Kuris duris į butą pasirinkti: estetika ir saugumas

Kokios įėjimo durys į butą pasirinkti – ne tik gyvenamųjų daiktų saugumas, bet ir jo gyventojų saugumas priklauso nuo šio nežmoniško klausimo. Todėl perkant duris turėtumėte atkreipti dėmesį į daugybę skirtingų savybių ir kriterijų, kurie labai skiriasi nuo produkto.

Funkcijos, kurias atlieka bet kurios įėjimo durys

Norėdami suprasti, kaip pasirinkti priekines duris į butą, turite turėti idėjų apie funkcijas, kurias jis atlieka. Pirma, kokybiškos durys turėtų sukurti didžiausius sunkumus vagims, kurie bando patekti į kambarį. Antra, apsaugos nuo triukšmo, grimzlės, kvapų ir šalčio apsauga turi būti visą gyvenimą. Trečia, durys turėtų būti gražios, puikiai suderintos su visais gretimos erdvės interjerais. Galų gale, galite suvirinti duris, pagamintas iš storų metalo lakštų, užpildyti jį izoliacija ir įkišti į angą. Tačiau tai negali garantuoti jo patikimumo, o tokios durys dekoratyvinė dalis palieka daug pageidavimų.

Norint teisingai pasirinkti duris, turite žinoti ne tik jo funkcinę paskirtį, bet ir reikalavimus, kurie yra standartiniai durims, sumontuotoms prie namo įėjimo:

  • padidėjęs sandarumas, kuris neleidžia į kambarį patekti į išorinius veiksnius, tokius kaip kvapai, garsai ar grimzlės. Norėdami tai padaryti, ant gaminio susidaro patikima šilumos ir triukšmo izoliacija, palei sąnarius tvirtinamos izoliacinės elastinės juostos;
  • ilgaamžių durų stiprumą užtikrina nesudėtinga medžiaga, galinti užtikrinti reikiamą saugumą;
  • durims turi būti įrengtas panoraminis vaizdas ir galimybė įrengti vaizdo stebėjimo sistemą ar kitą įrangą;
  • gamintojo garantija turi būti labai ilga ir visiškai besąlyginė. Tik ši aplinkybė gali patvirtinti jo pasitikėjimą aukšta jo produkto kokybe;

  • nuotraukos iš įėjimo į butą durų rodo, kad jos turėtų atrodyti ypač patrauklios, pritaikyti savo stiliui ir spalvai į bendrą stilių, turėti gana garbingą išvaizdą, ty būti estetiška;
  • paprastumas. Nepriklausomai nuo jos svorio ir sudėtingumo, durys turi būti laisvai atidaromos ir judėti net be pastangų. Dažnai uždarymo įtaisai gali būti naudojami patogumui;
  • Patvarus ir patikimas užraktas, be abejo, turėtų užtikrinti gerą apsaugą nuo įvairių tipų detektorių įsiskverbimo. Neleidžiama įstrigti, pertraukti, slinkti klavišą;
  • vyriai turi sugebėti atlaikyti durų lakšto svorį ir būti tokie stiprūs, kad juos nebūtų galima nuimti, uždarius duris;
  • durys turi būti atsparios smūgiams. Ji neturėtų suteikti net labai stiprių smūgių iš išorės.

Geras patarimas! Jei jums reikia maksimalios apsaugos nuo įsilaužimo, tuomet ją galima įrengti tik įdiegus elito duris su 4 klasių įsilaužimo atsparumu prie įėjimo. Tokia duris tuo pačiu metu yra atsparus šauliams šaulių ginklų ir priešgaisrinės apsaugos.

Renkantis gaminį, visada turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kokia medžiaga ji yra pagaminta, kas užpildyta viduje, kokia spyna yra, vyriai ir priedai. Taip pat svarbu yra durų konstrukcija. Galų gale, tai priklauso nuo bendros nuotaikos, kurią sukurs savininkas, žiūrėdamas į šį interjero objektą.

Pirmas dalykas, kuris užima akis ir atsimena perkant įėjimo į namus duris, yra medžiaga, iš kurios jie yra pagaminti. Miesto butams dažniausiai naudojamas medis ir metalas. Tačiau ne visa mediena visiškai atitinka aukštos kokybės durų reikalavimus. Tuo pačiu metu tos labai patikimos ir aukštos kokybės medinės durys yra labai brangios. Galų gale, natūralios medienos bajorystė sukuria prestižą ir išskirtinumą, būdingą medinėms durims.

Uždarų durų uždarymas: įtaisas, mechanizmų parinkimas ir montavimas. Veikimo tipai ir principai, durų uždarymo įtaisų įrengimas. Uždarytuvų reguliavimo ir veikimo taisyklės.

Jei nežinote, kokių durų pasirinkti butą, tada žinokite, kad stipriausi mediena yra ąžuolas, uosis ir bukas. Be to, elito durų pavyzdžiai gaminami iš kietos juodos spalvos ir raudonmedžio. Pigesnės, bet ir gražios medinės durys gaminamos iš alksnio, pušies, riešutmedžio ir vyšnių. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra minkšti akmenys, tokių durų eksploatavimo trukmė yra gana ribota. Ne pirkti tokias duris, geriau rinktis metalą.

Aukštos kokybės medinės durys įėjimas yra prabanga, kurią ne visi gali sau leisti. Dėl šios priežasties dauguma apartamentų montuoja metalines duris. Tai parodo bet kurio namo įėjimo nuotrauka. Tokie produktai yra pagaminti iš įvairių lydinių, tačiau patikimiausi iš jų yra pagaminti iš 2 ar daugiau milimetrų plieno lakštų. Plieninėse drobėse neturi būti jokių suvirinimo siūlių ar defektų. Tokių durų rėmai turi būti pagaminti iš stipriausio plieno. Gerai, jei tarp lakštų yra šarvų plokštės.

Jūs neturėtumėte vadovauti rinkodaros ir rimtai atsižvelgti į pardavėjų žodžius, kad jų durys, kurios yra pigios, yra keli metalo sluoksniai. Taip, šios durys iš tikrųjų pagamintos iš daugiasluoksnės “alavo”. Tai skarda, jei ne sakyti folija, nes lakštų storis yra mažesnis nei 1 mm, o tai garantuoja įdubų atsiradimą net ir esant nedideliam slėgiui. Tokios durys vargu ar gali atlaikyti gerą smūgį, jau nekalbant apie paprastų įrankių, pvz., Laužo ar kirvio, naudojimą. Vagys atveria tokias duris su įprastu skardiniu atidarytuvu, tiesiog nupjauna užraktą, nesvarbu, kokia tai būtų.

Sprendžiant, kaip pasirinkti priekines duris į butą, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į jo vidinį turinį. Bet kokio kokybiško durų lapo vidinė struktūra turi būti skersinė. Skerspjūvių ribos pateikiamos plieno šonkaulių forma. Pigiomis versijomis jų funkciją atlieka kartono akordeonas. Šios durys yra labai lengvos, o skylėje nuo pilies yra matomas kartonas ir tuštuma.

Kaip izoliacinės medžiagos ir izoliacija naudojamos mineralinės vatos, izolono, polistireno arba poliuretano putos. Jie gerai šyla ir neleidžia skleisti garsų. Drobės perimetras beveik visada turi guminę tarpinę.

Prieš pasirinkdami pilną buto įėjimo duris, turite atkreipti ypatingą dėmesį į jo dekoratyvines savybes. Įprasta juoda drobė, esanti buto viduryje, dekoruota malonumu, atrodys labai blogai. Todėl, atsižvelgiant į aplinkinį interjerą, reikia pasirinkti drobės spalvą ir tekstūrą. Pati durys gali būti padengtos fanera, imituojančia medieną, laminatą, MDF arba plėvelę. Brangiausi modeliai yra padengti oda.

Kokios įėjimo durys į butą neturėtų pasirinkti, labai svarbu užrakinti. Saugias duris turi būti kelios spynos. Vienas iš jų yra kasdien, likusi dalis naudojama ilgų išvykimų atveju. Sujungus svirties ir cilindrų modelius spynos labai padidina patikimumą. Įėjimo durys turi būti uždarytos visose trijose laisvose pusėse. Tai numatyta įrengiant kokybiškas duris.

Įėjimo į namus durys yra daugiausia dviejų tipų vyriai: atviri ir paslėpti. Paslėptas apsaugotas nuo paprasto pjovimo malimo. Norėdami apsaugoti duris nuo užsikimšimo, ant jo sumontuotos kaiščiai, neleidžiančios durims išmontuoti, kai jis yra uždaroje padėtyje. Taip pat galima naudoti gaminius ant vyrių su rutuliniais guoliais.

Geras patarimas! Kokybiški vyriai visada palaiko drobės svorį, jie neužsikimšę ir neveikia eksploatacijos metu. Siekiant užtikrinti didesnį patikimumą, reikia pasirinkti duris su 3-4 vyrais. Tai padeda tolygiai paskirstyti masę.

Atsižvelgiant į šias savybes, galite pasirinkti priekines duris į butą. Kuris pageidaujate – savo verslą. Svarbiausia yra ne taupyti pinigus dėl šio pasirinkimo. Durų dizainas turi visiškai sutapti su jūsų buto interjeru.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: