Tualetas įrengimui: modernus ir patogus vonios kambario sprendimas

Įrenginys yra dizainas, kuris pirmiausia atlieka estetinę funkciją, nes jis leidžia paslėpti vandens ir kanalizacijos vamzdžius, taip pat nuotekų baką. Be to, yra keletas kitų privalumų įdiegiant tokią sistemą. Skirtingai nuo įprastų prietaisų, norėdami pasirinkti tualetą įrengimui, reikia ištirti keletą svarbių klausimų.

Įrengimas: kas tai yra? Stiprybės ir trūkumai

Įrenginys naudojamas tais atvejais, kai ant grindų ar pakabinto tipo būtina įrengti sanitarinį įrenginį, kad būtų užmaskuotas jos funkcinis elementas nišoje. Prieš keletą metų tokios sistemos pradėjo populiarėti dėl neginčijamų jų naudojimo privalumų.

Apsvarstykite privalumus, susijusius su pakabinamo tualeto įrengimu, įskaitant:

 • vizualinis apeliacija. Įrengus įrengimą, jis supažindinamas su medžiagomis, tinkančiomis bendram vonios stiliui. Be to, atskiri struktūriniai elementai, kurie yra matomi, gali priimti nestandartinius projektavimo sprendimus;
 • ploto išplėtimo efektas. Tai pasiekiama maskuojant vamzdžius, drenažo rezervuarą ir kompaktiško sanitarinio įtaiso vietą ant svorio;
 • naudoti aukščiausios kokybės įrangą. Pagalbinių elementų, naudojamų tokiose konstrukcijose, charakteristikos yra dėl to, kad atskiros darbo sistemos dalys yra sumontuotos paslėptu būdu. Dėl sunkumų atliekant remonto darbus, tokius produktus gaminančios įmonės stengiasi sumažinti avarijos riziką;
 • efektyvumą ir ekonomiškumą. Į sieną įmontuoti tualetai turi talpyklas, kurių vanduo tiekiamas tam tikru slėgiu. Slėgis paraudimo metu yra pakankamai stiprus, o vandens srautas yra griežtai kontroliuojamas sistemoje, taip sumažinant finansines išlaidas;
 • cisternoje esantis triukšmas, kurį užmaskuoja įrenginys;

 • galimybė reguliuoti tualeto stalo aukštį;
 • galimybė įdiegti sistemą savarankiškai.

Atkreipkite dėmesį! Iki šiol yra keletas dizaino tipų ir daug modifikacijų, leidžiančių įsigyti optimaliai tam tikrai patalpai skirtą variantą.

Bet koks dizainas turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Apsvarstykite pagrindinius tokios sistemos trūkumus:

 • sienos montuojamų tualetų įrengimas yra gana sudėtingas įvykis. Tam atlikti rekomenduojama turėti tam tikrų žinių ir praktinių įgūdžių šioje srityje;
 • paslėpti rezervuarą, kurį reikia užpildyti sienos nišoje;
 • dar vienas trūkumas yra ryšių prieinamumas, kuris apsunkina konstrukcijos remontą nutekėjimo ar kitokios avarijos atveju;

 • visai sistemai.

Jei reikia, visada galite naudotis profesionalo paslaugomis, kurios atliks efektyvų tualeto įrengimo įrenginį. Tokio darbo kaina yra gana didelė, tačiau neįmanoma įdiegti prastos kokybės.

Iki šiol galite įsigyti įrenginį su tualetu. Šią sistemą sudaro trys pagrindiniai komponentai, kurie bus aptarti toliau.

Diegimas. Ši konstrukcija pagaminta iš plieno medžiagos, kuri turi korozijai atsparią dangą. Pačiame rėme yra fiksuotas hidraulinis vamzdynų vandentiekio įrenginys. Ir taip pat ant konstrukcijos karkaso sumontuoti specialūs jungiamieji elementai – movos.

Prie sistemos prijungtas tualetinis stiklas, kuris yra labai svarbus komponentas. Ne tik sistemos efektyvumas, bet ir jo eksploatavimo laikas priklauso nuo to, kaip jis veiks. Todėl rezervuarai šiems tikslams yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, kuris pašalina korozijos ir nuotėkio susidarymo galimybę. Skalavimo vožtuvo pamušalas yra pagamintas iš sustiprintos gumos medžiagos arba silikono.

Atkreipkite dėmesį! Šiuolaikiniuose kokybės standartuose atsižvelgiama į skalavimo talpų triukšmo lygį, kuris neturi viršyti 17 dB.

Tualeto indas. Įrenginiai yra universalūs ir suderinami su įvairiais vandentiekio įrenginiais. Todėl nėra jokių problemų dėl sienų ir grindų tualetų įrengimo. Tačiau antruoju atveju prietaiso bakas turi būti įrengtas uždaroje padėtyje.

Iki šiol pakabinamų tualetų asortimentą sudaro įvairūs modeliai, kurie skiriasi nuo medžiagos, formos, spalvos ir kitų dizaino savybių. Populiariausi produktai yra pagaminti iš porceliano ar keramikos. Jei reikia, galite įsigyti prietaisą, pagamintą iš akrilo, metalo ar net stiklo modelio.

Prieš perkant šį įrenginį, rekomenduojama perskaityti specializuotuose forumuose apie įvairius tualetinius indus. Klientų atsiliepimai padės jums nuspręsti, kurį modelį pasirinkti.

Skalavimo mygtukas. Paprastai šis elementas skiriamas daug mažiau dėmesio renkantis diegimo rinkinį. Tačiau tai yra nuleidimo mygtukas, valdantis sistemos veikimą. Yra keletas šios detalės pakeitimų:

 • su režimu „plovimo stotelė“;
 • su dviem pasirinkimo būdais;
 • bekontaktis.

Pirmuoju atveju galima sustabdyti praplovimą, vėl paspausdami skydelį. Antrasis pakeitimas leidžia reguliuoti sunaudoto vandens kiekį ir turi du režimus (normalus ir ekonomiškas). Kontaktiniai modeliai veikia infraraudonųjų spindulių sąskaita ir yra brangiausi.

Skalavimo mygtukai, taip pat tualetiniai dubenys gali skirtis pagal savo dizainą ir spalvą. Dėl šios priežasties galima pasirinkti bet kurio vonios interjero modelį.

Iki šiol yra du pagrindiniai įrenginių tipai.

Blokuoti. Tokios sistemos įrengimas leidžia patalpinti vamzdžius ir tualetinį dubenį už netinkamos sienos ir apvalkalo. Jo sąskaita yra ekonomiškai naudinga erdvė. Šiuo atveju nerekomenduojama montuoti ant sienos montuojamo tualeto, nes tokiam įrenginiui įrengti reikia tvirtos sienos. Grindų sistemos įrengimas yra geriausias grindų santechnikos įrenginių montavimas, nes visa apkrova patenka ant grindų.

Pati konstrukcija yra plokščia talpykla, pagaminta iš plastiko, sustiprinta armatūra, kuri papildyta specialiais fiksavimo elementais. Tokio įrenginio naudojimas rekomenduojamas tuo atveju, kai vonios kambarys jau turi nišą, reikalingą bakui sumontuoti.

Rėmelis. Šis dizainas yra sienoje ir susideda iš plieno elementų, kurie atlieka kitų įrenginio komponentų palaikymo funkciją. Rėmų įvairovė puikiai tinka montuojant pakabinamą tualetą. Kai kuriais atvejais prie jo prijungti kiti prietaisai (pavyzdžiui, kriauklė).

Naudinga informacija!  Rėminio tipo tualeto įrengimas atliekamas ne tik su standartinėmis detalėmis, kuriose yra tualeto tvirtinimo detalės, bet ir vandens išleidimo sistema. Atskirai reikia pasakyti, kad kanalizacijos struktūra taip pat gali būti rėmo struktūros dalis.

Tokios sistemos pasirinkimas yra rimtas įvykis, dėl kurio priklauso ne tik vonios kambario išvaizda, bet ir jo naudojimo patogumas. Apsvarstykite įrenginių tipus, priklausomai nuo įrengimo vietos.

Kampas. Tokiu atveju rėmas yra sumontuotas, kaip nurodo pavadinimas, kambario kampe. Ši vieta leidžia jums išsaugoti naudingą vonios kambario plotą. Ekspertai rekomenduoja naudoti kampinį įrengimą tualetui ribotoje erdvėje.

Taip pat rekomenduojama montuoti ant sienos montuojamą tualetą, kad būtų padidintas konstrukcinis stiprumas. Taip yra dėl to, kad apkrovos struktūra yra padalinta tarp dviejų sienų.

Dvišalis arba skaidinys. Įrenginio ypatumas yra tas, kad įrenginys montuojamas ant bet kokio paviršiaus, kuris atlieka pertvaros funkciją. Tai leidžia, viena vertus, turėti tualetą, kita – kitą sanitarinę įrangą (pvz., Bidė).

Įdiegta eilutėje. Šio tipo įrengimas yra ilgas rėmas, esantis keliuose vandentiekio įrenginiuose. Linijinis metodas yra patogus, tačiau tinka tik didelių matmenų patalpoms.

Su aukščio apribojimu. Jis naudojamas tais atvejais, kai po langu reikia organizuoti vonios kambarį.

Pagrindinis veiksnys, į kurį verta atkreipti dėmesį pasirenkant įrenginį, yra jo matmenys. Apsvarstykite standartinius blokų tipo konstrukcijų dydžius:

 • plotis – 50 cm;
 • gylis – 10–15 cm;
 • aukštis – 1 m.

Savo ruožtu rėmų veislė turi šiuos standartinius dydžius:

 • plotis – 50–60 cm;
 • gylio – 15–30 cm;
 • aukštis – 0,8–1,4 m.
 1. Visų pirma, reikia sureguliuoti išleidimo bako purkštuko ilgį. Jis turėtų išsikišti 5 cm virš sienos.
 2. Be to, kanalizacijos išleidimo vamzdis sutrumpinamas (taip pat).
 3. Šiame etape jungtis reikia surinkti atitinkamuose taškuose.
 4. Tada ant smeigių ir antgalių sumontuota tarpinė.
 5. Įdėję tarpiklį, reikia sumontuoti sanitarinės įrangos dubenį ant kulnų.
 6. Be to, dubuo sujungiama su atitinkamomis jungtimis.
 7. Šiame etape montuojami tarpikliai, pagaminti iš guminių ir polimerinių įdėklų.
 8. Uždėkite ir tada užveržkite fiksavimo veržles.

Pakabinamo tualeto įrengimas ir montavimo sistema leidžia ne tik papuošti vonios kambarį, bet ir užtikrinti komfortą ir sutaupyti. Toks rinkinys laikomas pelningu, novatorišku įsigijimu.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: