Baldai salėje: atrankos ir tinkamos paskirties taisyklės

Prieigos salė laikoma buto ar namo veidu, nes kiekvienas svečias pirmiausia čia atvyksta. Prieškambario ir aksesuarų baldai turi pasirinkti, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus, atsižvelgiant į kambario dydį ir bendrą buto stilių. Baldai turi būti ne tik harmoningai derinami, bet ir skiriasi patogumu bei funkcionalumu. Renkantis baldus, neturėtumėte išsaugoti – medžiagos geriau pasirinkti aukštos kokybės ir atsparias žalai.

Prieškambario baldai: pagrindiniai baldai

Daugeliu atvejų prieškambaris yra ribotas kambarys, kuriame norite įdėti tik būtiniausius baldus. Jei nedidelis prieškambaris yra užpildytas masyvių spintų arba pakabos su lentynomis, praktiškai nebus laisvos vietos. Todėl pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti renkantis prieškambario baldų rinkinį – kambario dydį ir formą. Jei yra nišų, pirmiausia turėtumėte juos užpildyti.

Svarbu! Pirmasis prioritetas – viršutinių drabužių laikymui skirtų baldų įrengimas.

Jei kambarys yra didelis, jūs negalite sutaupyti vietos ir pasirūpinti net garderoba su didelėmis spintelėmis ir dideliu lentynų skaičiumi. Mažame prieškambario baldai turėtų būti kruopščiai parenkami, kad nebūtų užpildyta visa laisva erdvė. Prieškambario baldų kataloguose galite pamatyti dažniausiai naudojamus modelius.

Koridorių baldai prieškambario. Dažniausiai tai yra dviguba spinta, aprūpinta galosniciu. Siekiant, kad baldai puikiai atitiktų spalvą ir tekstūrą, reikia pasirinkti vieną modelio pasirinkimą.

Drabužių spinta. Yra tiek kabinų pakabų ir atskirų lentynų maišams, batus, skrybėlę ir kitus priedus. Apskritai, su tokiu komplektu, prieškambario nereikia kitų baldų, reikalingų daiktų išlaikymui.

Normalus pakabukas. Priklausomai nuo kambario dydžio, galite pasirinkti sienos ar grindų tvirtinimo parinktį. Jei kambarys yra labai mažas, rekomenduojama galvoti apie lubų montavimo gaminius, bet tik tada, kai nėra įtampos ar pakabinamų lubų. Pakaba gali būti atskiras elementas arba būti spintos dalimi. Taip pat gaminami dizainai, kuriuos papildo stalčiai, skirti smulkiems daiktams ir skrybėlėms.

Slankiojanti spinta. Tai laikoma geriausia galimybe erdvumui. Idealiai tinka, jei prieškambaris turi įterpimo nišą. Pasirinkus nedidelio prieškambario spintą, turėtumėte atkreipti dėmesį į vidinę erdvės struktūrą. Pageidautina, kad drabužių spinta būtų padalyta į dvi dalis: viena iš jų yra viršutinių drabužių vieta, antra – kitos patalpos. Privalumas yra stalčių buvimas.

Perkant baldus į prieškambarį ar prieškambarį, reikia ne tik atidžiai pasirinkti medžiagą, iš kurios jis pagamintas, bet ir atkreipti dėmesį į surinkimo kokybę, sujungimų tikslumą, montavimo komponentų patikimumą ir jungiamųjų detalių būklę. Svarbiausia, kad stalčiai būtų sklandžiai, be pastangų ir judėti, o durys lengvai uždaromos. Kablys neturėtų sulenkti pagal gravitacijos poveikį. Kaip dekoro ir suteikiant unikalumą koridoriaus baldų dizainui, naudojami įvairūs stiklo ir metalo įdėklai. Tačiau statybai paprastai naudojamos kitos medžiagos.

Mediena yra tvari ir aplinką tausojanti medžiaga, kurios vienas iš privalumų laikomas neįprastu medienos modeliu. Klasikiniai prieškambario baldai, pagaminti iš medžio masyvo, bus dekoruoti dideliais ir erdviais kambariais, įrengtais chalet stiliaus. Ąžuolo baldai laikomi patvariausiais, bet turi didelę kainą. Daugiau biudžeto laikomi elementais, pagamintais iš pušies.

Muitinės drožlių plokštė ir MDF ant sąskaitos, esančios arčiausiai medžio, tačiau jos yra kelis kartus pigesnės. Prieškambario sienos ir kiti situacijos elementai yra laminuoti arba faneruoti. Baldai, pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės, pagaminti iš bet kokios spalvos ir tekstūros, atsparūs drėgmei, temperatūros pokyčiams ir mechaniniam įtempiui. MDF faneros plokštės laikomos labiau natūraliomis medžiagomis, panašiomis į medieną. Svarbu atkreipti dėmesį į sienų storį, nes baldų stiprumas priklauso nuo šio rodiklio. Ši vertė turi būti ne mažesnė kaip 1,6-1,8 cm.

Geras patarimas! Faneruotos MDF yra saugesnis variantas nei medžio drožlių plokštės, kurios šildant gali išskirti toksiškas medžiagas. Įsigydami medžio drožlių plokštę, atkreipkite dėmesį į sertifikatą, nurodantį ekologišką baldų klasę. Laikoma, kad jis yra netoksiškiausias produktas, pažymėtas E0 ir E1.

Kartais ant prieškambario baldų nuotraukos galite matyti iš plastiko pagamintus daiktus, tačiau reikia nepamiršti, kad ši galimybė nelaikoma patvaria ir atsparia nusidėvėjimui. Sodybai organizuoti geriau naudoti plastikinius baldus arba baldus su plastikiniais elementais.

Prieškambario atveju galite naudoti skirtingas spalvų parinktis. Tokiu atveju, pasirinkus dekoratyvinės medžiagos spalvą, nėra aiškiai apibrėžtos sistemos – galite pasirinkti bet kokį atspalvį. Panašu, kad spalvų derinys yra geras, pavyzdžiui, originali versija laikoma juoda ir balta koridoriumi arba mėlynos ir pilkos spalvos deriniais. Jei prieškambaris yra kvadratinis ir vienspalvis, rekomenduojama, kad viena siena būtų kontrastingos spalvos, kad interjeras taptų ypatinga atmosfera. Pavyzdžiui, galite įdiegti šviesią spintą pilkame koridoriuje.

Renkantis spalvą reikia prisiminti, kad tamsūs atspalviai vizualiai sumažina kambario tūrį. Vidutinio dydžio prieškambaris atrodys nedidelis, o mažas atrodys visiškai kaip spinta. Todėl dizaineriai rekomenduoja tamsus atspalvius palikti dideliems plotams. Koridoriuje ar koridoriuje, kur nėra pakankamai natūralios šviesos, rekomenduojama pasirinkti šviesiai spalvotus baldus, kurie papildomai yra aprūpinti taško šviesos šaltiniais. Tamsūs baldai leidžiami naudoti mažose vietose, tačiau neturėtų būti teikiama pirmenybė juodai spalvai, geriau rinktis kavos atspalvius su blizgančiais paviršiais.

Prieš pasirinkdami mažus prieškambario baldus, rekomenduojama parengti objektų pateikimo planą. Tai padės įrengti baldus taip, kad būtų pakankamai vietos vaikščioti, padažyti ir nusirengti. Renkantis veislę ir pilną baldų komplektą, lemiamas yra kambario dydis.

Būtina įsigyti nedidelio dydžio prieškambario modulinius baldus, kuriuose yra paltai, stendai atsitiktiniams batams ir nedidelis veidrodis. Kartais galima rasti mažų koridorių mažam koridoriui, kuris yra miniatiūrinė spinta. Jei kambarys neatitinka minimalaus rinkinio, rekomenduojama pirkti daiktus atskirai. Pavyzdžiui, galite įsigyti spintelės pakabą, už kurio yra paslėptų lentynų, mažą komodą, kurioje yra batų stendas arba stiklainis. Patogus variantas yra prieškambaris su Osmanų ar išmatomis, kurios viduje yra papildomos vietos daiktams saugoti.

Jei pasirenkate baldus siauram koridoriui, turėtumėte pirmenybę teikti modeliams, kuriems būdingas minimalus kampų ir išsikišusių elementų skaičius. Paprastai siauras kambario rinkinys susideda iš spintos, pakabos, sumontuotos ant sienos, nedidelės komodos ir stalčių lentynos. Nedidelėje erdvėje atrodo gera spintelė su radialiniu fasadu, kuris vizualiai išlygina kampus, tačiau reikia nepamiršti, kad tokios spintos vidinė įranga nėra labai plati.

Vidutinio dydžio salėse galite įrengti standartinį baldų komplektą arba prieškambario skyrių. Optimalus sprendimas vidutiniam kambariui yra kampinė spinta. Jei erdvė leidžia, patalpos salėje rekomenduojama įrengti kėdę arba mažą sofą. Žemiau galite peržiūrėti keletą baldų nuotraukų koridoriuje, įvairių dydžių koridoriuje.

Pasirinkę koridorių ar prieškambario baldus, reikia atsižvelgti į jo dydį. Jei parduotuvė nerado tinkamo modelio, jį galima užsakyti. Baldai turi puikiai atitikti kambario parametrus. Užsakant garderobą, geriau sustabdyti gamybą pagal lubas. Šis modelis nesikaupia dulkių viršuje ir yra laikomas erdvesniu.

Svarbu! Renkantis baldus, reikia prisiminti, kad jis bus ilgesnis nei vieneri metai, taigi geriau ne sutaupyti medžiagų.

Dažnai koridorius yra siaura erdvė, todėl daugelyje prieškambario baldų nuotraukų matote ne šarnyrus, bet stumdomos durys, leidžiančios sutaupyti vietos. Geras sprendimas yra veidrodinių stumdomų durų įrengimas. Be to, kad tokia spinta vizualiai plečia bet kokio dydžio prieškambario sritį, ji užpildo erdvę papildoma šviesa ir suteikia galimybę pamatyti pilną augimą. Jei norite, kad veidrodis būtų kuo arčiau buto vidų, ant jo galite taikyti papildomą modelį.

Privalomas modernios prieškambario išdėstymo elementas yra dirbtinis apšvietimas, kuris turėtų būti turtingas. Apšvietimo baldai, naudojant specialias įmontuotas lemputes. Taip pat populiarūs ir kiti šviesos šaltiniai, pavyzdžiui, nedideli sieniniai šviestuvai, sieniniai šviestuvai, apšviestos vidaus raidės ir pan.

Baldų pasirinkimas koridoriuje yra paprastas, jei pateikiate visus kambario parametrus ir išdėstymą. Taip pat svarbu teisingai įvertinti visų elementų poreikį ir sustabdyti pasirinkimą tik tiems produktams, kurie tikrai reikalingi. Tai ypač pasakytina apie mažus koridorius. Vadovaujantis šiomis taisyklėmis, bus lengva sukurti patogų ir funkcionalų prieškambarį, kuris šildys visus, kurie pateks į namus.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924