Nuotraukos iš privačių namų įėjimo iš įvairių medžiagų

Pirmas dalykas, kuris patenka į akis įeinant į bet kurį būstą, yra įėjimo durys. Ne tik namo išvaizda ir reprezentatyvumas, bet ir savininkų saugumas priklauso nuo jų savybių. Prieš pasirinkdami Jums tinkamiausią, būtina peržiūrėti daugybę privačių namų įėjimo į namus nuotraukų ir ištirti jų savybes.

Privačių namų įėjimo durų nuotraukos, jų tipai ir savybės

Šiuolaikinė pramonė gamina įvairių tipų įvairių medžiagų įėjimo duris. Jie skiriasi pagal dizainą, šilumos laidumą, saugos lygį ir kainą. Priklausomai nuo medžiagų, naudojamų gamyboje, durys skirstomos į:

 • mediniai;
 • aliuminis;
 • plastikas;
 • plienas;
 • šarvuotos;
 • stiklo pluoštas.

Visi jie turi savo savybes ir specifikacijas.

Medinės įėjimo durys pagamintos iš trijų pagrindinių tipų:

 1. Iš įvairių veislių medžio masyvo. Tokios durys sudaro tik medinės dalys ir jose nėra jokių papildomų elementų.
 2. Iš medinių lentų, tarp kurių yra metaliniai lakštai.
 3. Plokštės plokštė su izoliacija.

Jei kiekvienas iš šių tipų turi savo individualias savybes, galima nurodyti bendruosius privalumus ir trūkumus. Visos medinės durys yra patrauklios. Įvairūs dizaino sprendimai yra labai dideli, todėl galite pasirinkti beveik bet kokio stiliaus duris. Gerai apdorota mediena nėra jautri korozijai ir deformacijai. Mediena turi labai mažą šilumos laidumą, dėl kurio tūkstančius metų sėkmingai galima panaudoti šią medžiagą, kad būtų galima gaminti įėjimo į privačius namus duris. Elitinės klasės medinių durų dizaino nuotraukos nepaliks nė vieno abejingo.

Turėti medines duris ir kai kuriuos svarbius trūkumus. Pirmiausia tai yra žemas saugumo lygis. Medinių durų užgrobimas vagims nėra sudėtingas. Todėl kartu su juo dažnai montuojamas metalas. Taip pat svarbūs veiksniai yra nedidelis priešgaisrinis saugumas ir didelės išlaidos.

Geras patarimas! Renkantis medines duris prie įėjimo į privatų namą, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jis pagamintas iš medžio masyvo, o ne suspausto medžio drožlių. Priešingu atveju po 2–3 metų duris reikės pakeisti.

Šio metalo durys tapo labai populiarios, nes jos turi daug privalumų. Tarp jų yra:

 • didelis stiprumas ir ilgas tarnavimo laikas. Šis metalas yra šiek tiek ėsdinantis;
 • puiki garso izoliacija ir šilumos izoliacija;
 • aukšto lygio aplinkos sauga;
 • gebėjimas kurti įvairias dekoratyvines dangas ant aliuminio pagrindo: galvanizavimas ar įvairių spalvų polimerinis;
 • atsparumas staigiems oro pokyčiams.

Kaip ir bet kuriam objektui, aliuminio durys turi trūkumų: kaina yra gana didelė, gamybos standartai (jie gaminami tik pagal individualius dydžius), įrengimo sudėtingumas ir didelis svoris.

Tokie projektai yra pagaminti iš PVC profilio ir lakštinių plastikų. Įėjimo durims būdinga izoliacija tarp lakštų. Durys iš plastiko gali būti tiek su stiklu, tiek be jo. Tai neturi didelės įtakos šilumos laidumui, nes šiuolaikiniai stiklo paketai turi geras šilumos izoliacijos savybes. Iš teigiamų savybių galima pastebėti: palyginti mažą kainą, gerą garso izoliaciją, paprastą montavimą, koroziją, ilgaamžiškumą. Neigiamas: saulės šviesos nestabilumas (medžiaga gali išnykti), deformacijos galimybė, nuodingųjų medžiagų išsiskyrimas lydymosi metu.

Geras patarimas! Dirbdami su plastikinėmis išorinėmis durimis, reikia reguliariai sutepti vyrius. Dažnai žiemą dėl temperatūros deformacijos durys sustoja. Šiuo atveju būtina koreguoti stogus.

Šiandienos durys yra populiariausios. Saugiausios yra durys iš plieno. Žinoma, yra įvairių tipų, turinčių visiškai skirtingus stiprumo rodiklius, tačiau apskritai jie yra daug stipresni nei kitų tipų durys. Šios durys nereikalauja daug priežiūros, išskyrus reguliarų vyrių ir užraktų tepimą. Jie turi puikią šiluminę apsaugą. Plieninių durų dizainą galima pasirinkti visiškai. Jie yra biudžetas ir elitas, bendram naudojimui ir išskirtiniam naudojimui. Kai kurios iš privataus plieno namų įėjimo durų nuotraukos išryškina jų eleganciją ir išskirtinumą. Jie turi keletą trūkumų: biudžeto parinkčių jautrumas korozijai (ši problema gali kilti po kelerių metų), paviršiaus braižymas per tam tikrą laiką.

Plieninių durų porūšiai yra šarvuoti. Jie turi didžiausią saugos klasę, nes jie gaminami naudojant labai legiruotą plieną su specialiais priedais. Jis negali būti supjaustytas įprastais įrankiais arba šaudyti iš šaunamojo ginklo.

Stiklo pluoštas yra moderni kompozicinė medžiaga, turinti labai aukštas atsparumo savybes. Tuo pačiu metu jis yra labai lengvas ir laikui bėgant jis nekeičiamas. Stiklo pluošto durys populiarėja statybinių medžiagų rinkoje.

Norint optimaliai pasirinkti savo šalies namus, būtina nustatyti jo reikalavimus. Jei namas yra vietovėje, kurioje yra sunkus klimatas, šilumos apsauga bus svarbi.

Plastikinės durys privatiems namams, nuotraukos ir funkcijos. Pagrindinių savybių ir parametrų aprašymas. Kaip estetinis išvaizda plastikines duris ant namų fasado.

Kitas svarbus veiksnys, lemiantis vieno ar kito tipo durų pasirinkimą, yra saugos klasė. Iš viso yra 13 durų apsaugos klasių. Tuo pat metu banko skliautams išduodamos 6 ir 7 klasių durys. Namų durims naudojamos tik 4 klasės. Trečioji saugumo klasė yra tinkamiausia privataus namo durims. Tokių durų nuotraukos dažniausiai randamos priemiesčio nekilnojamojo turto vaizduose. 4 klasėje yra elitinės šarvuotos durys.

Kitas svarbus dalykas, renkantis duris, gali būti laikomas jų dizaino stiliu. Ji turi atitikti bendrą namų projektavimo koncepciją. Tokios smulkmenos, kaip rankenos, spynos ir kiti priedai, papildo durų vaizdą.

Labai svarbu tai, kad pati kaina ir jos įrengimas. Šiandien yra durų į bet kurią piniginę. Biudžeto versijos durims yra prieinamos bet kuriam darbo asmeniui, o turtingi piliečiai savo gyvenamuosiuose namuose įrengia kelis tūkstančius dolerių elito kopijas.

Geras patarimas! Įrengiant bet kokias duris, būtina įrengti virš jo esančią apsaugą. Tai neleis tiesiogiai patekti į vyrių ir užrakto mechanizmą.

Nepriklausomai nuo durų, įrengtų prie įėjimo į privatų gyvenamąjį namą, žmonės įvertins šio namo savininkus. Todėl jums reikia pasirinkti jį pagal skonį ir laikantis reikiamų kokybės ir saugos charakteristikų.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924