Baldai pavėsinėms: komfortas ir harmonija kartu su elegancija

Arboras – būtinas gerai prižiūrimų dvarų ir priemiesčių zonų atributas. Jei jis yra tinkamai suprojektuotas, jis tampa mėgstamiausia atostogų vieta visai šeimai ir svečiams. Pagrindinė komforto dalis tenka baldams. Atsižvelgiant į atmosferos medžiagų poveikį ir sodo stalų ir kėdių gamybos procesą, turi savo savybes. Koks turėtų būti pavėsinės baldai, kokie modeliai turi būti pasirinkti ir kaip ją sukurti, šis straipsnis pasakys.

Privalomi baldų komplektai, skirti žieminiams ir atviriems verandoms

Bet koks, net gražiausias ir originaliausias pavėsinė sode tampa nenaudingas, jei jam trūksta bent jau primityvių suolų. Idealiu atveju, tai turėtų būti patogi ir patraukli ausinė, atitinkanti bendrą dizainą ir pritraukianti malonę bei komfortą. Pavėsinės baldai turi didelių skirtumų nuo namuose ar bute naudojamų kėdžių ir sofų. Pagrindinė sąlyga yra maksimalus komfortas ir kompaktiškumas.

Būtini pavėsinės baldai turėtų būti stalas ir kėdės. Priklausomai nuo statybos srities ir konkrečios šeimos poreikių, galite įdiegti sofas, įrengti hamakas ir pakeisti suolus su kėdėmis.

Pavėsinės stalų nuotraukos aiškiai parodo, kad jos tikrai negali jų daryti – tai yra pagrindinis atributas, nes daugiausia vasaros metu šeima renkasi pusryčius ir priima svečius vakare. Jei norite patogiai išdėstyti stalą, sėdint galite naudoti skirtingus elementus. Tai gali būti kompaktiškos sulankstomos kėdės, žemos kėdės, prabangios poilsio kėdės, jaukios sofos arba suolai pavėsinėms.

Dekoratyvinės lentynos, mažos spintos ir naktiniai staleliai suteiks namų atmosferą, sukurs papildomą komfortą. Baldų pasirinkime svarbiausia yra pajusti ribą, o ne pernelyg daug. Taip pat turėtumėte nepamiršti harmoningo turinio ir stiliaus dizaino. Į apdaila neturėtų pamiršti apie žaibas. Tai gali būti sienų apšvietimas, prožektoriai arba žibintas, kurio centre yra šviečiantis atspalvis.

 

Kaip minėta, vasarnamio baldai turi būti atsparūs atmosferos poveikiui, pvz., Drėgmei ir saulės šviesai. Tai ypač svarbu, jei poilsio zonoje yra atviras arba pusiau atviras tipas. Ekspertai ir patyrę sodininkai turi tokius pagrindinius reikalavimus interjero elementams:

 • naudojimo paprastumas;
 • nepretenzinga priežiūra;
 • kompaktiškumas;
 • panaudotų medžiagų stiprumas ir praktiškumas;
 • didelis atsparumas dilimui;
 • patogumas ir patogumas;
 • patikimumas ir maksimalus funkcionalumas;
 • objektų harmonija tarp jų ir derinys su bendru interjeru;
 • prieinamumas;
 • grožis ir originalumas.

Geras patarimas! Maksimalus visų reikalavimų laikymasis gali užtikrinti baldų gamybą į šalį savo rankomis. Tai ne tik padės sumažinti produktų kainą, bet ir sukurti unikalų sodo komplektą. Atskiruose brėžiniuose lengvai įgyvendinamos drąsiausios idėjos.

Priklausomai nuo mobilumo, sodo baldų komplektai gali būti dviejų tipų: stacionarūs ir nešiojamieji. Toks reikalavimas, kaip kompaktiškumas, suteiks sulankstomas kėdes ir stalus bei harmoniją – tą pačią medžiagą naudoti.

Kavos, kėdės ir sofos formos pavėsinė yra parenkama individualiai. Dėl dydžio nėra aiškių ribų. Baldai turi atitikti dydį ir laisvai, kaip taisyklė, turi būti nedideliame pavėsinės plote. Vienintelis svarbus reikalavimas yra susijęs su parduotuvės pločiu. Minimalus skaičius yra 50 cm, jei stalas skirtas pilnam žmogui, ši vertė turėtų viršyti 60 cm.

Kainos ir kokybės derinys yra labai svarbus, nes kaina paprastai priklauso nuo medžiagos. Jei jis yra žemos kokybės, atsparus nusidėvėjimui, tokie baldai truks ne ilgiau kaip vieną sezoną.

Pavėsinės ir terasos baldai yra pagaminti iš įvairių statybinių medžiagų. Jų sąrašas yra gana platus ir kiekvienas atitinka, jei ne visi, tada dauguma pirmiau išvardytų reikalavimų. Pelnytai palmių šakos suteikiamos medžio modeliams iš medžio masyvo arba OSB, kurie turi daug privalumų.

Sodo baldų medžiagų reitinge antroji vieta priklauso rotango. Jis pagamintas iš gluosnio vynuogių. Rattan produktams būdingas padidėjęs trapumas, didelės kainos ir sudėtingas gamybos procesas. Aukštas estetikos, ilgaamžiškumo, paprastumo, lankstumo ir ekologiškumo lygis visiškai pateisina kainą. Rattan yra ypač populiarus elito šalies dvaruose.

Baldai iš pavėsinės, pagaminti iš dirbtinio rotango, yra labiau biudžeto variantas, nes jis yra kelis kartus pigesnis. „Willow“ pakaitalas yra lankstus plastikas. Medžiagos privalumai yra platus asortimentas ir įvairios spalvos, taip pat lengvumas, mobilumas, patvarumas, kompaktiškumas ir atsparumas įvairių atmosferos sąlygų poveikiui. Ši medžiaga turi mažiau estetinės išvaizdos, ji yra linkusi išnykti saulėje ir nestabili esant žemai temperatūrai. Tokių baldų remontas neįmanomas.

Metaliniai baldai taip pat tinka pavėsinei, jis pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu kartu su dideliu svoriu ir didelėmis kainomis. Dažniau naudojamas akmuo, turintis beveik visus reikiamus gatvės baldų privalumus. Pagrindiniai trūkumai yra didžiulis svoris, statinis ir didelis dydis. Akmens ir metalo baldai, kad taptumėte gana problemiški.

Geras patarimas! Pasirenkant rotango baldus, turite apsvarstyti, ar jis gali būti pririštas ir masyvus. Pirmasis variantas yra nebrangūs, maži ir lengvi baldai, kurie gali atlaikyti mažus krovinius. Masyvūs baldai yra patvarūs. Tai yra didelės sofos ir didelės vertės stalai.

Mediniai baldai yra būtini šalies teritorijoje. Nepriklausomame gamybos procese leidžiama naudoti masyvą, skydus, rąstus, lentas, šakas, šaknis, dreifus ir net iš medienos pagamintas medžiagas, pvz., Drožlių plokštes ir pluoštą.

Medienos gaminiai nėra pavojingi sveikatai, pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu, ilgaamžiškumu, grožiu, originalumu ir komfortu. Galima pagaminti baldus medžio pavėsui savo rankomis. Be to, tai gana lengva remontuoti. Trūkumai yra degūs, silpnas atsparumas atskiroms medienos rūšims, jautrumas kenkėjams ir nestabilumas cheminės priežiūros produktams.

Priklausomai nuo medienos rūšies, mediniai baldų pavėsinės gali turėti atskiras savybes, ypač:

 • Maumedžio objektai pasižymi aukštu atsparumu drėgmei ir temperatūros pokyčiams;
 • Acacia baldai turi ypatingas estetines savybes, tačiau gyvenimas yra gana trumpas;
 • Pušų baldai yra pasižymi plačiausiais privalumais, todėl jie plačiai naudojami gatvės interjero gaminių gamybai.

Pasirenkant medžiagą, reikia pažymėti, kad mediniai baldai atviroje erdvėje turi atlaikyti kritulius, medžių vabzdžių išpuolius. Būtina, kad jis būtų kelis kartus stipresnis ir patikimesnis nei patalpose naudojami baldai. Mediena turi būti sausa, be pelėsių ir puvinio pėdsakų, nepažeisti žievės vabalas, be mazgų.

Sodo baldų forma tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto dizaino sprendimo (ir atvirkščiai), todėl šiuos veiksnius reikėtų vertinti kartu, atsižvelgiant į pavėsinės plotą, savininkų pageidavimus ir finansines galimybes.

Arboro lentelių modelių asortimentas pateikiamas tokiu būdu:

 • stacionarus – klasikinis funkcinis ir dizaino sprendimas;
 • lankstymas – tai galimybė, kuriai būdingas judumas, nes jis lengvai sulankstomas ir juda;
 • Transformatorius yra specialus dizainas su sulankstomuoju mechanizmu, kurį galima lengvai paversti įvairiais baldais, pavyzdžiui, į stalo ir kėdės rinkinį.

Įvairių formų ir dizaino baldų naudojimas padeda įgyvendinti dizaino idėjas ir sukurti skirtingus stilius:

 • Prancūzų kalba – realizuojama naudojant padirbtas dalis ir rožinius priedus;
 • atogrąžų – atstovauja baldai iš vynuogių ar kitų pynimų, kuriuos papildo ryškūs augalai ir dekoratyviniai daiktai;

 • Rytų – sukurta akmens baldais, papildyta pagalvėmis ir aksesuarais, kilusiais iš Kinijos;
 • Japonų kalba – jo savitas bruožas yra minimalizmas, kurį palaiko nedidelis nebrangių baldų kiekis.

Geras patarimas! Stalviršis gali būti apskritimo, ovalo, kvadrato, stačiakampio arba daugiakampio formos. Raižyti kojos labai papuošs gaminį. Patogios kėdės su nugarėlėmis tinka šeimos susitikimams ir svečiams priimti – erdvesnis stalas be nugaros, leidžiantis apgyvendinti daug svečių.

Baldų dydis priklauso nuo individualių savininkų pageidavimų ir pavėsinės. Erdviame pastate nedideli kompaktiški baldai atrodys prastai, o priešingai – priešingai, kvaili ir kvaila – nedideliame dizaine.

Galima naudoti statybinių plytų baldų statybai. Norėdami tai padaryti, statykite plytų stulpelius, kurie bus stalo ar stalo kojos. Tokios struktūros statyboje svarbu rūpintis preliminariu nedidelio pagrindo kūrimu. Priešingu atveju jis bus nestabilus ir greitai žlugs. Kaip stalviršis, galite paimti medžio skydą. Bet koks produktas, pagamintas iš laužo medžiagų, turi būti padengtas apsauginiu lako ar dažų sluoksniu, kuris žymiai pailgins orui atsparių baldų tarnavimo laiką.

Taigi, yra daug būdų, kaip pavėsyje paversti jaukius, gražius ir patogius baldus savo rankomis. Nuotraukų pavyzdžius, originalias idėjas ir išsamias jų kūrimo instrukcijas galima rasti internete. Svarbiausia, kad jų vėlesnis naudojimas sukurtų komfortą ir jaukumą, džiaugdamasis dvaro savininkais ir jų svečiais.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: