Kodėl reikia gaminti pertvaras iš akytojo betono blokelių ir kuo tai naudinga

  1. Paprastas mūras
  2. Tavo žiniai

Akytojo betono blokai YTONG yra puiki medžiaga klojant vidines sienas ir pertvaras. Panagrinėkime priežastis, kodėl akytąjį betoną taip patogu naudoti.

Kodėl ši medžiaga tokia populiari

Šie blokai, kaip sienų statybos priemonė, yra palyginti nebrangūs, jie tinka net ir biudžetinėms priemiesčių statyboms.

Dėl mažo jų svorio dirbti su šia medžiaga yra patogiau nei su klasikinėmis plytomis. Statyba blokais yra greitesnė, vienas žmogus gali kloti sienas. Dėl sumažinto svorio pamatai mažiau apkraunami, o tai leidžia statyti namus beveik visur, kur jums to reikia, ir neišleisti pinigų dirvožemio stiprinimui..

Akytąjį betoną lengva pjauti metaliniu pjūklu arba elektriniu pjūklu. Lengva gręžti ir suteikti dekoratyvinę formą, tekstūrą.

akytojo betono pertvaros

Paprastas mūras

Akytojo betono blokas dedamas ant plono cemento klijų sluoksnio arba ant poliuretano putplasčio. Biudžete tai yra tos pačios galimybės, tačiau antroji yra daug patogesnė:

  • Putų klijai yra geresni atliekant remonto darbus ir mūro darbus, kai grubus darbas jau baigtas. Cemento klijus lydi dulkės, drėgna atmosfera ir nešvarumai kambaryje. Putplasčio klijai neturi tokių trūkumų.

  • Akytojo betono blokelių klojimas ant putplasčio klijų yra daug greitesnis, ypač naudojant statybinį pistoletą su putplasčio cilindru. Medžiaga fiksuojama per 10 minučių – labai paprasta ir švari.

  • Putplasčio klijų siūlės pasižymi elastinėmis savybėmis, kurios padeda išvengti įtrūkimų dėl pertvaros įlinkio.

Tavo žiniai

  • Pirmoji akytojo betono blokelių eilė tikrai dedama ant standartinio cemento-smėlio skiedinio, kuris suteikia tvirtumo visai sienai.

  • Jei pastatysite pertvarą pirmame aukšte, tada tarp pirmojo ir apatinio aukšto uždėkite uždarymo hidroizoliaciją iš bituminės medžiagos. Ji apsaugos sieną nuo drėgmės.

Like this post? Please share to your friends: