Privalumai įrengiant šiltus langus privačiame name

Gerų šiluminių parametrų langų pasirinkimas daro įtaką geram mikroklimatui ir garantuoja mažas šildymo išlaidas. Ne mažiau svarbu ir teisingas montavimas.

Langų konstrukcijos dažniausiai sandarinamos putų poliuretanu, tačiau ekspertai taip pat rekomenduoja naudoti garų barjero ir garų barjero juostas. Šiltas langų montavimas yra geriausias būdas sumažinti šiluminio tilto tarp sienos ir lango rėmo riziką..

Technologijos ypatybės

Sienų ir langų sandūroje dažnai susidaro šiluminiai tiltai, per kuriuos šiluma palieka namus, todėl langų konstrukcijas reikia įrengti labai atsargiai. Šalti tiltus palengvins ne tik gerų šilumos izoliacijos parametrų langai, bet ir rėmų montavimo būdas bei teisingas jų sandarumas. Todėl geriausias sprendimas yra šiltas langų montavimas, kuris sumažins šilumos nuostolius iš vidaus. Galėsite sumažinti sąskaitas už šildymą, užtikrinti norimą mikroklimatą, pašalinti drėgmę, užkirsti kelią grybelio, pelėsių vystymuisi.

Šilta montavimo technologija yra geriausias būdas pasiekti kuo griežtesnį lango ir sienos ryšį naudojant tris sluoksnius. Šis diegimo būdas yra brangus, priešingai nei standartinis. Dėl didelio šiltinimo medžiagų kiekio ir daug darbo reikalaujančio darbo šilto įrengimo kaina vidutiniškai gali būti dvigubai didesnė nei tradicinio įrengimo. Be to, šiltam montavimui turėtų būti naudojami patyrę specialistai, nes montavimas reikalauja žinių ir tikslumo..

Kuo šilto lango montavimas skiriasi nuo standartinio įrengimo?

Ši montavimo technologija išsiskiria sienos ir lango rėmo sujungimo, sandarinimo metodu. Lango konstrukcijos tvirtinimas prie sienos atliekamas naudojant inkarus, tarp rėmo ir sienos toliau sandarinant putų poliuretanu. Poliuretano putos yra medžiaga, gerai izoliuojanti šilumą ir atspari grybų, kenksmingų mikroorganizmų, vabzdžių, graužikų vystymuisi. Jis nesensta, tačiau veikiamas drėgmės gali prarasti savo savybes. Dėl šios priežasties šio montavimo būdo šalininkai mano, kad putų poliuretanas nėra pakankamai efektyvus; šiuo atveju jis papildomas garų barjeru ir garams laidžiomis juostomis. Pirmoji medžiaga, uždėta ant rėmo iš vidaus, neleidžia drėgmei prasiskverbti į sieną ir putplasčio. Kita vertus, ant rėmo, pritvirtinto prie lango išorės, uždedama garams pralaidi juosta, kuri neleidžia drėgmei patekti į sieną ir putplastį, užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir vandens garų difuziją..

Tokiu būdu pasiekiamas sandarumas yra dvigubai didesnis nei naudojant tik vieną putplastį. Montuojant dažnai montuojamas palangės profilis (šilta palangė). Šis sprendimas užtikrina optimalų lango sujungimą su siena, o tai sumažina šalčio tiltų susidarymą..

Kaip atlikti teisingą diegimą?

Šiltas langų montavimas atliekamas įvairiais būdais, priklausomai nuo sienos tipo. Vieno sluoksnio sienoje, kurios storis paprastai yra 40-50 cm, langas turėtų būti klojamas maždaug šio storio viduryje. Dviejų sluoksnių sienoje šiltas langų montavimas yra dalinis lango montavimas izoliacijos sluoksnyje ir iš dalies sienoje.

Pirmasis darbo etapas turėtų būti teisingas lango atidarymo paruošimas. Jo matmenys turi būti pritaikyti prie lango rėmo matmenų, išlaikant kelis milimetrus išplėtimui. Skylę reikia išvalyti nuo dulkių, gipso gabalų, plytų ir tada gruntuoti gruntu. Prieš montuodami lango konstrukciją nišoje, turėtumėte priklijuoti garų barjerą, taip pat garams pralaidžias juostas prie lango rėmo, nepamirštant, kad pirmasis turėtų būti rėmo viduje, o antrasis – išorėje. Paruoštas rėmas montuojamas lango nišoje pagal gamintojo rekomendacijas.

Like this post? Please share to your friends: