Kaip sumontuoti tvoros ruožus

Tarpatramių montavimo būdas priklauso nuo pasirinktų konstrukcijų savybių, medžiagos, svorio ir stovo, prie kurio jie bus pritvirtinti, tipo. Taip pat tvoros tipo pasirinkimas gali priklausyti ne tik nuo savininkų pageidavimų, kartais tai riboja vietiniai įstatymai.

Kaip padaryti tvoros ilgį?

Kaltinė metalinė tvora – stiliaus ir rafinuotumo įsikūnijimas. Kaltiniai tarpatramiai tarp tvoros stulpų gaminami pagal užsakymą, dažnai pagal individualų projektą. Jie gali būti kuklūs ar brangūs, su originaliu dizainu. Paprastai juos gamina amatininkai, o tai atsispindi jų savikainoje. Todėl ši galimybė labiau tinka žmonėms, kurie nesijaudina dėl tvoros išplėtimo kainos..

Metalinės tvorų tarpatramiai taip pat gali būti pagaminti iš ketaus arba suvirinti iš profilių, taip pat plieniniai strypai, apsaugoti nuo korozijos. Pastaraisiais metais plokščių tvorų konstrukcijos, pagamintos iš įvairių medžiagų – plieno, medžio, kompozito, tinklelio , išpopuliarėjo. Jie yra lengvi ir lengvai montuojami. Jie dažnai parduodami kartu su sistemos lentynomis ir tvirtinimo laikikliais. Tokie dizainai turi savo populiarumą dėl dizaino įvairovės, todėl juos galima pritaikyti daugeliui architektūros tipų..

Skydinių tvorų tarpatramiai skiriasi kaina, todėl sau gali leisti tiek savininkai, kurie ieško patvarios ir efektyvios tvoros (pavyzdžiui, šiuolaikiniai tarpai iš suklastoto ar cinkuoto plieno), tiek tie, kuriems tvoros pastatymo kaina yra didesnė. svarbu..

Tvoros įtvarų montavimas

Paprasčiausias sprendimas yra įsigyti sistemos aptvarą, kuris apima įtvarus, stulpus ir reikalingas tvirtinimo detales. Galimas konstrukcijų tvirtinimas prie betoninių kolonų, sujungtų su pamatu. Abiem atvejais reikės sukurti tvoros pamatą. Metalinių stulpų atveju kiekvienas yra pritvirtintas prie betoninio pamato su metaliniu tarpikliu. Sisteminių tvorų gamintojai dažnai nurodo apie 60 cm pamatų gylį, tačiau tokie sprendimai tinka tik neatrastoms dirvožemio rūšims (smėlis, žvyras). Saugus sprendimas – pamatas 80 gylio–130 cm, priklausomai nuo šalies regiono. Pagrindinių ir kampinių stulpų pamatų matmenys turi būti 40 × 40 cm, tarpiniams postams pakanka 25 × 25 cm lengvose plokščių tvorose stulpai gali būti montuojami ant sutankinto smėlio dirvožemio ir lieso betono. Norėdami savo rankomis surinkti tvoros įtvarus, jums reikės įvairių tipų spaustukų ir jungčių. Pirmieji leidžia išvengti skylių gręžimo stulpuose, antrieji yra pigesni.

Antrasis tvoros pastatymo būdas reikalauja betoninio pamato. Metalinių ir medinių tvorų tarpatramiai pritvirtinami prie betoninių stulpų su inkarais, tvirtinimo detalėmis ir kniedėmis. Betoninių tvorų tarpatramiai montuojami šiek tiek kitaip – jiems naudojami stelažai su specialiomis lentjuostėmis, į kurias tarpas iš viršaus įkišamas ir nuleidžiamas į norimą. vieta. Konstrukcijos išmontavimas atliekamas tuo pačiu būdu..

Like this post? Please share to your friends: