Prieškambario dizainas bute: šiuolaikinio interjero nuotrauka

Sėkmingo koridoriaus sukūrimas bute yra ne mažiau svarbus dalykas nei interjeras visuose kituose kambariuose ir dažnai reikalauja daugiau dėmesio nei geras virtuvės, vonios ar miegamojo remontas. Galų gale, jūsų namuose prasideda ir baigiasi prieškambaris. Straipsnis „Prieškambario dizainas bute: šiuolaikinio interjero nuotrauka“ padės jums surasti įdomų remontą ir padaryti norimą įspūdį svečiams nuo pat slenksčio. Be to, koridorius yra svarbus bet kurio buto funkcinis komponentas, todėl reikalingas logiškas ir patogus baldų išdėstymas ir spalvų pasirinkimas.

Prieškambario dizainas buto namuose: nuotraukos idėjos

Plokščių namuose koridoriai paprastai turi mažus dydžius ir užima nedidelį stačiakampį plotą. Todėl kuriant prieškambario dizainą skydelyje, svarbu apsvarstyti kai kurias funkcijas. Štai keletas naudingų patarimų ir nuotraukos apie koridoriaus, esančio bute, projektą, kuris padės jums sukurti stilingą interjerą ir racionaliai naudoti erdvę:

  • Integruotas baldai yra geriausias sprendimas mažai salės zonai. Nelaikykite vietos netinkamais elementais;

  • dekoruojant sienas, geriau rinktis šviesias spalvas arba tapetai su plataus horizontalios linijos. Tai padės vizualiai išstumti sienas ir sukurti erdvumo jausmą prieškambyje. Kaip pavyzdį, naudokite siauro koridoriaus interjero nuotrauką bute;
  • naudoti veidrodžius. Tinkamai pastatytas veidrodis bus ne tik puikus papildymas interjerui, bet ir padės išplėsti erdvę. Šviesus neįprastas rėmas taps puikiu dekoro elementu;
  • apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį kuriant prieškambarį. Jūs neturėtumėte pasirinkti didelių tūrio šviestuvų. Jie užims daug vietos ir sveria interjerą. Galite naudoti taškinius žibintus arba sieninius žibintus.

Geras patarimas! Kuo mažesnis žibinto dydis, tuo erdvesnė salė. Galite naudoti kombinuotas apšvietimo ar lubų lempas tablečių pavidalu.

Jei nuspręsite pataisyti koridorių Hruščiovo rankose, nuotraukų instrukcija bus jums labai naudinga.

Geras patarimas! Jei pastatote paveikslėlį ar meninį modeliavimą priešais veidrodį, tada šie dekoro elementai, nors ir atspindintys, vizualiai užpildys tuščią erdvę koridoriuje.

Prieškambaris yra labiausiai firminė namo dalis, nes visi gatvės nešvarumai patenka į koridorių. Todėl, baigiant koridorių, svarbu apsvarstyti, kaip patogiai ateityje bus rūpintis grindimis ir sienomis. Žr. Mažų koridorių koridorių nuotraukas.

Pasak ekspertų, koridorių sienų dizainui labiausiai tinka šios parinktys:

  • Vinilo tapetai – jie neturi mechaninių pažeidimų, todėl įbrėžimai ir įbrėžimai nebus matomi. Tuo pat metu, klijuojant, jie yra tokie paprasti, kaip įprastiniai popieriniai tapetai;
  • skystas tapetai – idealiai tinka koridoriui. Užteršti plotai gali būti lengvai valomi, mirkomi ir vėl padengti;
  • PVC arba MDF plokštės yra populiarios dėl jų patvarumo ir patogumo. Tačiau juos sunkiau įdiegti, o jų diegimui reikia daugiau laiko ir įgūdžių.

Įdomūs sprendimai ir nuotraukų tapetai koridoriui bute yra specializuotuose leidiniuose ir teminėse svetainėse.

Geras patarimas! Lubos ir grindys turi būti skirtingos nuo spalvų sienų keliais tonais. Priešingu atveju pajusite, kad esate langelyje.

Kokio tipo tapetai jums patinka – tik jūsų skonio klausimas, tačiau yra keletas rekomendacijų, kurios padės jums pasiekti interjero kūrimą koridoriuje:

  • Suteikite pirmenybę tankiam spalvotam fonui su ryškiu piešiniu. Venkite dviprasmiškų, neryškių spalvų;
  • Jūs neturėtumėte pasirinkti pernelyg tamsiai tapetai, kaip koridoriuje, paprastai nėra langų, o apšvietimas bus tik dirbtinis;
  • Fonas fojė turi harmoningai įsilieti į bendrą buto interjerą, neišeinant iš bendro dizaino.

Žemiau yra keletas fono ir koridoriaus fono paveikslėlių idėjų.

Siauras koridorius dar nėra sakinys. Žinoma, turėdami erdvų prieškambarį, galite įkūnyti daugybę originalių idėjų, tačiau, jei kompetentingai kreipiatės į interjero kūrimo klausimą, tuomet yra koridorius su labai kukliu rajonu.

Galimos nuotraukos siaurame koridoriuje bute padės jums priimti teisingą sprendimą kuriant interjerą.

Blizgus paviršius – jūsų ištikimas asistentas kuriant siauram koridoriui interjerą. Šviesiai blizgios lubos ir grindys, pasirinktos vienoje spalvų schemoje, vizualiai žymiai padidina koridoriaus plotą ir sukuria erdvės bei šviesos jausmą.

Norėdami registruoti nedidelį prieškambario ruožą, idealiai tinka dviejų lygių lubos. Apatinis lubų lygis, turintis stačiakampio formos, gali būti aprūpintas paslėptu apšvietimu. Tai ne tik leis sėkmingai išspręsti apšvietimo koridoriuje klausimą, bet ir vizualiai padidinti sienas.

Antrasis, vidinis lubų lygis, turi būti blizgus. Taigi šviesa atsispindės iš jos paviršiaus, sukuriant dar didesnį erdvės jausmą. Žvelgiant į žemiau esančias siauro koridoriaus buto nuotraukas, jums bus maloniai nustebinti įvairūs galimi sprendimai.

Geras patarimas! Jei koridoriuje yra siauras, pailgos formos, apšvietimas turi būti nukreiptas į vieną pusę. Tai padės vizualiai stumti sienas.

Kaip grindys yra geriausia naudoti plytelių ar linoleumas. Parketas, laminatas ir kilimas – ne itin geri koridoriaus sprendimai, nes jie nėra atsparūs drėgmei ir gali deformuotis laikui bėgant.

Prieškambario grindys taip pat yra geriau apšviesti. Galima suteikti pirmenybę grindų dizainui su modeliu, tačiau svarbu nepamiršti, kad modelio išdėstymas per grindis plečia erdvę, o modelis išilgai koridoriaus susiaurina jį žemyn. Ši idėja pateikiama nuotraukoje. Ilgą koridorių projektuojant butą nėra lengva, bet tuo pačiu įdomi užduotis.

Jei turite pasirinkti medžiagas, skirtas ilgam koridoriui užbaigti, tada puiki galimybė būtų sujungti tapetą su dekoratyviniu tinku arba akmens apdaila. Įvairių apdailos medžiagų derinimo atveju verta laikytis vienos spalvų paletės, o kai kuriose srityse – spalvų akcentus. Patrauklios koridoriaus remonto nuotraukos, kurias galite pamatyti žemiau.

Geras patarimas! Jei manote, kad baltos spalvos koridorius yra pernelyg markiškas, tuomet turėtumėte rinktis šviesiai žalios, mėlynos, alyvinės ar kavos spalvą su pienu. Šios spalvos puikiai tinka vizualiai išplėsti erdvę mažame koridoriuje. Bet atminkite, kad jie turėtų būti ryškūs atspalviai!

Durys visada yra didelė problema mažame koridoriuje. Jiems reikia didelės erdvės ir dažnai užima daugumą koridoriaus zonos. Alternatyvus sprendimas mažam koridoriui gali būti stumdomos durys arba jų nebuvimas. Galite įrengti durų lankus. Tai labai išplės ir palengvins erdvę. Taip pat galite naudoti interjero užuolaidą.

Praktiškumo ir grožio derinys – raktas į gerą dizainą koridoriuje. Nesvarbu, koks yra jūsų koridoriaus plotas, galima pasiekti šių savybių pusiausvyrą. Prieš pradėdami remontą, ieškokite internete siūlomų nuotraukų remonto Hruščiovo koridoriuje.

Svarbiausias dalykas kuriant interjerą yra tinkamai įvertinti jūsų galimybes ir poreikius. Tinkamai įvertindami pateiktas sąlygas, galite išryškinti teigiamus jūsų prieškambario aspektus ir paslėpti visus trūkumus. Šis klausimas ypač aktualus Chruščiovui. Laimei, mūsų laikais nebus sunku pamatyti įvairias remonto nuotraukas koridoriaus skydelyje.

Nedidelis Chruščiovo plotas negali tilpti daugelio baldų, o dar daugiau – dekoratyvinių elementų. Todėl planuojant remontą koridoriuje, nedelsiant atsisakykite pirkti didelius baldus.

Žemiau galite pamatyti įspūdingas koridorių remonto plokščių namuose nuotraukas.

Geras patarimas! Nepamirškite apie tikrąjį koridoriaus dydį kiekviename remonto etape ir įsigyti tik tuos baldus ir dekoratyvinius elementus, kurie yra tikrai svarbūs ir praktiški.

Jei kalbame apie būsto baldų pasirinkimą mažame bute, idealus variantas būtų įmontuoti baldai. Siauras spinta su stumdomomis veidrodinėmis durimis yra puikus sprendimas siauram koridoriui. Tokia spinta neužims per daug vietos, o tuo pačiu metu durų veidrodžiai vizualiai padidins koridoriaus plotą.

Vietoj kabinetų taip pat gali būti naudojamos lentynos arba kabliukai. Kablys užima mažiausią erdvę ir paprastai naudojamas tik tada, kai prieškambario baldai visai neįmanomi.

Internetas pilnas salės 4 kv.m. salės dizaino nuotrauka. m bute. Bet kas, jei jūsų bute, skirtoje koridoriuje, ir dar mažiau? Nustatyta, kad Hruščiovo koridoriuje užima 2,5–3 kvadratinius metrus. Jei su tokiu planu įėjimo į duris atsiveria į butą, tuomet nėra jokio klausimo dėl to, kad iš viso būtų įrengta.

Tokiu atveju verta pamąstyti apie buto pertvarkymą ar apie daiktų saugojimą rūbinėje ar kitame kambaryje. Bet net ir šiuo atveju teisingas interjero pasirinkimas yra prielaida sukurti jaukius namus. Prieš pradėdami remontą, žiūrėkite specializuotas koridoriaus remonto bute nuotraukas.

Geras patarimas! Jei jūsų koridoriaus plotas neleidžia pateikti jokių baldų, apsiribokite kabliukais ir batų lentynomis.

Minimalizmas – geriausias pagalbininkas kuriant nedidelį prieškambario interjerą. Ši parinktis tinka siauriems koridoriams bute. Tokiu būdu pagamintų koridorių nuotraukas galima peržiūrėti internete.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924