Kaip pasirinkti buto drėkintuvą: naudingi patarimai ir patarimai

Šiame straipsnyje pateikiama naudinga informacija, kurioje išsamiai aprašoma, kaip pasirinkti drėkintuvą butui su optimaliomis charakteristikomis. Čia rasite duomenis ir apžvalgas apie populiariausius prietaisus, skirtus oro drėkinimui gyvenamosiose patalpose, jų privalumus ir trūkumus, taip pat rekomendacijas dėl konstrukcijų priežiūros ir jų pačių rankų.

Buto drėkintuvas: pirkimo tinkamumas

Žmonių sveikata priklauso nuo jo kūno būklės. Sutrikęs miego modelis, neteisingas gyvenimo būdas ir sąlygos, kuriomis asmuo gyvena ir dirba, gali jam neigiamai paveikti. Prieš pradedant svarstyti klausimą, kodėl bute reikia drėkintuvų, verta apibrėžti mikroklimatą ir jo vaidmenį žmogaus gyvenime.

Svetainės mikroklimatas susideda iš daugelio rodiklių, tačiau svarbiausia yra oro būklė, ypač jos drėgmė ir temperatūra. Kadangi oro aplinkoje trūksta drėgmės, kenčia ne tik visų namų ūkių sveikata, bet ir parketo grindų būklė, taip pat augalai, kurie sulėtina augimą arba išdžiūsta.

Vaikams namuose taip pat bus naudinga turėti drėkintuvą: oras be drėkintuvo sukelia sausas gleivines, todėl padidėja kvėpavimo takų ir virusinių ligų tikimybė kūdikiams. Žala, atsiradusi dėl džiovinimo, tampa infekcijos šaltiniu organizme. Dėl drėgmės trūkumo vaiko imuninė sistema yra silpna ir negali atsispirti ligoms.

Geras patarimas! Norėdami suprasti, ar bute reikia drėkintuvo, turite apskaičiuoti kambario drėgmės rodiklį. Verta prisiminti, kad temperatūra taip pat veikia komfortą.

Kambario drėgmės rodikliai:

Drėgmės procentas kambaryje Žmogaus poveikis
50% oras yra labai sausas
57-70% drėgmė yra pakankama, tačiau oras yra per sausas
70-80% idealus drėgmės rodiklis
87-95% didelis drėgnis (nepatogus mikroklimatas)

 

Atsižvelgiant į tai, kad žmogus ilgą laiką turi būti tame pačiame kambaryje, būtina apsvarstyti visus niuansus, kad šio kambario atmosfera būtų kuo patogesnė. Priešingu atveju kyla pavojus, kad bus sugadinta sveikata. Ir tai taikoma ne tik gyvenamosioms patalpoms, bet ir biuro drėkintuvo pirkimas sumažins darbo krūvį ir padidins žmonių našumą.

Europiečiai ir JAV gyventojai atidžiai stebi namo oro temperatūrą ir drėgmę, kuri negali būti pasakyta apie mūsų platumos plotmių gyventojus, kurie atkreipia dėmesį į buitinius prietaisus ir interjero dizainą, o ne į mikroklimatą. Vasarą ir žiemą, kai šildomi prietaisai, žmonėms trūksta drėgmės. Būtent tai yra namų oro drėkintuvai.

Didelė žmogaus kūno dalis susideda iš drėgmės, todėl nenuostabu, kad jo trūkumas sukelia įvairius sutrikimus. Ši problema turi įtakos ne tik odai, kuriai reikalingas vanduo, kad būtų išlaikytas jaunimas, elastingumas ir elastingumas. Sumažintas drėgnumas yra žalingas ENT organams, ypač kvėpavimo sistemai. Dažnai komplekse su ausų, gerklės ir nosies ligų gydymu apartamentuose naudojami jonizatoriai, oro drėkintuvai butams, taip pat valikliai.

Geras patarimas! Naudojant drėkintuvą ir oro valytuvą, galima pagreitinti ENT ligų, tarp jų ir vaikų kraujavimą, gydymą.

Kodėl bute reikia oro drėkintuvų:

 1. Deguonies sausumas paveikia žmogaus gerovę – imuninės sistemos veiksmingumas mažėja, atsiranda silpnumas, pasireiškia gripo atsiradimo tikimybė, ūminės kvėpavimo takų infekcijos, šalta ar užsikrėtusi infekcija.
 2. Rizika susirgti sunkiomis ligomis – dėl bronchų sausumo, jie negali išsivalyti, o tai sukelia infekcines ir kvėpavimo takų ligas, kurių asmuo ilgą laiką nepastebi.
 3. Didelė grėsmė kūdikių sveikatai – pernelyg ilgas oras neigiamai veikia vaiko gleivinę, kuri nėra visiškai suformuota, todėl padidėja burnos ir nosies ertmės infekcijos rizika. Mažiausias leistinas drėgmės lygis darželyje yra 50%. Šis indikatorius turi būti palaikomas net miego metu. Parduotuvėse vartotojai gali pirkti butui skirtus oro drėkintuvus, skirtus vaikams.
 4. Žmogaus odos drėgmei poreikis – vandens kiekis odoje yra apie 60-70%. Metabolizmo procese per dieną prarandama 0,5 l skysčio. Tačiau sauso oro sąlygomis šis rodiklis padidėja iki 1 litro vandens. Vyrai kenčia labiausiai, nes jie retai naudoja drėkinamus ir losjonus. Šios priemonės kompensuoja odos drėgmės trūkumą. Bet tai bus efektyviausia visiškai atsikratyti problemos, kai išsiaiškinsite, kas geriau pirkti oro drėkintuvus.

Norėdami nustatyti kambario drėgmės lygį, reikia gauti specialų matavimo prietaisą – higrometrą. Ieškote, kur įsigyti oro drėkintuvus, internetinių parduotuvių diapazone ir šiuose įrenginiuose. Minimali vieneto kaina yra apie 150 rublių, didžiausia – gali viršyti 600 rublių.

Norint gauti tikrai naudingą ir funkcionalų prietaisą, geriau atkreipti dėmesį į kombinuoto tipo meteorologinę stotį. Šie projektai suteikia matavimus ne tik oro drėgmei, bet taip pat teikia informaciją apie temperatūrą (patalpoje ir už jos ribų), nes dėl įmontuoto barometro jie prognozuoja orų prognozę. Orų stotys turi papildomų funkcijų: kalendorius, žadintuvas, laikrodis ir kt.

Geras patarimas! Matavimai turi būti atliekami kelias dienas iš eilės. Tai geriausia daryti žiemą, kai veikia šildymo sistemos.

Centralizuoto šildymo radiatoriai daugiaaukščiuose pastatuose nėra su reguliatoriais, kurie leidžia reguliuoti pagamintos šilumos kiekį. Dėl to patalpų oras nusausinamas iki ribos. Tai ypač aktualu naktį. Tokiu atveju ekspertai rekomenduoja pirkti akumuliatoriaus oro drėkintuvus.

Oro kondicionieriai taip pat neišsprendžia problemos. Padalintos sistemos iš dalies apsaugo oro drėgmę, tačiau šio tipo įranga turi didelę kainą. Be to, struktūroms reikia kruopščiai prižiūrėti, o suskirstymo atveju remontui bus padaryta didelių finansinių išlaidų, atitinkančių naujo įrenginio įsigijimą.

Atsižvelgiant į platų modelių asortimentą, klausimas, ką pirkti butui, yra reali problema. Prietaisai vienas nuo kito skiriasi ne tik dizainu ir dydžiu, bet ir veikimu. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Todėl, pasirinkus įrenginį, verta atkreipti dėmesį į funkcionalumą, nes jie yra raktas į praktiškumą ir komfortą.

Visi namų ūkio drėkintuvai skirstomi į kelias kategorijas:

 • standartiniai dizainai (tradiciniai);
 • klimato kompleksai;
 • garo tipo prietaisai;
 • “Oro plovimas”;
 • Ultragarsiniai drėkintuvai;
 • dekoratyviniai keraminiai dizainai.

Geras patarimas! Kad galėtumėte teisingai pasirinkti, turite susipažinti su esamų dizainų ir populiarių prekių ženklų tipais.

Garo drėkintuvai savo ruožtu yra:

 • karšta;
 • šalta.

Kiekvienas konstrukcijos tipas turi savo techninius rodiklius ir naudojamas tam tikromis sąlygomis.

Karštojo garo prietaisai veikia elektriniu virduliu. Drėgmė padidėja dėl to, kad viduje esantis verdantis vanduo išgaruoja. Išgarinimo procesas vyksta dėl elektros energijos, einant per du elektrodus, patalpintus į konteinerį su vandeniu.

Prietaisų privalumai:

 • paprasta operacinė sistema;
 • didelis efektyvumas (100%);
 • nėra skirtumo, kokio vandens užpildyti drėkintuvais;
 • garas yra visiškai sterilus.

Tokių įrenginių trūkumai yra daug ir dauguma jų atsirado dėl struktūrinės struktūros trūkumų.

Karštų garų įrenginių trūkumai:

 • didelis energijos suvartojimas;
 • temperatūros padidėjimas kambaryje;
 • triukšmingas darbas;
 • galimas pavojus, kad jį sudegins karštas garų srautas.

Kai kuriuose karštojo garo prietaisų modeliuose yra įmontuotas hidrostatas arba higrometras.

Šaltojo garo prietaisai natūraliai padidina kambario drėgmės lygį. Norėdami tai padaryti, į baką pilamas šaltas vanduo. Iš ten jis patenka į kasetes, per kurias įmontuotas ventiliatorius veda oro srautą. Dėl šio proceso oras yra prisotintas drėgme ir perduoda jį į kambarį.

Šaltojo garo drėkintuvų privalumai:

 • žemas elektros energijos vartojimo lygis;
 • prieinamos kainos;
 • funkcijos nustatymas drėkinimo;
 • visiškas saugumas, suteikiant galimybę valdyti prietaisą vaikų darželyje.

Tokie modeliai taip pat turi trūkumų, kurie nėra tiek daug:

 • drėkinant kambario oro temperatūrą;
 • mažai efektyvumo balai.

Atkreipkite dėmesį! Nepaisant privalumų, garų modifikacijos nėra didelės vartotojų, pageidaujančių naudoti modernesnes prietaisų versijas, poreikis.

Labai svarbu pasirinkti drėkintuvą yra individualūs pageidavimai. Tradiciniai modeliai atitinka daugelio pirkėjų poreikius. Tokiose konstrukcijose yra vidinis tinklelis, kuris yra sudrėkintas vandeniu bako viduje. Prietaiso principas pagrįstas natūralaus garavimo principu. Įrengtas ventiliatorius, kuris eina oru per tinklelį, pagreitina šį procesą, praturtindamas orą drėgmės dalelėmis.

Tradicinių pakeitimų privalumai:

 • prietaisas savarankiškai reguliuoja drėgmę be vartotojo dalyvavimo;
 • leidžiama naudoti vaikų kambariuose;
 • prieinamos kainos;
 • įmontuota kapsulė su kvapiosiomis medžiagomis, sukurianti malonų kvapą;
 • žemas elektros energijos suvartojimas.

Tradicinių drėkintuvų trūkumai nėra tokie patys kaip šaltojo veikimo garų modeliuose:

 • mažas efektyvumas;
 • sumažinti kambario temperatūros lygį.

Naujos kartos drėkintuvas"мойка воздуха" не только увлажняет, но и очищает воздух в помещении от вредных примесей

Naudingi oro drėkintuvai „oro plovimas“:

 • veiksmingas drėkinimas;
 • pažangios funkcijos;
 • teigiamas poveikis žmonių sveikatai dėl oro valymo.

Struktūriniai trūkumai:

 • didelė kaina;
 • dideli kūno matmenys;
 • Reikia periodinio drėkintuvo filtro pakeitimo.

Turint reikiamą biudžetą, ši struktūra bus geriausias drėkinimo įrenginys. „Oro plovimo“ komponentus galima įsigyti daugelyje parduotuvių.

Suderinami filtrai „Boneco“ drėkintuvui:

„Boneco“ drėkintuvo modelis Filtruoti
2061/2071 Aktyvios anglies filtras (anglis)
2041/2051/2071 Filtravimo matas (drėkina kempinė) (2 vnt.)
2061/2071 HEPA filtras (HEPA filtras) (2 vnt.)
E2241 Filtravimo matas (drėkina kempinė)
E2251 Filtravimo matas (drėkina kempinė)
Р2261 Anglies filtras (anglis)
Р2261 HEPA filtras (HEPA filtras)

 

Ultragarsiniai prietaisai yra populiariausi rinkoje, nes jie laikomi efektyviausiais drėkintuvais. Šių prietaisų veikimo principas yra didelio dažnio virpesių judesiai. Patekimas į vidinę membraną, veikiant šioms vibracijoms, yra išsklaidytas į mažas daleles. Ši drėgna dulkė ​​plinta aplink kambarį, gerindama mikroklimatą.

 1. Įdėkite šlapias rankšluosčius ant akumuliatoriaus.
 2. Vandenį užpildytus lėkštes uždėkite ant radiatorių ir palangės.
 3. Įrengti interjero dekoratyvinį fontaną, akvariumą su žuvimis ar kitus „vandens“ objektus.
 4. Atskirkite kambario spalvas ir reguliariai užpurkškite jas bei purškite. Žalieji augalai išleidžia į orą ne tik deguonį, bet ir drėgmę.
 5. Durys į vonios kambarį paliekamos atviros.
 6. Kambaryje nusausinkite drabužius.

Visi šie veiksmai padės padidinti drėgmės lygį kambaryje. Tačiau norint, kad butas būtų patogus ir patrauklus, geriau teikti pirmenybę drėkintuvams. Jų kaina nėra tokia didelė, o efektyvumas yra daug didesnis nei improvizuotų priemonių. Šiuolaikiškas mikroklimato technologijų pasirinkimas leidžia pasirinkti prietaisą, kuris atitinka bet kurio pirkėjo poreikius ir biudžeto galimybes.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924