačiau tokie produktai yra labai patvarūs.

Stacionarios grotelės yra tikras saugumas, nes metalinė konstrukcija įdėta tiesiai į langą, atidarantį sandariai. Pagrindinis šio tvirtinimo privalumas yra greitai ir be specialių įrankių pašalinti groteles. Tačiau tai labai pavojinga.

Geras patarimas! Į namą įdėkite bent vieną nuimamą ar svyruojančią grotelę su vidiniu arba užraktu. Tai leis kilus gaisrui ar kitai force majeure situacijai palikti pastatą pro langą, kuris gali išgelbėti gyvybes. Be to, tokios grotelės atitinka priešgaisrinės saugos standartus.

Išimami modeliai yra paprasti ir saugūs. Tokie grotelės tvirtinamos varžtais. Jei reikia, jie gali atsukti ir nuimti metalinę konstrukciją. Tačiau tai taip pat užima daug laiko, o avarijos atveju ji sukelia gyvybei pavojingą situaciją. Todėl norint užrakinti raktą, turite pasirinkti saugią, bet lengvai prieinamą vietą.

Stoglangiai ant langų retai naudojami gyvenamosiose patalpose, nes jie įrengti lango viduje ir atidaromi tik 80% atidarymo. Jie idealiai tinka biurams, parduotuvėms ir sandėliams. Jų gamybai dažniausiai naudojamas plienas. Lango vidinė slankioji grotelė susideda iš strypų, sujungtų judančia dalimi „X“ raidės formos. Ši konstrukcija leidžia grotelių elementams judėti. Atidarius šį modelį, jis beveik nematomas. Kitas privalumas – jie netrukdo lango priežiūrai. Produkto tvirtinimas atliekamas prie sienos.

Oaro tinkleliai yra veiksminga apsauga ir patogus naudojimas. Šie langų gaminiai susideda iš kelių langinių ir yra užrakinti kraštų sankryžoje. Patogus naudoti langus ant langų yra patogu naudoti, jie patikimai saugo pastatą ir, jei reikia, juos lengva atidaryti, o tai reiškia, kad toks produktas nekelia grėsmės gyvybei avarijos atveju. Nepaisant svyruojančių strypų populiarumo ant langų, kaina išlieka prieinama klientams.

Kurčiųjų grotelės bus mažiau įrengtos, tačiau tai leidžiama privačiuose namuose, kuriuose yra bent viena sėdynė.

Dekoratyvinio modelio dizainą nustato klientas. Meistrai taip pat siūlo paruoštus eskizus ir suklastotų grotelių nuotraukas. Kalbant apie savo funkcijas, tai yra daugiau namų dekoravimas nei apsaugos metodas. Ažūriniai tinklai stebina jų eleganciją ir lengvumą.

Dekoratyvinės apsauginės grotelės – tai optimalus sprendimas, nes tokie modeliai vienu metu apsaugo ir puošia namus. Šio gaminio dizainas pagerintas. Atstumas tarp atskirų elementų yra siauresnis nei dekoratyviniuose tinkluose. Metalo konstrukcijos pagrindas – paprasti strypai, ant viršaus jie puošia dekoratyviniai elementai.

Apsaugos strypai – tai griežta ir patikima pastato apsauga. Lengvesnis dizainas nei šis tipas nerastas. Tačiau tokie modeliai yra labiausiai patikimi. Šios grotelės apsaugo gamyklų, sandėlių ir garažų langus, taip pat jautrius įrenginius. Plieninių dalių ir spynų buvimas padidina gaminio patikimumą. Ir pastato spalvos tinklelio spalva daro juos mažiau pastebimais.

Iš viduramžių mums atėjo metālkalumi, kai spynos buvo saugomos galingu geležies vartais. Šiuo metu kaltiniai grotelės atrodo daug gražiau ir yra puiki bet kokio pastato fasado apdaila.

Dekoratyvinių dalių kaltiniai modeliai gaminami šalto arba karšto kalimo būdu. Metodo pasirinkimas priklauso nuo eskizo sukurtų grotelių ant langų sudėtingumo ir smulkių detalių buvimo. Maži elementai prie rėmo pritvirtinami suvirinant. Visas grotelės stiprumas priklauso nuo konstrukcijos pritaikymo prie rėmo. Patikimumas taip pat priklauso nuo prijungimo taškų skaičiaus.

Pagrindiniai suklastotų langų grotelių privalumai:

 • patvarumas ir patikimumas;
 • atsparumas pažeidimams;
 • oro nepriklausomybė;
 • tobulinimas ir estetika;
 • universalumas.

Iš pirmo žvilgsnio tokios savybės, kaip patikimumas ir rafinuotumas, neturėtų būti harmoningai sujungtos ažūrinių langų konstrukcijose, tačiau net ir neįprastas ir subtiliausias dizainas pasižymi savo galia ir ilgaamžiškumu. Suvirintų langų grotelių kaina yra mažesnė nei suklastotos konstrukcijos. Tai vienintelis suklastotų modelių trūkumas.

Dažniausiai kaltinių grotelių gamyboje naudojamas specialus anglies plienas, atsparus smūgiams. Gamyboje naudojami valcuoti apvalūs ir kvadratiniai profiliai, taip pat juostelės ir strypai, kurių skerspjūvis yra 10 ir 12 mm. Naudojant skirtingo storio metalus, galite sukurti elegantiškus ir išraiškingus dizainus. Tai užtikrina viso gaminio tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Varis ir žalvaris yra labai retai naudojami. Šie metalai yra gerai suklastoti ir pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis, tačiau tokių langų dizaino kaina yra daug didesnė.

Kalimas apima plokštumą, o tada tempimą ir lankstymą. Tai garantuoja originalių modelių kūrimą. Atskiri elementai yra prijungti naudojant elektrinį suvirinimą arba specialius žiedus ir plokšteles.

Skaidrios langų grotelės ir jų funkciniai privalumai

Skaidrios grotelės ant langų: namų ir sodo dizaino rūšys, jų privalumai ir savybės. Kainos už produktų pirkimą ir montavimą.

Nepriklausomai nuo gamybos būdo, dizaino modelį galima keisti. Dekoratyvinės metalo grotelės išsiskiria lygiomis, smailiomis ir kreivomis linijomis. Įvairaus storio susuktų strypų su juostelėmis ir apvaliomis dalimis derinys leidžia sukurti unikalų modelį. Langų konstrukcijų konstrukcijose taip pat dažnai naudojamos geometrinės detalės, ornamentai su gyvūnais ir augalais, fantazijos detalės. Šių elementų dėka pastatas yra romantiškas ir sudėtingas.

 • klasikinis;
 • gotika;
 • Graikų
 • modernus;
 • šalies muzika

Produkto modelis gali būti sudėtingas, su daugeliu šakų arba paprastas. Produkto forma priklauso nuo lango atidarymo: apvalios, kvadratinės, stačiakampės. Iš pradžių atrodė išgaubtos grotelės. Be to, dizainas gali būti gėlių skyrius.

Visuose šių gaminių gamybos seminaruose klientams bus pasiūlyta pasirenkamų modelių, arba rekomenduojame peržiūrėti langų ant kaltinių juostų nuotraukas. Taip pat galite sukurti savo individualų dizainą ateities dizainui.

Tam, kad grotelės ilgą laiką išliktų reprezentatyvios išvaizdos ir organiškai atitiktų pastato konstrukciją, ji turi būti padengta specialiais tirpalais arba antikoroziniais dažais, ypač tinka atviram orui. Dažniausiai naudojamas lakas yra juodas. Dėl tokių dažų suklastoti gaminiai atrodo elegantiški ir elegantiški, o dizainas bus puikus papildymas bet kokio dizaino pastate.

Geras patarimas! Aukso, sidabro ar bronzos spalvomis dažytos grotelės atrodo turtingos. Jis atrodo gražus, įspūdingas ir prabangus. Galite piešti visą struktūrą ar atskirus elementus.

Dažyti metalo gaminiai yra mažiau matomi dulkės ir nešvarumai, todėl jie yra praktiškesni naudoti. Originalus langų grotelių išvaizda, pagaminta pagal senas dienas. Balkonų dizainą papildo dekoratyvinis stiklas, plastikas, medinės detalės.

Esant sunkiam užteršimui, galima išvalyti groteles. Norėdami tai padaryti, naudokite švelnus ploviklius ir vandens srovę iš žarnos. Tokie veiksmai pašalins dulkes, išlaikys viršutinį dažų sluoksnį ir apsaugo metalą nuo rūdžių.

Grotelės turi visiškai uždengti langą. Yra dvi montavimo parinktys: angos arba dangtelio viduje. Patikimesnis būdas yra tiesiai į angą, nes praktiškai neįmanoma ištraukti metalo konstrukcijos. Pamušalas yra mažiau patikimas ir todėl retai naudojamas.

Dažniausiai kalimo langų grotelėms tvirtinti naudojant dvi technologijas:

 1. Tvirtinimas suvirinant prie specialių metalinių strypų. Norėdami tai padaryti, pastato plytų arba betono sienelėse iš galo yra išgręžtos skylės, kuriose yra tvirtinamos kvadratinės arba apskrito skerspjūvio geležinės smeigės. Jie sumontuoti 12 cm gylyje ir išsikiša į išorę 5 cm, prie jų suvirintas rėmas, prie kurio prijungta lango apsauga nuo akmenų. Šis metodas laikomas patikimiausiu ir dažniausiai naudojamas.
 2. Tvirtinimas ant varžtų. Montavimas atliekamas ant lango atidarymo ant sienos. Šiuo atveju į gręžtines skyles įkišami metaliniai arba inkariniai varžtai. Kaltiniai grotelės, varžtais pritvirtintos per specialias skyles. Dėl tokio tvirtinimo sienos medžiaga neturi reikšmės. Inkariniai varžtai naudojami tik plytoms, o techniniai varžtai naudojami medienai.

Taip pat galima pritvirtinti groteles metodu. Ši parinktis geriausiai tinka mediniams namams. Tokiu atveju skylė yra išgręžta per visą sieną. Konstrukcija pritvirtinama prie dangtelio varžtais, kurie yra priveržti veržlėmis iš pastato vidų.

Geras patarimas! Montuojant groteles lietaus oru, būtina pašalinti drėgmės patekimą. Gali būti montuojamas virš lango skydelio arba stogo.

Nepriklausomai nuo pasirinkto montavimo metodo, gaminys įterpiamas į rėmelį. Sulankstomos gali būti slankios arba pasukančios. Jie yra užrakinti ant specialių spynų, kurių raktas visada turi būti prieinamas. Kurčiųjų tinklai beveik niekada nenaudojami, nors jie buvo populiarūs. Dažnai taip atsitiko, kad būtent jie sukėlė žmonių, kurie negalėjo išeiti iš degančio namo, mirtį.

Tinklelio konstrukcija neturi įtakos gaminio apsauginėms savybėms. Kiekvienas pirkėjas pasirenka modelį pagal jūsų skonį. Tačiau, perkant groteles, svarbu apsaugoti namus nuo įsibrovėlių:

 1. Tvirtinimo elementai. Dauguma amatininkų suklastotą produktą tvirtina prie 5 mm storio metalo rėmo, kuris naudojamas tinklui pritvirtinti prie sienos. Pateikdami užsakymą grotelių gamybai ant lango, paprašykite meistro naudoti T-profilį. Įprasta 5 mm juostelė patirtiems vagiams nėra sunku nutraukti, bet jūs turėsite sujungti su profiliu.
 2. Produkto parametrai Nepriklausomai nuo tinklelio eskizų ant lango, atstumas tarp strypų neturi būti per didelis. Jei kas nors gali lengvai įdėti rankas su įrankiais, tada šis dizainas neatlieka jokių apsauginių funkcijų, bet yra tik suklastotas apdaila.

Kaltiniai langų grotelės, pagamintos pagal visas taisykles, yra įrengtos tik iš kambario pusės ir atidarytas langas. Greitas montavimas iš gatvės reiškia, kad kiekvienas gali lengvai pašalinti struktūrą ir patekti į namus. Žinoma, kaltiniai grotelės negarantuoja 100% apsaugos, tačiau patikimas dizainas labai apsunkins įsilaužimą.

Produkto kaina formuojama priklausomai nuo daugelio veiksnių, būtent:

 • gamybos metodą. Rankinis gamyba visada yra brangesnis;
 • metalo kiekis. Kuo daugiau plieno reikia, tuo didesnė kaina;
 • dizainas. Didelė dalis mažų detalių ornamente turės mokėti daugiau;
 • dydis Maži dizainai yra pigesni.

Vidutiniškai įprastinės statybos langų grotelės kainuoja 2-3 tūkst. Rublių. už m2. Išskirtinių tinklų su sudėtingu ornamentu kaina prieš priimant sprendimą yra aptariama su šeimininku. Kaina, susijusi su grotelėmis ant rankų darbo langų su specialia konstrukcija, prasideda nuo 7 tūkst. Rublių.

Geras patarimas! Užsisakykite groteles tik iš patikimų meistrų, turinčių patikimą reputaciją. Kadangi jūsų namų apsauga priklauso nuo jų darbo.

Kaltinės konstrukcijos įrengimo kaina priklauso nuo lango ar durų atidarymo matmenų. Įprasto produkto įdiegimo kaina yra 20-30% pačios grotelės rinkos kainos. Dekoratyvinių grotelių montavimas ant langų apėmė įmones, kurios specializuojasi jų gamyboje. Tokių firmų reputacija turi būti nepriekaištinga, nes jūsų namų saugumas priklauso nuo jų darbo.

Profesionaliai pagaminti ir kokybiški kaltiniai grotelės akcentuos pastato individualumą ir taps patikimu apsaugu nuo įsilaužėlių. Jei pageidaujate, langus galite sujungti savo rankomis, tačiau jums reikės įsigyti visas reikalingas medžiagas ir dirbti.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: