Ekrano užsklandos kambaryje: šiuolaikinio dizaino technikos katalogas

Iš šio straipsnio galite sužinoti, kaip pasirinkti tinkamą sienos foną kambaryje: populiarių dizaino sprendimų katalogas, kuriame naudojamos populiariausios apdailos medžiagų rūšys, profesionalų patarimai ir rekomendacijos dangos parinkimui, atsižvelgiant į kambario paskirtį (virtuvė, svetainė, miegamasis, prieškambaris). Tekste pateikiamas trumpas neaustinių ir vinilinių audinių aprašymas su kainomis.

Fono paveikslėliai kambaryje: idėjų katalogas kuriant šiuolaikinį dizainą

Periodiškai buto ar privačiojo namo savininkas susiduria su būtinybe atlikti remontą. Dažniausiai sunkumai susiję su apdailos medžiagos pasirinkimu. Norėdami tai padaryti, turite ieškoti šiuolaikinių sienų katalogų parduotuvėse, bukletuose ir daugelyje nuotraukų internete, ieškoti įdomių idėjų ir dizaino sprendimų.

Jei anksčiau šis pasirinkimas buvo pagrįstas aukštos kokybės apdailos įsigijimu, tuomet patvarių ir patikimų dangų asortimentas yra toks platus ir įvairus, kad namų savininkas turi įsiskverbti į dekoratyvines medžiagų savybes.

Įdomus faktas! Kasmet patvirtinamas tam tikras modelis: dabartinis tapetų dizainas atspindi tekstilės tendencijas mados pasaulyje. Norint pasirinkti modernią sienų apdailos medžiagą, pakanka sekti audinių evoliuciją. 2017 m. Dekoratoriai ir stilistai mėgsta gėlių ornamentus ir antikvarinius raštus.

Šiuolaikinio stiliaus tendencijos tapo demokratiškesnės ir lankstesnės. Jei reikia, modernius rafinuotus motyvus galima integruoti į šiuolaikines, aukštųjų technologijų ir palėpes, nepažeidžiant interjero vientisumo.

Kalbant apie apdailos medžiagas šiais metais, gamintojai siekia pabrėžti modelio glaustumą ir tikslumą. Italijos tapetų kataloguose, skirtuose 2017 m. Sienoms, nėra jokių įsibrovančių ornamentų, nereikalingų intriguojančių formų ir modelių, taip pat abstrakčių dekorų. Visa tai užtikrina spalvų perkrovą. Dėl šios priežasties nerekomenduojama šiuolaikinio interjero naudoti šio dizaino tapetą.

Ekspertai pataria sutelkti dėmesį į šiuos niuansus:

  • lengvumas ir lengvumas dėl šviesių spalvų ir atspalvių medžiagų naudojimo;
  • kontrastų žaidimas, skirtas kurti akcentus viduje, naudojant monochromines spalvas, taip pat mažo dydžio intarpus, pagamintus mėlynos, violetinės, raudonos ir kitos ryškios spalvos atspalviais;
  • maksimalus priartinimas prie gamtos (tai galite įsigyti kamštienos tapetai sienoms ritiniais arba apdaila, imituojanti tokias natūralias medžiagas, kaip bambukas, akmuo, medis ir tt);

  • kelių stilių derinys dėl dekoro tapetų ir baldų derinio;
  • modernių apdailų, pavyzdžiui, plataus formato nuotraukų tapetų, blizgančių paviršiaus efektų ar 3D vaizdų naudojimas.

Dizaineriai siūlo butų savininkams atkreipti dėmesį į sudėtingus mėlynos spalvos atspalvius:

  • indigo;
  • jūros banga;
  • gilus ultramarinas;
  • šviesiai mėlyna.

Geras patarimas!Mėlyna ir jos atspalviai priklauso šaltai paletei, todėl šio tipo apdaila yra geriau naudojama gerai apšviestose patalpose, esančiose pietinėje pastato pusėje.

Pilka spalva yra universali. Jis puikiai derina su daugeliu paletės atspalvių ir gerai pabrėžia prieškambario, miegamojo, svetainės, biuro interjero grožį. Šiame diapazone vartotojas gali rinktis vaikų katalogus mados kataloguose, kuriuose yra vaikų tapetai sienoms, pilkos spalvos nuotraukų nuotraukos. Jie atrodo gana įspūdingi dėka ryškių kompanionų atspalvių. Dėl šios priežasties galite gauti originalą, tačiau tuo pačiu metu jaudinantis dizainas. Neutralus pilkas bus puiki fonas ryškiems tekstilės gaminiams, baldams ir sienų dekoravimui darželyje.

Dažnai butų savininkai domisi, kokios užuolaidos bus pritaikytos smėlio spalvos tapetams, todėl nuotraukų ar miegamųjų patalpų, tokių spalvų, dažnai galima rasti internete ar dizaino žurnaluose, todėl interjero dekoratyvinio komponento pasirinkimo klausimas yra toks pat svarbus kaip ir apdailos įsigijimas.

Šviesūs smėlio spalvos tonai rekomenduojami naudoti kambariuose su vidutiniu natūralios šviesos kiekiu iš gatvės, esančių šiaurinėje pastato pusėje. Su tokia tapetai bus lygiai taip pat derinami su ruda užuolaidos, užuolaidos dryžuotas alyvinis, smėlio ir violetinės, mėlynos užuolaidos. Kiti atspalviai yra priimtini: purvinas rožinis, šviesus alyvinis, kviečių ir geltonos spalvos (kartu su smaragdo žalia ir ruda), oranžinė, pilka-smėlio ir neutrali.

Faktinis išlieka juodos ir baltos spalvos atspaudai, metalizuoti paviršiai ir tapetai, dekoruoti vertikaliu modeliu.

Mada idėjos iš sienų tapetų katalogo: nuotraukos ir populiarių variantų kainos 2017 m

Dauguma butų savininkų pageidauja neaustinių ir vinilo tapetų. Šios medžiagos yra tvirtos ir patvarios, jos turi daug tekstūros ir spalvų.

Skysti tapetai yra ne mažiau populiarūs, tokia apdaila atrodo kaip sienų tapyba. Tačiau, skirtingai nuo įprasto dažymo, tapetai yra pasirengę pasiūlyti daugiau tekstūrų dėl įvairių priedų ir priedų. Atsižvelgiant į kruopštų skystų tapetų sienų paruošimą, gali kilti žmonių. Rezultatas – graži danga be siūlių.

Taip pat didelė dizainerių paklausa naudoja tekstilės audinius, naudojamus sienų apdailai miegamuosiuose ir gyvenamuosiuose kambariuose. Ši danga netrukdo oro cirkuliacijai, atrodo prabangiai ir tuo pačiu tarnauja kaip gera garso izoliacija.

Svarbu!Tekstiliniai audiniai negali būti valomi drėgnu valymu, todėl jų nerekomenduojama naudoti vonios kambariuose, vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose ir koridoriuose, taip pat vonios kambariuose ir vaikų kambariuose.

Vinilo tapetai yra grynas plastikas, padengtas ant neaustinės pagrindo. Ši medžiaga laikoma populiariausia rinkoje, nes ją galima naudoti bet kurioje patalpoje, kurioje nėra jokių apribojimų. Šie tapetai yra plastikiniai, jie turi tankų drobę, todėl galite slepti nedideles klaidas ant sienų paviršių.

Butų renovacija yra atsakinga profesija, kurioje svarbiausia yra apdailos pasirinkimas. Tapetai geriausiai tinka šiam tikslui. Jie siūlo tūkstančius įdomių dizaino variantų dėl daugybės tekstūrų, spalvų, modelių ir modelių. Naudojant horizontalaus ir vertikalaus tapetų derinio metodus, akcentų ir kitų dizaino technikų išdėstymą, galite sukurti modernią ir stilingą interjero erdvę.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: