Tapetai vaiko kambariui berniukui: apdailos pasirinkimas pagal vaiko amžių

Šiame straipsnyje išsamiai aptariama šio tipo apdaila, kaip vaiko kambario tapetai. Tekste pateikiama naudinga informacija, rekomendacijos ir nuotraukos, kurios padės nustatyti tinkamas medžiagas vaikų kambario sienoms: esamų tapetų tipų, kokybės kriterijų, populiarių spalvų derinių ir šiuolaikinio dizaino metodų klasifikaciją.

Tapetai vaikiško kambario berniukui: reikalavimai ir medžiagų rūšys

Gyvenamoji erdvė, namo ar buto savininkas susiduria su daugybe užduočių, kurias reikia spręsti. Dažnai daugelis akimirkų prieštarauja viena kitai. Jei planuojate remontuoti vaikų kambarį, kyla klausimas. Galų gale būtina įsigyti ne tik aplinkai nekenksmingą, saugią ir praktinę medžiagą, bet ir nustatyti spalvų paletės ir dizaino pasirinkimą, taip pat pritaikyti šeimos biudžetui.

Daugeliu atvejų tėvai norės nusipirkti vaikų kambario tapetą nei suprasti dažiklių savybes ir kompozicijas. Bet netgi tokio tipo apdailos medžiagos turi dešimtys veislių, todėl sienų dangos pasirinkimas nėra toks paprastas.

Prieš pirkdami berniuko kambario tapetą, turite nuspręsti dėl jų išvaizdos ir patikrinti pasirinktą parinktį, kad atitiktų pagrindinius šio tipo apdailos kriterijus.

Pirmiausia, medžiaga tikrinama, ar nėra aplinkosaugos. Tapetuose neturėtų būti nesveikų cheminių junginių. Parduodant galite rasti modernių apdailos medžiagų su hipoalerginėmis savybėmis. Jų gamybai naudojama sertifikuota ir įrodyta žaliava, saugi aplinkai ir žmonėms.

Antrasis vaikų tapetų kokybės sienos kriterijus yra atsparumas dilimui, kitaip tariant, atsparumas mechaniniams ir kitiems kroviniams. Jei danga neatitinka šio reikalavimo, turėsite atlikti remontą patalpoje kas 2-3 metus.

Svarbi tapetų pasirinkimo sąlyga yra jų higiena. Ši savybė reiškia apdailos gebėjimą išlaikyti savo pradinę švarią išvaizdą per ilgą tarnavimo laiką, taip pat atsparumą bakterijų plitimui. Ne kiekvienas dangos tipas gali atlaikyti reguliarų valymą ir valymą drėgnu skudurėliu.

Atkreipkite dėmesį! Šaltų atspalvių buvimas darželyje neigiamai veikia vaiką. Ji turėtų apriboti tokių spalvų skaičių. Taip pat leidžiama naudoti tamsius intarpus ant šviesaus fono.

Prieš pirkdami vaikiško kambario tapetą vaikui, turėtumėte kruopščiai apsvarstyti interjerą. Spalvų paletė ir apdailos dizainas turi atitikti bendrą kambario dizainą.

Tai turėtų atsižvelgti į kitus veiksnius:

  • kambario dydis;
  • kambario vieta atsižvelgiant į pagrindinius taškus;
  • vaikų darželio išdėstymas, palyginti su kitais namo kambariais.

Popieriaus tapetai yra labiausiai paplitusi apdaila. Jie yra ekologiški ir saugūs. Šie tapetai tinka registruoti vaikus naujagimiui. Tačiau laikui bėgant apdaila turės keistis, nes vaikas auga vyresnis, vaikas pradės vaikščioti, palieka piešinius, molio pėdsakus ir įvairias dėmes ant sienų. Popieriaus tapetai netoleruoja drėgmės poveikio, todėl valykite paviršių nuo užteršimo neveiks. Šis apdailos tipas taip pat yra jautrus mechaniniam stresui. Be to, popieriaus tapetai yra trumpalaikiai.

Vinilo apdaila tinka paauglių berniuko kambaryje. Ši medžiaga gali maskuoti nedidelius sienų paviršiaus defektus. Jis yra atsparus įvairių rūšių poveikiui. Vinilo tapetai yra vidutinės kainos segmente. Jie suprojektuoti veikti kelerius metus, išlaikant patrauklumą. Reikia prisiminti, kad vinilo tapetai surenka dulkes ant paviršiaus, todėl jie neturėtų būti naudojami kaip kambario, kuriame gyvena labai maži vaikai, sienų apdaila.

Pirkimas neaustinių tapetų vaiko berniukui kainuos šiek tiek. Ši medžiaga yra patvari ir elastinga, saugi ir tinkama gyvenamosioms patalpoms, įskaitant miegamuosius. Galima naudoti neaustinių tapetų dažymą. Medžiagos gyvavimo metu galima dažyti iki 10 kartų, o tai atgaivins kambario atmosferą. Nepaisant akivaizdžių privalumų, jūs neturėtumėte pirmenybę teikti šiai galimybei. Neaustinė bazė gana blogai kvėpuoja, o tai gali neigiamai paveikti vaikų mikroklimatą.

Kamštienos tapetai laikomi ekologiškiausiais. Medžiaga yra malonus prisilietimui prie paviršiaus ir turi garso izoliacijos savybes, o tai yra neabejotinas pranašumas butų tipo butų savininkams. Kamštienos tapetai turi tik vieną didelį trūkumą – ribotą spalvų spektrą.

Labai dažnai berniukų darželyje galite pamatyti skystų tipų tapetus. Jie tinka šiuolaikiniam interjerui sukurti, pasižymi saugumu ir lengvu pritaikymu. Be to, šio tipo apdaila gali būti pakartotinai nudažoma. Pirkdami skystų tapetų, vartotojai verčia tik kainą, kuri daugeliui pirkėjų gali atrodyti per didelė.

Geras patarimas! Nepriklausomai nuo pasirinkto tapetų tipo, prieš perkant medžiagą būtina patikrinti pardavėjo saugos sertifikatą.

Naudojant medžiagas su nuotraukų spausdinimu ar nuotraukų tapetais berniuko vaikiškame kambaryje, suteikiama galimybė pasiekti būtinus efektus, pavyzdžiui, įterpti akcentus arba zonos zoną. Šis apdaila labai palengvina visiškos kambario temos kūrimo procesą, suteikiant jam tam tikrą stilių. Naudodami mėgstamiausių vaiko simbolių vaizdus, ​​galite sukurti jam ypatingą pasakų pasaulį.

Patogaus interjero kūrimas darželyje yra gana sudėtingas. Net profesionalai susiduria su sunkumais. Labai svarbu išlaikyti vientisumą projektuojant ir pasiekti harmoniją. Net ir nedidelė detalė, išrinkta neteisingai, išeis iš interjero, jį sugadins. Labai daug priklauso nuo tapetų pasirinkimo.

Renkantis spalvas reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip ryškumas ir neįprastas. Vaikų darželio dizainas neturėtų būti nuobodu ir monotoniškas. Geriau užpildyti kūdikio kambarį turtingomis spalvomis ir sukurti unikalų dizainą. Pageidautina, kad vaikas, kiek įmanoma, dalyvautų kuriant savo miegamojo interjerą. Vaikas padės pareikšti įdomių niuansų į kambario dizainą, kurio egzistavimą suaugusieji net nesuvokia.

Vaiko kambario berniuko spalvų schema parenkama atsižvelgiant į kūdikio temperamentą. Jei vaikas yra flegmatinis ir lėtas, patartina teikti pirmenybę šiltiems ir subtiliems atspalviams. Jei norite pagyvinti inertinį berniuką, turėtumėte sutelkti dėmesį į spalvingas iliustracijas ir turtingas spalvas. Šalta gama naudojama pusiausvyrai pasiekti, jei vaikas yra per emocinis. Tačiau labai svarbu laikytis šios priemonės: spalvos neturėtų būti niūrios.

Su berniuko darželio geltonos spalvos tapetais galite sukurti sąlygas, skatinančias koncentraciją, taip pat padidinti vaiko troškimą žinoti. Jei norite sukurti jaukią ir šiltą interjerą su jaukia atmosfera, turėtumėte pasirinkti subtilius atspalvius. Nemanau, kad tokios spalvos yra tik moterys. Kompetentingai derinant subtilius atspalvius, galite sukurti šiuolaikišką ir stilingą berniuko kambario interjerą.

Dažniausiai nuotraukoje galite pamatyti vaikų kambario tapetai šiomis spalvomis:

  • violetinė;
  • mėlyna;
  • geltona;
  • mėlyna;
  • ruda;
  • žalia

Populiariausia vaikų tapetų spalva berniukui yra mėlyna, kuri daugiausia naudojama interjero kūrimui jūrų tema. Žalios ir smėlio spalvos atspalviai bus puiki vieta džiunglėmis dekoruotam kambariui.

Dažnai atsitinka, kad tėvai visiškai atsisako juodos spalvos. Tačiau tamsioji skalė turi savo privalumų. Juoda dekoruota siena suteikia ramybę ir ramybę. Manoma, kad ši spalva prisideda prie kraujospūdžio padidėjimo, taip pat sumažina šalčio riziką. Tačiau būtina naudoti juodą atspalvį saikingai, kad nebūtų perkrautas vaiko psichika.

Geras patarimas! Norėdami sukurti jaukumą ir komfortą vaikų darželyje, ekspertai rekomenduoja naudoti abrikosų ir persikų atspalvius.

Priimdami sprendimą dėl to, koks turėtų būti vaikų darželio tapetai, būtinai atkreipkite dėmesį į asmens, kuris joje gyvens, pageidavimus. Kiekvienas vaikas yra individualus, todėl turėtų būti požiūris į jo miegamojo dizaino apdailos pasirinkimą.

Baigta apdaila gali pakeisti dekoratyvinį komponentą lipdukų pavidalu. Jie gali būti pavaizduoti mėgstami kūdikio personažai. Šis metodas laikomas paprasčiausiu ir biudžetu. Lipdukai leidžia palaikyti vaiko interjerą beveik bet kokiu dalyku ir tuo pat metu prašome berniuko. Kai kambario dizainas pavargsta, galite juos lengvai atsikratyti. Klasikinio stiliaus įkūrėjai gali naudoti vaikų kambario tapetą kartu su karnizu, bagetais ir grindjuostėmis. Svarbiausia, kad šie elementai pasiektų spalvas arti finišo.Parduotuvėse galite rasti apdailos medžiagų kiekvienam skoniui, įskaitant tokius modernius variantus kaip tapetų dažymas vaikų kūrybiškumui su rėmeliais ar simboliais ir magnetinės juostos piešimui.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: