Higieninis tualeto dušas su maišytuvu: vertinga alternatyva bidei

Higieninis tualeto dušas su maišytuvu: ideali alternatyva pagarsėjęs bidė. Toks mažų vonios kambarių priedas yra beveik geriausias būdas lengvai ir greitai atlikti kasdienes vandens higienos procedūras. Įrengimas yra paprastas, jame nėra daug vietos ir nereikia papildomų sanitarinių įrenginių vonioje. Atsižvelgiant į tai, kad tokio įrenginio montavimas gali būti atliekamas paslėptu būdu, jis bus tinkamas bet kokiam vonios stiliui.

Higienos dušas tualetui su maišytuvu: pasirinkite optimalų modelį

Norėdami sukurti patogią aplinką intymiai higienai, galite naudoti higieninį dušą tualetui. Tokio prietaiso įsigyti ir įdiegti nėra sunku, be to, jo kaina yra gana demokratiška. Verta susipažinti su esamais sienų maišytuvų su higieniniu dušu tipais ir modeliais.

Gamintojai siūlo keletą kompaktiškų prietaisų, skirtų asmeninei intymiai higienai. Jie skiriasi dizainu ir atitinkamai kainuoja. Tai modeliai, įmontuoti į tualeto dangtį arba tiesiai į tualetą, sumontuoti ant sienos ar kriauklės.

Higieninio dušo su tualeto maišytuvu populiarumas sparčiai auga. Atsižvelgiant į nedidelį vonios kambario dydį, tai leidžia jums įsigyti bidė funkciją neribotomis sąlygomis. Daugelis pirkėjų įvertino idėją gamintojams derinti higieninį dušą su maišytuvu.

Maišytuvo su higieniniu dušu dizainas (nuotraukos pateikiamos gamintojų tinklavietėse) nesiskiria nuo įprastų praustuvų maišytuvų, išskyrus pridėtą dizainą su žarna su laistytuvu higieniniam dušui. Laistytuvas gali būti pritvirtintas prie sienos arba tualetinio indo dėžės, kuri leidžia patogiai jį naudoti higienos reikmėms. Pažymėtina, kad maišytuvas gali veikti atskirai nuo higieninio dušo, nes vanduo į dušą patenka tik tada, kai mygtukas paspaudžiamas ant laistymo kanalo.

Jei vonios kambaryje yra kriauklė, tikslinga įsigyti kriauklę su higieniniu dušu. Higieninio dušo vonios kambaryje dizainas (nuotrauka, kurią reikia patvirtinti) šiek tiek skiriasi nuo dušo dušo. Pirma, pati laistymo įranga gali būti kompaktiškesnė, o srauto kontrolė yra įtraukta į girdymo indo mygtuką. Dažnai, atlikę procedūras, daugelis išjungia tik mygtuką, neišjungdami maišytuvo čiaupo. Tokiu atveju dušo žarna lieka spaudžiama, o tai yra nepageidaujamų pasekmių.

Tuo atveju, kai higieninis dušas sujungiamas su kriaukle, tai neįvyks, nes, uždarius dušu, vanduo teka per maišytuvo snapelį. Bet kuriuo atveju, palikite maišytuvo čiaupą atidaryti, neveiks.

Maišytuvų su praustuvu kainos yra nuo 4 600 rublių (SMARTsant, Rusija) iki 37 500 rublių (Grohe, Vokietija).

Jūs galite greitai paversti tualetą bidė naudodami bidė maišytuvą su sanitariniu dušu. Toks įtaisas paprastai yra įrengtas ant sienos, esančios šalia tualeto stalo. Sieninio higieninio dušo modelio sudėtyje nėra snapelio, vanduo tiekiamas paspaudus dušo galvutės mygtuką ir iš anksto atidarant stabdymo vožtuvą. Maišytuvo montavimas yra patogus visiems šeimos nariams. Prie laistymo laikiklio laikiklio įrengiamas rankšluosčių laikiklis ir muilo dozatorius.

Kombinuotame vonios kambaryje arba tualeto kambaryje gali būti montuojami bidė maišytuvai su higieniniu dušu. Pastarasis variantas leidžia ne eiti į vonios kambarį higienos procedūroms atlikti. Be to, vandens tiekimas tualete gali žymiai palengvinti vonios kambario valymą, leisti surinkti reikiamą vandens talpą, nuplauti vaikų puodą arba nuplauti pagrindinius purvus iš batų į tualetą.

Jūs galite nusipirkti maišytuvą su higieniniu dušu tualetiniam indui kaina nuo 400 iki 10 000 rublių. Nebrangus, bet aukštos kokybės higieninis dušas yra tiek Rusijos, tiek kai kurių Europos įmonių. Modelius su priimtina kaina galima rasti Čekijos kompanijoje „Lemark“, Vokietijos kompanijoje „Grohe“.

Pirmenybė teikiama tokių gamintojų produktams:

Vardas Prekių ženklas Medžiaga Kaina, patrinti.
„Grohe Trigger Spray 27812000“ higieninis dušas su metaline armuota žarna Grohe, Vokietija Plastikiniai 4500
Higienos dušo bronzos Fiore 350004300B Fiore, Italija Žalvaris 4800
Timo SG-3051 higieninė žarna Timo, Suomija Plastikiniai 750
Higieninis dušas Hansgrohe Trigger Spray 3212800 Hansgrohe, Vokietija Plastikiniai 3800
Higieninis dušas Lemark LM8014S Lemark, Čekija Plastikiniai 950
Cezares Atlantis IFS 01 higieninis dušas su metaline žarna Cezares, Italija Žalvaris 6700

 

Geras patarimas! Norėdami įsigyti mėgstamą modelį už geresnę kainą, palaikykite nuolaidas prekėms, kurias domina internetinės parduotuvės, ir oficialiose gamintojų svetainėse.

Dušo angos yra pagamintos iš plastiko arba žalvario, lanksčios žarnos yra pagamintos iš metalo ar plastiko. Atsižvelgiant į medžiagos kokybę ir produkto kainą. Higieniško dušo modeliai pateikiami skirtingomis spalvomis: chromu, auksu, bronzos, vario, amžiaus metalo poveikiu ir tt Galima pasirinkti higieninį atitinkamos spalvos dušą pagal bet kurį pasirinktą vonios kambario ir tualeto stilių.

Prie sienų montuojami higieniniai dušai dažnai yra aprūpinti termostatu, kuris palaiko pastovią, iš anksto nustatytą vandens temperatūrą, vengiant staigių pokyčių. Ir reakcija į temperatūros skirtumą yra momentinė. Higieninio dušo modeliai su termostatu yra gana patogūs ir saugūs, palyginti su įprastais produktais.

Nepriklausomai nuo slėgio ir temperatūros skirtumų, išleidimo vanduo turi patogią temperatūrą procedūroms atlikti. Termostatas turi ribotuvą, kuris neleidžia į dušą tiekti per karšto vandens. Termostatas valdomas ant rankenos esančiu mygtuku. Termostate esančių atbulinių vožtuvų buvimas pašalina vandens maišymo galimybę.

Higienos dušai su termostatu bus tikras palaimas šeimoms su mažais vaikais. Jums nereikės nerimauti, kad tinkamu laiku vanduo bus per šaltas arba karštas. Be to, jei vanduo iš vandens tiekimo nėra per šiltas, kuris dažnai pastebimas butuose su centralizuotu karšto vandens tiekimu, jo nereikia nuleisti, laukiant patogios temperatūros. Atitinkamai, vandens suvartojimas bus sumažintas daugeliu atžvilgių.

Modelių su termostatu kaina yra gerokai didesnė, tačiau atsipalaiduoja su komforto laipsniu priežiūros ir asmeninės higienos srityse.

Paklausa yra Vokietijos prekės ženklo Grohe produktai.

Pagal įterpimo metodą yra tualetinis bidė ir viršutinis bidė, kiekvienas iš šių tipų turi tam tikrų privalumų ir trūkumų.

Vonios kambario ir tualeto remontas, įdomių sprendimų nuotrauka. Nuotraukos naudojant įvairius apdailos metodus. Medžiagos, tinkamiausios modernios vonios ir tualeto dekoravimui.

Higieninį dušą galima įrengti tiesiai į tualetą. Toks sanitarinis įrenginys turi tualetinio bidė apibrėžimą. Į tualetinio indo bidė įdėtą vandens purškiklį arba ištraukiamąjį purkštuką (sujungimą) su antgaliu ir vamzdeliu, skirtu vandens tiekimui procedūroms.

Ši galimybė įrengti higieninį dušą į tualetą yra gana brangi, nes reikės įsigyti visą sanitarinių reikmenų rinkinį. Be kainos, yra sunkumų įrengiant sanitarinę įrangą, nes ją reikės tiekti atskirai su vandeniu ir sumontuoti maišytuvą. Kartais maišyklėje yra vandentiekio laikiklis.

Geras patarimas! Perkant tualetą su į dubenį integruotu bidė, reikia pasirinkti modelius, kuriuose nerūdijantis plienas naudojamas dušui. Be to, būtina stebėti dušo laikiklio kokybę: jis turi būti patikimas.

Galima įsigyti tualetą su bidė funkcija įvairiose funkcijose. Jų kaina priklauso nuo funkcionalumo laipsnio. Elito pakabinami tualetiniai indai gali siekti iki 400 000 rublių. Tiems, kurie gali sau leisti įsigyti vandentiekio su neprilygstamu funkcijų rinkiniu, jis visiškai pateisins savo išlaidas.

Šiandien, stengdamiesi suteikti pirkėjams sanitarines prekes už prieinamą kainą, gamintojai siūlo modelius, kuriuose yra tualetinių puodelių su įmontuotu bidė 5000 rublių.

Galimi tualetinių indų, bidė grindų ir sienų modeliai. Populiariausi produktai yra:

Vardas Prekių ženklas Medžiaga Kaina, patrinti.
Serel Smart SM12 GTS sieninis bidė tualetas Serel, Vokietija Porcelianas 18380
Tualeto indas kompaktiškas su Vidima SeevaFresh E405001 bidė su mikroliftiu Vidima, Bulgarija Porcelianas 11200
Kompaktiškas tualetas su bidė „VitrA Grand 9763B003“ VitrA, Turkija Porcelianas 6400
Kompaktiškas WC su bidė Ideal Standard Oceane W906601 Ideal Standard, Belgija Porcelianas 15 000

 

Kai kurie gamintojai gamina tualetus, bidė su įmontuotu plaukų džiovintuvu, tačiau tokių modelių kaina gali siekti 250 000 rublių.

Pigesnis tualeto dušo higienos modelis yra bidė. Šiame modelyje bidė funkcija yra įdėta į tualeto sėdynės dangtį. Tai yra pažangiausia sistema, kurioje yra keletas variantų: nuotolinis (iš nuotolinio), elektros ir mechaninis valdymas, įmontuotas plaukų džiovintuvas, šildomas vanduo.

Tokie bidė dangteliai gali būti montuojami beveik visuose esamuose tualeto induose, tačiau jų paklausa nėra tokia didelė, atsižvelgiant į didelę įrangos kainą. Atsižvelgiant į nuotolinio valdymo pultą, tokie modeliai yra tinkami montuoti namuose, kuriuose gyvena senatvės ar neįgalieji. Procedūrų vedimas su higieniniu dušu jiems taps prieinamesnis, greitesnis ir patogesnis.

Batų dangtelių gamybai naudojamos medžiagos yra antiseptinės. Konsolė paprastai yra dangčio pusėje. Bidė viršelio funkcijos apima šias parinktis:

 • antgalio plėtinys;
 • džiovinimas su plaukų džiovintuvu;
 • tualetinio indo plovimas automatiniu režimu;
 • tualeto dezinfekavimas po procedūros;
 • termostato valdymas;
 • sklandus tualeto stiklo dangčio pakėlimas ir nuleidimas;
 • šildomi dangteliai.

Bideto dangteliai yra pakankamai svarbūs, kad juos būtų galima įrengti viešose vietose. Juose yra sanitarinės patalpos dideliuose biuruose, prekybos aukštuose, restoranuose, traukinių stotyse ir kt.

Korėjos ir Japonijos kompanija „SATO“ pirmauja parduodant dangtelius-bidė, kaina svyruoja nuo 14 000 iki 55 000 rublių. Prie prietaiso pridedama rusifikuota instrukcija ir penkerių metų garantija.

Kartu su higieniniu dušu su lauko įrenginio maišytuvu kūrėjai siūlo paslėpto tipo modelius. Tokie prietaisai sujungia estetiką ir funkcionalumą. Paslėptas įrenginys leidžia užmaskuoti visus nereikalingus maišytuvo elementus, nepamirštant tik estetiškai malonių dalių. Vandens maišymo įrenginys yra įmontuotas į sieną, iš jos išimama žarna, laistymo indas ir dekoratyvinis valdymo skydelis.

Paslėptiems higieniniams dušams su jutikliniu valdymu yra maišytuvų modeliai. Jie gali būti bekontaktūs arba varomieji. Įterpti produktai taip pat gali būti aprūpinti termostatu ir reguliuojamu vandens srautu. Tarp svarbių įmontuotų higienos dušo funkcijų yra:

 • įvairūs srauto režimai;
 • vandens srauto aeravimas;
 • termostatinė kontrolė;
 • suderinamumas su vandens šildytuvais.

Įleistinų maišytuvų asortimentą sudaro išskirtinė pirmaujančių Europos prekių ženklų kolekcija: Jacob Delafon, Grohe, Hansgrohe, Nicolazzi, Ideal Standard, Kludi, Cezares, Roca, Fiore Axor. Dizaino spindesys ir turtingas funkcionalumas leidžia pasirinkti tinkamiausią modelį iš siūlomų produktų. Tarp populiariausių modelių yra:

Vardas Prekių ženklas Medžiaga Kaina, patrinti.
Cezares Elit ELITE dušo maišytuvas DIM-01-Bi Cezares, Italija Žalvaris 5300
Dušo maišytuvas Fiore Jafar 47ZZ5130 Fiore, Italija Žalvaris 3500
Lemark Luna LM4123C dušo maišytuvas Lemark, Čekija Žalvaris 4900
Hansa Pico 50709003 dušo maišytuvas Hansa, Vokietija Žalvaris 2600
Jacob Delafon Modulo E98632-CP dušo maišytuvas Jacob Delafon, Italija Žalvaris 5300
Termostatas Grohe Grohtherm 1000 Naujas 34573000 dušas Grohe, Vokietija Žalvaris 21600

 

Be funkcinių savybių, higieninio dušo privalumai taip pat yra lengvas montavimas. Jo įrengimui nereikia specialaus paruošimo ar remonto. Dušo maišytuvas montuojamas prie esamų vamzdynų. Ir jūs galite prisijungti bet kurioje patogioje vietoje.

Jei vonios kambaryje yra kriauklė, rekomenduojama pirmenybę teikti higieniniam dušui. Tokio maišytuvo su higieniniu dušu veikimo principas yra toks: atidarius svirtį, vanduo patenka į praustuvą per maišytuvo snapelį ir teka į dušo žarną. Tačiau uždarymo vožtuvas neleidžia vandeniui tekėti iš laistymo indo tol, kol nepaspaudžiate dušo laistymo kanalo mygtuko. Kai vanduo teka iš laistymo indo, jis nustoja pilti iš maišytuvo snapelio. Šis veikimo principas leidžia bet kuriuo atveju užblokuoti vandenį po procedūros su svirtimi.

Geras patarimas! Nepriklausomai įrengiant tualetui skirtą higienos dušą, atkreipkite dėmesį į tinkamą lanksčios žarnos padėtį, kad kiti prietaisai nebūtų susukti ir nespausti. Tai pailgins jos gyvenimą.

Jei nėra kriauklės arba tualetas nėra sujungtas su vonios kambariu, tualetui įrengti higieninį dušą. Laistytuvą galima pritvirtinti laikikliu ant sienos, esančios dešinėje arba į kairę nuo tualeto indo.

Įrengus įmontuotus maišytuvų modelius su higieniniu dušu prisiimami paslėptų laidų vamzdžiai, kuriems reikės surengti sienos sieną. Todėl šiuos modelius rekomenduojama įrengti remonto metu vonios kambaryje. Norėdami įdiegti, supjaustykite nišą sienoje, kurioje bus sumontuota nematoma maišytuvo dalis, įkiškite vamzdžius į griovelius ir prijunkite juos prie maišytuvo. Toliau prijunkite žarną su laistymo indu, valdymo svirtis rodoma matomoje sienelės dalyje ir uždenkite dekoratyviniu skydeliu.

Maišytuvai su higieniniu dušu tualetui – santykinai jauna higieninių reikmenų karta, tačiau pirkėjų populiarumas greitai išaugo. Neįtikėtinai paprasta naudoti ir lengvai montuojama, higieniniai dušai bus geras papildymas bet kokio stiliaus vonios kambariui.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: