Mažo dydžio vonios kambario remonto nuotrauka: išmintingai sukuriant vonios kambarį

Mažas ir didelis vonios kambarys yra panašus. Abu jie turėtų būti patogūs, gražūs ir tarnauti visiems savininkų poreikiams. Vienintelis skirtumas yra tas, kad 5 m? įdėkite visus patogumus sunkiau nei 12 m. Bet nieko neįmanoma, svarbiausia yra kruopščiai galvoti apie baldų ir santechnikos vietą. Prieš išvykdami į parduotuvę, verta ieškoti mažų dydžių nuotraukų remonto vonios. Tai padės jums suprasti, ko jums reikia.

Mes pradedame nuo mažų dydžių foto remonto vonios studijų

Pasirengimas vonios dizaino projektui yra ne tik turtingų ir garsiausių. Įprasta schema yra visiškai įmanoma pasiruošti pieštuku ir popieriaus ar kompiuterių įrankiais. Apartamentuose su atskiru vonios kambariu galite laimėti erdvę, išardydami pertvarą ir suderindami vonios kambarį su tualetu. Štai keletas nuotraukų vonios kambario Hruščiovo remonto metu.

Pagrindinė taisyklė, kurią reikia laikytis, yra paslėpti viską, kas įmanoma. Yra keletas būdų išspręsti problemą:

  1. Gipso kartono dėžutė padės paslėpti horizontalų išdėstymą.
  2. Daugelyje Chruščiovo drenažo vamzdžiams ir santechnikai buvo įrengta sienos niša už tualeto. Jis gali būti uždarytas gipso kartono sienelėmis ir padengtas tuo pačiu plyteliu arba paverstas maža spintele.
  3. Vandens tiekimo ir skalbimo mašinos nuotekų žarnos gali būti paslėptos už vonios. Jei nėra vonios, jie gali būti laikomi grindų viduje specialiame griovelyje.

Nedideliame vonios kambaryje praktiškai nėra vietos baldams, ir paprastai jis saugomas jo vietoje. Vonios kambaryje „Chruščiovo“ galite naudoti siauras aukštos talpyklas, ant kurių lentynose galite patalpinti įvairius mažus daiktus. Kitas variantas – užrakinamas spintelė. Tai nėra taip erdvus, bet ant durų dažnai montuojamas veidrodis, todėl negalima ant sienos skirti erdvės atskiram veidrodžiui.

Geras patarimas! OhVienas iš būdų, kaip efektyviai naudoti vandens vamzdžių nišą, yra paversti jį maža spintele. Norėdami tai padaryti, nišoje sumontuotos dvi ar trys lentynos, o išorinės durys yra sumontuotos.

Kaip kitas lentynas mažiems tualeto reikmenims laikyti, galite naudoti gipso kartono dėžutę. Tai ypač aktualu vonios kambariuose su kolonėlėmis – dujotiekiai paprastai važiuoja 1 m aukštyje, todėl jiems reikia gana aukšto ortakio.

Kompaktiškumas – pagrindinė santechnikos ypatybė mažam vonios kambariui. Norėdami sutaupyti vietos iš didelių gabaritų vonios, geriau atsisakyti visiškai, nes užtrunka bent trečdalį naudojamo ploto. Jei šeima mėgsta pailsėti karštu vandeniu, verta rinktis kompaktines kampines vonias. Jie visiškai įgyvendina savo tikslą ir leidžia kitiems tikslams išskirti papildomus centimetrus.

Jūs galite sutaupyti vietos ant tualeto. Norėdami tai padaryti, vietoj įprastinio tualeto įrengimo įrenginio. Dauguma jų yra pastatyta į sieną, paliekant tik dubenį. Kaip įrengimo vieta, galite naudoti labai mažą vandens vamzdžių nišą.

Mažuose vonios kambariuose plautuvės dažnai yra visiškai apleistos, tačiau jos labai patogu skalbti. Todėl racionaliai naudoti kompaktiškus korpusus. Paprastai nenaudojami smulkūs vonios kambariai su stalčiais. Tačiau yra galimybių įsigyti skalbimo mašiną, tinkančią montuoti po kriaukle – šiuo atveju puikiai tinka lelija kriauklė arba kriauklė su stalviršiu.

Geras patarimas! Kompaktiškiausias variantas mažam vonios kambariui yra skalbimo mašina su vertikalia apkrova. Tačiau verta prisiminti, kad viršutinė viršutinė erdvė negali būti naudojama. Taip, ir ši mašina yra brangesnė nei įprasta.

Vonios kambaryje gerai naudoti ištemptas ar pakabinamas lubų arba armstrongo lubas. Jie nebijo drėgmės ir puikiai derinami su plytelių ir vonios kambario baldais. Prieš priimdami galutinį sprendimą, atkreipkite dėmesį į fotoaparato remontą vonios kambaryje Chruščiove su įvairiomis lubų dangų galimybėmis.

Apšvietimo vonios kambaryje klausimas yra gana sunkus, nes jis susijęs su elektros laidų klojimu. Anksčiau taisyklės neleido įrengti vonios kambario lizdų ir lubų apšvietimo, kad būtų išvengta trumpojo jungimo pavojaus. Dabar sunku tai padaryti be jo. Tačiau reikia nepamiršti, kad vonios kambario lizdai turi būti tinkami naudoti drėgnose vietose.

Geras patarimas! Elektros laidų sujungimo dėžės yra geriau vežamos už vonios kambario į koridorių ar kitą kambarį: jei kaimynai užtvindys jus iš viršaus, yra mažesnė tikimybė, kad kontaktai užtvindys vandeniu ir atsiras trumpas jungimas.

Vonios hidroizoliavimas yra būtinas, kad sienos būtų apsaugotos nuo drėgmės ir papildoma kliūtis užtvindyti kaimynus, kai jie pertraukos per vandentiekį. Vonios kambario grindims yra daug hidroizoliacinių medžiagų:

  • bitumo mastika;
  • lakštai arba valcavimo hidroizoliacijos su bituminiu impregnavimu;
  • mišiniai, pagaminti iš cemento ir polimerų;
  • guminės užtvaros.

Atliekant hidroizoliaciją, negalite naudoti medžiagų, kurių pagrindą sudaro polietilenas. Jie neleidžia praeiti vandens garų, o vonios kambaryje kaupiasi drėgmė, pasirodys patogios sąlygos grybų ir pelėsių išvaizdai. Rekomenduojama įrengti bet kokią hidroizoliacinę konstrukciją ir padengti jį papildomu mastikos sluoksniu geriausiam hidroizoliacijai.

Geras patarimas! Papildomam vonios kambario ventiliacijos stimuliavimui apatinėje vonios kambario durų dalyje rekomenduojama padaryti 3-4 cm tarpą. Jis gali būti mažiau pastebimas su dekoratyvine grotele, bet tada tarpo matmenys turėtų būti proporcingai didinami.

Vienos spalvos vonios sienelės XXI amžiuje nėra gerbiamos. Populiarus ornamento naudojimas su kitokios spalvos ar modelio plytelėmis.

Net mažiausias vonios kambarys gali būti gražus ir funkcionalus. Ir jo ribotos dimensijos tik skatina savininkų vaizduotę mąstydamos apie dizainą. Žinoma, jums reikės pasirinkti daugiau baldų ir santechnikos, tačiau galiausiai galėsite sukurti unikalų vonios kambarį, kuris puikiai tinka jūsų patogumui.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: