Ar akytojo betono drėgmė yra trūkumas?

  1. Apie akytojo betono atsparumą drėgmei
  2. Tavo žiniai
  3. Sorbcijos drėgmė

Potencialius akytojo betono blokelių pirkėjus gąsdina drėgmė. Dėl šios statybinės medžiagos higroskopiškumo ji laikoma trumpalaike, netinkama fasadams dekoruoti. Pažvelkime į šį klausimą.

akytojo betono drėgmė

Apie akytojo betono atsparumą drėgmei

Normaliomis sąlygomis drėgmė nepažeidžia akytojo betono bloko. Dėl vidinės struktūros ypatumų ji greitai išsiskiria su drėgme.

Jums nereikia saugoti pastato iš akytojo betono blokelių nuo drėgmės. Būtina tik užkirsti kelią sienos drėgmei šalia langų ir durų angų. Taip pat rekomenduojama uždengti rūsį iš išorės nuo drėgmės, izoliuoti sieną nuo pamatų ir kitų medžiagų.

Tavo žiniai:

  • Rusijos akytojo betono bloko naudojimo taisyklės nedraudžia eksploatuoti nebaigtų statyti konstrukcijų iš šios statybinės medžiagos.

  • Daugiau nei 80 metų iš tokio akytojo betono pagamintas pastatas buvo puikiai išsaugotas – gyvenamasis pastatas Rygoje, Elviras gatvėje. Per keliasdešimt metų jo sienos šiek tiek patamsėjo, tačiau tai jokiu būdu neturėjo įtakos stiprumui..

akytasis betonas blokuoja drėgmę

Akytojo betono bloko išorinis apvalkalas nėra reikalingas apsaugai nuo drėgmės. Jis gaminamas daugiausia pastato dekoravimui..

Sorbcijos drėgmė

Akytojo betono bloke visada yra nereikšminga drėgmės dalis, ir tai nepažeidžia normų. Tai sorbcijos (pusiausvyros) drėgmė, būdinga medžiagos eksploatavimo procesui. GOST apibrėžia jo turinio normą 4-5%. „YTONG“ statybiniai blokai visiškai atitinka šią sąlygą. Nedidelio drėgmės kiekio absorbavimas ir praradimas yra natūralus reiškinys.

akytojo betono drėgmės sąlygomis

Dėl mažo higroskopiškumo akytasis betonas sugeria labai mažai drėgmės, o tai suteikia šalčiui atsparių savybių. Jis gali atlaikyti iki šimto metų darbo staigiai pakitus temperatūrai..

Like this post? Please share to your friends: