Lofto stiliaus svetainė: įspūdingas erdvus kambarys su minimalia apdaila

Interjero palėpės bruožas – tai pritaikymas praktiškai bet kuriai patalpai ir biudžetui. Kambariai, įrengti pagal šios krypties tendencijas, išsiskiria paprastumo ir stiliaus deriniu. Palėpės stiliaus svetainė sujungia megapitacijos atmosferą ir namų židinio komfortą. Būtent šis kambarys pasižymi daugiafunkciškumu, nes kaip jis naudojamas tiek poilsiui, tiek svečiams susirinkti? Tai yra tyrimas ir biblioteka tuo pačiu metu.

Kilmės stiliaus istorija ir išskirtiniai palėpės stiliaus kambario dizaino bruožai: nuotrauka

Pramonės palėpės stilius pirmą kartą pasirodė praėjusio šimtmečio 40–50-ajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai Niujorke senami sandėlių ir pramoniniai pastatai miesto centre pradėjo būti pertvarkyti į gyvenamuosius butus. Stiliaus įkūrėjai buvo menininkai, muzikantai ir kitų kūrybinių profesijų žmonės, kurie nebijo bijoti aukštų lubų, butų sienų ir atvirų ryšių.

Svarbu! Jei yra galimybė pasirinkti kambarį palėpės remontui, geriau teikti pirmenybę dviaukštiam butui arba dviejų aukštų namui.

Pagrindinis vonios kambario palėpės dizaino bruožas yra harmoningas įvairių stilių sprendimų derinys. Tam tikras dizaino aplaidumas: nuskustas grindys, plytų siena, betono lubos? puikiai derinami su itin moderniais apšvietimo elementais ir šiuolaikiniais baldais. Kitos funkcijos, kurios išskiria palėpės kambario interjerą:

 1. Labai aukštos lubos. Pirmieji apartamentai buvo sukurti didelėse pramoninėse patalpose su aukšta lubomis nuo 3,5 m ir aukštesnėmis, kur viršuje buvo masyvūs vėdinimo vamzdžiai ir ryšių sistemos.
 2. Antrojo lygio buvimas. Nuotraukų palėpės stiliaus gyvenamosiose patalpose dažnai galite pamatyti laiptus, vedančius į antrą aukštą, arba viršutinį aukštą, kuriame yra miegamasis arba miegamoji sofa. Kopėčios gali būti išdėstytos paprastos metalinės konstrukcijos pavidalu arba gali būti pritaikytos naudojant stalčius pakopose.
 3. Erdvė. Projektuojant palėpės stiliaus kambarį, turėtumėte vengti nereikalingų sienų, pertvarų ir durų. Kambarys turi būti atviras ir apšviestas kaip natūrali ir dirbtinė šviesa.
 4. Dideli langai. Langų angos neturėtų būti uždengtos storomis užuolaidomis, todėl geriau naudoti šviesias užuolaidas, žaliuzes ar langines.
 5. Naujų ir senų derinys. Svetainėje palėpėje atrodys puikus modernus plazminis televizorius, kuris įrengtas spintelėje kaip senas lagaminas arba naminis stalas, pagamintas iš padėklų.
 6. Apdaila be priežiūros. Apskritai plytos, specialiai senėję laminato ar parketo paviršiai, sienos su skylučių imitacijomis ir dažyti grafitai laikomi išskirtiniais stiliaus bruožais.
 7. Neįprastas dekoras. Nuotraukos, esančios šiuolaikinio meno stiliumi masyviuose rėmuose, žolė kaušuose, įrengtuose aplink kambarį, interjero šviesos raidės padarys gyvenamojo kambario interjerą neįprastu ir įsimintinu.
 8. Viryklė arba židinys. Jei stilius yra atkurtas kaimo namų sąlygomis, tada pagrindinė akcentas taps gyvenamasis kambarys su židiniu stiliaus židiniu, sukuriant harmonijos ir komforto pojūtį.

Organizuojant erdvę, labai svarbu teisingai atlikti gyvenamojo kambario zonavimą palėpės stiliuje bute ar privačiame name. Tai turėtų būti erdvus kambarys, jungiantis virtuvę, miegamąjį ir net vonią.

Dėl zonavimo, neturėtumėte naudoti kietų sienų ar masyvių kietų durų. Geriausias būdas padalinti erdvę yra ekranai, užuolaidos, klaidingos sienos, baldai, pramoninio stiliaus kolonos, įvairios sienų ir grindų apdailos. Pagrindinės sritys, kurios turėtų būti gyvenamojo kambario interjere palėpės stiliaus:

 1. Baro skaitiklis. Naudojamas zonavimui erdvėje, kurioje yra virtuvės svetainė.
 2. Valgomasis. Rekomenduojama įrengti virtuvę ir poilsio vietą. Būtinai turi būti didelis stalas.
 3. Vieta poilsiui. Svetainės sofa, pagaminta palėpės stiliumi, turėtų būti pasirinkta didelė, o jei butas yra nedidelis, tai geriau, kad ji atsuktų ir sukuria atsargines vietas miegoti. Be to, jums reikia įdiegti keletą kėdžių ar kėdės, taip pat kavos stalą, galite pritvirtinti televizorių ant sienos.
 4. Darbo sritis. Įrengtas pagal savininkų poreikius? tai gali būti knygų skaitymo vieta, kurioje dedamas stovas su literatūra, arba darbui reikalingas kompiuterio stalas. Jei menininkas gyvena bute, galite įdiegti moliuską.
 5. Prieškambario. Tai laikoma gyvenamojo ploto pradžia. Jei butas yra nedidelis, kad prieškambaris ir gyvenamasis kambarys sukurtų vienos erdvės įspūdį, sienos ir grindys turėtų būti pagaminti vienodai.
 6. Spinta Lofto stilius nepriima didelių uždarų spintų. Sandėliavimui dažnai naudojamos pakabos, atviros lentynos, lentynos ar net kartoninės dėžės.

Krypties privalumas – tai standartų trūkumas dizaine, todėl spalvų priėmimas, pirmas dalykas, į kurį turėtumėte susitelkti, yra asmeninės nuostatos. Bet vis dėlto, remiantis žodžio „palėpė“ reikšme (išversta iš anglų kalbos reiškia „mansarda“), geriau pasirinkti nutildytas spalvas, kurios gali būti skiedžiamos ryškiais akcentais.

Svarbu! Svarbiausia, kad namuose ar butuose nebūtų tamsus ir nuobodus palėpės stiliaus svetainė. Bet koks interjeras gali būti atskiestas naudojant ryškius dekoro elementus.

Gyvenamųjų patalpų palėpės dizaino nuotraukoje dažniausiai pasitaiko:

 1. Balta Ji laikoma tradicine registruojant nedidelį palėpės stilių. Baltos sienos ir lubos vizualiai plečia kambarį, todėl lengviau ir nemokamai.
 2. Pilka Dažniausia dizaino parinktis. Stilinga svetainė, kurioje yra 3 pilkos spalvos sienos, o ketvirta – mėlyna.
 3. Kremas ir smėlio spalvos. Šios spalvos idealiai tinka dekoruoti gyvenamąjį kambarį-miegamąjį. Toks interjeras dar labiau padidins kavos spalvos baldus.
 4. Ruda ir jos atspalviai. Jis gerai derinamas su ryškiomis spalvomis, ypač su mėlyna ir oranžine. Idealus pasirinkimas rudoje gyvenamojoje patalpoje yra medinių baldų išdėstymas.
 5. Geltona Tinka žmonėms, turintiems nestandartinį kūrybinį mąstymą. Geriausias sprendimas yra gryna geltona siena už masyvios šviesos sofos.
 6. Juoda Tinka labiau organizuoti didelius plotus. Dizaineriams nerekomenduojama įsitraukti tik į juodą, kad kambario nesukeltų poema.

Kitos akcento spalvos yra mėlynos, mėlynos, žalios, bordo, oranžinės, rožinės, raudonos, violetinės spalvos, taip pat metalo ir natūralios medienos spalvos. Kitose baldų salonų nuotraukose galite pamatyti sėkmingas interjero kolekcijas, pagamintas naudojant du atspalvius: juodos ir baltos, mėlynos ir pilkos, rudos ir alyvuogės, baltos ir raudonos spalvos. Jei nuspręsta, kad svetainė būtų vienoje spalvoje, galite sukurti emocinę nuotaiką su šviesia sofa, spalvingomis pagalvėmis ar pupelių maišais.

Virtuvės-svetainės sukūrimas palėpės stiliuje turėtų būti atsakingas už statybinių medžiagų pasirinkimą. Tai yra tinkama sienų apdaila, o lubos akcentuos interjero savybes. Turi būti suprantama, kad medžiagos turi būti ne tik tinkamos spalvai ir tekstūrai, bet ir turi būti labai atsparios pažeidimams ir lengvai prižiūrimos.

Jei gyvenamasis kambarys yra pagamintas kaimo namuose, grindys geriau gaminamos iš medžio. Dažniausiai šiais tikslais naudojamas ąžuolas ir pušis. Tinkamas yra medinių grindų arba aukštos kokybės laminato naudojimas su modeliu, imituojančiu medį ar natūralų akmenį.

Esant tokiai situacijai, kai virtuvė sujungta su palėpės stiliumi, rekomenduojama keramines plyteles „po medžiu“ pastatyti abiejų kambarių grindyse. Tokiu atveju turėtumėte numatyti elektrinės arba vandens šildomos grindys, o sofos zonoje reikia įdėti kilimą.

Palėpės stiliaus kambario dizainas reiškia bent vienos sienos, kuri yra pamušalu plytų, buvimą. Jei kambarys yra mažas, galite jį apriboti iki imitacijos. Šiuo tikslu dažniausiai naudojamas keraminės plytelės su tinkamu modeliu, tapetai yra retesni. Be to, viena iš gyvenamojo kambario palėpės sienų gali būti papuošta medinių lentų, išdėstytų šaškių lentomis, pagalba.

Rekomenduojama palikti kambario lubas tik betonui, tačiau ji turėtų būti padengta vandens pagrindu dažais, kurių spalva pasirinkta atsižvelgiant į buto interjerą.

Gyvenamasis kambarys su žemomis lubomis gali būti vizualiai padidintas blizgančia balta ruožas. Jei ant lubų yra metalinės arba medinės lubos, jos neturėtų būti uždarytos, nes jos idealiai užbaigia interjero dizainą palėpės stiliaus.

Virtuvės-kambario baldų stiliaus interjeras turi būti turtingas įvairiais apšvietimo elementais. Geriausias variantas yra dideli panoraminiai langai, kuriuose nėra užuolaidų ir užuolaidų. Gyvenamasis kambarys turi būti apšviestas kiek įmanoma saulės spinduliais. Trūkstantį apšvietimą papildo neįprastos lempos, tolygiai išdėstytos aplink kambario perimetrą.

Tai įdomu! Svetainės apšvietimo elementai naudojami ne tik kaip šviesos šaltinis, bet ir zonavimo erdvė.

Šviestuvai turi būti skirtingi neįprastas dizainas, juose yra stiklo ir metalo elementų. Ant lubų lempos kabelių sistemose tarpusavyje sujungtos, bėgių žibintai, dideli prožektoriai ir prožektoriai, esantys palei perimetrą, atrodys gražūs. Šviestuvai gali būti dekoruoti įvairiomis formomis, arba palikti neapsaugoti.Taip pat reikia prisiminti, kad visi blizgantys ir chromuoti elementai vizualiai padidina kambarį. Norėdami sutaupyti vietos, ant sienų galite įdėti sienų lentynų. Nedidelėje virtuvės studijoje, kiek įmanoma, turėtų būti įrengta šviesa, kad būtų sumažintas užtamsintų vietų skaičius.

Palėpės kryptis laikoma kūrybingų žmonių, kurie mėgsta eksperimentuoti ir sukurti kažką naujo, stilius. Stiliaus pagrindą gali visiškai atkurti bet kuris asmuo, kuris nebijo parodyti vaizduotės. Svarbiausia yra ne stengtis tiksliai pakartoti tai, kas buvo matoma mados žurnalo nuotraukoje, nes palėpės stilius turi atitikti tam tikro kambario savybes ir dydžius, taip pat jo gyventojų nuotaiką.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: