Tualetas, suteikiantis savo rankas. Žingsnis po žingsnio, kaip sukurti svetainę

Net jei vasarnamio teritorijoje nėra nuolatinio ar laikino būsto namo, vis dar reikia pastatyti latriną. Jaučiasi natūralūs žmogaus poreikiai, net jei jūs atvykstate į šalį vos kelios valandos, kad dirbtumėte ir išgautumėte žemę. Racionalus sprendimas šiuo atveju bus tualetas, suteikiantis savo rankas. Žingsnis po žingsnio instrukcijos yra gana paprastos, o pati konstrukcija yra nebrangi.

Kaip gaminti tualetą šalyje savo rankomis: bendra informacija

Nepaisant to, kad pastatas yra akivaizdžiai primityvus, tualeto statyba Dachoje priklauso pagrindinių įrenginių kategorijai. Jo konstrukcija turėtų būti pirmiausia vykdoma. Daugelis sutiks, kad už miesto ribų esanti žemė gali būti lengvai atliekama be tvorų, kaimo namų ir kitų pastatų, tačiau latrinas yra neatskiriama komforto dalis, be kurios tiesiog neįmanoma valdyti.

Atkreipkite dėmesį! Žinoma, vasaros tualetas gatvėje, pagamintas su savo rankomis, nepakeis įprastinio vonios kambario, kuriame bus tik minimalūs patogumai. Tačiau vasaros atostogos yra neįmanomos be jų, nebus įmanoma visiškai dirbti šioje svetainėje.

Yra keletas sanitarinių ir higienos standartų, pagal kuriuos atliekama tokia konstrukcija. Todėl, prieš pradedant dirbti, nebus būtina susipažinti su jais.

Tualeto įrengimas priemiesčio zonoje yra paprastas dalykas, kuris, tinkamai išnagrinėtas, nereikalauja specialistų dalyvavimo. Tačiau ši konstrukcija vis dar lydi kai kuriuos bruožus.

Pagrindiniai standartai:

 1. Visų pirma, verta įsitikinti, kad statinio statyba nesukels nepatogumų kaimynams.
 2. Konstrukcijos montavimo vieta parenkama ypatingai atsargiai. Šis statybos etapas turi būti atliekamas visiškai laikantis sanitarinių standartų, susijusių su vonios kambario patalpomis. Šių taisyklių pažeidimas gali sukelti rimtą aplinkinės aplinkos (dirvožemio, požeminio vandens) taršą, dėl kurios bus skiriamos baudos iš sveikatos priežiūros paslaugų ir net sveikatos problemų.
 3. Brėžinių kūrimo etape metodas turėtų būti apsvarstytas, pagal kurį cesspool bus ištuštintas.
 4. Dizaino pasirinkimą riboja keli veiksniai. Vienas iš jų yra Dachos vandens horizontas. Jei požeminio vandens srautas yra labai aukštas, reikia visiškai užsandarinti.

Šios paprastos taisyklės padės atsikratyti problemų, susijusių su tolesniu išnaudojimu.

Dacha galima statyti įvairias struktūras. Galima rinktis daug galimybių, todėl turėtumėte vadovautis keliais kriterijais. Dizaino pasirinkimas gali turėti įtakos:

 • biudžetą, kurį turi kūrėjas;
 • numatomas vonios kambario naudojimo dažnumas;
 • vandens horizonto aukštis;
 • pinigų suma, kuri ateityje planuojama skirti tualeto priežiūrai.

Atkreipkite dėmesį! Visi tualetai su gatvės tipo patalpomis yra klasifikuojami pagal vieną požymį – atliekų šalinimo būdą.

Vonios kambario pagrindu yra populiariausios ir dažniausios. Ir ne tik priemiesčiuose, bet ir kaimų kiemuose.

Tokių statinių statymas savo rankomis paprastai nėra susijęs su sunkumais, nes kanalizacijos sistema šiuo atveju pakeičiama gilia skylė. Jis susikaupia skystas atliekas, kurios naudojamos palaipsniui garinant ir įsisavinant per dirvožemį. Tik kartais reikalaujama skambinti aspenacijos mašinai, kad būtų visiškai ištuštintas ir išvalytas.

Vakuuminių krautuvų skambučių dažnumas priklauso nuo to, kaip giliai yra duobė ir kaip gerai atliekama konstrukcija. Atliekų šalinimo procedūros gali būti labai retos. Daugeliu atvejų ši problema išspręsta užmigus duobę. Po to šalia jo surenkamas naujas atliekų surinkimo rezervuaras.

Viršutinė tualeto dalis gali būti konstrukcija, pagaminta iš įvairių medžiagų:

 • metalo profilis;
 • lentos;
 • skalūnų lakštai;
 • plytos ir kt.

Svarbiausi aukštos kokybės konstrukcijos komponentai yra rėmo pagrindo patikimumas ir efektyvus vėdinimas.

Daugelis asmeninių sklypų savininkų pageidauja, kad statiniai būtų pagaminti iš medienos. Šį pasirinkimą lėmė tai, kad lentų rėmo konstrukcijos technologija yra labai paprasta ir nereikalauja rimtų įgūdžių, o jo kaina maža.

Medinis gaminys gali būti dekoruotas kaip pasakų namelis arba namas, kurio dėka galite gauti ne tik funkcionalią, bet ir estetišką konstrukciją. Kaip apdailos medžiaga rėmui, galite naudoti pamušalas vietoj lentų. Tai suteiks antžeminei tualeto daliai labai patrauklią ir stilingą išvaizdą.

Atkreipkite dėmesį! Vienas iš daugelio medienos produktų privalumų yra jo judumas. Tuo atveju, jei užpildyta duobė yra palaidota norint iškirsti naują vietą kitoje vietoje, namo nereikia atstatyti. Tiesiog perkelkite rėmelį į norimą vietą.

Renkantis šią medžiagą nepamirškite medienos trūkumų. Tai priklauso nuo daugelio neigiamų veiksnių, kurie sumažina pastato eksploatavimo laiką. Šie veiksniai apima:

 • tiesioginių saulės spindulių (jų įtakos, medienos įtrūkimų, įtrūkimų ir deformacijų) įtaka;
 • UV spinduliuotė ant medienos paviršiaus sukelia jo degimą;
 • drėgmė, kuri, be abejo, lydi bet kurio tualeto veikimą, prisideda prie rėmo deformacijos pokyčių;
 • Grybai ir pelėsiai, veikiami dėl drėgmės poveikio, intensyviai plėtojami medienoje, palaikantys puvimą, drėgmę ir nemalonius kvapus.

Specialios priemonės apsauginių impregnavimų pavidalu padės išvengti ankstyvo tualeto pablogėjimo neigiamų veikimo sąlygų įtakoje. Siekiant padidinti plokščių ar kitų medienos medžiagų naudojimo trukmę, būtina dažyti produkto paviršių dažų junginiu, skirtą lauko sąlygoms. Iš anksto apdorotas medienos gruntas.

Tiems, kurie mėgsta natūralios medienos grožį, gali būti patariama naudoti aiškią laką kaip apsauginę medžiagą. Jis išsaugos natūralų medžio modelį.

Metalo profilio vonios kambaryje yra keletas montavimo galimybių. Pirmuoju atveju jis yra grindžiamas tualeto brėžiniais, suteikiančiais medinį rėmą. Kita galimybė – sukurti metalo formos vamzdžių pagrindą, sujungtą suvirinimo metodu. Norėdami tai padaryti, įsitikinkite, kad su jumis yra suvirinimo aparatas ir turite įgūdžių, kaip ją tvarkyti.

Tada medinė arba metalo bazė padengiama profiliais. Kniedės ar varžtai gali būti naudojami kaip tvirtinimo detalės. Galite įsigyti specialių apsauginių poveržlių varžtams, kurie neleis drėgmei patekti į tvirtinimo elementą, taip apsaugant jį nuo rūdžių pažeidimų.

Nepaisant to, kad tokios konstrukcijos statybai nereikia daug laiko ir pastangų, metalo profilio tualetas turi vieną didelį trūkumą. Vasarą yra stiprus šildymas. Todėl rekomenduojama metalo gaminį montuoti vietoje, kuri nuolat yra šešėlyje.

Geras patarimas! Naudokite polistireno putų lakštus vidinei dengimui. Jie bus vėsioje struktūroje.

Net gamybos stadijoje profiliuoti metalo lakštai padengti specialiu apsauginiu sluoksniu. Šios dangos dėka medžiaga yra patikimai apsaugota nuo drėgmės, todėl profilio lakštai gali būti saugiai naudojami statyboms, dedamoms į atvirą orą. Labiausiai naudingas tualeto privalumas iš profilio yra jo įrengimo greitis.

Statyba plytų spinta turi sunkumų. Visų pirma, jie yra susiję su tuo, kad, jei reikia, perkelia dizainą, kad jis nepavyktų. Todėl rekomenduojama pirmiausia išnagrinėti įvairius šalies tualeto projektus su savo rankomis, brėžiniais ir svetainės savybėmis. Taip pat turėtumėte numatyti, kaip bus išvalytas maišelis. Be to, plytų statybai reikės betono lubų įrengimo.

Iš tiesų plytų tualetas yra pagrindinis pastatas, kurio nereikia remontuoti kelis dešimtmečius. Jo konstrukcijos kaina yra daug didesnė nei naudojant medieną ar profilinį lakštą. Bet galite išsaugoti, jei po garažo ar namo statybos bus plyta.

Atkreipkite dėmesį! Tualeto įrengimas to paties plytų vasarnamyje, iš kurio gaminamas namas ir garažas, leis vieningumą kiemo išorėje. Taigi, svetainės dizainas bus laikomas tokiu pačiu stiliumi, kuris atrodo labai įspūdingas ir harmoningas.

Kadangi baigtos plytų struktūros svoris yra labai didelis, pagal jį, kaip jau minėta, turėtumėte pastatyti didžiulį ir tvirtą pagrindą. Profesionalai pataria šiems tikslams pasirinkti juostos tipo pamatą. Jis turi daug privalumų:

 • minimalūs žemės darbai;
 • labai nedidelis cemento miltelių užpildymas;
 • aukštas saugumas;
 • patikimumas (teikiamas beveik bet kokio tipo dirvožemyje).

Produktų, kurių konstrukcija yra lengvesnė, galite naudoti pamatų stulpelio tipą.

Nuotekų duobė laikoma paprasčiausią ir labiausiai biudžeto būdą išspręsti problemą su tualetu sode. Bet net ir šiuo atveju yra tokio tipo konstrukcijos apribojimų. Vamzdynų montavimas su kubilais yra apribotas šiomis sąlygomis:

 • priemiesčio teritorija susideda iš kalkakmenio arba skalūnų dirvožemio;
 • požeminis vanduo yra per arti paviršiaus;
 • manoma, kad daug žmonių naudoja tualetą.

Visi šie veiksniai neleidžia organizuoti tualeto, esančio priemiesčio teritorijoje priemiesčio teritorijoje. Išeitis iš šios situacijos bus visiškai kitokio tipo latrinų statyba, pagrįsta kitokiu veikimo principu.

Vonios kambariai be išleidimo angos:

 • atotrūkis;
 • miltelių spinta;
 • sausa spinta arba cheminis tualetas.

Kiekvienas dizainas turi savo savybes: įrenginį, statybos technologiją, eksploatavimo reikalavimus.

Spintelė yra geresnė konstrukcija, pagrįsta maišeliu. Nuo standartinių variantų jis skiriasi tik tuo atveju, jei atliekų kaupimo bakas yra visiškai užsandarintas.

Atkreipkite dėmesį! Apsauginis spintos įrenginys leidžia įrengti tualeto stalą šildomoje patalpoje, tai yra namuose, ir saugojimo bakas gali būti nutolęs nuo jo. Dažniausiai jis yra šalia sienos, kurioje įrengtas vonios kambarys.

Jungiamasis elementas tarp parduotuvės ir tualeto yra vamzdis. Jis gali būti vertikalus arba pasviręs. Šis elementas suprojektuotas šerti atliekas į pavarą ir laisvo srauto režimu.

Dėl savo konstrukcijos ypatumų, priešgaisrinės spintos turi būti prižiūrimos vakuuminiais sunkvežimiais, kurie gali periodiškai ištuštinti talpyklą. Tačiau, skirtingai nei įprastiniai tualetai, grindžiami grindų dėže, ši galimybė yra higieniškesnė ir paprasta naudoti.

Siekiant palengvinti plovimo įrenginio darbą, sureguliuojant priešgaisrinės spintelės kasimo angą. Jo forma turi būti pailga. Tai leis įdiegti asenizatoriaus žarnas.

Projektas turi trūkumų. Pavyzdžiui, žiemos sezono metu valymas neįmanomas. Daugelis savininkų šią problemą išsprendžia įdiegdami specialią pavaros šildymo sistemą.

Šio tipo latrinas pasižymi nedideliu atliekų surinkimo rezervuaru. Maksimalus variklio, įrengto po kėdė, dydis yra 20 litrų.
Miltelių spintos įrengimas yra naudingas, jei požeminis vanduo yra arti paviršiaus. Tokios sąlygos gali būti problemiškos kitų tualeto parinkčių veikimui, tačiau miltelių spinta gali visiškai dirbti net ir šioje situacijoje.

Dizaino pranašumai apima minimalų jo išdėstymo išlaidų lygį. Tuo pačiu metu labai paprastas ir pigus atliekų tvarkymo į organinės kilmės organines trąšas schema.

Šio tualeto pavadinimas buvo paskirtas dėl jo veikimo principo. Faktas yra tai, kad saugyklos talpykloje esančios atliekos yra „sumaišytos“ su sausu junginiu. Užmigti paprastai naudojamas durpių pjuvenų mišinys arba durpės. Tai pašalina vengimo procesų tikimybę, todėl tualete nėra nemalonaus kvapo.

Susikaupus rezervuarui, visos atliekos, kurios yra joje esančios ir yra purškiamos durpėmis, perkeliamos į anksčiau paruoštą komposto duobę. Čia jie bus perdirbami į kompostą.

Atkreipkite dėmesį! Konstrukcijų miltelių spintos gali būti stacionarios ir nešiojamos. Antruoju atveju tualetas leidžia nudažyti namuose nedidelį dizainą lietaus metu arba naktį.

Saulės spintos šiandien yra labai populiarios tarp vasaros gyventojų. Konstrukcija susideda iš kompaktiško tualeto stalo, kuriam būdinga patogi eksploatacijos sistema. Sausos spintos veikimo principas daugeliu atžvilgių yra panašus į darbą, atliktą miltelių spintoje. Perdirbimo procesas ir tolesnis atliekų skaidymas atliekamas durpių mišinio sąskaita.

Kai kurie modeliai leidžia naudoti biologinius produktus perdirbimui. Šios medžiagos gali būti skystos arba sausos. Juose yra specialių bakterijų kultūrų.

Modeliuose su cheminiu veikimo principu cheminės kilmės vaistai veikia kaip veikliosios medžiagos, didinančios atliekų skaidymą. Pasirinkę tinkamą parinktį, nepamirškite apie saugumą. Efektyvūs ir saugūs vaistai turi didelę kainą.

Kai kurie vasarnamių savininkai dėl savo nežinojimo naudoja atliekas, pavyzdžiui, formaldehidą, baliklį ir kitus. Jų naudojimas yra griežtai draudžiamas, nes šių medžiagų sudėtis yra labai toksiška.

Vidutinės priimtinų vaistų kainos:

Narkotikų pavadinimas Išleidimo forma (apimtis) Kaina, rublių
Bio mėgstamiausia skystis (950 g) 700
Mikrozim SEPTI TRIT skystis (250 g) 700
Atmospherebio milteliai (300 g) 600
Sanex milteliai (100 g) 230
Tamir skystis (350 g) 200

 

Į tualeto įrengimą gatvėje reikia laikytis tam tikrų sąlygų ir taisyklių. Svarbiausias bet kokio tipo konstrukcijos reikalavimas yra tiesioginio atliekų sąlyčio su rezervuaru su gruntiniu vandeniu nebuvimas. Šių komponentų sąveika turėtų būti kuo mažesnė.

Svarbu! Požeminio vandens lygis yra pirmas dalykas, kuris yra nurodytas prieš statybą. Tualeto statyba yra įmanoma tik tuo atveju, jei šis skaičius viršija 2,5 m po dirvožemiu.

Prieš pradedant brėžinių sudarymą ir tiesioginį pačios konstrukcijos planavimą, reikia pasirūpinti, kad būtų pasirinkta tinkama vieta jo išdėstymui.
Pastato įdiegimui gali turėti įtakos šios sąlygos:

 • Minimalus atstumas tarp tualeto ir jo artimiausio vandens šaltinio yra 30 m. Geriau, jei vanduo yra didesnis. Kai kuriais atvejais rezervuaro geologinė padėtis gali būti žemesnė už tualeto statybą. Tada struktūrą reikės perkelti į kitą zoną. Kaip išeitį iš šios situacijos, jūs galite perkelti tualetą žemiau nei vandens šaltinis.
 • Priemiesčio teritorijoje gali būti rūsiai ar rūsiai. Pagal įdėjimo tipą šie duobės gali būti šalia spintos, todėl tualeto statyba turi būti bent 15 m atstumu nuo tokių pastatų.
 • Iš gyvenamųjų pastatų ir kitų pastatų, esančių aikštelėje, buvo bent 8 m.
 • Vietos, kuriose gyvūnai gyvena arba gyvena, turi būti bent 5 m atstumu nuo tualeto.
 • Žaliosios zonos turėtų būti sodinamos 1 m atstumu.
 • Prie tvoros, atskiriančios gretimą teritoriją, kuri gali priklausyti kaimynams, reikia palikti ne mažesnį kaip 1 m atstumą.

Atkreipkite dėmesį! Vėjo kryptis taip pat yra svarbi. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų kaimynai nepatirtų nemalonių kvapų.

Modernus dizaino pasirinkimas suteikia daugybę variantų. Vasaros gyventojas gali savarankiškai statyti žemės paviršiaus dalį arba įsigyti jau gatavą gaminį. Pirkti daug medinių tualetų, kad leistumėte daugeliui įmonių.

Vidutinės bendrosios gatavų medinių konstrukcijų kainos:

Modelis, funkcijos Matmenys (plotis / ilgis / aukštis), mm Kaina, rublių
DT-4 1100/1100/2700 nuo 15 000
DT-1 1000/1000/2500 nuo 12 000
Mediniai 1000/1000/2300 13 000
DT-3 (sodas) 1100/1000/2800 nuo 17 000
DT-4 (su langu ir stogu) 1100/1100/2700 nuo 18000 m
Suburban 1100/1100/2700 18 000
Mediniai 1000/1000/2500 12 000
Didelis (su medienos imitacija) 2500/2000/2300 30.000
„WC-hozblok“ 3000/2000/2300 35 000
Stačiakampis 1000/1200/2100 15500
Euro 1000/1000/2300 8700

 

Baigtos ir savarankiškai statomos kajutės yra kelių tipų:

 • lizdų dėžutė;
 • namelis
 • namelis;
 • namas

Visi jie turi savo savybes, dydį ir struktūrą.

Šiek tiek vaizduotė ir uolumas, o jūsų tualetas gatvėje nuo įprastų poreikių taps įspūdingu papildymu, kuris puošia vietinę teritoriją.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: