Virtuvės kriauklė iš dirbtinio akmens: savybės, pasirinkimo ypatybės ir išvykimas

Virtuvės gaminiai, pagaminti iš akmens, neseniai vis labiau populiarėja ir populiarėja tarp pirkėjų. Šis reiškinys atsirado dėl šios medžiagos aukštos kokybės savybių. Kalbant apie ilgaamžiškumą ir stiprumą, jo pagrindu pagaminti produktai nėra prastesni nei metalo gaminiai. Be to, dirbtinio akmens virtuvės kriauklė puikiai tinka bet kokio stiliaus kambario interjerui, nuo klasikinio iki modernaus.

Įrenginių, naudojamų kriauklių ir jų veislių gamybai, savybės

Akmens kriauklių gamybai virtuvėje naudojamas kompozitas, kuriame yra užpildas ir jungiamieji elementai. Užpildo vaidmenį vaidina natūralūs mineralai, o jų dalelės yra sujungtos dervomis. Sudėtinės sudėties, pavyzdžiui, sudėtis:

  • natūralaus akmens trupiniai – granitas, marmuras – 80%;
  • polimero rišikliai – likę 20%.

ARTIFICINIS STONE"под мрамор" получают при помощи композита из крошки натуральной породы и связующих смол

Želatinis sluoksnis naudojamas kaip modernaus akmens kriauklės danga – specialus junginys, kuris padidina paviršių atsparumą. Šis apsauginis sluoksnis daro skystį sklandžiai, taupydamas jį nuo porų. Be to, dėka šios dangos, nuostabus akmens kriauklės išvaizda virtuvėje lieka daugelį metų.

Šios rūšies gaminių gamybai naudojama medžiaga taip pat vadinama „mūriniu akmeniu“, ty iš esmės tai yra liejiniai. Tiesą sakant, pats gamybos procesas vadinamas vibruojančiu liejimu. Šis techninis sprendimas leidžia gaminti įvairaus sudėtingumo, bet kokios formos ir dydžio virtuvės kriaukles.

Įmonės, veikiančios šiame sanitarinės rinkos segmente, gamina tokius produktus daugybe skirtingų tekstūrų, spalvų ir atspalvių. Šiandien populiarumo viršūnėje, vertinant pagal atsiliepimus, dirbtinio akmens smėlio, rudos ir baltos spalvos, grubus paviršius ir panašus į natūralią medžiagą plovimas. Apskritai, spalvų paletė yra daug platesnė: yra natūraliu akmeniu parduodamos raudonos, rožinės, žalios ir kitos lukštai. Daugelis tokių gaminių modelių yra pagaminti iš struktūrinio paviršiaus.

Geras patarimas! Jei norite keisti apvalkalo vizualinį suvokimą, galite jį dažyti ir pasiekti įvairius efektus: matinį, šilkinį matinį, blizgesį, shagreen, antikvarinį.

Vibracinė technologija leidžia jums sukurti dirbtinio akmens kriauklę labai įvairiais dizaino sprendimais. Šiandien populiariausi dvigubo dubenio produktai yra drugelio ar apvalkalo pavidalo. Apskritai sudėtinių kriauklių modelių grupės nomenklatūroje yra daugiau vietų nei pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Dirbtinių akmenų kriauklių eksploataciniai rodikliai nesukelia skundų net iš pačių griežčiausių (geros žodžio) šeimininkės.

  • jie praktiškai neturi mechaninių pažeidimų. Vienintelės išimtys yra produktai su blizgančiais paviršiais. Jei netinkamai elgiamasi, jie gali įbrėžti;
  • nereikia dažnai prižiūrėti;
  • puikiai valomi nuo įvairių taršos;
  • jie nebijo nuo -30 iki 150 ° C temperatūros poveikio.

Nepamirškite, kad dirbtinis akmuo nekenkia chemiškai agresyvių junginių neigiamam poveikiui. Šios medžiagos kriauklės nepraranda patrauklios išvaizdos, o jų būklė netrūksta netgi po kontakto su daugeliu buitinių reagentų, įskaitant švino acetatą, perchloro rūgštį ir fosforo rūgštį, amoniaką ir tt Tai patvirtino daugelio tyrimų rezultatai. Ant poliruoto paviršiaus gali atsirasti tik koncentruotos azoto rūgšties ir acetono pėdsakų.

Kita priežastis pirkti virtuvės kriauklę yra ta, kad ši medžiaga turi tokį svarbų bruožą kaip mažas šiluminio plėtimosi koeficientas. Dėl šios priežasties, net jei temperatūra iš karto pakyla arba krenta keliomis dešimtimis laipsnių, produkto paviršius nepablogės ir neplyš. Palyginimui: ant keraminės virtuvės kriauklės gali atsirasti įtrūkimų staigios šildymo ar aušinimo metu, kai, pavyzdžiui, į šaltą kriauklę pilamas verdantis vanduo.

Dirbtinio akmens savybės yra pagamintos iš šių privalumų turinčių virtuvės kriauklių.

  • darbinio paviršiaus patvarumas. Šių gaminių tarnavimo laikas paprastai yra ne trumpesnis kaip 10 metų. Dirbtinis akmuo šiame parametre yra pranašesnis už keramiką, bet šiek tiek prastesnis nei natūralus akmuo. Sudėtinių kriauklių gamintojai drąsiai tvirtina, kad jei produktas yra tinkamai naudojamas, tada, jei pageidaujama, bus galima palikti ją netgi anūkams;

  • didžiulė mechaninio stiprumo atsarga. Eksperimentų rezultatai parodė, kad šis dirbtinio akmens parametras du ar tris kartus viršija panašią natūralios medžiagos savybę. Net betonas yra silpnesnis. Dėl to, patekus į kriauklę, pagamintą iš dirbtinio akmens, virtuvės prietaisų, geležies reikmenų ir kitų sunkių daiktų, jis nėra pažeistas;
  • gali būti pašalinti defektai, susidarę ant paviršiaus ir konstrukcijos geometrijos;
  • higieninė sauga. Šios medžiagos gamybos technologija apsaugo nuo kenksmingų mikroorganizmų ir bakterijų kolonijų atsiradimo. Atitinkamai jis nesukelia blogo kvapo, o ant jo paviršiaus nesudaro nemalonių slidžių dangų. Be to, kitaip nei natūralus, dirbtinis akmuo nesukuria padidintos foninės spinduliuotės.

Geras patarimas! Galima atsikratyti įbrėžimų ir duobių, apdorojant norimą vietą šlifavimo popieriumi su poliravimo apdaila. Ir netyčia atsilaisvinusios medžiagos dalys gali būti klijuojamos atgal akrilo klijais.

Tačiau dirbtinis akmuo turi tam tikrų trūkumų. Jūs negalite įdėti jį tiesiog paimti iš ugnies metalo patiekalų (keptuvės, puodai ir pan.). Tam naudokite specialų stendą. Perkaitintas patiekalas gali palikti pastebimą ženklą ant kriauklės.

Jei lašai, pagaminti iš dirbtinio akmens, lašas kažką labai sunkaus, gali pasirodyti lustas ar krekas. Tačiau tokie faktai yra labai retai užfiksuoti ir, be kita ko, priklauso nuo šio produkto gamybos technologinių standartų laikymosi.

Vidaus rinkoje virtuvės komponentų palyginti neseniai pasirodė kriauklė, mesti kartu su stalo viršuje. Žinoma, jie atrodo labai patrauklūs, nes nėra siūlių. Tačiau daugiau skundų gaunami dėl monolitinių kriauklių. Minėtas pliusas išlyginamas tuo, kad jei viena iš sudedamųjų dalių pertrauka (dažniausiai tai vyksta su poveržlėmis), visa konstrukcija yra pakeista.

Ilgai ir dažnai šiuolaikiniai kriauklės buvo šalia vienos iš virtuvės sienų arba darbo zonos viduryje. Sunku judėti kriaukle skirtingomis kryptimis, nes būtina pakeisti vandens tiekimo ir nuotekų vamzdynų maršrutą.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: