Namai padengti dailylentėmis. Nuotraukų apdailos parinktys

Jei jums reikia greito ir nebrangaus fasado dekoravimo būdo, apšvietimas yra geriausias pasirinkimas. Pagalba lengvai pašalina visus išorinius defektus, kad fasadui būtų suteikta estetinė išvaizda. Gana gražus ir įdomus namuose, apgaubtas dailylentėmis. Straipsnyje pateiktų fasadų nuotraukos parodo visas galimas apdailas, esamas šios medžiagos rūšis.

Dailylentės tipai

Apdailos fasadai su dailylentėmis tapo gana paplitę. Statybos rinkoje yra keletas dailylentės rūšių:

 • keramika;
 • mediniai;
 • aliuminis;
 • mediniai;
 • ir net cementas.

Vis dėlto didžiausias pripažinimas dėl savo savybių laimėjo įprastą vinilo medžiagą. Didelis skaičius teigiamų savybių, praktiškumas ir paprastas montavimas – tai tik nedidelė jo privalumų dalis. Tokių plokščių pamušalu namai nepraranda savo išorinės estetikos net laikui bėgant. Jis nebijo gamtinių nelaimių. Saulė, vėjas, lietus, sniegas neturi įtakos jo vientisumui ir išvaizdai. Fasadas, dekoruotas sodo plokštėmis, truks daugiau nei dešimt metų, nereikalaujant papildomo dažymo ar remonto.

Ši medžiaga yra gana lengva, nesveria konstrukcijos, todėl galite sukurti skirtingas dizaino sprendimų versijas. Jis puikiai atrodo su beveik bet kokiu kraštovaizdžio dizainu apipjaustytu apšvietimu, namų fasadu. Tokiu būdu išklotų privačių namų nuotraukos yra žemiau. Be to, gamintojai yra pasirengę pasiūlyti akrilo išvaizdą. Jis labai panašus į vinilo kokybės rodiklius, tačiau šiek tiek kitokią gamybos technologiją.

Geras patarimas! Lengvai montuojamos visų tipų dailylentės. Norėdami tai padaryti, nereikia specialių statybos įgūdžių, preliminaraus sienos paruošimo. Sukurti unikalų fasadą su savo rankomis nėra sunku.

Akrilinės apdailos plokštės turi visas savo vinilo draugo savybes. Tačiau kai kuriuose rodikliuose vinilas šiek tiek atsilieka. Akrilo medžiaga, palyginti su vinilu, turi šiuos privalumus:

 • mažiau veikiami UV spinduliais;
 • nekeičia formos iki 85 ° C temperatūroje;
 • atsparūs cheminiams tirpikliams;
 • ilgesnis tarnavimo laikas (apie 50 metų).

Apdailos kaina, pasirinkus akrilą kaip apdailos medžiagą, greičiausiai bus daug didesnė, tačiau galiausiai ši galimybė gali būti pelningesnė. Jei biudžetas yra ribotas, galima naudoti vinilo plokštes, kurios jau seniai laimėjo vartotojų ir kūrėjų pagarbą. Todėl, norint nuspręsti, kuri dailylentė yra geresnė nei vinilo ar akrilo, tinka tam tikroje situacijoje, jei pastato savininkas.

Bet kokio šliuzo apdaila su tokiomis plokštėmis atliekama keliais etapais, kurių skaičius priklauso nuo pamušalo tikslo. Jei jums reikia tik pagerinti pastato išvaizdą, pakanka surinkti ir pritvirtinti įsigytas plokštes. Jei pagrindinis uždavinys yra šildyti namą, pamušalas turėtų vykti tokia tvarka:

 1. Prie sienos pritvirtintas garų barjeras.
 2. Įdiekite plokštes ar profilius (kaip padaryti dėžę, skirtą dailylentėms, kaip aprašyta toliau).
 3. Erdvėje tarp dėžės tinka izoliacija.
 4. Gautas „pyragas“ uždaromas hidroizoliacine plėvele.
 5. Įrengtos apšvietimo plokštės.

Užduodami klausimą: kaip apsivilkti dailylentę su dailylentėmis, taip pat turėtumėte susipažinti su lenkimo organizavimo taisyklėmis. Tinkamai įrengtas rėmas leis jums sukurti puikiai plokščią ir iš išorę laimėjusį fasadą.

Geras patarimas! Teisingai pagaminta obreshetka leis be kliūčių įrengti dailylentes.

Dažnai tie, kurie nori pagerinti savo namų išvaizdą, naudodami dailylentes, užduoda klausimus apie tinkamą dėžių išdėstymą. Kaip greitai ir tiksliai padaryti dėžę dailylentėms? Tam reikės:

 • metaliniai profiliai arba mediniai skersiniai;
 • žirklės metalo ar pjūklo reikmėms;
 • atsuktuvai, varžtai, kaiščiai;
 • krabai ir suspensijos.

Priklausomai nuo dailylentės plokščių tipo, latings atliekamas horizontaliai arba vertikaliai. Sienos tvirtinimo elementai yra su varžtais, jei pagrindas yra medinis. Geriausia įrengti karkasą su kaiščiais ant plytų sienos.

Geras patarimas! Naudojant medinius skersinius, jie turi būti apdorojami junginiais, kurie apsaugo nuo puvimo.

Metalo profilis, lyginant su mediena, yra atsparesnis išoriniams nepalankiems oro poveikiams. Todėl daug dažniau naudojamas dėžių rengimui. Profilių montavimą rekomenduojama atlikti maždaug 50 cm žingsniu, nebent dailylentės gamintojas nurodo kitaip. Naudojant papildomus strypus ir kreipiamuosius, gana lengva pašalinti visus sienos nelygumus ir sukurti puikų apvalkalą.

Vertikalių profilių montavimas, priklausomai nuo sienos aukščio, turėtų būti bent 3 pakabos. Kiekvienas kabantis elementas turėtų apvynioti stelažą abiejose pusėse, tai užtikrins konstrukcijos tvirtumą ir stabilumą. Būtina įrengti profilius namo kampuose, aplink bet kokias angas ir duris, taip pat prie sienų, kuriose plokštės bus pritvirtintos.

Kaip matote, tvirtinimo tvirtinimas tvirtinimui yra gana paprastas. Baigus šį procesą, galite pereiti tiesiai prie plokščių tvirtinimo.

Fasadų dailylentės apdailai yra du būdai. Privačių namų nuotraukos demonstruoja plokščių montavimą su H juostele ir be jos. Pirmajame įgyvendinimo variante plokštelės galai yra įterpiami į iš anksto vertikaliai įrengtą H elementą, antrajame, jie persidengia vienas kitą. Tvirtinimui plokštė turi specialią perforaciją. Varžtai turi būti susukti aplink šių angų vidurį, kad plokštė galėtų šiek tiek judėti nuo šalčio ir ryškios saulės.

Kiekviename sodo elemente yra specialus užraktas, su kuriuo plokštės susilieja, kad būtų patvaresnė konstrukcija. Įdiegus visus lakštus, po stogo fasadu pritvirtinkite apdailos juostą, pagal kurią švino paskutinė plokštė.

Nuotraukoje parodyta, kaip įdomu ir stilinga yra dailylentės apdaila. Gamintojai gali pasiūlyti atlikti apdailą po akmeniu, plytų, medinėmis sijomis. Iš išorės beveik neįmanoma nustatyti medžiagos originalumo. Skirtingų spalvų ir tekstūrų dailylentės derinys leis jums sukurti bet kokias net sudėtingiausias dizaino idėjas.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: