Plastikinės durys privatiems namams, nuotraukos ir funkcijos

Plastikinės įėjimo durys privačiam namui, kurių nuotraukos dabar yra vis dažniau randamos, buvo naudojamos dabartiniu tikslu palyginti neseniai. Tomis dienomis, kai jie atsirado tik parduodant, jie buvo įrengti daugiausia įvairiose parduotuvėse, biurų pastatuose ir viešuosiuose pastatuose. Tuomet šios durys buvo pradėtos naudoti kaip balkonas, todėl jos naudojo tą pačią technologiją kaip ir plastikiniai langai.

Kokie yra neabejotini plastikinių įėjimo konstrukcijų privalumai ir akivaizdūs trūkumai

Šiandien metalo plastiko įėjimo sistemos gana sėkmingai užima nusipelniusias privataus būsto statybas, kaip indėlį, ir interjero dizainą. Ir tai vyksta dėl neginčijamų privalumų, kad įėjimo plastikinės durys nėra atimtos. Tokių sistemų nuotraukos rodo, kad tai yra gana tinkamas sprendimas.

Šiuolaikinės metalinės durys turi daug teigiamų savybių:

 • neįprastai didelis plastiko stiprumas;
 • gana mažas degumas;
 • durų medžiaga nėra veikiama jokiomis rūgštimis, šarminiais junginiais ir kalkėmis;

 • plastikinių durų dizainas yra visiškai nepretenzingas reguliariai prižiūrint net ir ilgą laiką;
 • visiškas aplinkos ir sveikatos saugumas;
 • išvaizda išlieka nepakitusi net ir esant aukštai ir žemai temperatūrai;

 • neprilygstama triukšmo apsauga ir puiki šilumos izoliacija;
 • didelis atsparumas įvairiems grubiems mechaniniams poveikiams;
 • daug įvairių dizaino galimybių;
 • gana prieinamos netgi biudžeto produktų grupių sąnaudose.

Dažniausiai plastikinių durų savininkai naudojasi privačiu namu. Be to, jie gali būti įrengti prie įėjimo į namų katilinę ar garažą.

Geras patarimas! Prie įėjimo į vonią gali būti įdėtos PVC įėjimo durys. Žinoma, ne pati garinė pirtis, bet poilsio kambaryje. Dėl savo puikios šilumos apsaugos bus malonu išlaikyti šilumą.

Šiuolaikinės plastikinės įleidimo sistemos gamybai naudojami metaliniai-plastikiniai profiliai, turintys penkias atskiras oro kameras ir standiklius. Profiliai yra tik plastikiniai arba naudojant metalines jungtis. Visos durų rėmo dalys, skirtos stiprinti jėgą, yra sujungtos su specialiu metalu, įmontuotu viena su kita. Absoliučiai bet kokia forma yra šiuolaikinio plastikinio įėjimo į privatų namą rėmas. Galima lengvai rasti stačiakampio, arkinio, trapecinio, apvalaus ir kitų durų nuotraukas.

Ant įėjimo plastikinių konstrukcijų sumontuoti specialūs plastikiniai varžtai ir galios vyriai, saugūs užraktai ir durų uždarymo įtaisai. Be to, daugiafunkcinis mechanizmas aplink perimetrą užtikrina, kad durys būtų tvirtai ir saugiai iš visų pusių.

Įvairių plastikinių langų šlaitai tai daro patys: vaizdo ir montavimo instrukcijos. Palyginamų įvairių langų blokų apdailos variantų charakteristikos, gipso kartono įrengimas.

Visos plastikinės durys susideda iš šių konstrukcinių elementų:

 • durų rėmas – elementas, kuris iš esmės yra rėmas iš profilio. Paprastai jis sutvirtinamas plieniniu rėmu, kurio kampai yra prijungti specialiomis vidinėmis dalimis. Jie užtikrina didesnį standumą;

 • iš tiesų, durų lapas, kuris yra šerdies rėmas, abiejose pusėse uždarytas cinkuotais plieno lakštais. Tarp jų yra šilumos izoliacinė medžiaga, kuri taip pat atlieka garso izoliacijos vaidmenį. Dalis durų gali būti pagaminti iš trikampio arba šarvuoto stiklo;
 • jungiamosios detalės – dažniausiai naudojamos varžtų užraktai, kurie užtikrina gerą uždarymo patikimumą nuo beveik visų durų lapų pusių;

 • slenkstis, kuris gali būti kelių tipų: kuris yra konstrukcinė rėmo dalis, pagaminta iš plieno arba aliuminio. Be to, jis yra pašildytas arba ne.

Durų lakštą dažnai sustiprina plieniniai įdėklai, kurie yra skirti blokuoti laisvą prieigą prie spynų ir siūlių.

Geras patarimas! Tikslinga įrengti didžiules duris su sustiprinta apsauga. Turite žinoti, kad kartais tokių durų svoris yra didesnis nei 100 kg, taigi turėtų būti numatytas pačių sienų dizainas, kur įdėtas blokas.

Privataus namo plastikinių durų paviršius (tai puikiai iliustruoja nuotrauką) gali būti dviejų tipų: kurčiųjų ir skaidrių. Kaip jau minėta, kurčiasis užpildas gali būti atliekamas naudojant storus plieno lakštus, ir dažniau šiam tikslui naudojamos sumuštinių plokštės. Jie yra pagaminti iš trijų sluoksnių: polistireno putų izoliacija padengiama tarp dviejų plastiko ar plieno lakštų.

Skaidrus stiklo durų pripildymas paprastai yra derinamas. Tai reiškia, kad jo viršutinėje dalyje yra dvigubo stiklo langas, panašus į langą, o apatinė dalis – kurčias. Tačiau kartais yra tik plastiko ar stiklo variantų. Kaip stiklas, jis gali būti ne tik skaidrus, bet ir matinis, griovelis, spalvotas ir kartais net vitražas. Ne būtinai durys yra baltos. Šiandien medienos ar kitokios struktūros laminuotos drobės yra dažniau. Spalva taip pat gali būti visiškai kitokia.

Pagal konstrukciją durys gali būti paprastos vieno lapo, dvigubos arba su atrama. Dviejų lapų durys kartais tampa stulpovimu. Ši konstrukcija suteikia galimybę pusę durų pritvirtinti, dažnai mažesnę. Metalinės durys yra ne tik sūpynės, bet ir slankiosios. Paprastai plastikinių durų konstrukcijose yra tik dviejų tipų užraktai: po rankena ir po rankena. Saugiau įsigyti duris su pirmos rūšies užraktu. Kartais durys yra uždaromos.

Plastikinės durys puikiai užtikrina gana patikimą šilumos ir garso izoliaciją. Tuo pat metu jie neabejotinai yra prastesni už kokybiškas metalines duris. Dėl estetikos ir dizaino plastikinės konstrukcijos yra derinamos su plytų, akmenų ar betono sienomis. Jie taip pat žiūri į dailylentės fasadus.

Geras patarimas! Medinių sienų pasirinkimas turėtų būti priimtas atidžiau. Čia bus tinkama tik medienos imitacija. Taip pat būtina, kad ji būtų gerai sujungta su fasado spalva ir tekstūra.

Neginčijamas privataus namo įėjimo durų pranašumas (patvirtinti nuotrauka) yra gebėjimas sukurti išlenktas struktūras. Tai leidžia naudoti išlenktas duris kartu su panašiais langais. Kartais išlenktos durys gali duoti tinkamą atramą. Jo konfigūracija gali būti labai skirtinga, o stiklas su vitražais – tai papildomas unikalumas ir unikalumas.

Mūsų laikais plastikas greitai ir be sėkmės įsiskverbė į visas žmogaus veiklos sritis. Šiandien nebegalima įsivaizduoti statybos pramonės be plastikinių gaminių naudojimo. Nebūkite išimtis ir įėjimo durys. Dėl statybos pramonės pasiekimų mes galime juos naudoti kaimo namuose be ypatingų rūpesčių. Vienas dalykas, kurį reikia prisiminti, yra tai, kad perkant plastikines duris labai svarbu atsižvelgti į jo kokybę ir gamintojo reputaciją. Galų gale, jūsų saugumas priklauso nuo jo.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: