Sienų šilumos izoliacija su putplasčiu: žingsnis po žingsnio

Šalto klimato sąlygomis sienų izoliacija su putplasčiu tampa būtinybe su ribotais finansiniais ištekliais. Tokiu atveju sutaupoma tiek naudojant santykinai nebrangias putas, tiek dėl to, kad už statybų komandos darbą nėra sumokėta.

Medžiagos aprašymas: jo privalumai ir trūkumai

Polyfoam yra ilgai žinoma izoliacija. Dėl to, kad jis pagamintas iš putų polistireno, jame yra milijardų ląstelių, pripildytų oru. Jie sukuria puikų šilumos ekranavimo efektą dėl mažo oro mišinio šilumos laidumo. Ši izoliacija jau seniai naudojama izoliacinėms kabinoms ir namams, kurie naudojami kaip laikinas būstas šiauriniuose regionuose. „Sandwich“ plokštės statomos naudojant Kanados technologiją. Putų, naudojamų kaip šildytuvas šiose konstrukcijose, leidžia jums padaryti sienų storį ne daugiau kaip 15 – 20 cm, o tai visiškai nesumažina jų gebėjimo išlaikyti šilumą.

Taip pat padidėjo polistireno naudojimas lubų luboms, grindų izoliacijai, taip pat įvairių gyvenamųjų pastatų sienoms. Ypač populiarus yra sienų izoliacija su polistirenu su savo rankomis už pastato ribų. Ši izoliacija puikiai tinka bet kokio tipo sienoms. Jis yra gana pigus ir patogus montuoti, nes išvaizda yra nuo 5 iki 15 cm storio stačiakampių plokščių, tuo pačiu metu galima pasirinkti skirtingo tankio plokšteles.

Geras patarimas! Renkantis putas būtina rasti pusiausvyrą tarp tankumo ir šilumos laidumo. Faktas yra tai, kad tankesnis putos, tuo aukštesnis jo šilumos laidumas, todėl norint pasiekti normalų efektą, būtina sutirštinti putų sluoksnį.

Šios minkštos medžiagos struktūra yra tokia, kad leidžia jums pjauti plokšteles reguliariai aštriu peiliu. Tai dar vienas šio šildytuvo pliusas. Tačiau tai nėra be trūkumų. Putų ląstelių struktūra yra labai silpna, todėl mažos dalelės yra tiesiog atskiriamos. Dėl šios paprastos priežasties ji lengvai nulūžta, kai sienos yra izoliuojamos putomis su savo rankomis. Šio proceso vaizdo įrašai užpildomi akimirkomis, kai plokštės sulaužomos net ir nedideliu spaudimu. Rankenėlės turi būti kruopščiai ir labai atsargiai.

Antrasis šios medžiagos trūkumas yra prastos garso izoliacijos savybės. Todėl, jei nuspręsite, kad sienos būtų apsaugotos nuo triukšmingų kaimynų, poveikis bus minimalus. Geriau pasirinkti kitą medžiagą. Trečias trūkumas yra tai, kad putos mėgsta žiaurias ir žiurkes. Jie per kelias savaites sugeba sunaikinti plokštę arba joje judėti. Todėl, jei situacija su graužikais jūsų vietovėje toli gražu nėra saugi, turite naudoti izoliaciją, kurios nemėgsta pelėms.

Sistema"мокрый фасад" с применением пенопласта

Medžiaga yra vienodai tinka padengti horizontalius ir vertikalius paviršius patalpoje ir už jos ribų. Pastaruoju metu šiomis medžiagomis vidaus ir sienų izoliacija vis dažniau buvo izoliuota, nes ją pakeitė penoplex, kuri geriau tinka šiai medžiagai. Tačiau, jei vis dar nusprendžiate izoliuoti sienos viduje bute su putplasčiu, būtina, kad lakštų storis būtų 5 – 7 cm, o tai žymiai sumažintų patalpų plotą. Daug daugiau teisinga gaminti sienų izoliacines putas su savo rankomis.

Pirmiausia turite parengti medžiagas ir priemones, reikalingas jos įgyvendinimui:

  • pakankamo storio putų plokštės. Vidutinėms platumoms tinka 10 cm, jei plokštės yra plonesnės, tada jos turėtų būti 2 kartus didesnės, nes jos turi būti padengtos dviem sluoksniais. Šiuo atveju antrąjį sluoksnį reikia klijuoti tik tada, kai klijai visiškai džiūsta po pirmojo. Reikalavimų skaičiavimai atliekami sienų srityje, iš kurios atimama visų angų plotas;
  • mineralinės vatos plokštės, reikalingos langų ir durų perimetrui aptaisyti. Manoma, kad jie yra tokio pat storio kaip putos. Ši priemonė yra būtina, kad būtų laikomasi priešgaisrinės saugos taisyklių. Mineralinės vatos plokščių tankis visada turi būti didžiausias. Poreikių skaičiavimas atliekamas atsižvelgiant į langų ir durų skaičių. Plokštelės užpildo sienų paviršių aplink angas apie 30 cm;

  • Sienų izoliacinėms putoms su savo rankomis reikės tinklinio audinio, skirto sustiprinti po tinku;
  • gruntas. Jo kiekis labai priklauso nuo sienos, kurios struktūra bus apdorojama. Jei jis yra lygus, galite naudoti banko nurodymus, kad nustatytumėte poreikį. Akytoje struktūroje būtina pridėti dar 20–30%.
  • specialus klijai, naudojami lauko darbams. Išvaizda yra sausas mišinys, kuris turi būti paruoštas pagal pakuotės instrukcijas;
  • perforuotas cinkuotas plieno kampas. Būtina įdiegti apatinę putų plokščių eilę;
  • perforatorius su gręžtuvu O10 mm, jo ​​ilgis lygus putos storiui ir dar 8 cm;
  • maišytuvas klijų maišymui; statybinio skysčio lygis; aštrus peilis.

Tai yra visi įrankiai ir medžiagos, reikalingos sienų izoliacijai su putų plastiku su savo rankomis. Vaizdą apie angų apdailą galima rasti internete ir peržiūrėti išsamiai.

Sienų izoliacijai su polistireno putomis praleistas laikas turėtų būti apskaičiuotas taip, kad prieš saulėlydžio pradžią geltonas spalva ar kitokiu viršutiniu sluoksniu būtų uždarytas. Šis procesas yra labai žalingas medžiagai, nes jis rimtai pakenkia jos struktūrai ir sumažina šilumos ekranavimo savybes. Darbas prasideda nuo sienų paruošimo. Jie pašalina seną dažą ir tinką. Įtrūkimų glaistai ir iškyšos supjaustytos. Po to sienos gerai apdorojamos gruntu. Jei reikia, atlikite 2 – 3 kartus.

Geras patarimas! Norėdami sužinoti, kaip gerai naudojamas gruntas, reikia laikyti ranką ant džiovintos sienos. Ant jo neturi būti nieko, nei smėlio, nei kitų intarpų.

Prieš pradedant izoliaciją, reikia pritvirtinti pradinę juostą ant pagrindo. Jis nustatomas ant horizonto pastato lygiu. Ši bėgelė yra lentynos formos ir tvirtinama varžtais arba kaiščiais. Būtina, kad putos būtų laikomos ir nejudėtų. Kai kuriais atvejais galima išvengti šio elemento naudojimo, bet tik tada, kai pastato aukštis neviršija vieno aukšto, o pirmasis putų sluoksnis yra klijuojamas ir jau išdžiovintas.

Be to, apačioje atsiranda sienų izoliacija su savo rankomis. Labiausiai pirmasis lakštas yra suteptas klijais keliose vietose ir išilgai perimetro, po kurio padengiamas kraštu ant pradinės plokštės ir klijuojamas. Antrasis ir paskesni lapai yra pritvirtinti prie pirmojo, užtikrinant, kad atstumas tarp jų neviršytų 2 – 3 mm.

Geras patarimas! Tarpai tarp putų dalių gali būti užpildyti plonu putų srautu. Tai gali būti padaryta tik po to, kai galutinai išdžiovinamas klijai, kad būtų išvengta lakštų išstūmimo iš putų išplitimo.

Nereikia pamiršti apie mineralinės vatos plokštes, kurios yra naudojamos putų sienų izoliavimui išorėje su savo rankomis. Vaizdo įrašas – tai galimybė pamatyti, kaip tinkamai uždegti ugniai atsparias apdailas.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: