Pušų baldai: elegancija ir interjero dizaino harmonija

Mediniai baldai yra praktiški, patvarūs, sukuria unikalų stiliaus jausmą, komfortą ir jaukumą bet kuriame namuose. Tarp medžių rūšių ypatinga vieta priklauso pušiui, kuris pasižymi aukštu ekologiškumu ir išoriniu grožiu. Šiame straipsnyje bus pasakojama apie pušies baldų savybes, jos taikymo apimtį ir gamybos ypatumus.

Pagrindinės baldų savybės iš kietų pušų

Pušų baldams būdingas universalumas, ilgaamžiškumas, stilistinė įvairovė, išorinė estetika ir platus dizainų bei jų modelių pasirinkimas. Drabužių spinta arba komplektas puikiai tinka tiek kambario interjerui, tiek virtuvei. Tai puikus baldai namams ir sodui. Kiekvienas privalumas turi savo pagrindą:

 1. Gebėjimas išleisti fitoncidus – specialios medžiagos, turinčios antivirusinių, antibakterinių ir antihistamininių savybių.
 2. Dėl medžio pagamintų eterinių aliejų kambaryje yra malonus pušies aromatas.
 3. Aukštas ekologiškumas, nes pušis auga grynoje gamtinėje zonoje ir nesikaupia kenksmingų medžiagų.
 4. Paprastumas prižiūrint pušies produktus. Baldai yra gana reguliariai poliruoti ir sausai valomi.
 5. Medžiaga yra atspari įvairioms drėgmės ir ekstremalių temperatūrų sąlygoms, taip pat puvimui ir grybų bei pelėsių susidarymui.
 6. Elementų ilgaamžiškumas. Kaip ir visi baldai, pagaminti iš medžio masyvo, produktai, pagaminti iš pušies, ilgą laiką tarnauja ir yra atsparūs mechaniniam stresui.
 7. Galimybė atkurti. Lustai, įbrėžimai, įtrūkimai ir įtrūkimai yra lengvai valomi specialiais įrankiais.
 8. Harmonija Pušis gerai dera su kitų medžiagų objektais.
 9. Įvairios paviršiaus dangos galimybės. Lakai, dažai ir balta vaškas tinka gydymui.
 10. Lengva apdoroti. Pušis yra kaliojo medžiaga, kuri leidžia sukurti įvairių formų ir dydžių objektus, įskaitant elegantiškus raižinius.
 11. Galimybė papuošti baldus su skirtingomis medžiagomis iš tekstilės.
 12. Prieinamumas Galutinius paprastus produktus galima įsigyti už prieinamą kainą. Puikūs modeliai bus daug brangesni.

Pušų baldai turi ypatingą medienos struktūrą. Jo tekstūra yra aiškiai išreikšta, žiedai matomi ant jo ir natūrali šviesos spalva keičiasi saulėje. Medžiaga tampa tamsiai geltona. Pušo tankį tiesiogiai veikia jo augimo vieta.

Geras patarimas! Pirkdami medžiagą, turėtumėte atkreipti dėmesį į augimo žiedų vietą. Kuo mažesnis atstumas tarp jų, tuo patvaresnė ir patvaresnė medžiaga.

Karelijos pušies baldai yra labiau tankūs, nes medis auga atšiauriame klimate ir turi trumpą auginimo sezoną. Šie veiksniai prisideda prie to, kad medžiagos struktūra susideda iš plonų sluoksnių. Karelijos pušies rūšių tankis yra pusantro karto didesnis už kitų šios spygliuočių rūšių rūšių rodiklį.

Atsižvelgiant į daugybę pušų baldų privalumų, būtina paminėti ir trūkumus, kurie taip pat yra:

 • pušis – kieta medžiaga, kuri neleidžia jo naudoti daugiaaukščiuose pastatuose su silpnu persidengimu;
 • eksploatacijos trukmė sumažėja, jei nesilaikoma džiovinimo technologijos;
 • baldai turi būti išdėstyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir vengti tiesioginių saulės spindulių, kad būtų išvengta dervų išskyrimo;
 • mažos medienos rūšys lengvai sugadinamos;
 • išskirtiniai modeliai ir daiktai iš Karelijos pušies turi didelę kainą.

Važiuojamas metras bepalvio pušies baldų kainuoja nuo 15 iki 20 tūkst. Rublių. Antikvariniai baldai, pagaminti iš pušies, baltos ar karelijos, taip pat produktai su išskirtiniais drožiniais viršija 20 tūkst. Rublių. 1 m. Dizainas kartu su beržo fasadais kainuos daugiau nei 35 tūkst. rublių, o modeliai su ąžuolo detalėmis – daugiau nei 40 tūkst. rublių.

Pušo privalumai ir paprastas medžiagų apdorojimas leidžia jums gaminti įvairius daiktus ne tik baldams, bet ir kitiems kambariams. Pušų baldai tradiciškai skirstomi į kelias grupes:

 1. Spintelės. Dizainas gali turėti vieną ar daugiau sparnų, dažniausiai yra dvigubo sparno modeliai. Jie dekoruoti veidrodžiais, drožiniais arba piešiniais, lakuoti arba dažyti ryškiomis spalvomis.
 2. Komodos ir spintos dažniausiai naudojamos drabužiams ir mažiems daiktams laikyti. Jų apgyvendinimas galimas įvairiuose kambariuose.
 3. Sofos įrengiamos įvairiose vietose, įskaitant vaikų kambarius ir kambarius. Svečiai, skirti svečių priėmimui, dažnai dekoruojami drožiniais, puoštais pagalvėmis ir porankiais.
 4. Lovos. Daugybę produktų lemia daugiausia dydis ir specifinis naudojimas. Jų plotis svyruoja nuo 80 iki 180 cm. Vaikų baldai iš pušies turėtų būti labai lygūs, todėl paviršius yra kruopščiai šlifuojamas. Modelių sąraše turėtų būti paminėti dvigubi ir dviaukščiai modeliai, taip pat sujungtos miegamosios sofos.
 5. Į pušies virtuvės baldus įeina spintos, šoninės lentos, taip pat lentynos, kuriose galima laikyti indus, virtuvės reikmenis, prietaisus ir daugybę reikalingų dalykų. Baldai gali būti atidaryti ir uždaryti.

Spintelės, pagamintos iš kieto pušies, yra labai populiarios natūralių baldų gerbėjams. Jie turi patrauklią ir kilmingą išvaizdą, taip pat įvairius stilistinius variantus, kurie leidžia jums tilpti bet kokio stiliaus, ar tai būtų modernus, šalies, aukštųjų technologijų ar klasikinis.

Geras patarimas! Pušų masyvuose esančios dervos gali apsaugoti patalpas nuo grybų ir pelėsių plitimo. Be to, medžiaga sugeria kvapus ir atbaido parazitus.

Norint padengti nudažytus pušies baldus, dažniausiai naudojamas kokybiškas lakas, suteikiantis gaminiui tik šviesų gintaro atspalvį. Patvarumas ir ilgas tarnavimo laikas yra pagrindiniai veiksniai, dėl kurių pušies baldai yra tokie populiarūs. Be to, natūrali mediena gali suteikti namų savininkams teigiamą energiją ir teigiamas emocijas.

Tokie baldai turi savo porūšius, pavyzdžiui, miegamuosiuose, vaikų darželiuose, gyvenamosiose patalpose įrengtos drabužių spintos. Dauguma modelių turi panašią struktūrą: skyriai lentynoms ir atskirai – kryžminis strypas, skirtas nežymiai. Knygų spintos su stiklo durimis puošia kambarius ir spintas. Pušis padeda sukurti optimalų mikroklimatą knygų saugojimui.

Pagrindinės spintų rūšys yra:

 • drabužių spinta, kuri yra krūtinės įpėdinė, turi slankiojančias duris ant ratukų;
 • knygų spinta yra neatsiejama klasikinio interjero dalis, suteikianti kambariui reprezentatyvią išvaizdą ir liudijančių apie namų savininkų tvirtumą;

 • kampinės spintos, padedančios optimizuoti erdvę mažuose kambariuose;
 • drabužių spinta – baldai, specialiai skirti drabužių ir lino laikymui;
 • drabužių spinta arba vieno sparno vieno sparno – universalus ir paplitęs baldų tipas, naudojamas įvairių tipų daiktams laikyti.

Pušų skrynios pasižymi praktiškumu, stiliumi ir estetika. Tai itin funkcionalus ir gana kompaktiškas namų apyvokos elementas, tinkantis net mažuose kambariuose. Medžiagos natūralumas padės jausti patikimumą ir ilgaamžiškumą, kuris turi tik kokybiškus baldus. Ypač populiarūs yra modeliai, kurie pasižymi autoriaus idėjų originalumu ir išskirtine išorine apdaila.

Paprastai pušies krūtinės yra pagamintos iš medinių skydų, dėl kurių struktūra yra gana stipri ir trunka ilgai. Padarykite produktą su aukštos kokybės detalėmis. Dėka specialių dangų, galite įdėti į įvairias spalvas ar pritaikyti originalų modelį. Pušų komodos privalumas, palyginti su kitomis medienos rūšimis, yra santykinis lengvumas. Tai lengva pertvarkyti.

Originalus modelis yra baltas pušies komoda. Baldų orumas suteikia jai derliaus, o šviesus natūralus medis – aristokratija. Pušų antikvariniai baldai su imitacija, kurie atrodo kaip antikvariniai daiktai, turi ypatingą spalvą. Tokia komoda užpildys kambarį su unikalia aura ir komfortu.

Geras patarimas! Šiuolaikiškai populiarūs „Provence“ stiliaus balti baldai puikiai tinka mažų kambarių interjerui. Šviesos tonas sukuria papildomos erdvės jausmą ir rafinuotą prabangą.

Natūralių medžiagų buvimas virtuvėje sukuria unikalią galimybę pasinerti į gamtos pasaulį, nepaliekant namų. Ir pušies baldų naudojimas yra tradicinio kaimo stiliaus kūrimas. Renkantis virtuvę iš kieto pušies, reikia atsižvelgti į stiliaus asortimentą – visam namui ar ypač šiam kambariui. Galų gale, kaimiško stiliaus akcentas yra paprastumas, klasikinė aristokratija ir malonė. Mediniai baldai visiškai atitinka šiuos reikalavimus.

 • reguliariai valyti šonines dalis naudojant sausą metodą;
 • nuvalykite darbinius paviršius šlapia kempine su muilo tirpalu ir po to nuvalykite;
 • į paviršių atsirandantys įbrėžimai gali būti poliruoti, o nupjauti gali būti užmaskuoti specialiu vašku;

 • Pušų baldai turi būti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių, nes pušies mediena tamsėja ultravioletinių spindulių poveikiu;
 • vaikų darželio baldai turi būti saugūs, suapvalintais kampais, stabiliais ir svoriais, kuriuos sunku įveikti ar išmušti.

Didelę pušies baldų paklausą pateisina šio straipsnio kokybinės savybės. Šios medžiagos privalumai yra universalumas, nes šie baldai tinka kambariams su skirtingais apdailos stiliais. Medžiaga yra nekenksminga aplinkai, kuri leidžia ją naudoti vaikų kambariuose ir yra priimtina ir alergiškiems žmonėms. Pušo kaina yra palyginti mažesnė už kitus medinius analogus, o medžiagos minkštumas ir lankstumas leidžia savarankiškai gaminti įvairius buitinius daiktus.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: