Tvirtos lubos virtuvėje. Dizainas. Fotografavimas. Teisingas diegimas

Lubų remontas – tradiciškai laiko reikalaujantis darbo etapas. Visų pirma, statybos atliekų gausa. Chruščiovo situaciją apsunkina mažos patalpos, tai yra, sunku ilgai atlaisvinti remonto vietą. Esant tokiai situacijai, išgelbėtos stogo lubos. Kaip padaryti, kad virtuvėje būtų pakabinamos lubos? Dizaino nuotraukų interjeras padės pasirinkti. Be to, įkvėpkite gražias apšvietimo nuotraukas virtuvėje su stogo lubomis. Ypač virtuvė yra dekoruota šviestuvais.

Virtuvės stogo lubų privalumai ir trūkumai

Strijų lubos virtuvėje kartais yra geriausias sprendimas dėl kelių priežasčių:

 1. Įrengimo greitis (ne daugiau kaip 2 valandos).
 2. Poreikis visus baldus – ypač svarbius Chruščiovo – stoka! – pakanka išleisti virtuvės perimetrą.
 3. Nedideliu kiekiu statybinės atliekos yra lokalizuotos kraštuose (ne „sutvirtintos“).
 4. Elektrostatinis neutralumas (netraukia dulkių).
 5. Lengvas valymas dėl atsparumo drėgmei.
 6. Plokščios lubos, pagamintos iš PVC plėvelės, nebijo potvynių. Esant prastai (0,15 – 0,2 mm), jie gali išlaikyti iki 100 litrų vandens per 1 m2 (vandens sluoksnis iki 10 cm).
 7. Mažas paviršiaus svoris (ne daugiau kaip 320 g / m)2). Net hipotetinis kritimas yra saugus.
 8. Įvairus dizainas. Nuotraukų spausdinimo galimybė.
 9. Atsparumas aukštai temperatūrai (iki 70 ° C). \ T0C) Virtuvėje po lubų oro temperatūra gali siekti 50-60 0C, ypač virš krosnies.
 10. Eksploatavimo patvarumas (10–12 metų garantija, praktiškai nustatyta, kad 20 metų, teoriškai galima 50 metų).

Be privalumų, pagal apžvalgas, ruožo lubos virtuvėje turi trūkumų, kuriuos galima toleruoti:

 1. Nestabilumas mechaniniam įtempimui (tempiamasis stipris – 17 N / m.)2). Bijo, kad pjovimo, pjovimo daiktai, atsitiktinai neliečiantys daiktai būtų saugiai saugomi (šampano kepurės rekomenduojama nebijoti peržiūrėti).
 2. Pavogia bent 5 cm aukščio lubų, kuri Chruščiovo ir taip maža.
 3. Atsparumo šalčiui trūkumas (ne mažesnis kaip +50C, netinka vasaros virtuvei).
 4. Suvirinimas dideliuose kambariuose.

Ištemptos lubos gali būti klasifikuojamos pagal medžiagos rūšį, iš kurios jie pagaminti, pagal sukonstruotų lygių skaičių ir tvirtinimo būdą.

Iš tokių medžiagų yra ištemptos lubos:

 • iš PVC plėvelės ištemptos lubos;
 • audinio ruožas (poliesterio pluoštas, įmirkytas poliuretanu).

Šios rūšies savybės yra labai panašios. Pagrindinė savybė yra vandens pralaidumas ir šiek tiek padidėjęs audinio lubų valymo darbo intensyvumas. Šiuos trūkumus kompensuoja didelis atsparumas šalčiui (iki –50 ° C)apieC)

Taigi vasaros virtuvė gali papuošti audinio lubas. „Stretch fabric“ lubos ir privačios namų žiemos virtuvė ne tik sukurs puikų dizainą (tai patvirtina nuotrauka). Tai protinga: vis dar nėra potvynių pavojaus, ir gali kilti poreikis palikti namą savaitę žiemą. Daugiaaukščiuose pastatuose, net ir esant šildymo sistemos avarijai, temperatūra trunka ilgai („kaimynų šiluma“).

Geras patarimas! Rekomenduojama naudoti kampinį butą konkrečiame Chruščiovo audinio audinyje. Esant tokiam butui šildymo avarijai, gali susidaryti karšto taško.

Pasirenkant lubų dizainą nebūtinai apsiribojama vienu lygiu. Jums yra dviejų lygių virtuvės lubų lubų nuotraukos. Tiems, kurie taupo pastangas, patartina valyti virtuvėje, patartina vieną lygį. Virtuvės taršos ypatumai yra mikro riebalų lašeliai, sparčiai augantys iš grotelių ir visur klijuojantys, formuojant vadinamąjį. „Lap“. Populiarios apžvalgos teigia, kad elektros linijas labai sunku pašalinti iš kampų. Ypač po lubomis, nuo pakopinių kampų. Nuotraukoje lengva pamatyti, kad viename lygyje virtuvės ruožas yra labai gražus, ypač jei yra liustra. Taip pat akivaizdu, kad dviejų lygių ribos yra daug brangesnės.

Tvirtinimo pagrindas yra aliuminio rėmas, pritvirtintas prie kambario perimetro. Audinio lubos yra pritvirtintos prie rėmo šaltu būdu, PVC lubos – šildant nuo karšto pistoleto. Vartotojui dar įdomesnis yra įrengimo metodo atskyrimas į pleištą (štapelį) ir harpūną. Harpūnų metodas yra patogus nereikia išmontuoti rėmo keičiant ašmenį. Tai ne tik žalos klausimas. Nuotraukų spausdinimas nuolat siūlo naujus dizainus. Senas vaizdas gali būti nuobodu per tam tikrą laiką.

Dviejų lygių lubos gali sujungti įvairius diegimo būdus.

Geras patarimas! Po sienų rekomenduojama įrengti stogo lubas. Tada viršutinės sienos trūkumai išnyks lubų erdvėje.

Taigi, kad stogo lubos ilgainiui nebūtų nusivylusios, o daugelį metų tarnavo kaip virtuvės apdaila – reikia atidžiai atkreipti dėmesį į filmų dizaino pasirinkimą ir pasirinkti tinkamus jo apšvietimo šaltinius.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: