Vonios ekranas: geriausių montavimo modelių ir niuansų nuotraukos

Vonios ekranas yra struktūra, pagaminta iš įvairių medžiagų ir naudojama paslėpti ryšius. Konstrukciniu požiūriu yra keletas tokių apsauginių plokščių variantų, leidžiančių pasirinkti tinkamiausią produktą konkrečiam interjerui. Ekranai leidžia ne tik apsaugoti vamzdžius nuo drėgmės, bet ir dekoruoti kambarį, kad jis taptų funkcionalesnis ir originalesnis.

Vonios plokščių tipai

Šiandien vonios ekranai skirstomi į dvi pagrindines grupes:

• kietas;

stumdomas

Kietieji modeliai yra labiausiai paplitę ir pasižymi paprastumu. Tačiau dizaino paprastumas neturi įtakos jo veiksmingumui. Susidūrus su tokiu produktu, paprastai gaminamos tos pačios medžiagos, kaip ir kiti kambariai (pvz., Plytelės). Dėl šios priežasties skydelis puikiai dera į vonios kambario interjerą.

Savo ruožtu stumdomi modeliai yra funkcionalesni. Tokių ekranų dizainas leidžia jums organizuoti po vonios lentynomis buitinių chemikalų ir kitų buitinių daiktų saugojimui. Galite įsigyti slankiojo tipo vonios ekraną bet kuriame prekybos centre ar specializuotoje parduotuvėje. Be to, internetu nėra sunku pasirinkti ir užsisakyti produktą.

Suderinus kietą ekraną vonios kambaryje, galėsite pasiekti harmoniją kambario interjere. Susidūrimas su tokiu ekranu gali būti labai skirtingas, tačiau dažniausiai naudojamas dekoratyvinė plytelė arba mozaikos. Labiausiai estetiški išvaizdos gaminiai, padengti mozaikos. Apsvarstykite išsamių modelių privalumus:

 • Šiai konstrukcijai būdingas ilgas eksploatavimo laikas;
 • kietas vonios ekranas nuo plytelių yra lengvai valomas. Išvalyti taršą pakankamai drėgna šluoste ar kempine.

Tačiau tokiose grupėse yra tam tikrų trūkumų, kuriuos reikėtų pastebėti:

 • kai kuriais atvejais mažas žiūrėjimo lango dydis nėra pakankamas remontui po vonios kambariu;
 • nesugebėjimas laikyti buitinių chemikalų po vonios kambariu;
 • dalyvaujant tokiai grupei, dubenį pakeis tam tikri sunkumai, nes konstrukcija turės būti išmontuota.

Atkreipkite dėmesį! Norint pasiekti ryšius, esančius po vonios dubeniu, būtina įrengti pakankamo dydžio žiūrėjimo liuką. Tokio liuko atveju nėra jokių problemų, susijusių su vamzdžių remontu, nes apsauginio ekrano pašalinimas netaikomas.

Taigi kietas ekranas yra puikus sprendimas vonios kambario interjerui, tačiau jo naudojimas susijęs su tam tikrais nepatogumais.

Apsauginės plokštės skiriasi ne tik savo dizainu, bet ir dydžiu. Yra ir standartiniai, ir nestandartiniai ekrano modeliai. Iki šiol minimalus šių produktų ilgis yra 105 cm, o didžiausias gali siekti 190 cm.

Apsvarstykite dažniausių ekranų matmenis:

 • ilgis – 150, 170 cm;
 • plotis – nuo 50 iki 56 cm;
 • storis – 3 mm.

160, 180 ir 190 cm yra mažiau paplitę, o nestandartinių vonių apsaugą yra daug sunkiau atlikti, nes ne visada galima rasti tinkamą produktą pardavimui. 150 cm pločio vonios ekranai yra labiausiai paplitę ir lengvai montuojami.

Kietosios plokštės yra su kojomis, kurios yra būtinos gaminio reguliavimui ar montavimui. 170 cm pločio vonios ekranai taip pat yra standartiniai ir dažniau naudojami nei 180 arba 190 cm ilgio modeliai.

Statybų rinka siūlo daugybę tokių skydų rūšių kiekvienam skoniui. Jie skiriasi nuo dizaino ir funkcionalumo. Daugelis įmonių gamina pagal užsakymą pagamintus vonios ekranus, kurie leidžia pasitikėti dideliu šių produktų pasirinkimu.

Apsvarstykite tokių apsauginių plokščių tipus, priklausomai nuo dizaino savybių:

 • standartas;
 • daugiafunkcinis;
 • pabaigos.

Standartiniai modeliai yra labiausiai paplitę ir yra plastikiniai skydai, kuriems pasirinktas tinkamų matmenų rėmas. Daugiafunkcinė versija skiriasi nuo standartinės, nes turi galimybę kontroliuoti ekrano dydį po vonia (dėl kojų). Galinės plokštės naudojamos tik tam tikros vonios dalies paslėpimui.

Geras patarimas! Šiandien galite rasti produktus, kuriuose yra įvairių pagalbinių elementų, reikalingų patogumui. Tokie produktai yra plokštės su lentynomis, rankenos žmonėms su judėjimo negalia, taip pat ekranai, kuriuose yra skylė kojoms.

Ekranų, esančių po vonia, nuotraukos lengvai randamos tinkle, o tai labai palengvina jų pasirinkimą.

 1. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti žymėjimu ant šono ir ekrano. Žymėjimas turi atitikti fiksavimo taškus.
 2. Kitame etape turite prijungti skydą prie vonios tam tikru 30–40 ° kampu ir gauti viršų tarp šono ir kalno.
 3. Be to, anksčiau pažymėta vieta ant šono ir skydo, išgręžta po varžtais.
 4. Skylės gale, kuri turi atitikti, pritvirtinami varžtais.

Akrilo vonių ekranai turi gerą atsparumą drėgmei, taip pat turi ilgą galiojimo laiką. Ekspertai rekomenduoja atidžiai išnagrinėti instrukcijas prieš įrengdami tokią apsauginę plokštę. Vadove aprašomos visos būtinos detalės.

Like this post? Please share to your friends: