Integruota drabužių spinta: ergonomiškas ir modernus interjero elementas

Į drabužių spintą įmontuota lova yra ne tik modernus baldai su sudėtingu mechanizmu: jis naudojamas patogiai patalpai ribotoje erdvėje. Šiame straipsnyje galite sužinoti apie pagrindinius tokių produktų privalumus ir trūkumus, ištirti jų specifiškumą ir struktūrą, taip pat susipažinti su lengvai naudojamų struktūrų parinkimo ir pateikimo taisyklėmis.

Integruota drabužių spinta: dizaino ypatybės

Šiuolaikinio interjero nuotraukoje dažnai randamos lovos, kurios traukiasi į sieną ar spintą. Šie dizainai yra universalūs ir universalūs, todėl kompaktiškų miesto butų dizaineriai ir savininkai sumaniai naudojasi šia baldų galimybe, kad sukurtų komfortą ir jaukumą. Ir tai nenuostabu, nes lovų transformavimas leidžia sutaupyti daug erdvės ir racionaliai panaudoti laisvą erdvę.

Naktį dizainas naudojamas kaip pilnavertis ir patogus miegamasis, o per dieną jis gali būti paslėptas už spintelių durų. Tokie baldai yra ne tik patogūs naudoti, bet ir stilingai ir moderniai.

Lovos su įmontuotomis konstrukcijomis turi daug naudingų savybių, todėl daugelis apartamentų savininkų pasirenka šiuos produktus.
Vartotojai nori pirkti drabužinėje įmontuotą lovą, vadovaudamiesi šiais privalumais:

 • ergonomika;
 • funkcionalumas;
 • patogi operacinė sistema;
 • aukšto lygio patvarumas ir patikimumas;
 • modernus dizainas.

Svarbiausias įterptųjų struktūrų privalumas yra jų ergonomika. Jei reikia, per kelias sekundes sienos lova gali būti išplėsta ir gauti visą vietą poilsiui ir miegoti naktį. Likusį laiką jis gali būti laikomas sulankstytoje būsenoje, nesutrikdant vietos kambaryje.

Šių lovų funkcionalumas neapsiriboja tik poilsio zonos sukūrimu. Priklausomai nuo jų modifikacijos, tokios konstrukcijos gali būti naudojamos lino ir patalynės laikymui, knygoms, žaislams ir įvairiems smulkiems daiktams laikyti. Yra netgi modeliai, turintys montavimo plokštę, skirtą televizoriaus montavimui.

Geras patarimas! Parduodant galite rasti lovas su papildomais slankiojo tipo skyriais ir sekcijomis, įrengtais darbiniu paviršiumi. Šie daiktai gali būti puikus pakaitalas lovų spintoms.

Patogią eksploatavimo sistemą užtikrina speciali konstrukcija. Dėl įvairių mechanizmų buvimo, lovos dėklas gali lengvai išgręžti, atsilenkti ir netgi suskaidyti į kelis komponentus.

Labai dažnai tokios konstrukcijos papildomos papildomais elementais:

 • sofa;
 • stalas;
 • atvira arba paslėpta saugojimo sistema.

Net vaikas gali be jokios pagalbos atidaryti lovą arba paslėpti jį sienoje ar spintoje. Surenkant konstrukcijas gamintojai naudoja aukštos kokybės žaliavas ir priedus, kad galėtų atlaikyti didelius krovinius. Sienose įmontuotos lovos skirtos daugialypėms sulankstymo ir išsiskleidimo operacijoms. Jie tinkamai veiks net ir po ilgalaikio naudojimo.

Nesudėtingoje formoje dizainas yra patrauklus ir stilingas. Kai lova yra sulankstyta, niekas nemanys, kad jis yra paslėptas už spintos durų. Platus pasirinkimas leidžia pasirinkti geriausią lovos pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek vaikams, atsižvelgiant į kambario interjero ypatybes.

Nepaisant patogumo ir funkcionalumo, šio tipo baldai turi trūkumų. Visų pirma pirkėjai yra susirūpinę dėl produktų kainos. Įmontuotų lovų kaina spintoje yra daug didesnė už įprastinių dizaino kainą. Taip yra dėl patikimų detalių ir kokybiškų medžiagų naudojimo. Parduodant galite rasti žemos klasės modelius, tačiau jų saugumas ir patikimumas yra abejotinas.

Įterpti produktai nesuteikia laisvo prieigos prie lovos. Jei norite atsigulti ant lovos, kiekvieną kartą turėsite atlenkti struktūrą ir surinkti ją atgal, kai to reikia.

Kita vertus, visais trūkumais galima rasti teigiamą pusę. Parduotuvių kataloguose įmontuotų lovų kainos spintoje yra gana didelės, tačiau kartu su jų pirkimu vartotojas gauna daugiafunkcinį dizainą, kurį sudaro keli baldai.

Klientas gali įsigyti visą rinkinį:

 • miegamoji;
 • saugojimo skyrius (kaip spintelės arba krūtinės pakeitimas);
 • lentynos, skirtos atviram saugojimui (kaip pakaitalas).

Atskirai šie baldai užima per daug vietos. Be to, jų bendra kaina yra daug didesnė nei lovos, įmontuotos į panašių pajėgumų spintą, kaina.

Atkreipkite dėmesį! Transformuojančios konstrukcijos gali būti montuojamos tik ant pagrindinės sienos, kitaip paviršius nepalaiko lovos ir jos veikimo metu susidarančių apkrovų: dėžė gali judėti nuo sienos ir kristi kartu su vidiniu užpildu.

Mechanizmas, kurį gamintojai taiko sulankstomos lovos konstrukcijos lankstymo ir atsiskleidimo metu, veikia pagal sofos sistemos principą. Pakanka traukti rankeną, kad atidarytumėte lovą. Po to išlieka tik skalbinių išdėstymas.

Lovos su įmontuotomis konstrukcijomis gali būti įrengtos gyvenamosiose patalpose bet kokiam tikslui. Jie puikiai tinka modernių atviro plano studijos tipo apartamentuose. Paprastai bendras plotas naudojamas dienos metu kaip svetainė arba studija, o naktį jis tampa miegamuoju. Tačiau tai nereiškia, kad tokios lovos netinka mažų butų interjerui su įprastu išdėstymu.

Taip pat yra produktų, turinčių tinkamą dizainą, vaikų versijos. Sulankstomas dizainas suteikia laisvą erdvę miegamajame žaidimų aikštelėje. Jei kambaryje yra keli vaikai, naudingas įsigijimas bus vaikų dviaukštė lova su drabužine, leidžianti sutaupyti dvigubai daugiau erdvės.

Labai įdomu pažvelgti į nuotraukų spintos lovas miegamųjų interjeruose. Jie naudojami tais atvejais, kai poilsio kambarys neturi laisvos vietos pastoviai statyti. Kartais gyvenamajame kambaryje galima pamatyti transformuojamų lovų. Jei butų savininkai mėgsta svečius, toks priėmimas būtų puikus sprendimas.

Lovos, kurios slepiasi spintoje, naudojamos ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir biuro bei komercinėse patalpose. Tokie dizainai yra pagaminti pagal užsakymą. Dėl to pirkėjas gauna funkcionalų ir ergonomišką biuro patalpų gaminį, kuris leis Jums organizuoti puikią poilsio zoną. Kaip ir gyvenamųjų patalpų atveju, dizainas sėkmingai sujungia miegamąją vietą ir sandėliavimo vietą.

Kai kurios sulankstomos lovos, slepiančios sienas, galimybės yra specialios paskirties. Tokie dizainai yra įprastos sofos, naudojamos grožio salonuose ir masažo kambariuose.

Integruotų sofų privalumai:

 1. Tinkamos erdvės organizavimo galimybė.
 2. Stilingas dizainas, leidžiantis įdomiai išduoti kambarį su maža aikštele.
 3. Daugiafunkciškumas – vienas dizainas gali sujungti keletą baldų elementų vienu metu, pavyzdžiui, spintelę, stelažą ir krantinę.
 4. Galimybė naudoti skirtingiems tikslams: sofa gali būti naudojama kaip darbo vieta įvairiems specialistams, pavyzdžiui, kosmetologui, pedikiūro ir manikiūro meistrui, tatuiruotės menininkui, masažo terapeutui ir kt.

Kai procedūros nėra atliekamos, sofos slepiasi spintoje, atlaisvinant vietos kitiems specialistams, pavyzdžiui, kirpėjui.

Geras patarimas! Naudodami įmontuotus baldus galite įrengti daugiaprofesinį biurą, kuris tuo pačiu metu bus išnuomotas keliems kapitonams. Tai leidžia jums gauti didžiausią finansinę naudą iš nedidelio kambario.

Esamas lovų rūšis galima klasifikuoti pagal kelis kriterijus:

 • pagal mechanizmo tipą: sulankstomas, ištraukiamas, pasukamas, sujungtas;
 • pagal miego paviršiaus išdėstymo pobūdį: vertikalios ir horizontalios konstrukcijos;
 • dydį ir dizainą.

Renkantis namo lovą, būtina atsižvelgti į šiuos niuansus taip, kad lova ne tik atitiktų jo miegančio asmens poreikius, bet ir puikiai dera į kambario interjerą ir dydį. Horizontalioje konstrukcijoje judamasis mechanizmas yra pritvirtintas ant ilgos rėmo pusės. Vertikaliose lovose jis pritvirtintas prie apatinio krašto, esančio ant dėžutės.

Horizontalūs produktai naudojami tais atvejais, kai pagrindinės sienos ilgis yra pakankamas konstrukcijai įrengti. Nepamirškite, kad išorinio rėmo matmenys gerokai viršija pačios lovos dydį. Vertikalūs modeliai įrengiami patalpose, kuriose atstumas tarp fiksuotos konstrukcijos ir priešingos sienos yra ne mažesnis nei asmens aukštis.

Atkreipkite dėmesį! Norint užtikrinti patogias vertikalios lovos veikimo sąlygas, jums reikės ne mažiau kaip 2,15-2,3 m.

Atsižvelgiant į lovos dizaino ypatybes:

 • vieno (pusantros ir siauros prekės);
 • dvigubas (euro dizainas ir standartas).

Savo ruožtu viengulės lovos yra suskirstytos į:

 • vaikų lovos;
 • dizainas suaugusiems;
 • lovos skirtos paaugliams.

Lovos, pagamintos pagal atskirus matavimus, surenkamos, gali būti ištisinio sluoksnio pavidalo, imituojant spintos duris, arba laikymo sistemos, pvz., Įmontuoti stalčiai ar lentynos, gali būti pritvirtintos prie pagrindo.

Riedėjimo tipo konstrukcijose daugeliu atvejų miegamosios plokštumos paviršius yra sudarytas iš sulankstomų elementų (sekcijų). Kai lova palieka spintelę, šios sekcijos yra viena po kitos.

Šio tipo konstrukcija laikoma kompaktiškiausia. Sulankstomasis mechanizmas, dėl kurio lovos transformacija leidžia mažiausiai perpus sumažinti jo dydį. Dauguma šių modelių, kai jie yra sulankstyti, yra tris kartus mažesni už atskleistos struktūros matmenis. Praktiškai visose vykatny lovose krantinė yra vertikaliai.

Sulankstomos lovos spintos su kėlimo mechanizmu valdomos pneumatinėmis spyruoklėmis. Sulankstytas dizainas atrodo kaip priekinė spintos dalis su veidrodžiu ir durimis. Produktas atsidaro labai paprasta: tai padaryti, patraukite viršutinį konstrukcijos kraštą ir švelniai nuleiskite jį prie grindų. Lova gali būti sveika arba atrodo kaip pagrindas po čiužiniu.

Sulankstomosios konstrukcijos, palyginti su kitais modeliais, užima daug vietos. Šių produktų matmenys yra arti stacionarių versijų. Jie yra pusantro, vienišų ir dvigubų.

Sukamieji sulankstomi gaminiai yra su specialiais vyriais. Jie suteikia galimybę suktis paviršiaus judėjimui palei centrinę ašį. Didžiausias sukimosi kampas yra 180 °. Atskleidimo metu rėmas sukasi aplink vertikalią ašį, po kurios viršutinė konstrukcijos dalis turi būti nuleista ant grindų. Tokios lovos, skirtingai nei sulankstomos prekės, užima daug mažiau vietos ir yra patogesnės.

Atkreipkite dėmesį! Konstrukcijos, turinčios pasukimo ir pasukimo mechanizmą, gali būti naudojamos kaip stovas. Ir saugojimo lentynos yra uždarytos arba atidarytos.

Kombinuoti baldai gali vienu metu atlikti kelias funkcijas. Vartotojai gali nusipirkti drabužių spintą, lovą, sofą ir laikymo dėžę viename dizaine. Pagrindinės lovos ir spintos funkcijos būdingos visiems šio tipo gaminiams.

Sunku įsivaizduoti tinkamesnį variantą kambariui su nedideliu plotu nei įmontuota lova su spinta. Transformuojami baldai yra ne tik patogūs, bet ir praktiški bei universalūs. Tokie dizainai, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra pagaminti savo rankomis, ar įsigyti parduotuvėje, padeda teisingai paskirstyti ir zonos erdvę ir suteikia interjerui modernią ir stilingą išvaizdą.

Dėl tokių elementų kaip stalo, stovo, stalčių, sofos, tokių baldų funkcionalumas tik didėja. Jei atsakingas požiūris į kokybiško gamintojo ir atitinkamo modelio parinkimą, taip pat atitiktų visus eksploatavimo reikalavimus, įmontuota lova ilgis daugelį metų.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: