Dekoratyvinė plyta interjero dekoravimui ir jo savybėms

Vis dažniau naudojamas dekoratyvinis namų, biurų ir miesto butų interjero apdailos plytas. To priežastis yra šios medžiagos natūralumas, natūralus grožis ir ekologiškumas kartu su daug mažesne kaina nei apdailos akmuo. Pasak madingų dizaino meistrų, ši medžiaga gali suteikti gyvybę sudėtingiausioms ir nepaprastoms idėjoms. Bet kokią medžiagą ji turi, kokie yra jo vartotojų savybės, o svarbiausia, kaip ją galima naudoti interjero dizainui – jums reikia žinoti visus, kurie domisi apdailos tema.

Dekoratyvinė plyta interjero dekoravimui ir jo savybėms

Iš esmės, ši medžiaga yra panaši į įprastas plyteles, o jo fizikiniuose parametruose yra natūralių akmenų savybės. Dekoratyvinės plytos yra pagamintos iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, o po to atliekamos kompensavimo procedūros. Tai leidžia medžiagai suteikti labai originalią išvaizdą, modelį ir atspalvį.

Tokie produktai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, kurios gali būti išvardytos:

 • gipsas. Gipso plytos yra labiausiai prieinamos kainos. Jų gamybos technologija yra labai paprasta, o žaliava yra paprastas gipsas. Ši lakštų danga nesuderinama medžiaga atrodo beveik nesiskirianti nuo jo. Jis yra praktiškas, pakankamai patvarus ir atsparus temperatūros pokyčiams. Tačiau gipso bijo drėgnose patalpose, kurias reikia atsižvelgti renkantis šią medžiagą;
 • akrilas. Akrilo dekoratyvinė plyta turi sintetinių priedų;

 • porceliano keramikos gaminiai. Tai labai ilgaamžė medžiaga, pagaminta pagal specialią technologiją, pridedant granito prie molio masės ir ją spaudžiant. Dekoratyvinis plytų, pagamintų iš porceliano keramikos, yra labai stiprus ir patvarus;
 • keramika. Keraminės dekoratyvinės plytos interjero apdailai praktiškai nesiskiria nuo tikrosios apdailos plytų, išskyrus jos storį. Taigi jos savybės. Jis gaunamas deginant molio mišinį, į kurį įdėta įvairių rišiklių priedų, aukštos temperatūros.

Geras patarimas! Jei neturite galimybės įsigyti dekoratyvinės plytos, bet jūs tikrai norite užbaigti sienos su jais, tada yra galimybė savarankiškai gaminti. Parduodant yra daug formų, kuriose tiesiog reikia užpildyti tinką. Gautų produktų apdaila visiškai priklauso nuo jūsų vaizduotės.

Naudojamas dekoratyvinių plytų technologijoms gaminti, prisideda prie tam tikrų naudingų fizinių savybių:

 • didelis stiprumas ir ilgalaikis naudojimas (iki 40 metų). Tuo pačiu metu, mažai tikėtina, kad išoriškai gražus vaizdas pasikeis;
 • Medžiaga nėra degi. Kai kurios veislės sėkmingai puošia židinius ir krosnis;

 • atsparumas labiausiai agresyviai aplinkai ir visiškai nepalankioms sąlygoms. Plytų plytelės neišnyks ir nebijo temperatūros pokyčių bei chemiškai aktyvios aplinkos;
 • pasižymi gana didelėmis šilumos izoliacinėmis savybėmis ir nedideliu drėgmės sugėrimu, kurio dėka su šia statybine medžiaga dengtos sienos visada bus šiltos. Tai padeda išlaikyti stabilų mikroklimatą kambaryje;

 • dekoratyvinis plytas interjero dekoravimui turi labai aukštus estetinius duomenis. Svarbus jo bruožas yra prieinamumas su labai skirtinga geometrija, modeliu ir atspalviais;
 • universalumas, kai apdaila. Kadangi plytelės gali būti pasirinktos su bet kokiais, netgi išlenktais kraštais, su juo galite užbaigti durų ir langų angas, arkas ir kolonus;

 • Atsižvelgiant į tai, kad dekoratyvinės plytelės yra padengtos hidrofobiniu tirpalu, ši medžiaga puikiai atbaido vandenį, kuris leidžia naudoti keramikos gaminius net ir didelės drėgmės patalpose.

Geras patarimas! Jei nežinote, kaip papuošti balkoną ar nešildomą rūsį, tai galima padaryti su dekoratyvine plyta. Medžiaga visai nebijo šalčio ir paprastai keičia temperatūrą.

Jei atsižvelgsime į technines ir fizines šio apdailos produkto savybes, galima teigti, kad jos taikymo sritis gali būti labai didelė. Jie pagaminti susiduria su gyvenamojo kambario, miegamojo, prieškambario, virtuvės, valgomojo, vonios kambario sienų paviršiumi.

Keraminės plytelės vonios kambariui: dizainas, nuotraukų pavyzdžiai. Baigti objektai įvairiais stiliais. Keraminių plytelių, naudojamų vonios dizainui, rūšys.

Specialiai panaudota dekoratyvinė plyta, turinti baltą matinį tekstūrą. Jis sėkmingai naudojamas kuriant įvairiuose viešuosiuose pastatuose esančius koridorius. Jis taip pat išdėstė židinius, krosnis, fontanus, skaidres ir kitus panašius įrenginius.

Įrengtos virtuvės sienos ir darbo prijuostė"кирпичной" кладкой

Aukščiausios yra ir dekoratyvinių plytelių estetinės ir meninės galimybės. Bet koks gaminio priekinio paviršiaus atspalvis ir tekstūra yra skirta pabrėžti ir papildyti drąsiausius ir nežymus interjero idėjas. Pavyzdžiui, vienas iš žinomiausių šiandienos variantų yra senas plytas – dekoratyvinis gaminys, dažnai naudojamas dekoruoti ir papuošti gyvenamasis kambarys, prieškambaris, virtuvė ar prieškambaris. Pažymėtina, kad senų dekoratyvinių plytų naudojimas pašalina vėlesnio apdailos paviršiaus apdailos poreikį.

Pakankamai patrauklių ir blizgių kai kurių produktų paviršių. Jų naudojimas leidžia sukurti puikią nuotaiką ir papildyti įdomų dizaino sprendimą su tam tikru akcentu. Rinkoje yra daug pasiūlymų, tačiau turėtų būti suprantama, kad visų tipų dekoratyvinės plytos, skirtos interjero dekoravimui, yra skirtos natūraliam akmeniui imituoti forma, spalva ir tekstūra.

Pateikta apdailos medžiaga laikoma tikrai universalia. Galima jį naudoti ant plytų, gipso kartono, putų betono ir kitų panašių paviršių. Svarbiausia, kad jie būtų gana sklandūs. Kadangi dekoratyvinė plytų plytelė pati yra apdailos medžiaga, ji turi būti labai atidžiai laikoma laikantis technologijos.

Teisingas ir kompetentingas šios apdailos medžiagos montavimas užtikrina remonto eksploatacijos pratęsimą, taip pat pačių keramikos gaminių nepriekaištingų savybių išsaugojimą. Iš tiesų, net ir menkiausių plyšių buvimas gali labai greitai pabloginti pamušalą. Be to, netinkamas montavimas tikrai paliks tarpas tarp plytelių, į kurias įsiskverbia visur esanti drėgmė, nešvarumai ir dulkės, o tai bus pagrindinė išblukimo ir sunaikinimo priežastis.

Svarbiausias kriterijus yra estetinė produkto kokybė, nes norint sukurti išskirtinę atmosferą, tik už visą kambario dizainą puikiai tinkantis plytas gali užpildyti namą šilumu ir komfortu. Būtinai paklauskite apie gaminio fizines ir technines savybes. Tačiau neturėtume pamiršti, kad deklaruotos vartotojų savybės yra tiesiog įpareigotos laikytis būsimų eksploatavimo sąlygų.

Geras patarimas! Susidūrę su sudėtingiausiais elementais bus lengviau ir įdomiau, jei pasirinksite mozaikinius ar nestandartinius figūrinius daiktus. Be to, naudojant tokias geometrines netaisyklingas figūras, galite sukurti visų rūšių papuošalus.

Nebijokite eksperimentuoti su savo namų interjero dizainu. Dekoratyvinių plytų naudojimas interjero apdailai leis tai padaryti, kad jūsų eksperimentai būtų ypač sėkmingi.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: