Provanso stiliaus svetainė: kaip sukurti gražią kaimišką interjerą

Iš šio straipsnio sužinosite, kaip atrodo „Provence“ stiliaus svetainė, ir susipažinkite su tokios interjero kūrimo taisyklėmis. Tekste pateikiamos rekomendacijos, kaip pasirinkti spalvų paletę, tekstūras, modelius ir apdailos medžiagas sienoms ir luboms, ekspertų patarimus dėl baldų, tekstilės ir dekoratyvinių elementų derinimo viename kambaryje, įdomių derinių pavyzdžius ir dizaino sprendimus.

Provanso stiliaus svetainė: bendras vaizdas į kambario dizainą

Svetainė skirta susitikti su svečiais ir bendrai dalytis šeimos nariais, todėl jos dizainas turėtų būti atsakingas atsakingai. Nuo šio kambario dizaino priklauso nuo pirmojo namų ir jo savininkų įspūdžio. Miesto triukšmo pavargusių apartamentų savininkai mėgsta Provanso stiliaus kambario dizainą, sukuriant ramybės ir komforto atmosferą. Tai bus puiki alternatyva pramoninėms ir modernioms vietoms, kurių daugumą riboja minimalus dekoro buvimas.

Provanso – namų stilius, kuriam būdinga jauki atmosfera ir paprastos tekstūros. Jame trūksta sudėtingų ir sudėtingų detalių, būdingų šiuolaikinėms tendencijoms. Skirtingai nuo kaimo stiliaus gyvenamųjų patalpų, Provansas, nors ir laikomas kaimišku, tačiau tokie interjerai apima romantišką detalę, nepastebimus gėlių raštus, natūralų medį su senesniu paviršiumi ir didelį tekstilės kiekį.

Šios tendencijos kūrimo įkvėpimas buvo kaimo gamtos paprastumas ir grožis, kurį galima užfiksuoti nuotraukoje pavaizduotuose interjeruose; Provanso stiliaus renovacija apima gyvenamojo kambario nustatymą kaimo namams, naudojant saulėje sudegintą laukinių gėlių ir žolelių paletę.

Kambariai, dekoruoti Provanso stiliaus, yra kupini lengvumo ir pietų šilumos. Atsižvelgiant į kilmę, ši tendencija dažniausiai naudojama projektuojant privačius ir kaimo namus. Tačiau tai nereiškia, kad Provansas netinka miesto butui.

Geras patarimas!  Gėlių motyvai ir senas medis atrodo ne tik svetainėje. Šis dizainas puikiai tinka valgomojo ar virtuvės interjerui. Net miesto bute galite sukurti kaimo namų atmosferą. Norėdami tai padaryti, pakanka sujungti kelių kambarių patalpas, pavyzdžiui, sujungiant kambarį su virtuve arba valgomuoju.

Prancūzijos provincijos stilius yra universalus. Jis tinka visų formų ir dydžio gyvenamosioms patalpoms. Ir nereikia keisti kambario konfigūracijos, pvz., Langų langų sukūrimo, išsikišusių sekcijų ant sienų ar aukščio skirtumų. Priešingai, tuo paprasčiau, tuo geriau. Pagrindinę aplinką sudaro vidaus apdaila, baldai ir dekoras.

Nuotraukoje Provanso stiliaus gyvenamieji kambariai dažniausiai yra dekoruoti šviesiais ir pasteliniais atspalviais. Vidaus apdailai pageidautina pasirinkti natūralius nutildytus tonus.

Jei norite pagyvinti interjerą, galite naudoti ryškesnių spalvų purslų:

 • levandų;
 • oranžinė;
 • žydras;
 • žalia žalia;
 • geltona.

Provanso stiliaus sofos gali būti naudojamos kaip spalvų akcentas, interjero nuotraukos su ryškiais priedais ir užuolaidomis taip pat atrodo įspūdingos.

Tipiškas dizaino bruožas yra mediniai baldai, dekoruoti patina arba tonuoti. Maža senovės patina yra sveikintina. Be to, jame taip pat leidžiama naudoti geležies dažytus baldus ir kaustytinius šviestuvus. Būtinas „Provence“ stiliaus interjero atributas yra nedidelė sofa su pintine sėdyne. Dažniausiai jis skirtas 2-3 žmonėms. Šis baldas turi ypatingą dizainą ir atrodo kaip trys kėdės, sujungtos iš eilės su patogiais porankiais.

Dėl sienos apdaila nėra naudojama naudoti tapetai Provanso stiliaus gyvenamasis kambarys. Paviršiai yra tiesiog kalkinti. Ir nebūtina naudoti baltą medžiagą, pasteliniai atspalviai. Lubos paprastai papildomos medinėmis sijomis. Tuo pačiu išsaugoma natūrali jų natūrali spalva. Nors šie elementai gali būti balinti arba dažyti.

Kaip įvairios formos medienos arba kepto molio grindų dangos:

 • aikštė;

 • stačiakampis;
 • šešiakampė.

Baldai, pvz., Stalas ir sofa, įprasta uždengti baltomis lovatiesėmis. Šiems tikslams gali būti naudojami audinio gabaliukai su šviesiu modeliu. Pageidautina, kad tekstilės gaminiai, naudojami kuriant dizainą Provanso stiliuje, būtų tinkami.

Populiariausi audinių modeliai:

 • levandų puokštės;
 • aguonos;
 • alyvmedžių šakos;
 • krepšiai su gėlėmis.

Geras patarimas! Papuošimo buvimas suteiks gyvenamajai patalpai mėsą ir sukurs reikiamą aplinką. Tai geriau naudoti mielus papuošalus, pagamintus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, pinti, molio. Pageidautina, kad jie būtų ranka.

Prancūzijos krypčiai būdingas natūralių medžiagų interjeras. Gyvenamosios patalpos sukūrimas šiuo būdu, rekomenduojama naudoti:

 • kaltiniai gaminiai;

Mediena gali būti pakeista tinku, bet be išankstinio paviršiaus išlyginimo. Geriausias variantas būtų dekoratyvinis tinkas. Grindys turi būti padengtos natūralaus akmens. Kaip ir virtuvėje, patartina palikti arkos tarp balkono ir svetainės, kad būtų išlygintas nedidelis sienos ir grindų medžiagų skirtumas. Jei šiek tiek pastangų, šie skirtumai nebus matomi.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: